![]() |
Może raz w życiu to do nas uśmiechnie się szczęście. Może w końcu oni nas będą cisnąć 90 minut a skończy się 0:0 żeby zobaczyli ile czasem trzeba zrobić żeby wygrać mecz, a czasami i to nic nie daje.
Może trafimy jakąś fartowną bramkę jak Sasin albo zagramy jak Lech w Bełchatowie(4 groźne akcje, 3 bramki). Mam nadzieję że wygramy jakoś tak fartownie żeby pyry zobaczyły jak to jest jak się ma pech zamiast takiego CHOLERNEGO FARTA PRZEZ CAŁY SEZON!! |
w/g mnie trzeba iść na całość
wóz albo przewóz jest szansa i trzeba próbować ją wykorzystać a jak nie to trudno P.Uefa czy jakto tam się będzie nazywać |
Trzeba zagrać jak grały te drużyny, które radziły sobie z Lechem: pressing w srodku pola, eliminowanie z rozgrywania Stilica - wystarczy, że na poczatku meczu Stilic odczuje kilka twardych wejść i gaśnie, co wynika z jego fizycznej słabości. On dobrze operuje piłką, kiedy mu się na to pozwala i kiedy nie obawia się twardej gry i nieustepliwego rywala. Stilic cały czas ma nadzieję na odejście latem i nie będzie wkładał nogi tam, gdzie moze zaboleć.
Lechici mogą zagrac trzema defensywnymi pomocnikami w środku tak więc tam zapowiada się ostra walka. Nie można pozwolic im na rozgrywanie i samemu bronić się przed presingiem lepiej niż w meczu z Cracovią. Nasi, podczas derbów, nie wiedzieli jak zagrac przeciwko wysoko grającym Pasom. A przeciez jest oczywiste, że przeciwnik zagęszczający środek i atakujacy presingiem na naszej połowie, przeszkadzajacy w wyprowadzaniu akcji, angazuje w środku i na naszej połowie, większą ilość piłkarzy z czego wniosek, że przed jego polem karnym jest ich mniej. Taktyka Skorzy a la Liverpool może więc byc tu skuteczna, jesli nasi napastnicy poradza sobie z twardymi stoperami i obrońcami bocznymi. Nie nalezy bac się wciagania Lecha na nasza połowę poprzez rozgrywanie piłki i wymienianie piłki, oraz długie utrzymywanie sie przy niej na własnej poowie, po to, by wykorzystac nastepnie szybkość Patryka, Rafała czy Wtorka |
Będzie ciężko jak cholera!
Musimy zmobilizować się tak jak z ickami! Sobol niech twardo zagra z tym pajacem z gwiazdkami na łokciach , wejdzie pare razy z siłą to połamie dziewczynę i zrazi ją do gry. Dokładnie tak jak przedmowca napsiał Stilic dobrze operuje piłką jak ma maiejsce i nie ma twardej męskiej walki. Musimy zagrać dobrze! Morale drużyny wysokie! Aby tylko żadna kontuzja nie pokrzyzowala nam planów. Trzeba nauczyc poznaniaczków ogłady, wygrali pare meczów i mysla ze sa wladcami Europy. Wystarczy spojrzeć na fryzury Peszki czy kiedys Reissa aby miec adrenaline na najwyzszym poziomie i chęci do walki. Pokażmy sie z jak najlepszej strony, musimy pokazac kibicom z poznania, ktorzy w 60% przychodza na stadion w celach lansu i umieszczanai zdjec na naszej klasie czy fotce, przywiało ich na stadion gdyz to MODA w poznaniu, oni nie oddaja serca druzynie bo jak mozna Amice tylko LANSACJII, ZLANSOWANE SERCA, chlopaczki z solarki i kolczyki w uszach, wystarczy popatrzec na zdjęcia! Przepraszam za ostre slowa, ale tego nie zmyślam, niestety taką mamy rzeczywistośc.... Jazda aby utrzec nosa wylansowanym Peszkom i kibicom. |
lucekj wkońcu ktoś scharakteryzował "kibiców" lecha, zgadzam się z Tobą w 100% :) "najlepsi kibice w Polsce hej hej kuchenkorz!!" :D :D
|
Cytat:
Ale im fart juz powoli sie konczy, no bo ilez mozna jechac na farta.Wygrac i pokazac miejsce w szergu Amice, niech nasi chlopcy z tych ziemniakow zrobia piree(nie wiem jak to sie pisze) morale u nich nie jest najlepsze nie sa na fali wznoszacej tylko spadkowej trzeba to wykozystac bo porazka z nami raczej podetnie im skrzedelka, a raczej sposci cisnienie z napompowanego do granic mozliwosci balonika. Jak Arka potrafila z nimi pograc na swojich warunkach to mysle ze nie powinno byc zadnego problemu z przywiezieniem kozystnego wyniku a w najgorszym razie remisu. |
Cytat:
|
Szczerze przyznam, że mecz z Cracovią mnie zaskoczył. Nie sądziłem, że strzelimy 4 bramki bez Brożka co rzadko nam się zdarzało lub nawet wcale. Mam jednak nadzieje, że teraz cały mecz zagrają z Lechem jak 2 połowę z Cracovią i wszystkie pozostałe a mistrz będzie nasz. Jednak miejsce na pudle to teraz jest minimum, aby można było grać w pucharach. Także mecz będzie bardzo ciężki, ale liczę, że jeśli nie wygramy to przy najmniej zremisujemy.
|
Ten mecz bedzie w pasmie odkodowanym C+
|
Cytat:
|
Nie ma co kalkulowac mamy byc lepsi to wygrajmy walcząc mądrze bo jak zagraja statycznie bez parcia do przodu to lesie dostaną rozpędu i naszą eksperymentalną obronę mogą zdemolowac przez przypadkowe farfocle w polu karnym .
Grając z dala od własnej bramki presingiem i cały czas przy przeciwniku to każde gwiazdy futbolu gasną tak jak w przypadku meczu z Barcą . |
Tymbardziej ze nasi kopacze maja cos do udowodnienia po kompromitacj z Amikai na R22, mysle ze specjalnie nie trzeba bedzie ich mobilizowac na ten mecz
|
Cytat:
|
hmhm, ciezki mecz, remis biore w ciemno. obrona nam sie posypala. boki obrony Singlar, Diaz niestety ebda ansza najwieksza bolaczka, Singlar nie istnieje w ofensywie za to Diaz slabo sobie radzi w defensywie an boku. do tego Cantor/Jirsak w srodku kolejne duze oslabienie.
|
Liczę, że zagramy w takim ustawieniu:
Pawełek Singlar Baszczynski Glowacki Zienczuk Malecki Cantoro Sobolewski Cwielong Jirsak Boguski Dzieki temu ustawieniu będzie szansa zatrzymać amicę w środku pola i chyba optymalnie wykorzystać aktualne zasoby kadrowe. |
Bez Pawła & Piotrka i Marcelo będzie s****ysyńsko trudno, także taktyka podobna do tej z meczu z ickami, niech grają padlinę, pudłują z metra do pustej bramki przez 3/4 mecze, potykają się o własne nogi, nieważne, ten mecz trzeba wygrać choćby jednym golem zdobytym z pięty, klaty, łokcia czy ręki.
Obiektywnie z remisu będę skakał z radości, daj Boże go osiągnąć. Wygrana? kierunek Houston :))))))))))))) |
Wszyscy mówią że ich lokomotywa się nie rozpędziła. Ostatnie mecze pokazują że nasza już tak. Można powiedzieć że druga połowa z derbów a mecz z Bełchatowem niczym się nie różnią tylko skutecznością i liczę na derbową skuteczność w Poznaniu. Podobał mi się komentarz już nie pamiętam którego użytkownika że możliwe że brak Brożka odblokował skuteczność. Bo wczesniej cała taktyka na niego i wszyscy o tym wiedzieli i nie było efektu zaskoczenia gdy kilku go pokryło. A teraz go nie ma i nie wiadomo co wymyśli Skorża. Młodzi są na fali w Ćwielongu i Małeckim upatruje szansy + to że mamy Sobolewskiego
|
A ja będę oglądał na TVP2, na cyfrze idzie zawsze z 2 sekundowym opoznieniem, a jak ktos sie bedzie darl za sciana gdy padnie bramka :) ?
Mecz z Lechem będzie arcytrudny Na pewno bez Brożków i Marcelo, również Diaz będzie bardzo zmęczony, trzeba trzymać kciuki za Singlara, żeby zagrał jak z Barcą :) |
prosiłbym medialnych Wiślaków o podsyłanie piłkarzom tych wszystkich artykułów o boskim Lechu, Wiśle w rozsypce i odbiciu sie do dna.
To ze umieją się spiac na derby wiedzą juz wszyscy. jednak nie znaczy to ze sie zepna na tych boskich w****ić chłopaków, niech wyjda i zagrają jak 2 połowe z pasiastymi a będzie dobrze bo miłosnicy ziemniaka lepiej od nas nie grają ostatnio :) |
Cytat:
|
Rzeczywiście ostatni mecz świetnie pokazał, że to MY nie pokazaliśmy jeszcze wszystkiego w tym sezonie. Kuchenki są zmęczone. Trudno, żeby nie być padniętym po kilkunastu meczach w jednym i tym samym składzie. Nam pozostaje walka na całego... I być może liczyć, że Smuda wprowadzi Kikuta :D
|
No, Lech może i zmęczony, ale co dopiero Wisła ? Mecz w Poznaniu po Derbach, więc na pewno nie będzie widać "super świeżości" w Naszych grajkach...
|
Cytat:
Cytat:
|
mr_kwolf
good point ;) Ja obstawie kase na Wisłę, nie ma co ;) liczę na to 1:0 :] |
Cytat:
ogolnie zgadzam sie z premierem, prezentujemy podobny poziom, przy czym oni ze wzgledu na to ze szykowali forme na sam poczatek i puchary zlapali zadyszke a my nie mozemy sie rozpedzic i gramy w kratke... Diaz na lewa obrone srodek Cantoro, Sobol i Jirsak i na szpicy Rafal idealne rozwiazanie, pozycyjnego grac nie umiemy wiec trzeba kontrować, a do tego wtedy najlepiej nadadzą sie Boguski, Maly i Zieniu...i podlaczal sie bedzie Tomek szybkosciowo jestesmy lepiej przygotowani.. |
Wystarczy odciąć środek pola i zwycięstwo nasze :)
|
Wisła ma być bardziej zmęczona niż Lech?? Człowieku oprzytomniej. 5 Lechitów w naszej reprze, Rengifo w Peru, Stilic w Bośni. Nie wiem też czy te Henriquezy jeżdżą są powoływani a nie chce mi się sprawdzać.
U nas w kadrze jest Boguski który pewnie z Irlandią nie zagra(Leo pewnie będzie chcial wszystkim pokazać że nie bez powodu powoływał Jelenia,tak jak z Brożkiem i Wichniarkiem, i on pewnie zagra cały mecz). A potem zagra z San Marino(ale umówmy się z San Marino to większość ludzi z tego forum by się nie zmęczyło zbytnio w tym meczu). Naprawdę na przemęczenie naszych bym tu nie narzekał. |
Nie zapominaj o Diazie który odlatuje na drugi koniec globu, a z powrotami u niego bywa ciężko.
|
O, przepraszam faktycznie jest Diaz. Nie mniej jednak to jest dalej 7 zawodników ich a naszych 2.
Zeby nie było nie porozumień. Ja jestem 100% kibicem Wisły, tylko nie usprawiedliwiajmy się 2 tygodnie przed meczem. |
Cytat:
|
A ja żałuję że kolejność meczów jest taka, a nie odwrotna. Ważniejsze jest to żeby zdobyć mistrza polski niż krajowy puchar. Gdybyśmy najpierw grali w PP to kuchenki by sie zmęczyły bo przecież tam nie ma ławki rezerwowych. No a tak gramy od razu o całą pulę, bo jak wygramy w lidze to pójdziemy dalej za ciosem.:D
|
Cytat:
|
Spokojnie , wazne zebysmy zagrali z głowa i nie tracili bezsensownie piłek i zeby skończyc grac cały czas ta długa piłka na hura do przodu bo jak dla mnie jest to bez sensu. Amica ostatnio traci punkty ze słabymi druzynami i ma zadyszke co mozemy wykorzystać , wiec mam nadzieje ze uda sie wygrac ten baardzo wazny mecz :D
|
Cytat:
także ze wskazaniem na tvp ?? ja będę na tvp w takim razie.:D |
Cytat:
Z poradnika przyszłego coacha Wisły:P |
Marcelo odwołali te kartki bo z tego co wiem to on w meczu z amicą grać nie może?
|
no jezeli odwolali te kartki to moze grac .
maksinho@ co do Jirsaka wydaje mi sie ze jak by to powiedziec jego forma co sam napisałes jest wielka niewiadoma i raczej przy jego obecnym ograniu wypuszczanie go do pierwszej 11 moze sie zle skonczyc , chyba ze złapał by to "cos" ale jak mowie to jest takie 50/50 . Moze sie uda a moze nie . Najważniejsze zeby Skorzy nie przyszło do głowy zeby wystawic Beto do ataku bo ten ruch bedzie juz całkowicie bez sensu. |
Cytat:
|
A skąd wiemy czy może grac ?
|
Co do Beto to ja bym napewno nie wystawił do podstawowej jedenastki. Za wazny mecz zeby esperymentowac , bo ostatnio nie pokazuje nic co dawało by mu szanse gry z Lechem , natomiast Jirsaka nie wykreslil bym calowkowice ale jego forma bedzie wielkim znakiem zapytania . Do tego meczu jeszcze tak czy tak troche czasu i wszystko sie jeszcze okaze pare dni przed mecze. Moze Jirsak złapie forme i wtedy jest szans ze Skorza wystawi go do 11.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:01. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl