![]() |
Golissimo - to było chyba tak że Śląsk nam zapłacił a Śląska przebił Widzew;) - ogólnie o dupe rozbić takiego mistrza, kto by nim wtedy nie został.
Jestem tez zdania że tytuł rozstrzygnie się w tej kolejce.Co do postu Eustachego, to pisałem to w innym temacie, napisze i tu;) - Górnik polegnie z niepokalanymi.Akurat Płatek robi tam niezła robotę, widać drużyna jest nieźle skonsolidowana i wd mnie nie zaprzepaszczą tej szansy - szczególnie że każdy inny wynik niż wygrana to gwóźdź do trumny.A i Górnik będzie miał swoja szanse bo Polonia to juz od dawna jedzie na ślepakach. co do naszego meczu to pełna racja - tak my mogliśmy to lepiej rozegrać jak i Lechia - ktoś z tej dwójki bedzie miał łzy w oczach po tym meczu ale tak niestety musi być.Jestem pewien że mimo iż zgoda to przede wszystkim kibice to przy innym układzie - my już z mistrzem bądź Lechia pewna utrzymania, jeden zespół nie robił by wielu przeszkód drugiemu - Tak jednak nie jest. Spodziewam się bardzo ciężkiego meczu i mam pewne obawy.Taka niemrawość jaką zaprezentowaliśmy w 1 połowie z ŁKS-em, raczej nie przejdzie i nie wiem za bardzo z czego to wynikało bo powinniśmy płuca wypluwać a tego widać nie było. Wd mnie musimy ten mecz tak zagrać jak byśmy grali u siebie czyli od początku stłamsić rywala.Lechia myślę że trochę będzie bała się atakować więc trzeba to wykorzystać od pierwszej minuty a nie liczyć na to że znów oddamy 1 strzał w pierwszej połowie i wpadnie. |
Mecz niby ze słabą Lechią, ale oni w tym meczu wespną się na wyżyny swoich możliwości. Nie można podejść do spotkania na luzie i dreptać jak w 1 połowie z ŁKS'em. Warto przypomnieć przed meczem w szatni o premiach za mistrzostwo :)
|
Problemem jest to że Kapsa w Krakowie nie bronił a to oznacza że w sobotę będzie miał mecz życia, bo każdy z bramkarzy ligi przynajmniej raz w sezonie gra najlepszy mecz właśnie z Wisłą. :)))
Mam nadzieje że nasi zagrają tak skutecznie jak wczoraj i Brożek znowu bedzię objeżdżał bramkarza slalomem. |
Zgadzam się. O ostatecznej pozycji w tabeli decydują punkty z wszystkich rozegranych meczów a nie z tego jednego. Nie mniej jednak strata MP jest mniej przykra niż spadek. Tracisz mistrza, ale już w lipcu zaczyna się nowy sezon, zapominasz i walczysz o odzyskanie tytułu. Jak spadniesz, to nie ma motywacji ani pieniędzy sponsorów. Kto to przeżywał i pamięta ten wie.
Sprawa jest subiektywna. Kibic Wisły powie : Musimy być mistrzami , ponieważ będzie kasa, profity i eliminacje do LM. Kibic z Gdańska powie : Po co im ten tytuł, przecież mają już jedenaście. Zostają przecież w ekstraklasie i zdobędą jeszcze nie jeden. Tymczasem my gramy o życie i jak spadniemy to nam zawodnicy odejdą i się drużyna posypie. Ja jako kibic Wisły Lechii i Śląska powiem : Co będzie to będzie, ale braci się nie traci. Do zobaczyska w Gdańsku. |
:Golissimo
Z tego co pamiętam, a było to onegdaj wydarzenie szeroko komentowane - Śląsk miał przyznany rzut karny. "Ajwen" szepną Pawłowskiemu, żeby strzelał w prawy róg, a bramkarz rzuci się w lewy. Pawłowski posłuchał Iwana, Holocher(?) karnego obronił i Śląsk umoczył. To tylko taki historyczny OFFTOP. Serio zaś nie wyobrażam sobie sytuacji, żeby Lechia albo Śląsk puściły nam te mecze. Podobnie jak nie wyobrażam sobie żebyśmy tych dwóch gier nie wygrali. |
Pennywise - świetnie napisane - rzeczywiście 2 czy 3 miejsce zamiast pierwszego(szczególnie że smak mistrzostwa nam nie obcy) to niewiele w porównania do spadku w czarną dziurę jaką jest 2 liga.No ale takie dylematy to możemy mieć my - piłkarze powinni być przygotowani na prawdziwą wojnę gdzie jeńców się nie bierze i tak zapewne będzie.
cassius31krakow - a ja tam jednak liczę że Śląsk nie obstawi swojej wygranej u buka:>. Nie chodzi mi o to był położyli się na murawie, bądź grali tak by przegrać ale myślę że nie potraktują tak tego meczu jakby grali w finale LM;) a były już takie przypadki - choćby 2 lata temu gdzie Alkmaar grał ost. kolejkę na wyjeździe, z drużyną z dołu tabeli - która kompletnie o nic nie grała a i tak wygrała co zaowocowało stratą tytułu. Bądź choćby tegoroczna walka o mistrza w Szkocji.Najpierw Rangersi wygrywają z Celtikiem i są już 'o krok' - potem remisują z jakimiś cieniasami, Celtic wygrywa i jest już pół kroku do celu a teraz Rangersi wygrywają a Celtic remisuje i znów wszystko się zmienia:) - gdzie różnica między pierwszą dwójką a resztą to prawdziwa przepaść. |
Cytat:
No musze przyznac ze ciekawa historia ,w kazdym razie Tarasiewicz wyglada mi na zadziore ,wiec kto wie co tam w glowie zostalo... W kazdym razie szkoda ze tak ulozyl sie kalendarz i wydarzenia ligowe. Lechia gra arcy wazny mecz....Wisla tez gra arcywazny mecz.. Dobrze ze to nie jest jednak ostatnia kolejka ,tylk przed ostatania. Pociesznie małe,ale gdyby Lechia przegrala ,to ma jeszce mecz ostatniej szansy w ostatniej kolejce. |
Napawają mnie obawami teksty typu, że z Lechią wygramy spokojnie. Tam może być ciężej niż w Łodzi, więc nie przesadzajmy z optymizmem. Jestem z Gdańska i obserwuję grę Lechii i powiem, że silny pressing ( ale nie typu koszącego Diaza ) może zastopować zapędy Gdańszczan. Jeżeli przestaniemy grać bezsensowne długie piłki tylko składne akcje jak w 2. połowie z ŁKS to raczej jest szansa wygrać.
|
witam wszystkich tak sobie czytam wszystkie wypowiedzi i wasz optymizm na pewno jest uzasadniony
ale wypowiedzi typu Lechia jest słaba lekko szokują buki dają nam Lechii najmniejsze szanse ale w sobotę wygra Lechia już od dawna wszyscy żyją tym meczem i będzie pięknie dla LECHII I WISEŁKI bardzo ważny mecz będzie 1:0 brameczka K.Piątek pozdrawiam ŚLĄSK-WISEŁKA-LECHIA ps mam pytanko czy mógłby ktoś kupić 2 koszulki Wisełki rozmiar 150 cm bawełniane jeżeli tak PW |
Łatwo nie bedzie bo Lechia gra lepiej u siebie niz ŁKS, bo Lechia gra o cos a ŁKSowi wyraznie nawet sie nei chciało grac z Nami :) Do tego Lechia jest w niezłej formie, ładnie poradziła sobie z Jaga w Poznaniu tez nie byli chłopcami do bicia wiec uwazac trzeba. Optymizm jest ale nie wolno lekcewazyc rywali :)
|
Cytat:
|
Jedni będą pocieszać drugich , tak mam nadzieje to będzie:)
|
Byle nie padł remis :-)
|
Polonia - Lech X
Śląsk - Legia 1X Cytat:
|
Cytat:
To, że nie odpuścicie tego meczu to wiadomo. Jak Wisła będzie się bawić w taki piach jak do 25. minuty z ŁKS-em to będzie ciężko. Ale ważne, że mamy Marcelo, bo to raczej on będzie kasował górne piłki słane przez pomocników Lechii. Mały z Ćwielongiem będą biegać po skrzydłach i próbować strzałów z dystansu lub podań do Pawła Brożka. Sobol z Diazem powinni konsekwentnie zdobywać środek boiska i lekkimi, celnymi podaniami uruchamiać sam na sam z Kapsą Brozia lub innego piłkarza. Jazda, jazda, jazda! Biała Gwiazda. |
Czy ktoś wie jak ze zdrowiem Rafala Boguskiego ???
|
Ma być gotowy do gry. Inna kwestią jest czy Skorża na niego postawi od początku meczu.
|
Cytat:
A całość tej pamiętnej sytuacji jest opisana tutaj ==>>http://www.slasknet.com/dramat.php |
Cytat:
PRZEDE WSZYSTKIM nie możemy grać na stojąco i sie patrzec na przeciwnika, musimy zasuwać od 1 minuty.. |
funkykoval - dzięki za sprostowanie, lata lecą pamięć już nie taka jak dawniej ;)
|
Cytat:
|
Strzelic na 1:0 i kontrolowac wyniki z Wroclawia i Warszawy. Jesli - daj Bog - tam grajace ofiary losu z podium przegrywac beda - dac sobie wbic gola lub 2.
Fajnie byloby wygrac, ale do dupy kosztem Gdanska. jesli juz natomiast mamy wygrac i pilkrze maja gdzies relacje z Lechia, to Zienczuka zostawic w domu, bo to okaze sie gdanski dywersant. |
W życiu jak ofiary z podium będą przegrywać to strzelić jeszcze parę goli i przypieczętować mistrza.
Gdyba się tak jednak nie stało to zważając na to, że Tarasiewicz grał w 1982 oby ten mecz na końcu ze spacerku i mistrza nie stał się koszmarem. |
Cytat:
Zadnego kombinowania tylko trzeba przywiesc 3 pkt z Gdanska, nie wazne jakim stylem iloma bramkami tylko 3 pkt mnie interesuje. Ja wiem ze to zgoda i wogole ale ja jestem kibicem WISLY KRAKOW i z czlym szacunkiem dla Gdanszczan srednio mnie to interesuje czy sie utrzymaja czy nie na to byl caly sezon a interesuje mnie tylko dobro Wisly a dobrem w tym meczu beda 3 pkt W razie przegranych Lecha i Legi zaklepac mistrza w gdansku i w ostatniej kolejce swietowac a nie przez 90 minut z stanem podzawalowym ogladac mecz. Bo znajac zycie to sie Slask postawi, raz za odebranie im mistrzostwa a dwa zeby potem nie bylo ze moze mecz sprzedali i napewno bokiem kolo meczu nie przejda. |
Witam - jezeli chcecie ogladnac mecz w calosci na sopcasie trzeba zaglosowac tutaj : http://soccerlive.i-fora.net/viewtopic.php?p=32561 na opcję 3 ...
Inaczej puszczą mecz Legii lub Lecha :/ A wiadomo ze nie kazdy bedzie mogl byc w Gdansku czy nie kazdy ma canal+ ... Komu zalezy niech glosuje bo te łajzy z Warszawy i Poznania na razie wygrywają sporo :/ |
|
4 dni do meczu i 94% ankietowanych czytelników forum uważa, że wywieziemy 3 punkty z Gdańska :)
|
|
wojteknh94- co mamy czytac? przeciez to jest podpucha..
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Chyba Boguski się nie wykuruje widzę. Ale zasada, że zwycięskiego składu się nie zmienia trzeba zastosować w Gdańsku :D.
PS: Boguś na Śląska ! |
Szkoda że z Lechią nie gramy w ostatniej kolejce bo moglibyśmy być mistrzem tydzień wcześniej i można by było bez konsekwencji dać dupy z Lechią żeby się utrzymali.
|
Cytat:
|
Cytat:
Nikt nie mówi, że łatwo będzie ze Sląskiem, a jak Legia i Lech stracą punkty, to lepiej żebyśmy wygrali, to będziemy mieli zapas punktowy, gdyby padł remis Wszyscy grają o 17, więc trudno bedzie kontrolowac spotkania w Warszawie i Wrocławiu |
Przepraszam za off-a, ale kilkunastoosobowa grupa kibiców Wisły będzie w sobotę w Zakopanem służbowo. Będziemy poszuiwać lokalu z Canalem + aby oglądnąć Wisełkę z Lechią. Czy ma ktoś jakąś wiedzę na temat, gdzie w Zakopcu będzie można oglądnąć mecz Wisełki w jakiejś knajpie? Szukałem w wyszukiwarkach, ale informacja oficjalna na ten temat jest szczątkowa.
|
Cytat:
Klub FINLANDIA tez mial ale nie bylem w Zakopcu juz chwile wiec reki uciac nie dam Nikt oficjalnie sie do tego nie przyzna bo to jest nie legalne |
Cytat:
|
Wisła musi wygrać ! Przynajmniej 1 do 0 ! Nawet jak by miała grać beznadziejnie ( czego im tego nie życze ;) ) To musi przynajmniej jedną bramkę szczelić !
|
Lechia jest mocna u siebie i to bardzo. W meczu z Arką grali bardzo dobrze. Potrafią się zmobilizować. Łatwo nie będzie ale jak Wisła będzie skuteczna i zagra dobrze w obronie to wygra. Gdyby nie Zieliński to Lechia byłaby już bezpieczna teraz. Mimo że jestem z Pomorza to serce bardziej za Wisłą. Ale mam nadzieję że Lechia się utrzyma.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:03. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl