Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   No to gramy!! Wszystko o graniu na PC (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=120)

Kamyk 21.06.2008 19:05

Proszę uprzejmie: http://www.sendspace.com/file/7h2ort

dymek_nhs 21.06.2008 21:48

Potrzebna pomoc nie w sprawie gier ale rzecz komputerowa. Dzisiaj podpiąłem 2 komputer przez router do internetu i mam problem z dc++ otóż muszę cały czas siedzieć w trybie psv co zrobić żebym był znów active tak jak było to przed założeniem routera. Wiem że trzeba jakoś przekierować porty ale nie mam pojęcia jak to zrobić. Z góry dzięki. Pozdrawiam.

Ricken 23.06.2008 14:31

Ladies and Gentlemen:-)
Mam taki o to kłopot:
Pewien czas kupiłem MŚ 2006 Germany i teraz nie pamiętam jak ową grę uruchomić:-)
A komunikat wyskakuje mi taki: Włóż płytę do napędu ... itd
Sugestie mile widziane :D

mic 23.06.2008 14:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ricken (Post 555829)
Ladies and Gentlemen:-)
Mam taki o to kłopot:
Pewien czas kupiłem MŚ 2006 Germany i teraz nie pamiętam jak ową grę uruchomić:-)
A komunikat wyskakuje mi taki: Włóż płytę do napędu ... itd
Sugestie mile widziane :D

taaa jasne ;)


Przegraj cracka, powinienes miec na plytce

Ricken 23.06.2008 14:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 555832)
taaa jasne ;)
Przegraj cracka, powinienes miec na plytce

a kto powiedział że się nie da kupić:>:rotfl:

cracka nie ma
takie o to pliki są na płytce http://i32.tinypic.com/2emolzo.jpg

Ricken 23.06.2008 17:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WILU TS (Post 554476)
Ostatnio dosyć często gram w różnorakie tytuły i z wyścigowych mogę Ci polecić : Race Driver Grid, Test Drive Unlimited, Colin McRace Dirt no a ze sportowych to niezmiennie króluje u mnie na kompie Pro Evolutrion Soccer 2008 ;)

Tak apropo są już nowe screeny z PES`a 2009.
Reszta na http://issonline.pl/?cmd=pokaz&id=1214219426
http://issonline.pl/grafika/uploaded...gcopy.iLeV.jpg

dymek_nhs 23.06.2008 19:35

tak apropo to czytałem gdzieś nie wiem czy nie na issonline że w nowym pesie ma nie być Primera Division. Prawie napewno nie będzie jej w nowym Winning eleven

Gucio25 23.06.2008 22:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ricken (Post 555833)
a kto powiedział że się nie da kupić:>:rotfl:

cracka nie ma
takie o to pliki są na płytce http://i32.tinypic.com/2emolzo.jpg

to ściągnij z neta, z tego co pamiętam też nie miałem cracka na swojej "oryginalnej płycie". :)
http://www.gamecopyworld.com/

Kurt 23.06.2008 23:47

Cytat:

WILU TS napisał(a):http://www.wislakrakow.com/forum/ima...s/viewpost.gif
Ostatnio dosyć często gram w różnorakie tytuły i z wyścigowych mogę Ci polecić : Race Driver Grid, Test Drive Unlimited, Colin McRace Dirt no a ze sportowych to niezmiennie króluje u mnie na kompie Pro Evolutrion Soccer 2008 ;)
Cytat:

sama ("czysta") gra jak dla mnie byla srednia. Ale po sciagnieciu OE patcha v.2.0 to poprostu miazga :)
Mozna go zassac z www.issonline.pl

Tak, skąd? bo nigdzie nie znalazłem na pewno mówimy o Pro Evo 2008, a nie PES 6?

dymek_nhs 25.06.2008 00:00

Jak dla mnie do PES-a najlepszy jest Evolution Patch 2. Mam go i zajebiście mi się na nim śmiga pozdrawiam i zachęcam do ściągnięcia.

medyk 25.06.2008 00:11

nie wie ktos czy pes2009 bedzie na ps2, chociaz wątpie..

Kurt 25.06.2008 00:21

Cytat:

nie wie ktos czy pes2009 bedzie na ps2, chociaz wątpie..
Cytat:

Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami, Konami Digital Entertainment GmbH oficjalnie zapowiedziało wydanie nowej odsłony serii Pro Evolution Soccer w wesjach na następujące platformy: PLAYSTATION®3, Xbox 360, PC-DVD, PlayStation®2 oraz PSP. W europie gra ukaże się jesienią tego roku.
issonline.pl


Jeżeli istnieje OE patch do PES'a 2008 to proszę bardzo o linki ;>

medyk 25.06.2008 00:31

a jednak :D:D:D

mic 25.06.2008 08:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kurt C. (Post 556762)
issonline.pl


Jeżeli istnieje OE patch do PES'a 2008 to proszę bardzo o linki ;>

sam sobie podales strone na ktorej ten patch jest....

DevilMayCry 27.06.2008 20:14

Witam szanownych Panów :] mała zabawa z kumplem w Forza Motorsport 2 (polecam :) ).Czekam na opinie :]

http://img294.imageshack.us/img294/8387/p1010530yj2.jpg
http://img380.imageshack.us/img380/8944/p1010533ml2.jpg
http://img294.imageshack.us/img294/6082/p1010534ua6.jpg
http://img174.imageshack.us/img174/576/p1010535ai9.jpg

Gra naprawdę rewelacja, dla mnie bije wszystkie NFS'y ( może oprócz kultowego już Porsche).
P.S malowane po paru piwach ;)

Gucio25 29.06.2008 12:22

całkiem przyzwoicie, ale w Forze nie gram.
za to grałem w Euro08.

http://img387.imageshack.us/img387/2136/polskacq0.jpg

takie rzeczy tylko w Twoim komputerze. :D

zloto 29.06.2008 17:11

Pogral bym sobie w Euro08 kogo ja widze Polscy zawodnicy sa podobni do orginalow:
Boruc, Zewlakow, Zurawski, Krzynowek, Lewandowski i chyba lobo ten najbardzie na lewo.

wislak_92 29.06.2008 17:37

Miałem to Euro, usunąłem szybciej niż zainstalowałem. Fifa 08 wg mnie lepsza. Chociaż te produkcje EA(chodzi mi o piłkę kopaną) od paru lat mało czym się różnią.

Ricken 29.06.2008 18:09

Właśnie w euro pykam :D Fifa mi się dawno znudziła.Jak dla mnie PES króluje.
Cytat:

Miałem to Euro, usunąłem szybciej niż zainstalowałem. Fifa 08 wg mnie lepsza. Chociaż te produkcje EA(chodzi mi o piłkę kopaną) od paru lat mało czym się różnią.
I to jest mankament Fify co rok dodadzą jakąś ligę ,piłkarzy i tyle a Pes co rok jest lepszy.Zaczynałem grać w Fife 98 ale najnowsze Pes-y mnie bardziej przekonują:D
Euro ma złą grywalność lepszą już ma Fifa WC 2006.

wislak_92 29.06.2008 18:28

Dokładnie, ale jest pewien problem.. wymagania. U mnie na P4 2.8 GHz, 1.5 GB ramu 400mhz, Gigabyte 7600 GS 256 mb agp potrafił się na medium ciąć. Pare meczy pyknąłem, PES jest dużo trudniejszy, cieżko piłkę się odbiera. Wcześniej grałem w PESa 5 i 6, w 2008 nie gram, jedynie od czasu do czasu zagram jakiegoś spara przez neta w Fife 08.

wisl@k_TS 01.07.2008 10:53

Kupiłem sobie ostatnio pad "USB Dual Vibration Joystick". Zainstalowalem dołączone opragramowanie i odpaliłem NFS Undergrounda 2. Niby chodzi, ale w opcjach konfigutracji klawiszy nie da sie skonfigurowac pada i tak np na padzie nie ma klawisza przypisanego np ESC, czy Enter. Poza tym nie działajaą wibrację, a to zmniejsza komfort gry. Wiecie jak przynajmniej w tej grze właczyć to?

Lupo 02.07.2008 09:08

Mam jedno pytanie co do FM'a 2007. Zrobiłem nowego menadżera, przyszedłem do klubu i co...? W klubie pojawiam się w marcu (OO) nie ma żadnych informacji kiedy zaczne sezon, kto będzie pierwszym rywalem... nic (Oo) Coś (znów) źle zrobiłem? Czy po prostu zawsze tak jest tylko ja dopiero teraz to zauważyłem?

Jip 02.07.2008 16:55

możecie mi pomóc?

http://www.pecet.net.pl/oferta/noteb...sg-ap074c.html

http://www.pecet.net.pl/oferta/noteb...-dv6830ew.html


który z tych dwóch laptopów wybrać?

Nie jest mi potrzebny do jakiś super zaawansowanych gier graficznie bo od tego mam x'a, chozdi bardziej o internet, muzykę, FM'a.

mic 02.07.2008 16:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jip (Post 561114)
możecie mi pomóc?

http://www.pecet.net.pl/oferta/noteb...sg-ap074c.html

http://www.pecet.net.pl/oferta/noteb...-dv6830ew.html


który z tych dwóch laptopów wybrać?

Nie jest mi potrzebny do jakiś super zaawansowanych gier graficznie bo od tego mam x'a, chozdi bardziej o internet, muzykę, FM'a.

bez watpliwosci hp

1q2 02.07.2008 17:46

Apropos Pesa to mam nadzieje ze nie bedzie tak skopany jak 2008.
Ostatnio wrocilem do Pesa6(moim zdaniem bezapelacyjnie najlepsza pilka kopana jaka sie dotad ukazala) ale co to za przyjemnosc wygrywac po 5-0 na Expercie:P

medyk 02.07.2008 19:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jip (Post 561114)
możecie mi pomóc?

http://www.pecet.net.pl/oferta/noteb...sg-ap074c.html

http://www.pecet.net.pl/oferta/noteb...-dv6830ew.html


który z tych dwóch laptopów wybrać?

Nie jest mi potrzebny do jakiś super zaawansowanych gier graficznie bo od tego mam x'a, chozdi bardziej o internet, muzykę, FM'a.

poszukaj na necie ktora grafa lepsza

WILU TS 02.07.2008 19:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jip (Post 561114)
możecie mi pomóc?

http://www.pecet.net.pl/oferta/noteb...sg-ap074c.html

http://www.pecet.net.pl/oferta/noteb...-dv6830ew.html


który z tych dwóch laptopów wybrać?

Nie jest mi potrzebny do jakiś super zaawansowanych gier graficznie bo od tego mam x'a, chozdi bardziej o internet, muzykę, FM'a.

Tylko i wyłącznie HP,mam podobny model od 3 tyg,wszystko hula aż miło!

Uran235 02.07.2008 22:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jip (Post 561114)
możecie mi pomóc?

http://www.pecet.net.pl/oferta/noteb...sg-ap074c.html

http://www.pecet.net.pl/oferta/noteb...-dv6830ew.html


który z tych dwóch laptopów wybrać?

Nie jest mi potrzebny do jakiś super zaawansowanych gier graficznie bo od tego mam x'a, chozdi bardziej o internet, muzykę, FM'a.

Poszukaj ludzi, którzy mają takie laptopy i dowiedz się o ich wrażenia z użytkowania. Pytaj głównie o działanie firmware'u, jego aktualizację i o współpracę z innymi urządzeniami w sieci, np. czy nie ma problemów z łapaniem wifi, czy bluetooth nie zgrzyta z jakąś marką telefonów. Tak na prawdę, jezeli nie masz zamiaru zaprzęgać lapka do cięższej roboty, to dla Ciebie najważniejsza powinna być funkcjonalność i bezawaryjność, na to jaka grafika czy RAM od jakiego producenta nie zwracałbym uwagi.

Z parametrów technicznych radziłbym dowiedzieć się jakichś szczegółów na temat dysków twardych, bo podana jest tylko pojemność, a duże znaczenie ma szybkość.

No i ja na Twoim miejscu poszukałbym czegoś z XP, bo downgrade może być baaaardzo upierdliwy, a Vista to straszliwy syf, a już w szczególności na laptopie.

WILU TS 02.07.2008 22:44

No to wybacz Uran235 ale nie zgodzę się z opinią że vista a w szczegolnosci na laptopy to straszny syf,tak jak wpomnialem wyżej mam lapka HP ale z 3gb ramu 2,1 proca i dobrą grafe i vista śmiga aż miło nie zawiesiła ani przymuliła ani na sekunde,wszystko zależy od specyfikacji lapka to fakt.
Teraz wszystkie lapki są już tak produkowane tylko z myślą o Viście,i nawet wgranie na nie XP nie gwarantuje że będą szybciej działały,a nie raz i wolniej z xp niz vistą ;)

Uran235 02.07.2008 22:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WILU TS (Post 561357)
No to wybacz Uran235 ale nie zgodzę się z opinią że vista a w szczegolnosci na laptopy to straszny syf,tak jak wpomnialem wyżej mam lapka HP ale z 3gb ramu 2,1 proca i dobrą grafe i vista śmiga aż miło nie zawiesiła ani przymuliła ani na sekunde,wszystko zależy od specyfikacji lapka to fakt.
Teraz wszystkie lapki są już tak produkowane tylko z myślą o Viście,i nawet wgranie na nie XP nie gwarantuje że będą szybciej działały,a nie raz i wolniej z xp niz vistą ;)

Kwestia też jaki masz dysk. Mój kumpel miał(ma?) Vistę na mocnym lapku( ale z powolnym dyskiem), a włączenie po hibernacji trwało dwa razy dłużej niż odpalenie mojego stacjonarnego od zera. Tutaj też nie chodzi tylko o szybkość działania, ale o straszną konfliktowość Visty. Można z nią żyć, ale ja wolę bez.

Maciejo 03.07.2008 14:45

coś dla wielbicieli piłki kopanej od EA :)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez serwis Valhalla
Wielbicieli pecetowej elektronicznej rozrywki powinna więc ucieszyć następująca wiadomość – na komputerach osobistych FIFA 09 będzie działała w oparciu o zupełnie nowy silnik odpowiadający chociażby za grafikę. Za tydzień napiszemy coś więcej na jego temat. Polski oddział Electronic Arts zaprosił nas na prezentację tej pozycji. Jest to więc krok mający potwierdzić między innymi tytuł naszego newsa. Wszystkie wersje gry będą się od siebie różniły w mniejszym bądź większym stopniu. Chodzi tu o FIFA 09 na Xboxa 360, Playstation 3, PS2, Nintedo Wii, pecety, Nintendo DS i Sony PSP.

Elektronicy nie powiedzieli jakie dokładnie cechy będą wyróżniać ten tytuł na poszczególnych platformach. Mówi się jednak między innymi o tym, że na Playstation 3 dzięki pojemności płyt Blu-ray będziemy mogli wybrać język, w którym opiszą mecz komentatorzy. Na Xboxie ten dodatek pobierzemy z usługi Live. O kolejnych różnicach między poszczególnymi wersjami napiszemy kiedy tylko usłyszymy coś ciekawego. Wyglądajcie naszych newsów i już teraz zerknijcie do naszej recenzji FIFA 08 oraz UEFA Euro 2008.


Provident 03.07.2008 14:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciejo (Post 561670)
coś dla wielbicieli piłki kopanej od EA :)

co rok tak jest :D

Maciejo 03.07.2008 15:06

mogę pokazać filmik, słabej jakości i na konsolę i w porównaniu z 08 z Xboxa a to co możemy obejrzeć w 09 to widać różnicę. tak więc tym razem to chyba nie tylko czcze gadanie.

Gucio25 03.07.2008 15:16

no właśnie, tym razem EA nie rzuca słów na wiatr.
FIFA09 na PC to next-gen..

_ukoL 03.07.2008 15:30

DevilMayCry, malowanie pomysłowe ale powiedz mi jak Ty możesz w FORZY zapanować na Corvettą? :-) Jeszcze na automatycznej skrzyni biegów to pół biedy ale po wyłączeniu kontroli trakcji oraz włączeniu manualnej skrzyni, to najmnocniejsza wersja u mnie pali gumę na pierwszym trzech biegach, a i jak się postarasz to na czwórcze przyczepność zerwie. :D

WILU TS 03.07.2008 15:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gucio25 (Post 561698)
no właśnie, tym razem EA nie rzuca słów na wiatr.
FIFA09 na PC to next-gen..

No może nareszcie będzie to jakoś wyglądało,byle by grafa była a'la z PES 08 + oryginalne składy i licencje+ grywalność PES i jest bajka naprawdę ;) demko pewnie za jakies 2 miechy będzie ;)

vote-for-mikey 03.07.2008 18:34

Lupo, jaką wziąłeś ligę? pewnie wybrałeś jakieś ligi grające systemem wiosna jesień, a wybrałeś zespół grający w lidze jesień wiosna. terminarz pojawi się w okolicach lipca zapewne.

Szczerze? PESy kompletnie mnie nie przekonują, gra mi się w nie gorzej, komentarz nawet w porównaniu ze szpakiem jest... żałosny, a grafiką może walczyć z fifą, ale sprzed 2 lat. A żeby Fifa cieszyła, wystarczy grać w co drugą, wtedy zmiany są widoczne już na pierwszy rzut oka ;)

Obu gier na konsolach, bo tutaj moim zdaniem ostania fifa(a właściwie uefa) bije wszystkie gry.

Żałuje każdej złotówki wydanej na PESa :P

Maciejo 03.07.2008 21:22

http://xboxsite.pl/News/Fifa-09-Pierwszy-gameplay.html

chyba tak będzie wyglądać 09 na X'a. jeśli ktoś miał styczność z poprzedniczkami na konsoli to widać różnicę :) premiera w październiku bodajże.

wislak_olkusz 04.07.2008 22:39

dajcie link do torrenta jakieś fajnego pokerka :D:D może być texas hold'em

Gucio25 07.07.2008 19:53

http://www.gry-online.pl/S055.asp?ID=109618

jak patrzę na tego screena, to się zaczynam zastanawiać czy to naprawde będzie next-gen.
o ile zawodnicy i trawa chociażby wyglądają bardzo dobrze, to kibice... n/c.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:08.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl