![]() |
Cytat:
Chciałbym żebys miał rację....Wrocław mam nadzieje jednak dalej patrzy!Siejewicz Wisły nie lubi ...i to fakt. Ciekawe czy dałoby sie wydrukować aż tak żeby wszyscy w polszy widzieli a jemu przesło to bez konekwencjii......nie wierze ...mimo wszystko. |
Rzeczywiście tak przeglądam statystki i widzę, że nas ''nie trawi'' sędziował na w tym sezonie
5 razy : 3 zwycięstwa 1 remis 1 porażka pokazał nam 8 żółtych kartek ale 6 pokazał rywalom co wcale nie jet tak dużą różnicą. Wrzucie na luz bo jeszcze się mecz nie zaczął a tu już, że sędzia będzie bohaterem i na pewno nie wygramy dzięki sędziemu, poczekajmy do piątku po meczu i wtedy ocenimy. |
tez uwazam ze linia Głowa-Cleber była by odpowiednia wiedzac ze sedzia bedzie z Warszawy(to chyba ten co w radiu wygral kase :D ) a Marcelo masakruje Legie :D
jirsak wykartkowany to znowu nie taka strata wielka. Ewentualnie Jop ktory z Lechem prezentowal sie solidnie. |
Po prsotu musimy zagrać tak, żeby sęndzia nawet jeśli by chciał to nie mógł nam przeszkodzić... :D
|
Cytat:
Siejewicz jest jak się nie mylę z Białegostoku. |
Cytat:
|
Trochę tego nie rozumiem. W zeszłym sezonie była podnieta za każdym razem jak Siejewicz nam sędziował, że to najlepszy sędzia w lidze itp., a teraz dali nam jego i płacz.
|
Wolelibyście Małka? Chętnie zobaczyłbym nasze statystyki gdy on był rozjemcą. Siejwicz to nie ten sam rozmiar kapelusza co Kasierski.....
|
Cytat:
|
|
Ciekawe jaki skład wystawi Kasperczak.
Zwłaszcza w środku pola. Z jednej strony Diaz powinien grać obok Sobola, ale z drugiej, może by tak Mączyński? Musimy atakować, a Krzysiek jakby bardziej się do tego nadaje. Na skrzydłach dałbym Małego z Łobo, Kirm póki co nie prezentuje niestety niczego. |
Ja bym dał taki skład:
Alvarez-Glowacki-Marcelo-Pi.Brozek Łobodzinski-Sobolewski-Ba-Małecki Pa.Brozek-Boguski w bramce z koniecznosci Juszczyk |
dzisiaj jadę pierwszy raz na Suche Stawy i mam pytanie jak jest na sektorze 3, każdy siada jak chce czy tak jak na bilecie? i Jak coś to gdzie mniej więcej jest rząd 2 na tym sektorze(po środku czy za bramką)? aa i czy można spokojnie zaparkować samochód na świętokrzyskiej rejestracji w pobliżu stadionu?
|
Cytat:
Czy siędziuje Siejewicz nie ma to nzaczenia. Trzeba zakasać rękawy i zapieprzać od pierwszej minuty. Kluczem będzie trafienie Korony pierwszej. Wtedy na bank się odkryją,a jak widzimy kontry wychodza na coraz lepiej. W ogóle gra kombinacyjna wychodzi nam coraz fajniej. Powinno to wystarczyć na Koronę ale kluczem jest trafienie Korony zanim oni to zrobią,bo,że zrobią to oczywiste z Juszczykiem na bramce. Arytmetyka jest banalnie prosta. Musimy więcej strzelić niż Juszczyk nie zdąży odbić czyt puści:) |
Cytat:
2) Co do parkowania to nie radzilbym, nigdy nic nie wiadomo. Walnie Ci jakis maloletni "hóls" kamieniem i bedziesz miec problem. |
Cytat:
a Kaczynski zginal w zamachu - bla bla bla. |
Jeśli tylko Ba jest zdrowy w 100% niech gra od pierwszej minuty. Mam nadzieję, że nie będzie cackania i nasi się szybko rzucą do ataku, co mogłoby zaowocować bramką. Trzeba zagrać agresywnie, bo jak pokazał mecz Korony z Legią, chłopaki z Kielc są ambitni i potrafią rozgrywać piłkę.
Liczę na Brożka i Boguskiego. Z Piastem było lepiej, mam nadzieję, że w kolejnych meczach nie będą tylko i wyłącznie dwoma cieniami biegającymi pod bramką przeciwnika. |
Gra coraz lepiej wygląda. W dodatku - inaczej niż na początku tej rundy - chłopaki maja siły do końca. Poza Jirsakiem i Pawełkiem wszyscy mogą grać, Heniek ma więc wreszcie luz jeśli chodzi o ustalanie składu na mecz.
Ba powinien zagrać od początku bo jego technika może byc kluczem do strzelenia pierwszej bramki - czyli do momentu gdy Korona będzie grać zmasowaną obroną. Jeśli w dodatku Małemu uda się od czasu do czasu przejść jednego czy dwóch graczy z Korony to powinno być bezproblemowo. |
pamietajmy ze suma farta i pecha zawsze wychodzi na nul.my w Gliwicach limit farta wykorzystaliśmy...!!!TYLKO ZWYCIĘSTWO WISEŁKO TYLKO ZWYCIĘSTWO!!!!
|
odnośnie karanego hasła
proponuję lidera mamy bucom go nie oddamy słowo "buc" tylko w Krakowie jest wulgaryzmem :) |
Cytat:
|
myslalem ze od poczatku zagra Issa Ba :-/
|
tęskinicie za Pawełekiem ?? : D jest Juszczyk :)
|
dziękuje 0-1
|
no to gramy o remis :D
ostatnio gonienie wyniku nie jest nasza mocna strona.. teraz Pawelek Wam sie zachcial ? :D a niedawno kazaliscie mu patataj.. wstyd przegrac bo przeciez Edi nie gra |
Cytat:
|
Ehh... forum powinno byc wylaczone na czas meczów... Kiedy zrozumiecie ze to nie czat? ;/
|
Koniecznie musimy znaleść porządnego bramkarza ...
Pawełek i Juszczyk nie zadowalają poziomem :/ |
Cytujac Janusza Wojcika: " Kur.., gramy bez bramkarza!"...
Narazie zenujaca postawa Juszczyka. Mamy szczescie, ze nie bylo czerwonej kartki dla Piotra Brozka. |
7 minuta: Juszczyk interweniuje na 20. metrze, Brożek broni łokciem, co się dzieje... Chwilę później obrona zaspała i 0:1. W Bytomiu Wisła wyszła z takiej sytuacji (0:1 po 18 minutach), co będzie w Krakowie?
|
Stoją nie grają!!!:/
|
Jak widze Diaza i Sobolewskiego w srodku nie wychodzacych na pozycje,to sie zastanawiam czemu nei gra Issa Ba
|
Dobra, w meczu z Piastem też taka gra była. Nie zrozumiecie że oni NIE SĄ PRZYGOTOWANI FIZYCZNIE I KONDYCYJNIE na rozgrywanie meczy co TRZY DNI?
Ja jednak liczę, że zrobią replay'a meczu z Piastem. Powodzenia chłopaki.\ JJJBG! |
Niech zaczną grać bo może być nieciekawie..
|
Jest kilka druzyn w tej lidze co sa w tej rundzie lepiej przygotowani fizycznie od Wisly ,to jest smeich na sali
|
no to teraz szczęście co raz lepiej co raz lepiej :/
|
Ja sie pytam co sie stalo z ta waleczna Wiselka ??
Strasznie to wszystko wyglada naprawde strasznie... |
Jaja sobie robią!!!!!!!!!!!!!!!!!!:/
|
Jada z nami jak z kupa gnoju , gramy za Kasperczaka jak Gornik Zabrze
|
ale nas młócą, 0-2 to powinno być już lekko
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:25. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl