Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Prawo jazdy (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=316)

nero 23.06.2008 20:29

trzeba zadzownic i sie dowiedziec co wymagana dany osrodek
gdzies chca tylko
paszport badz
paszport i pesel badz
paszport, pesel i zaswiadczenie o zameldowaniu.

nowe czerwone paszporty maja pesel, te stare niebieskie z tego co wiem nie mialy.
zadzownic dowiedziec sie i po problemie.

oczywiscie legitymacja tutaj nie wchodzi w gre.

Etiop 24.06.2008 20:01

W sierpniu kończy mi się ważność prawa jazdy. Miałem je na okres 5 lat ze względu na wadę wzroku. Co teraz muszę zrobić, żeby dostać bezterminowe prawo jazdy?

WiselkaMLP 27.06.2008 11:50

5 sierpnia 8:30 :)

cristovao 27.06.2008 13:23

Etiop - w największym skrócie: iść na kolejne badanie w soczewkach kontaktowych...

Firo 27.06.2008 16:46

jutro to nie ma szans na odebranie prawka z urzedu ?

KoPer 28.06.2008 14:49

Niedziela ... - nie ma szans

Andrzej_TSW 28.06.2008 16:35

jemu chyba o sobote chodziło...

KoPer 28.06.2008 17:05

sorry troche straciłem rachube czasu ...

Arteka1906 01.07.2008 20:24

Zeby isc po termin na egzamin to trzeba sie zapisywac przez interner?? Jezeli sei nie zarejestrowalem interentowo to zostane przyjety ?

majac dowod tymczasowy musze miec zaswiadczenie o zameldowaniu ??

WiślakNH 01.07.2008 20:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arteka1906 (Post 560580)
Zeby isc po termin na egzamin to trzeba sie zapisywac przez interner?? Jezeli sei nie zarejestrowalem interentowo to zostane przyjety ?

majac dowod tymczasowy musze miec zaswiadczenie o zameldowaniu ??

Jakie zapisywanie przez internet?
Nie trzeba zapisywać sie przez internet,bo czegoś takiego nie ma.

Arteka1906 01.07.2008 21:28

http://www.mord.krakow.pl/calendar.p...rwacja/28/2008

swirson 01.07.2008 21:28

Ile się czeka na wyrobienie duplikatu prawka?

qqbaa 03.07.2008 16:40

Jutro zdaje prawko w Tarnowie. Jeśli zdam tam teorie a jazdy nie, to w Krakowie bedę musiał zdawać łączony czy same jazdy ?

Mario Nh 03.07.2008 18:50

Niech ktoś kumaty potwierdzi że zapisanie się na tej stronce podanej przez Arteke ma sens.
Byłoby to znaczne udogodnienie.

Wie ktoś gdzie mogę pobrać jakiś program który sprawdzi moją wiedzę z teorii ? Takie coś jakby próbny egzamin.

qqbaa 03.07.2008 18:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mario Nh (Post 561787)

Wie ktoś gdzie mogę pobrać jakiś program który sprawdzi moją wiedzę z teorii ? Takie coś jakby próbny egzamin.

http://www.grupaimage.com.pl/testy/

Kyno 03.07.2008 20:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez qqbaa (Post 561751)
Jutro zdaje prawko w Tarnowie. Jeśli zdam tam teorie a jazdy nie, to w Krakowie bedę musiał zdawać łączony czy same jazdy ?

Same jazdy.

Arteka1906 04.07.2008 23:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mario Nh (Post 561787)
Niech ktoś kumaty potwierdzi że zapisanie się na tej stronce podanej przez Arteke ma sens.
Byłoby to znaczne udogodnienie.

Wie ktoś gdzie mogę pobrać jakiś program który sprawdzi moją wiedzę z teorii ? Takie coś jakby próbny egzamin.


ZApisalem sie dzisiaj na 14.45. Wszystko jest Ok. Wchodzisz do MORDu pierwsze co robisz robisz oplate za egzamin. Potem z tym swistkiem idziesz do Biura Obslugi Kiienta na ta godzine, na ktora sie zapisales ( oczywiscie bez kolejki, bez numerkow!! ) mowisz pani, ze zapisywales sie na ta i ta godzine i dostajesz termin na egzamin.

p.s nie weim co sie podzialo, ale dostalem termin na 1 sierpnia :D :D
p.s.2 sory za chaos w mojej wypowiedzi, lae jest pozno :P pozdrawiam
jak by cos bylo niejasne to chetnie pomoge.

http://www.mord.krakow.pl/calendar.p...rwacja/28/2008

LoRd 10.07.2008 18:30

nie kojarzycie gdzie można kupić/dostać/skąd ew. ściągnąć naklejki na szybę dla kierowców "inwalidów" ( umysłowych ) parkujących na miejscach dla niepełnosprawnych. jak mnie to wk...a jak ( o dziwo najczęściej luksusowe ) auta stają na miejscach dla niepełnosprawnych. Oczywiście oznakowań iż jest to pojazd niepełnosprawnego brak.

aluszkaa 11.07.2008 09:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LoRd (Post 565358)
nie kojarzycie gdzie można kupić/dostać/skąd ew. ściągnąć naklejki na szybę dla kierowców "inwalidów" ( umysłowych ) parkujących na miejscach dla niepełnosprawnych. jak mnie to wk...a jak ( o dziwo najczęściej luksusowe ) auta stają na miejscach dla niepełnosprawnych. Oczywiście oznakowań iż jest to pojazd niepełnosprawnego brak.

Takie naklejki są na allegro. Widziałam też w kilku sklepach z częściami motoryzacyjnymi. Na 100% są w sklepie na starym parkingu pod Hutą (Mittal), jadąc al. Solidarności od placu centralnego skręcasz prawie przed samą hutą w prawo,na parking. Po lewej jest taki mały sklepik i masa różnych naklejek.

David. 11.07.2008 10:13

nero, byłem się dziś zapisać na egzamin, urodziny mam 09.08 a termin dostałem na 05.08 więc jest to rozbieżne z tym co mówiłeś, że do egzaminu państwowego można przystąpić najwcześniej w dniu 18 urodzin.

Sensej 11.07.2008 11:03

David. ja bym sie dopytał w MORD-zie czy to nie pomyłka, bo chyba nie chcesz pojsc na egzamin pokazujesz mu dokument tożasomosci a on CI mowi że nie masz 18 i masz pozdawane:P

David. 11.07.2008 15:06

Taa zadzwoniłem i mi kobieta, mówi: 'dobrze,że pan dzwoni.'
i chujnia...

Lupo 13.07.2008 19:47

Chodził ktoś z Was na kurs na ul. Centralną lub Felicjanek do LOK-u? Chciałbym wiedzieć ile trwają lekcje. Słyszałem, że 5 godzin dziennie, ale jak dla mnie to jest... nierealne. Jutro idę na pierwszą lekcje i chciałbym wiedzieć przed na ile mam się przygotować psychicznie...

WiślakNH 23.07.2008 21:47

No to ja sie pochwale :)
Zdałem dzisiaj za drugim razem :)

nero 23.07.2008 22:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez David. (Post 565784)
Taa zadzwoniłem i mi kobieta, mówi: 'dobrze,że pan dzwoni.'
i chujnia...

czyli mialem racje ? bo sie zgubilem.
skoro masz urodziny 09.08 to najwczesniej mozesz zdawac 09.08 ?
po prostu pani w okienku nie zauwazyla - nie zwrocila uwagi.
dziwne bo powinno jej wyjsc na komputerze ze nie ma mozliwosci zapisania cie na egzamin.

ChomikNH 23.07.2008 22:15

Gdzie w Krakowie jest przyśpieszona teoria po ile godzin najwięcej i czy drożej za prawko wychodzi ?

Kamil 23.07.2008 22:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ChomikNH (Post 572961)
Gdzie w Krakowie jest przyśpieszona teoria po ile godzin najwięcej i czy drożej za prawko wychodzi ?

hmmm moze nie przyspieszona....ale w klaksonie mialem, ja wiem gdzies 3-4 lekcje po 1,5-2 godziny ogladania filmow, po tem szybki wewnetrzny i jazdy zaczynalem,
tyle ze nie dalo sie wczesniej wziasc papierow zeby dojezdzic reszte godzin przed egzaminem

WiselkaMLP 03.08.2008 23:33

ja egzamin mam juz wsumie jutro

wzialem laczony

PS: trzeba odswiezyc temat :)

WiselkaMLP 05.08.2008 13:44

no i gowno :/ ale i tak najlepsi zdaja za drugim :)

mariano710 05.08.2008 15:04

nie wyspales sie w nocy to nie zdales:-/
na czym Cie oblal?

WiselkaMLP 07.08.2008 20:37

zebys wiedzial ze to chyba przez niewyspanie poprostu brak koncentracji na Ofiar Dabia jak zjezdza sie w prawo z Nowohuckiej za mostem na swiatlach ze skrajnie lewego podczas skretu wrypalem sie na prawy glupi bardzo glupi blad poprostu zajechalem droge

David. 14.08.2008 09:36

To ja się pochwalę, zdane za pierwszym w poniedziałek. Teraz tylko czekać na blankiecik.

Marszałek 14.08.2008 09:41

Dzwonie do Morsu to kobieta nie ma pojęcia, więc Was się pytam czy na książeczkę wojskową można przystępować do egzaminu. Nie mam wyjścia,bo mi dokumenty ukradli, ten jest mój jedyny.

Z drugiej strony skoro tam nie wiedza to kto ma ****a wiedzieć, nie wiem do ustawy mam zaględnąć.

nero 14.08.2008 22:13

nie mozna. na 95%

WiselkaMLP 23.08.2008 19:45

dokladnie za miesiac i jeden dzien moje drugie podejscie ;) tym razem czekalem dlugo na egzamin bo 5 sierpnia mi wyznaczyla kobita w okienku na 24.09 :/ ... ale teraz okres "zajobu" juz minal chyba bo wakacje sie koncza ludzie po robotach po szkolach zima niedlugo to nie robia wtedy tak prawka :P

maTyS. 24.08.2008 20:16

ja rowniez czekam miesiac na egzamin i chwała Bogu ze nie dwa albo i wiecej.

termin mam na 25 wrzesnia o godzinie 10.30,mialem mozliwosc wyboru o 7, 8.30 dobrze wybrałem godzinę ?

w sumie o tej godzinie juz nie powinno byc korkow ?

lewy21 24.08.2008 20:31

ja robiłem prawko w innym dużym mieście. zdawałem o godzinie 13 i byly duże korki. To wpływa bardzo pozytywnie na nas. Stoisz w korku i wszystko gówno Cie obchodzi. jezeli rano to wzialbym na 7. Pozdraiam i życzę powodzenia:D
aaa... w marcu skonczylem 18 lat a 17 czerwca miałem już prawko A i B :D wszystko zdane za pierwszym razem:D

Tom'ash 24.08.2008 21:27

Ale z drugiej strony jazda w korku powoduje przedłużenie egzaminu, bo przecież musisz wykonać wszystkie części egzaminu. Po za tym na niektórych duży ruch podczas egzaminu może działać jeszcze bardziej stresująco. Ja zdawałem podczas w miarę małego natężenia ruchu i nie było problemu. :)

jaszczur90 25.08.2008 19:25

zdałem za drugim razem w dniu 21 sierpnia :D

Egzamin zaczął się o 6.15 .. warto było rano zdawać.. zero korków... pusto na drogach w KrK i egzamin trwał ledwie 30 min :] i wynik pozytywny.. teraz tylko oczekiwać na papierek:-p

maTyS. 25.08.2008 21:20

gratulacje Jaszczur90 oby mnie tez sie powiodlo za miesiac :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:00.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl