![]() |
Tluczynski why? A bylo tak blisko...
|
Remis!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:d:d:d:d::d!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
Jeeeeeeeeeeeeeeeest 29:29!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
no bielecki dajesz....
|
Nie damy rady......:/
|
No i dostali z pastuchami,wicemistrzowie świata hehe,jutro w czape od hitlerowców i do domku
|
Cytat:
jestesmy mistrzami swiata w dmuchaniu szybkopękającego balonu - dzis wyborcza napisala, ze wyrastamy na faworytow :) meczu sledzilem na zczuba.pl <praca> kto to jest ten Zóltak i po co on wchodzi ? zeby oslabic od razu zespol ? |
W ataku tylko momentami grali jak należy ale ogólnie do dupy, w obronie cały czas do dupy no i na bramce tak samo do dupy!
Ja ich nie poznaje! |
ale jaja...masakra...jak można tak lekkomyślnie grać...po zwycięstwie z Rosją myśleli że im się Macedonia położy...jeden gość zdobywa kilkanaście bramek...to świadczy o naszej obronie. Wczoraj Tunezyjczycy jakoś potrafili wyłączyć Hensa...
|
Spokojnie Panowie, wystarczy wygrać z Niemcami i wchodzimy z kompletem punktów do następnej fazy. Oczywiście przy założeniu, że dalej awansują Polska, Rosja i Niemcy. Mają przynajmniej nauczkę, że na MŚ zawsze trzeba grać na maksa.
|
Obawiam się że jak będą tak grali jak do tej pory to z Niemcami dostaniemy straszne baty, ale obym się mylił!
|
Jesteście dziwni... Wczoraj jak przegrywali to samo, zrzędzenie i biadolenie. Potem Szmala to na prezydenta pewnie wybralibyście. Dziś już Szmal = 0.
Co niektórzy mają podobny tok myślenia jak np do transferów czy wyników Wisły. "Dzień konia" dziś miał ten z #7 Lazarov no i tym razem bramkarz Macedonii. A w ekipie Polaków bardzo widoczny był brak K. Lijewskiego na którym wcześniej spoczywał ciężar zdobywania bramek. |
Cytat:
|
Aaa sprytne zagranie, skoro punkty z Macedonia nie beda sie liczyly w ostatecznym rozrachunku to nie bylo sensu sie dzis meczyc na maksa.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
zagraliśmy równie chujowo jak wczoraj, z tym, że akurat dziś Szmal nie miał dnia konia, no i Macedończykom jakby bardziej zależało niż kacapom
a ten cały Lazarov... jak można dopuścić żeby jeden kolo ustrzelił tyle bramek? jak widzieli, że chłop się rozpędza to się go sprowadza do parteru raz, drugi, trzeci, tak żeby się mu odechciało szaleństw, ale nie, po co, niech sobie chłopak porzuca |
Nie jest to może najszczęśliwsze porównanie ale zdecydowanie nie zagrał tak jak powinien. Oczywiście nie jest to tylko jego wina... cała drużyna zagrała zdecydowanie zbyt beztrosko w obronie i dlatego każdy rzut zamieniał się w gola dla Macedonii.
|
Ja bym nie dramatyzował. Zawsze się znajdą piewcy minimalizmu polskiego sportu.
Chłopaki zagrali przede wszystkim fatalnie w obronie. I cały czas podkreślam - dać szansę Jaszce na rozgrywanie piłki i więcej zaufania do niego to zobaczycie jak się podniesie poziom naszej gry. Wcześniej psiałem że Macedonia to ogóry - dalej tak uważam, jednak my w tym meczu byliśmy totalnymi frajerami. Oglądając występ "Kasy" powiem tak, że nie wiem co mu do łba strzeliło, ale jak wychodzi facet (Lazarov" do góry z 9 metra i blok zasłania lewa stronę bramki to powinien stać po jej prawej stronie i tą piłkę "złapać w zęby" ( 3 bramki). Generalnie wyszło, jak ważną ma funkcję i rolę na boisku bramkarz. Następne spotkanie z Tunezja- niezwykle ciężki, bo z nimi się gra fatalnie. Prezentują francuski styl gry, a Polacy nie bardzo sobie z nim radzą. Myślę jednak, że nastąpi rehabilitacja za wpadkę - z nimi wygramy. Nie mogę się doczekać spotkania z Niemcami - ale o tym później. Do tych co oglądają te mistrzostwa i występy Polaków - pamiętajcie że mecz trwa 60 mi i sytuacja gdy jest różnicą 3 bramek może ulec zmianie w ciągu 1.5 min tak więc trwajcie zawsze do końca i przestańcie dramatyzować, gdy przegrywamy 2-3 bramkami, tylko wierzcie w finalny sukces. Pozdrawiam |
Cytat:
Nie widzialem jak Tunezja z Niemcami grala, ale jak wyjda jakims francuskim 4-2 czy 3-2-1 w obronie to znowu bedziemy sie pewnie meczyc na potege. A i nie patrzylem jeszcze na terminarz z kim w czwartek gra Macedonia ani na rozpiske kursowa, ale gram grubo przeciwko nim, nie wazne czy z Niemcami czy z Rosja graja :D Wam tez radze. |
Teraz grają raczej z Niemcami, bo my w ostatniej kolejce mamy Niemców ;) Jak przegrają oba mecze, to porażka nasza z Macedonią nie ma znaczenia. Grunt to teraz pokonać Tunezję i Niemców a na resztę nie patrzeć ;)
|
Cytat:
Macedonia podobno stuknela Islandie w eliminacjach wiec takimi ogorami nie są. Wiadomo, ze Szmal nie bedzie bronil w kazdym meczu jak z ruskimi. Przyadalby sie zmiennik. Niewiem kto to jest Malcher ale po tych meczach co widzialem to dla mnie to pan "firanka". Co sie stalo z Wicharym ? Od olimpiady nie wdzialem go w kadrze ? Malcher, Zoltak, Glinski, Jaszka (ok, wierze na slowo) - za duzo tych graczy odbiegajacych umiejetnosciami zeby gra sie zazebiala. |
Cytat:
Piłka też wypadła Jureckiemu jak podawał Karolowi na 5 s przed końcem. Po raz wtóry - zaufać odrobinie Jaszce ( "apel" do Wenty) |
O której dzisiaj gramy ? i z kim ?
|
Dziś mamy wolne. Jutro z Tunezją.
|
Cytat:
|
Cytat:
Weiner nie spodziewał się powołania i wykupił wakacje, więc Wenta go olał. Oprócz nich nie było za bardzo na kogo postawić... |
Cytat:
|
Panowie czy gdzieś na Cyfrze+ mogę oglądnąć mecz Niemców??
|
Cytat:
|
No niestety jest na RTL którego nie posiadam :-)
|
Transmisja jest w necie:
http://www.tvp.pl/sport/mistrzostwa-...cedonia-niemcy Na razie 12:11 dla Niemców |
UWAGA UWAGA dal chcących oglądać wydarzenia sportowe w wysokiej (bardzo dobrej) jakości polecam http://www.atdhe.net/ na handball 1 leci Macedonia - Niemcy . Bardzo dobry mecz ale nie stety juz muszę wyjść z odwiedzinami i zabieram się do oglądania Polaków. Tak więc wszyscy dopingować:)
|
Cytat:
Póki co prowadzą z Macedonią, oby tak do końca. |
Niemcy wygrywają z Macedonią!:)
Czyli wszystko zależy od nas! Należy wygrać z Tunezją i koniecznie z Niemcami!!! |
Niech lepiej Ruskie wygrają też z Macedonią, bo będzie problem... widzę, że dziś się męczyli z Algierią, więc... może być różnie...
|
Jaki wynik, bo jestem w pracy a strony on line z relacjami nie dzialaja?
|
Cytat:
Prowadzimy 12:6 |
Jeszcze 5 minut 30:26 dla Polski!!!!!!!! DALEJ PANOWIE!!!
|
Nie no mecz dla nas:):) ja inaczej tego nie widze:):)
Pozamiatane:) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:43. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl