Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [27. kolejka] WISŁA Kraków - KORONA Kielce, piątek 30.04.2010 20:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7214)

palladynTS 29.04.2010 20:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Simao1 (Post 890812)
Panowie, wrzućcie na luz. Polemiki są tu zbędne. Zostały do końca cztery mecze w lidze, pierwszy już jutro, a z każdym kolejnym zbliżamy się do mistrzostwa. Myślę, że jutro Wisła zrobi kolejny kroczek w stronę 13 już tytułu.

Choć Siejewicz nie jest moim ulubionym arbitrem, to sądzę, że aż tak kontrowersyjnych decyzji podjąć nie powinien, bo jako taki poziom jednak trzyma, spośród tej "elity" polskich sędziów, którzy pozostali po tej całej aferze korupcyjnej. Jego pracę ocenimy po meczu. Nie ma sensu z góry zakładać, że będzie źle.


Chciałbym żebys miał rację....Wrocław mam nadzieje jednak dalej patrzy!Siejewicz Wisły nie lubi ...i to fakt.
Ciekawe czy dałoby sie wydrukować aż tak żeby wszyscy w polszy widzieli a jemu przesło to bez konekwencjii......nie wierze ...mimo wszystko.

WISŁAZWE 29.04.2010 20:35

Rzeczywiście tak przeglądam statystki i widzę, że nas ''nie trawi'' sędziował na w tym sezonie
5 razy :
3 zwycięstwa
1 remis
1 porażka
pokazał nam 8 żółtych kartek ale 6 pokazał rywalom co wcale nie jet tak dużą różnicą.

Wrzucie na luz bo jeszcze się mecz nie zaczął a tu już, że sędzia będzie bohaterem i na pewno nie wygramy dzięki sędziemu, poczekajmy do piątku po meczu i wtedy ocenimy.

LAB 29.04.2010 20:38

tez uwazam ze linia Głowa-Cleber była by odpowiednia wiedzac ze sedzia bedzie z Warszawy(to chyba ten co w radiu wygral kase :D ) a Marcelo masakruje Legie :D
jirsak wykartkowany to znowu nie taka strata wielka.
Ewentualnie Jop ktory z Lechem prezentowal sie solidnie.

maciekTSW 29.04.2010 20:41

Po prsotu musimy zagrać tak, żeby sęndzia nawet jeśli by chciał to nie mógł nam przeszkodzić... :D

WISŁAZWE 29.04.2010 20:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LAB (Post 890843)
tez uwazam ze linia Głowa-Cleber była by odpowiednia wiedzac ze sedzia bedzie z Warszawy(to chyba ten co w radiu wygral kase :D ) a Marcelo masakruje Legie :D
jirsak wykartkowany to znowu nie taka strata wielka.
Ewentualnie Jop ktory z Lechem prezentowal sie solidnie.

A przepraszam, który jest z Warszawy, bo nie za bardzo się już orientuje w tych wszystkich postach o sędziach.
Siejewicz jest jak się nie mylę z Białegostoku.

LAB 29.04.2010 20:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 890846)
A przepraszam, który jest z Warszawy, bo nie za bardzo się już orientuje w tych wszystkich postach o sędziach.
Siejewicz jest jak się nie mylę z Białegostoku.

w takim razie przepraszam,poprostu ktos tam gdzies narzekał ze daja nam sedziego z Warszawy,ale mozliwe ze sobie cos pomieszalem.

Proximus 29.04.2010 20:59

Trochę tego nie rozumiem. W zeszłym sezonie była podnieta za każdym razem jak Siejewicz nam sędziował, że to najlepszy sędzia w lidze itp., a teraz dali nam jego i płacz.

spartan 29.04.2010 21:21

Wolelibyście Małka? Chętnie zobaczyłbym nasze statystyki gdy on był rozjemcą. Siejwicz to nie ten sam rozmiar kapelusza co Kasierski.....

Arturo Qr2nów 29.04.2010 21:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proximus (Post 890856)
Trochę tego nie rozumiem. W zeszłym sezonie była podnieta za każdym razem jak Siejewicz nam sędziował, że to najlepszy sędzia w lidze itp., a teraz dali nam jego i płacz.

Bo to jest już takie pisanie na alibi. Gdyby nie poszło... Co poniektórzy nie wytrzymują chyba ciśnienia. Jak słusznie zauważył MaciekTSW, należy zagrać tak, ażeby sędzia nie popsuł świętowania ze zdobycia 3pkt. A jak to zrobić? Recepta jest prosta: gramy swoje i jesteśmy w pełni skoncentrowani do końca meczu, jak przystało na profesjonalistów. Do tego możemy liczyć na dobre ustawienie przez Kasperczaka i jego nosa do zmian. Co do ewentualnych kartek dla Diaza czy Marcelo, to wolę je teraz i nawet zaparkować autobus w bramce podczas meczu z Legią, niż żeby nie było ich na derbach. Cracovii musimy spuścić solidny wp*erdol aby powetować sobie ostatnią haniebną porażkę.

farben 29.04.2010 22:13

Wisła Kraków: zrobić swoje, utrzymać przewagę


http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...?kategoria=664

JrQ- 30.04.2010 09:22

Ciekawe jaki skład wystawi Kasperczak.
Zwłaszcza w środku pola. Z jednej strony Diaz powinien grać obok Sobola, ale z drugiej, może by tak Mączyński? Musimy atakować, a Krzysiek jakby bardziej się do tego nadaje. Na skrzydłach dałbym Małego z Łobo, Kirm póki co nie prezentuje niestety niczego.

AS82 30.04.2010 09:25

Ja bym dał taki skład:
Alvarez-Glowacki-Marcelo-Pi.Brozek
Łobodzinski-Sobolewski-Ba-Małecki
Pa.Brozek-Boguski
w bramce z koniecznosci Juszczyk

WislakWloszczowa 30.04.2010 10:57

dzisiaj jadę pierwszy raz na Suche Stawy i mam pytanie jak jest na sektorze 3, każdy siada jak chce czy tak jak na bilecie? i Jak coś to gdzie mniej więcej jest rząd 2 na tym sektorze(po środku czy za bramką)? aa i czy można spokojnie zaparkować samochód na świętokrzyskiej rejestracji w pobliżu stadionu?

Marszałek 30.04.2010 11:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez omen69 (Post 890760)
Tu odnośnie Christowa... chyba coś daje do myślenia:
Wisła Kraków (ME) - Piast Gliwice (ME) 4-0 (2-0)
1:0 Papież (9.)
2:0 Rado (45.)
3:0 Majcherczyk (74.)
4:0 Ligienza (86.)
Wisła (ME): Jarosiński - Šinglár, Rajfur, Cléber, Cygal (80. Ligienza) - Rado, Zalewski (75. Majcherczyk), Chrapek (46. Cyzio), Jeleń (46. Brud) - Papież (78. Batko), Christow (46. Burliga).
Dobra wiadomość taka, że Singlar i Cleber cały mecz rozegrali i na 0 z tyłu, wraz z Jarosińskim... dobrze, że ogrywa się dalej Burliga... ale Christow? Jak on młodzieżówce Piasta bramki strzelić nie umie to chyba drugi Beto? Swoją drogą nasz Betonik gra w lidze chińskiej i strzelił PÓKI CO JEDNEGO gola w wygranym meczu swojej drużyny Nanchang Bayi 3 - 2 Hangzhou Lucheng.

Co do naszego meczu to powinniśmy go wygrać... ale ewentualny remis czy porażka nie pozbawia nas pozycji lidera :) Z czterech meczy fajnie wygrać wszystkie ale do mistrzostwa wystarczą nam 3 :D

Ale ja Wam powiem,że Beto miałby rację bytu przy dobrze zbilansowanej drużynie. Przepchać,rozepchać,zastawić,poszarpać,wymusić kartkę na przeciwniku.Taki zadaniowiec. Do tego by się nadawał znakomicie. Odciązałby drugiego napastnika. Natomiast jest to niewątpliwie zawodnik,ktorego trzeba w zespół wkomponować. Taki 3 napastnik,albo i 4 czasami. Niemniej Geniusz z Tallina sciągnął go jako swoje wunderwaffe,podobnie chyba było z Christovem. Tez jako zadaniowiec i aż dziw bierze,że w ogóle nie korzysta niego Henryk. Trzeba by sięzaptać czemu tak siędzieje,że juniorzy są bardziej przydatni niż były król strzelców ligi bułgarskiej. Jaja jak berety - cytując klasyka. Poza tym pokazuje to tylko jak Geniusz z Tallina znał się na ocenie zawodników. Swoją drogą gdyby google miało świadomość ilu zawodników za pośrednictwem youtube jest sprzedawanych i kupowanych, to pewnie ihc dochód byłby kilka krotnie wyższy od obecnego. Wystarczyłoby,że braliby prowizję od dealu.


Czy siędziuje Siejewicz nie ma to nzaczenia. Trzeba zakasać rękawy i zapieprzać od pierwszej minuty. Kluczem będzie trafienie Korony pierwszej. Wtedy na bank się odkryją,a jak widzimy kontry wychodza na coraz lepiej. W ogóle gra kombinacyjna wychodzi nam coraz fajniej. Powinno to wystarczyć na Koronę ale kluczem jest trafienie Korony zanim oni to zrobią,bo,że zrobią to oczywiste z Juszczykiem na bramce. Arytmetyka jest banalnie prosta. Musimy więcej strzelić niż Juszczyk nie zdąży odbić czyt puści:)

mic 30.04.2010 12:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WislakWloszczowa (Post 891029)
dzisiaj jadę pierwszy raz na Suche Stawy i mam pytanie jak jest na sektorze 3, każdy siada jak chce czy tak jak na bilecie? i Jak coś to gdzie mniej więcej jest rząd 2 na tym sektorze(po środku czy za bramką)? aa i czy można spokojnie zaparkować samochód na świętokrzyskiej rejestracji w pobliżu stadionu?

1) Stajesz tam gdzie jest miejsce, ale pamietaj, ze tam nie idzie sie ogladac meczu, tylko dopingowac.
2) Co do parkowania to nie radzilbym, nigdy nic nie wiadomo. Walnie Ci jakis maloletni "hóls" kamieniem i bedziesz miec problem.

dynek.pl 30.04.2010 12:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LAB (Post 890854)
w takim razie przepraszam,poprostu ktos tam gdzies narzekał ze daja nam sedziego z Warszawy,ale mozliwe ze sobie cos pomieszalem.

Dali nam na mecz z Piastem i podarowal nam 2 bramki wiec dajmyu sobie spokoj juz z tymi teoriami spiskowymi bo to jest zenujace. Ten zly, ten niedobry,
a Kaczynski zginal w zamachu - bla bla bla.

buczo1985 30.04.2010 13:09

Jeśli tylko Ba jest zdrowy w 100% niech gra od pierwszej minuty. Mam nadzieję, że nie będzie cackania i nasi się szybko rzucą do ataku, co mogłoby zaowocować bramką. Trzeba zagrać agresywnie, bo jak pokazał mecz Korony z Legią, chłopaki z Kielc są ambitni i potrafią rozgrywać piłkę.
Liczę na Brożka i Boguskiego. Z Piastem było lepiej, mam nadzieję, że w kolejnych meczach nie będą tylko i wyłącznie dwoma cieniami biegającymi pod bramką przeciwnika.

SlawekS 30.04.2010 16:08

Gra coraz lepiej wygląda. W dodatku - inaczej niż na początku tej rundy - chłopaki maja siły do końca. Poza Jirsakiem i Pawełkiem wszyscy mogą grać, Heniek ma więc wreszcie luz jeśli chodzi o ustalanie składu na mecz.
Ba powinien zagrać od początku bo jego technika może byc kluczem do strzelenia pierwszej bramki - czyli do momentu gdy Korona będzie grać zmasowaną obroną. Jeśli w dodatku Małemu uda się od czasu do czasu przejść jednego czy dwóch graczy z Korony to powinno być bezproblemowo.

palladynTS 30.04.2010 16:16

pamietajmy ze suma farta i pecha zawsze wychodzi na nul.my w Gliwicach limit farta wykorzystaliśmy...!!!TYLKO ZWYCIĘSTWO WISEŁKO TYLKO ZWYCIĘSTWO!!!!

szczebrzeszcz 30.04.2010 18:52

odnośnie karanego hasła

proponuję
lidera mamy bucom go nie oddamy
słowo "buc" tylko w Krakowie jest wulgaryzmem :)

prober 30.04.2010 18:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez palladynTS (Post 891147)
pamietajmy ze suma farta i pecha zawsze wychodzi na nul.my w Gliwicach limit farta wykorzystaliśmy...

Gliwice były wyrównaniem bilansu z meczu z Lechem. Teraz początek nowego rozdziału ;)

AS82 30.04.2010 19:06

myslalem ze od poczatku zagra Issa Ba :-/

Marcin_fan 30.04.2010 19:14

tęskinicie za Pawełekiem ?? : D jest Juszczyk :)

brylant17 30.04.2010 19:14

dziękuje 0-1

SpoXsteR 30.04.2010 19:15

no to gramy o remis :D
ostatnio gonienie wyniku nie jest nasza mocna strona..
teraz Pawelek Wam sie zachcial ? :D a niedawno kazaliscie mu patataj..
wstyd przegrac bo przeciez Edi nie gra

AS82 30.04.2010 19:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 891201)
dziękuje 0-1

zenada ku*wa

Syn Kangura z 1984 30.04.2010 19:16

Ehh... forum powinno byc wylaczone na czas meczów... Kiedy zrozumiecie ze to nie czat? ;/

Suszanin 30.04.2010 19:17

Koniecznie musimy znaleść porządnego bramkarza ...
Pawełek i Juszczyk nie zadowalają poziomem :/

For_FuN_ 30.04.2010 19:17

Cytujac Janusza Wojcika: " Kur.., gramy bez bramkarza!"...

Narazie zenujaca postawa Juszczyka.

Mamy szczescie, ze nie bylo czerwonej kartki dla Piotra Brozka.

prober 30.04.2010 19:18

7 minuta: Juszczyk interweniuje na 20. metrze, Brożek broni łokciem, co się dzieje... Chwilę później obrona zaspała i 0:1. W Bytomiu Wisła wyszła z takiej sytuacji (0:1 po 18 minutach), co będzie w Krakowie?

WislaOnly 30.04.2010 19:18

Stoją nie grają!!!:/

AS82 30.04.2010 19:21

Jak widze Diaza i Sobolewskiego w srodku nie wychodzacych na pozycje,to sie zastanawiam czemu nei gra Issa Ba

WiślakMyślenice 30.04.2010 19:23

Dobra, w meczu z Piastem też taka gra była. Nie zrozumiecie że oni NIE SĄ PRZYGOTOWANI FIZYCZNIE I KONDYCYJNIE na rozgrywanie meczy co TRZY DNI?

Ja jednak liczę, że zrobią replay'a meczu z Piastem. Powodzenia chłopaki.\

JJJBG!

4fan_player 30.04.2010 19:26

Niech zaczną grać bo może być nieciekawie..

AS82 30.04.2010 19:27

Jest kilka druzyn w tej lidze co sa w tej rundzie lepiej przygotowani fizycznie od Wisly ,to jest smeich na sali

brylant17 30.04.2010 19:30

no to teraz szczęście co raz lepiej co raz lepiej :/

Biała_Gwiazda 30.04.2010 19:31

Ja sie pytam co sie stalo z ta waleczna Wiselka ??
Strasznie to wszystko wyglada naprawde strasznie...

WislaOnly 30.04.2010 19:31

Jaja sobie robią!!!!!!!!!!!!!!!!!!:/

AS82 30.04.2010 19:32

Jada z nami jak z kupa gnoju , gramy za Kasperczaka jak Gornik Zabrze

gromaders 30.04.2010 19:33

ale nas młócą, 0-2 to powinno być już lekko


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:25.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl