Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   ANKIETY do prac licencjackich, magisterskich, doktoratow, etc (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5415)

czosno 17.03.2010 20:37

Witam, robie badania do pracy magisterskiej bardzo prosze o wypełnienie ankiety tylko przez prawdziwych kibiców piłki nożnej. Przeprowadzenie tej ankiety pozowli obalić mity i ukazać fakty o polskich kibicach.....

http://www.ankietka.pl/ankieta/36535...z-ankiety.html

DrewniaQ 17.03.2010 21:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez czosno (Post 871911)
obalić mity i ukazać fakty

Czyli już wiesz jaki będzie wynik?

:P

gris 28.04.2010 14:32

W swoim imieniu proszę o wypełnienie ankiety na temat robieniu zakupów w internecie. Jest tylko 14 pytań, więc wiele czasu Wam nie zajmie;) Jak możecie to poproście znajomych o pomoc. Dzięki wszystkim.
http://www.ankietka.pl/ankieta/39879...-internet.html

Młyniu_Miechów 22.05.2010 19:08

Prośba o wypełnienie dwóch ankiet:

http://www.ankietka.pl/ankieta/40757/zbadanie-preferencji-dotyczacych-spozycia-wina.html

http://www.ankietka.pl/ankieta/40724/badanie-rynku-chipsow.html

kris_ 24.05.2010 17:15

Ankieta skierowana TYLKO do studentów dotycząca zażywania leków.

http://www.ankieter.pl/wypelnij/ankiete/id/785/

z góry dziękuję

Kibicka 18.06.2010 20:01

W imieniu Koleżanki bardzo proszę o wypełnienie ankiety przez osoby,które były w Krynicy.

http://www.ankietka.pl/ankieta/44148...ica-zdroj.html

Bóg Wam w dzieciach wynagrodzi:)

harimata 18.06.2010 20:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kibicka (Post 916497)
W imieniu Koleżanki bardzo proszę o wypełnienie ankiety przez osoby,które były w Krynicy.

http://www.ankietka.pl/ankieta/44148...ica-zdroj.html

Bóg Wam w dzieciach wynagrodzi:)

Wypełniłem ankietę. A na tym zdjęciu to Ty czy koleżanka ? :D

Kibicka 18.06.2010 21:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez harimata (Post 916528)
Wypełniłem ankietę. A na tym zdjęciu to Ty czy koleżanka ? :D

No raczej nie mam tu fotki koleżanki więc to chyba ja:-)
Dzięki za ankietę:p Za niedługo dodam tu swoją i liczę na to,że również wypełnisz:-D

Casanunda 06.07.2010 21:00

Ankieta potrzebna do pracy magisterskiej siostry, prosimy o pomoc :)
temat pracy to "Badanie atrakcyjności Sądecczyzny pod względem jej walorów rekreacyjno-wypoczynkowych"
Przede wszystkim zależałoby mi na opiniach osób nie mieszkających na Sądecczyźnie :)

http://www.ankietka.pl/ankieta/42010...decczyzny.html

Lucas86 20.07.2010 21:39

Witam. Chciałbym prosić o wypełnienie ankiety związanej z polityką transferową naszego klubu. Potrzebuję tego do pracy magisterskiej. Chętnych proszę o podanie na priv swojego maila to prześle ankietę,
Z góry wszystkim dziękuję i pozdrawiam.

!!IRIVER!! 21.07.2010 13:12

A ja mam pytanie do osób, które robiły projekty badawcze - mowa raczej o studentach kierunków humanistycznych. Czy w projekcie zawsze musza być zmienne? Pytam, gdyz temat mam taki, że zmienne mi się jakoś nie nasuwają... Jeśli ktoś będzie chciał i umiał mi pomóc to zapraszam na priv.

Lucas86 24.07.2010 11:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lucas86 (Post 939566)
Witam. Chciałbym prosić o wypełnienie ankiety związanej z polityką transferową naszego klubu. Potrzebuję tego do pracy magisterskiej. Chętnych proszę o podanie na priv swojego maila to prześle ankietę,
Z góry wszystkim dziękuję i pozdrawiam.


Podbijam swoją powyższą prośbę, gdyż potrzebuję jeszcze kilka osób do wypełnienia ankiety :)

Endorfinka 24.07.2010 11:49

To może zamieść ją tutaj to może ktoś ją wypełni.

shary 21.08.2010 18:43

Witam w imieniu mojej przyjaciółki prosze o wypełnienie ankiety do licencjatu Gdyby sie komuś chciało to z góry dziekujemy szczegóły w linku

http://moje-ankiety.pl/respond-1364.html

Zubert_Wisla 01.09.2010 10:08

A czy istnieje jakiś temat o pracach licencjackich??? Tzn nie chodzi mi oczywiście o gotowe prace lub osoby które takie prace piszą.

pietruch 24.11.2010 08:37

Szanowni Wiślacy.
Kuzynki berbeć startuje w konkursie i gdybyście mogli oddać głos na ośmiorniczkę maksia http://www.szczecin.eu/plywanie/maskotka_me to byłoby wspaniale :)

88tajfun 22.01.2011 20:09

Mam prośbę. Jestem studentem ekonomii na UJ i na zaliczenie przedmiotu "Metody badań społecznych" muszę mieć wypełnioną ankietę.żeby później móc ją zinterpretować.

Dlatego moja prośba o wypełnienie ankiety, która zajmie wam minute a mi uratuje dupsko. Link tutaj http://www.ankietka.pl/ankieta/52142...produktow.html brakuje mi 30 osób do szczęścia.

Pozdrawiam

DrewniaQ 22.01.2011 20:12

O to chodziło: http://www.ankietka.pl/ankieta/52142

88tajfun 22.01.2011 23:00

Tak, tak dzięki DrewniaQ. Nie wiem dlaczego tamten link raz działa raz nie.
http://www.ankietka.pl/ankieta/52142 o tą ankietę chodzi

wiślak 86 23.01.2011 20:34

13 pytanie trochę bez sensu bo jak ktoś wcześniej zaznaczył że zawsze składa to te odpowiedzi się wykluczają

Oj czuje że dostaniesz banie:P

88tajfun 23.01.2011 21:18

Z tego co pamiętam to miałem dać opcje od któregoś tam pytania, że jeśli odpowiedź jest twierdząca to trzeba przejść do pytania 14 ale wtedy przypuszczam miałbym mało odpowiedzi na pytania 4-14 bo nie chciałoby się ludziom robić dalej jeśli zobaczyliby możliwość wcześniejszego zakończenia ankiety, także zostawiłem jak jest :P

Nie powinno być tak źle ;)

markol 24.01.2011 10:28

Ten pierwszy kwestionariusz (z pierwszego posta) to zdecydowanie wybrakowany jest. Tzn. zaprojektowany bardzo niezgodnie z wytycznymi metodologicznymi co do sporządzania takich narzędzi. Mała uwaga dla wszystkich, którzy sporządzają swoje ankiety:

Cytat:

Na początku takie kwestionariusza zawsze należy zamieść mini "odezwę", tzn. kto, co, po co. Metryczkę rzecz jasna zamieszczamy zawsze na końcu.

nbp 26.01.2011 11:16

Krótka piłka, potrzebuje odbębnić praktyki na uczelni więc potrzebuje pieczątki i podpisu firmy o odbyciu bezpłatnych praktyk w tejże firmie / portalu internetowym itd.

Zainteresowanych pomocą, należycie wynagrodzę.

priv.

plutny 09.02.2011 12:12

ankieta Kibiców Białej Gwiazdy
 
Witajcie,
Jestem na etapie pisania pracy licencjackiej na Wasz/Nasz temat ("Charakterystyka fanów Wisły Kraków"). Prosiłbym Was o pomoc. Jeśli macie luźne 6 minut, wypełnijcie ankietę http://webankieta.pl/ankieta/w1hq0nms0lm0 . Pomoże mi to zebrać materiał zarówno na Wasz temat, jak i na temat kibicowania na Stadionie im. Henryka Reymana. Z góry dzięki za pomoc
***TYLKO WISŁA TS***

link do ankiety: http://webankieta.pl/ankieta/w1hq0nms0lm0

pawelwislak 06.03.2011 19:53

http://webankieta.pl/ankieta/w1hq0s186pwc/p -> krótka ankieta o kontach bankowych byłbym wdzięczny za wypełnienie

ps. w pytaniu 12 trzeba ułożyć rankingowo od najważniejsze(6) do najmniej ważne(1)

Yaro 12.03.2011 18:02

Wiślacka Braci, mam do Was wielką prośbę.

Czy moglibyście wejść na stronę http://wizeruneknh.cba.pl/ i wypełnić ankietę?

Tam macie wszystko napisane. To jest ankieta do mojej pracy magisterskiej.

Wizerunek miasta jest dość obszernym tematem, dlatego bardzo Was proszę o wypełnienie ankiety. Jak nie zrobię tych badań, to będzie lipa z magisterką.

Na wypadek jakiś kłopotów technicznych, czy awarii, zrobiłem drugą taką samą stronkę: http://wizeruneknh.ugu.pl/
Także jakby tamta nie działała, to możecie wejść na tą.

Przy okazji bardzo bym Was prosił, żebyście kliknęli "lubię to" na profilu "Wizerunek Nowej Huty 2011".
http://www.facebook.com/pages/Wizeru...05193492825328

Za pomocą tego profilu będę promował swoją ankietę.

amauri1990 19.03.2011 15:45

Witam serdecznie,

Piszę w imieniu mojej dziewczyny, która jest w trakcie tworzenia pracy licencjackiej poruszającej kwestię in vitro.
Jeżeli chciałbyś/chciałabyś pomóc i wypełnić ankietę (~25 pytań), wyślij mi na PW wiadomość o treści "ankieta". W wiadomości zwrotnej prześlę linka do ankiety.

Z góry dziękuję za wszelki odzew.

plutny 22.03.2011 09:15

Ankieta do pracy licencjackiej na temat kibicowania na stadionie BIAŁEJ GWIAZDY
 
Witajcie,
Zwracam się do Was jako kibic Wisełki o pomoc w wypełnieniu ankiety która pomoże mi w pracy licencjackiej . Tematem mojej pracy jest "Charakterystyka kibica piłki nożnej na przykładzie fanów klubu Wisła Kraków". Zebrane badania pomogą mi napisać o Nas jak się u Nas kibicuje i pokazać, że jesteśmy największą rodziną w Polsce! Z góry dzięki za pomoc, pozdro ABG!

Link do ankiety: http://webankieta.pl/ankieta/w1hq0nms0lm0

Sawatin 07.04.2011 16:58

Cześć,
od lat jestem kibicem Wisły, więc gdy przyszło mi wybrać temat pracy licencjackiej, to wiedziałem, że to musi być coś związane z Wisłą i kibicami.
Dlatego proszę was o poświęcenie kilku chwil i wypełnienie ankiety: http://www.ebadania.pl/f551f3568c0b4ee6.
Ma ona na celu zbadanie stopnia zaangażowania Kibiców (czyli mnie, Ciebie i Ciebie) w kibicowanie ukochanemu klubowi.
Za każde wypełnienie serdeczne dzięki.

Ankieta: http://www.ebadania.pl/f551f3568c0b4ee6
Pozdrawiam i dziękuję za poświęcony czas

AOT 07.04.2011 17:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sawatin (Post 1073869)
Cześć,
od lat jestem kibicem Wisły, więc gdy przyszło mi wybrać temat pracy licencjackiej, to wiedziałem, że to musi być coś związane z Wisłą i kibicami.
Dlatego proszę was o poświęcenie kilku chwil i wypełnienie ankiety: http://www.ebadania.pl/f551f3568c0b4ee6.
Ma ona na celu zbadanie stopnia zaangażowania Kibiców (czyli mnie, Ciebie i Ciebie) w kibicowanie ukochanemu klubowi.
Za każde wypełnienie serdeczne dzięki.

Ankieta: http://www.ebadania.pl/f551f3568c0b4ee6
Pozdrawiam i dziękuję za poświęcony czas

Ja .......e, jak przeczytałem pytania w ankiecie, to radzę jednak wybrać inny temat pracy... Drugie pytanie zdruzgotało mnie najbardziej.
Bo wiesz, ja się np. na szermierce nie znam, nigdy nie miałem np. szpady w ręce, to i temat szermierki omijam z daleka. Jest tyle innych tematów, na cholerę masz kaleczyć w tym.

pff 07.04.2011 17:18

Hehe widzę, że nie tylko ja skończyłem ankietę na drugim pytaniu :D

AOT 07.04.2011 17:21

Nie no kuuuurrwa, animals, zadymierze i official hooligans.
:lol:

Sawatin 10.04.2011 18:19

kategorie w 2 pytaniu zostały zaczerpnięte z książek dotyczących tego tematu oraz z badań prowadzonych w Łodzi (więc nie jest to mój autorski podział). Myślę jednak, że zawiera wszystkie możliwe warianty.

St@chu 14.05.2011 21:23

http://moje-ankiety.pl/respond-10368.html

Z góry dziękuję za pomoc każdemu, kto wypełni ankietę z powyższego linka...

loco86 15.05.2011 11:49

Witam,potrzebuje takie informacje do pracy licencjackiej jak sytuacja ekonomiczno finanowa Wisly.Jaki przychod z reklam itd. Macie jakies informacje na ten temat?

Kowal! 27.05.2011 08:51

Drodzy bracia!
Nadszedł czas, bym i Ja poprosił was o pomoc. Ankieta pt. Internauci, a bankowość internetowa. Krótka na 3min. Wielkie dzięki za poświęcony czas !!

http://www.ankietka.pl/ankieta/64028...ternetowa.html

Badanie ma na celu ukazanie występujących zależności pomiędzy korzystaniem z Internetu, a korzystaniem z usług bankowości internetowej. Ankieta jest całkowicie anonimowa, a odpowiedzi posłużą wyłącznie do opracowania zbiorczych zestawień statystycznych w pracy naukowej. Pytania są proste, niewymagające specjalistycznej wiedzy. Bardzo proszę o rzetelne odpowiedzi i podążanie za wskazówkami.

sndr 05.06.2011 12:54

Wybieramy 10 najważniejszych zespołów dla muzyki rockowej ;) Proszę o pomoc. Z góry wielkie dzięki dla wszystkich :)
http://moje-ankiety.pl/respond-11761.html

SZYMEK_TSW 07.06.2011 11:33

Witam, nie jest to co prawda ankieta do pracy magisterskiej, tylko na ćwiczenia; ale bardzo proszę o wypełnienie jej, dotyczy infrastruktury sportowej w Krakowie i jest bardzo krótka.
Z góry wielkie dzięki

http://moje-ankiety.pl/respond-10999/sec-FCn3Po5v.html

Pozdrawiam

Eternit 12.06.2011 20:59

Witam, ankieta na zaliczenie przedmiotu.

http://www.ankietka.pl/ankieta/65819...-polityce.html

Pozdrawiam!

SZYMEK_TSW 14.06.2011 10:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SZYMEK_TSW (Post 1107295)
Witam, nie jest to co prawda ankieta do pracy magisterskiej, tylko na ćwiczenia; ale bardzo proszę o wypełnienie jej, dotyczy infrastruktury sportowej w Krakowie i jest bardzo krótka.
Z góry wielkie dzięki

http://moje-ankiety.pl/respond-10999/sec-FCn3Po5v.html

Pozdrawiam

Przepraszam ze nabijam, ale bardzo proszę o wypełnienie tejże ankiety bo potrzebuje jeszcze troszkę respondentów a czas nagli :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:09.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl