![]() |
Witam, robie badania do pracy magisterskiej bardzo prosze o wypełnienie ankiety tylko przez prawdziwych kibiców piłki nożnej. Przeprowadzenie tej ankiety pozowli obalić mity i ukazać fakty o polskich kibicach.....
http://www.ankietka.pl/ankieta/36535...z-ankiety.html |
Cytat:
:P |
W swoim imieniu proszę o wypełnienie ankiety na temat robieniu zakupów w internecie. Jest tylko 14 pytań, więc wiele czasu Wam nie zajmie;) Jak możecie to poproście znajomych o pomoc. Dzięki wszystkim.
http://www.ankietka.pl/ankieta/39879...-internet.html |
|
Ankieta skierowana TYLKO do studentów dotycząca zażywania leków.
http://www.ankieter.pl/wypelnij/ankiete/id/785/ z góry dziękuję |
W imieniu Koleżanki bardzo proszę o wypełnienie ankiety przez osoby,które były w Krynicy.
http://www.ankietka.pl/ankieta/44148...ica-zdroj.html Bóg Wam w dzieciach wynagrodzi:) |
Cytat:
|
Cytat:
Dzięki za ankietę:p Za niedługo dodam tu swoją i liczę na to,że również wypełnisz:-D |
Ankieta potrzebna do pracy magisterskiej siostry, prosimy o pomoc :)
temat pracy to "Badanie atrakcyjności Sądecczyzny pod względem jej walorów rekreacyjno-wypoczynkowych" Przede wszystkim zależałoby mi na opiniach osób nie mieszkających na Sądecczyźnie :) http://www.ankietka.pl/ankieta/42010...decczyzny.html |
Witam. Chciałbym prosić o wypełnienie ankiety związanej z polityką transferową naszego klubu. Potrzebuję tego do pracy magisterskiej. Chętnych proszę o podanie na priv swojego maila to prześle ankietę,
Z góry wszystkim dziękuję i pozdrawiam. |
A ja mam pytanie do osób, które robiły projekty badawcze - mowa raczej o studentach kierunków humanistycznych. Czy w projekcie zawsze musza być zmienne? Pytam, gdyz temat mam taki, że zmienne mi się jakoś nie nasuwają... Jeśli ktoś będzie chciał i umiał mi pomóc to zapraszam na priv.
|
Cytat:
Podbijam swoją powyższą prośbę, gdyż potrzebuję jeszcze kilka osób do wypełnienia ankiety :) |
To może zamieść ją tutaj to może ktoś ją wypełni.
|
Witam w imieniu mojej przyjaciółki prosze o wypełnienie ankiety do licencjatu Gdyby sie komuś chciało to z góry dziekujemy szczegóły w linku
http://moje-ankiety.pl/respond-1364.html |
A czy istnieje jakiś temat o pracach licencjackich??? Tzn nie chodzi mi oczywiście o gotowe prace lub osoby które takie prace piszą.
|
Szanowni Wiślacy.
Kuzynki berbeć startuje w konkursie i gdybyście mogli oddać głos na ośmiorniczkę maksia http://www.szczecin.eu/plywanie/maskotka_me to byłoby wspaniale :) |
Mam prośbę. Jestem studentem ekonomii na UJ i na zaliczenie przedmiotu "Metody badań społecznych" muszę mieć wypełnioną ankietę.żeby później móc ją zinterpretować.
Dlatego moja prośba o wypełnienie ankiety, która zajmie wam minute a mi uratuje dupsko. Link tutaj http://www.ankietka.pl/ankieta/52142...produktow.html brakuje mi 30 osób do szczęścia. Pozdrawiam |
O to chodziło: http://www.ankietka.pl/ankieta/52142
|
Tak, tak dzięki DrewniaQ. Nie wiem dlaczego tamten link raz działa raz nie.
http://www.ankietka.pl/ankieta/52142 o tą ankietę chodzi |
13 pytanie trochę bez sensu bo jak ktoś wcześniej zaznaczył że zawsze składa to te odpowiedzi się wykluczają
Oj czuje że dostaniesz banie:P |
Z tego co pamiętam to miałem dać opcje od któregoś tam pytania, że jeśli odpowiedź jest twierdząca to trzeba przejść do pytania 14 ale wtedy przypuszczam miałbym mało odpowiedzi na pytania 4-14 bo nie chciałoby się ludziom robić dalej jeśli zobaczyliby możliwość wcześniejszego zakończenia ankiety, także zostawiłem jak jest :P
Nie powinno być tak źle ;) |
Ten pierwszy kwestionariusz (z pierwszego posta) to zdecydowanie wybrakowany jest. Tzn. zaprojektowany bardzo niezgodnie z wytycznymi metodologicznymi co do sporządzania takich narzędzi. Mała uwaga dla wszystkich, którzy sporządzają swoje ankiety:
Cytat:
|
Krótka piłka, potrzebuje odbębnić praktyki na uczelni więc potrzebuje pieczątki i podpisu firmy o odbyciu bezpłatnych praktyk w tejże firmie / portalu internetowym itd.
Zainteresowanych pomocą, należycie wynagrodzę. priv. |
ankieta Kibiców Białej Gwiazdy
Witajcie,
Jestem na etapie pisania pracy licencjackiej na Wasz/Nasz temat ("Charakterystyka fanów Wisły Kraków"). Prosiłbym Was o pomoc. Jeśli macie luźne 6 minut, wypełnijcie ankietę http://webankieta.pl/ankieta/w1hq0nms0lm0 . Pomoże mi to zebrać materiał zarówno na Wasz temat, jak i na temat kibicowania na Stadionie im. Henryka Reymana. Z góry dzięki za pomoc ***TYLKO WISŁA TS*** link do ankiety: http://webankieta.pl/ankieta/w1hq0nms0lm0 |
http://webankieta.pl/ankieta/w1hq0s186pwc/p -> krótka ankieta o kontach bankowych byłbym wdzięczny za wypełnienie
ps. w pytaniu 12 trzeba ułożyć rankingowo od najważniejsze(6) do najmniej ważne(1) |
Wiślacka Braci, mam do Was wielką prośbę.
Czy moglibyście wejść na stronę http://wizeruneknh.cba.pl/ i wypełnić ankietę? Tam macie wszystko napisane. To jest ankieta do mojej pracy magisterskiej. Wizerunek miasta jest dość obszernym tematem, dlatego bardzo Was proszę o wypełnienie ankiety. Jak nie zrobię tych badań, to będzie lipa z magisterką. Na wypadek jakiś kłopotów technicznych, czy awarii, zrobiłem drugą taką samą stronkę: http://wizeruneknh.ugu.pl/ Także jakby tamta nie działała, to możecie wejść na tą. Przy okazji bardzo bym Was prosił, żebyście kliknęli "lubię to" na profilu "Wizerunek Nowej Huty 2011". http://www.facebook.com/pages/Wizeru...05193492825328 Za pomocą tego profilu będę promował swoją ankietę. |
Witam serdecznie,
Piszę w imieniu mojej dziewczyny, która jest w trakcie tworzenia pracy licencjackiej poruszającej kwestię in vitro. Jeżeli chciałbyś/chciałabyś pomóc i wypełnić ankietę (~25 pytań), wyślij mi na PW wiadomość o treści "ankieta". W wiadomości zwrotnej prześlę linka do ankiety. Z góry dziękuję za wszelki odzew. |
Ankieta do pracy licencjackiej na temat kibicowania na stadionie BIAŁEJ GWIAZDY
Witajcie,
Zwracam się do Was jako kibic Wisełki o pomoc w wypełnieniu ankiety która pomoże mi w pracy licencjackiej . Tematem mojej pracy jest "Charakterystyka kibica piłki nożnej na przykładzie fanów klubu Wisła Kraków". Zebrane badania pomogą mi napisać o Nas jak się u Nas kibicuje i pokazać, że jesteśmy największą rodziną w Polsce! Z góry dzięki za pomoc, pozdro ABG! Link do ankiety: http://webankieta.pl/ankieta/w1hq0nms0lm0 |
Cześć,
od lat jestem kibicem Wisły, więc gdy przyszło mi wybrać temat pracy licencjackiej, to wiedziałem, że to musi być coś związane z Wisłą i kibicami. Dlatego proszę was o poświęcenie kilku chwil i wypełnienie ankiety: http://www.ebadania.pl/f551f3568c0b4ee6. Ma ona na celu zbadanie stopnia zaangażowania Kibiców (czyli mnie, Ciebie i Ciebie) w kibicowanie ukochanemu klubowi. Za każde wypełnienie serdeczne dzięki. Ankieta: http://www.ebadania.pl/f551f3568c0b4ee6 Pozdrawiam i dziękuję za poświęcony czas |
Cytat:
Bo wiesz, ja się np. na szermierce nie znam, nigdy nie miałem np. szpady w ręce, to i temat szermierki omijam z daleka. Jest tyle innych tematów, na cholerę masz kaleczyć w tym. |
Hehe widzę, że nie tylko ja skończyłem ankietę na drugim pytaniu :D
|
Nie no kuuuurrwa, animals, zadymierze i official hooligans.
:lol: |
kategorie w 2 pytaniu zostały zaczerpnięte z książek dotyczących tego tematu oraz z badań prowadzonych w Łodzi (więc nie jest to mój autorski podział). Myślę jednak, że zawiera wszystkie możliwe warianty.
|
http://moje-ankiety.pl/respond-10368.html
Z góry dziękuję za pomoc każdemu, kto wypełni ankietę z powyższego linka... |
Witam,potrzebuje takie informacje do pracy licencjackiej jak sytuacja ekonomiczno finanowa Wisly.Jaki przychod z reklam itd. Macie jakies informacje na ten temat?
|
Drodzy bracia!
Nadszedł czas, bym i Ja poprosił was o pomoc. Ankieta pt. Internauci, a bankowość internetowa. Krótka na 3min. Wielkie dzięki za poświęcony czas !! http://www.ankietka.pl/ankieta/64028...ternetowa.html Badanie ma na celu ukazanie występujących zależności pomiędzy korzystaniem z Internetu, a korzystaniem z usług bankowości internetowej. Ankieta jest całkowicie anonimowa, a odpowiedzi posłużą wyłącznie do opracowania zbiorczych zestawień statystycznych w pracy naukowej. Pytania są proste, niewymagające specjalistycznej wiedzy. Bardzo proszę o rzetelne odpowiedzi i podążanie za wskazówkami. |
Wybieramy 10 najważniejszych zespołów dla muzyki rockowej ;) Proszę o pomoc. Z góry wielkie dzięki dla wszystkich :)
http://moje-ankiety.pl/respond-11761.html |
Witam, nie jest to co prawda ankieta do pracy magisterskiej, tylko na ćwiczenia; ale bardzo proszę o wypełnienie jej, dotyczy infrastruktury sportowej w Krakowie i jest bardzo krótka.
Z góry wielkie dzięki http://moje-ankiety.pl/respond-10999/sec-FCn3Po5v.html Pozdrawiam |
Witam, ankieta na zaliczenie przedmiotu.
http://www.ankietka.pl/ankieta/65819...-polityce.html Pozdrawiam! |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:09. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl