Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Sylwester - gdzie itd.. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=1901)

jaszczur90 01.01.2010 21:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil (Post 836545)
fajerwerki od miasta do byly te co zaa sukiennic lecialy?
jesli tak to przeciez w tesco za 100zl da sie lepsze kupic :O

Fajerwerki od miasta puszczane były z placu szczepańskiego

Eternit 01.01.2010 22:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jaszczur90 (Post 836546)
Fajerwerki od miasta puszczane były z placu szczepańskiego

Czytaj. To były te których w ogóle nie było widać... :/


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:56.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl