Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [17 kolejka] Wisła Kraków - Polonia Warszawa, 9 grudnia, piątek 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8442)

dudzik87 09.12.2011 11:01

Takie pytanko jak wchodzę na karnecie i w przerwie chciałbym wyjść z obiektu i iść do strefy kibica to bede mógł wrócić na druga połowę czy juz nie??

Henio1 09.12.2011 11:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dudzik87 (Post 1199997)
Takie pytanko jak wchodzę na karnecie i w przerwie chciałbym wyjść z obiektu i iść do strefy kibica to bede mógł wrócić na druga połowę czy juz nie??

Niestety to NIEMOŻLIWE :(

Pablo84 09.12.2011 11:26

Zadaj pytanie na maila klubowego.Może wkoncu ktoś tam się ogarnie.

dudzik87 09.12.2011 11:35

bo myślałem że bez kolejki w przerwie kupie na Twente bilety:)

Henio1 09.12.2011 11:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pablo84 (Post 1200004)
Zadaj pytanie na maila klubowego.Może wkoncu ktoś tam się ogarnie.

tam to juz nikt sie chyba nieogarnie Ja juz na trzy maile odpowiedzi nie otrzymałem:(

tedyy 09.12.2011 12:20

Panie i Panowie a telefon nie istnieje ?

Baala 09.12.2011 12:21

Bardzo ważny mecz, wynik właściwie zadecyduje o zimowym okienku transferowym, jeśli tego meczu nie wygramy to raczej na transfery nie ma co liczyć.

HatefulRespect 09.12.2011 12:31

Pareiko
Lamey-Jova-Diaz-Paljic
Malecki-Wilk-Gargula-Nunez-Iliev
Biton

Pewnie Melikson od ok 70min.

3-1 po dobrym, emocjonujacym meczu.

mitmichael 09.12.2011 12:47

Nie ma latwych spotkan dlatego skupenie 100%-towe i wygrywamy to spokojnie. Koniec przegrywania na R22

Ajax 09.12.2011 12:55

Cytat:

Kew Jaliens - kontuzja barku, umiejętności i zaangażowania.
Szczegółowy raport medyczny co do stanu zdrowia Jaliensa:D

2-1 po horrorze i kilku zawałach serca w końcówce:P

MAQ1990 09.12.2011 12:56

A nie wiecie jak z frekwencją dzisiaj? Będzie nas chociaż 20 tys?

grzegorz_lato 09.12.2011 13:22

Cytat:

chociaż 20 tys
Mówisz to tak, jakby 20k było słabym, ledwo akceptowalnym wynikiem, podczas gdy ostatni mecz z przekroczoną barierą 20k to był chyba APOEL.

MAQ1990 09.12.2011 13:43

No...ale chyba nie po to mamy stadion na 33 tys, żeby go wypełniać chociażby w 60% tylko na mecze o Ligę Mistrzów prawda?

bocian23 09.12.2011 14:17

Tak na prawdę to wole 1:0 w dobrym stylu niz 4:0 po kopaninie, ale co ma byc to będzie...

funkykoval 09.12.2011 16:10

Paweł Gil - czuję olbrzymi niepokój - z drugiej strony w zeszłym tygodniu sędziował nam drugi mój faworyt sędziowski - Piasecki. Musimy zagrać na maxa, a sędzia z Lublina na pewno porozdaje dzisiaj jakieś 7-10 zółtych kartek, a może nawet będzie walił jeszcze bardziej ????

Gil to stały nasz arbiter meczów w Wawie z Legią (3 sezon z rzędu sędziował) - ostatnie 4 mecze które nam gwizdał to 4 porażki (2xLegia, Lechia, Śląsk)

Oprócz tego gwizdał pamiętny mecz Ruch Amika z 2010 roku, gdy nie widział faulu Arboledy itd.
NIe lubię gościa........

olek94 09.12.2011 16:28

gdzie można obejrzeć ten mecz w dobrej jakości na necie?

ChG 09.12.2011 16:32

http://www.drhtv.com.pl/index.html

dudzik87 09.12.2011 16:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez olek94 (Post 1200094)
gdzie można obejrzeć ten mecz w dobrej jakości na necie?

http://www.drhtv.com.pl/transmisja-6771.html

sorki między czasie kolega wcześniej wstawił:)

maxurd 09.12.2011 16:56

Ktoś wie ile biletów poszło na ten mecz:>

michael 09.12.2011 17:21

Czy to aż tak ważne ile biletów się sprzedało? Kto ma być to będzie i tyle.

Ajax 09.12.2011 17:39

Pareiko
Lamey-Jova-Diaz-Paljic
Malecki-Wilk-Boguski-Nunez-Iliev
Genkov

Zmiany: Garguła, Biton, Melikson

neq. 09.12.2011 17:44

ja to widzę tak że wygramy lub przegramy po męczarniach :)
nie napalam się na zwycięstwo bo dyskopolo gra dobrą piłkę ostatnio, spodziewam sie bardzo ciężkiego meczu i oczekuję gryzienia trawy jeżeli umiejętności i piłkarskich argumentów będzie brakowało

CMSNero 09.12.2011 17:45

Pereiko- Lamey,Jova,Diaz,Pajlic - Wilk ,Gargula, Melikson - Malecki , Iliev - Biton

maxurd 09.12.2011 17:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez michael (Post 1200107)
Czy to aż tak ważne ile biletów się sprzedało? Kto ma być to będzie i tyle.

Skoro pytam to pewnie mnie to interesuje z jakiegos powodu.

Glova91 09.12.2011 18:00

Dzisiaj sie okaze czy nasza chec zacjecia podium przed przerwa w rozgrywkach, wystarczy zeby wygrac z zawodnikami nad ktorymi wisi widmo odejscia wlasciciela, a to jak wiadomo bedzie wiazalo sie z ich przyszloscia w tym klubie.
Ja osobiscie mysle, ze zwyciezymy. Chcialbym na boisku zobaczyc Ilieva i Meliksona rownoczescie bo ich kombinacyjna gra powinna duzo ulatwic zadanie i co najwazniejsze zagrac konsekwentnie w obronie.

yarow 09.12.2011 18:28

Śniło mi się, że przed samą końcówką 1 polowy meczu z Polonią strzelimy sobie "swojaka" :(.
We śnie widziałem garstkę naszych kibiców (jednocześnie zdając sobie sprawę, że na meczu jest Świerczok, dla którego ważna jest tzw. atmosfera) oraz nie wiem dlaczego, helikopter. Śmigłowiec, jak kto woli ;). Był elementem stadionu.

Jakiś tydzień temu miałem sen, w którym dowiedziałem się, iż o Lamey'a dopytują Rosjanie i bardzo się ucieszyłem z tego powodu.

Dosyć często sny mi się "sprawdzają". Mam nadzieję, że ten w zakresie wyniku będzie jednak pozytywny.
Swoją drogą, "samobója" można po przerwie "nadrobić" ;) a cały mecz wygrać. I w to wierzę.

arrosmay 09.12.2011 19:29

Widać już jak gra Kaziu: na zespoły grające piłką jak Polonia, Odense wystawia Biton, a na drużyny grające głównie: autobus + kontra (Śląsk, Widzew) wychodzi Gienek.

Uran235 09.12.2011 21:13

Kutas, nie sędzia i wiejscy rzeźnicy. Obyśmy to zremisowali i dojechali bez dalszych kontuzji :|

Wizard 09.12.2011 21:27

Obyśmy to zremisowali? Tylko wygrana i nic innego nie wchodzi w grę. Co to za minimalizm? Gramy o MP, musimy już wygrywać. Nie ma miejsca na straty punktów.

Praca sędziego skandaliczna. Oby z Pajlicem bylo wszystko w porządku.

silver03 09.12.2011 21:28

Co za pajac sędziuje, że mu Wilk w przerwie nie w.......ił to chyba cud.

Uran235 09.12.2011 21:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wizard (Post 1200151)
Obyśmy to zremisowali? Tylko wygrana i nic innego nie wchodzi w grę. Co to za minimalizm? Gramy o MP, musimy już wygrywać. Nie ma miejsca na straty punktów.

Praca sędziego skandaliczna. Oby z Pajlicem bylo wszystko w porządku.

Gramy dzisiaj słabo, a sędzia jeszcze wszystko pogarsza. Wywali nam Wilka w drugiej połowie i remis będziemy brać z pocałowaniem ręki. A z mistrzostwem bym nie szalał, bo strata jest spora. Kolejne spinanie się na mistrza może nam się odbić czkawką, bo tą drużynę trzeba wreszcie poukładać, a nie cały czas grać na wynik.

Teqcontroller 09.12.2011 21:37

Chujnia az zal patrzec.

johny96 09.12.2011 21:52

Co to ma być ?!

cartoo 09.12.2011 21:54

Ten mecz to jakieś jaja.

Teqcontroller 09.12.2011 22:07

Mecz na remis, ale nie wiadomo..

Teqcontroller 09.12.2011 22:16

hahaha , nie udolnosc i bezmyslnosc robi swoje :D

willow 09.12.2011 22:19

Dalej pierd...cie o tym, że Kaziu dobry i nie trzeba trenera

Teqcontroller 09.12.2011 22:23

Oni sa za wolni , zero zmbicji , tu trzeba TRENERA przy ktorym kazdy bedzie zapierdalal !

flamengista 09.12.2011 22:23

Cóż, sędzia postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i "zadośćuczynić" za farta z ŁKSem. Powiem szczerze, takie sędziowanie ostatnio widziałem za czasów Fryzjera. Najlepsze jest to, że komentatorzy nie widzą problemu.

rozarian 09.12.2011 22:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez willow (Post 1200162)
Dalej pierd...cie o tym, że Kaziu dobry i nie trzeba trenera

Fakt,Kazek w dużym stopniu(nędznym gilem się teraz nie zajmujemy)skopał nam ten mecz.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:19.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl