![]() |
Proszę uprzejmie: http://www.sendspace.com/file/7h2ort
|
Potrzebna pomoc nie w sprawie gier ale rzecz komputerowa. Dzisiaj podpiąłem 2 komputer przez router do internetu i mam problem z dc++ otóż muszę cały czas siedzieć w trybie psv co zrobić żebym był znów active tak jak było to przed założeniem routera. Wiem że trzeba jakoś przekierować porty ale nie mam pojęcia jak to zrobić. Z góry dzięki. Pozdrawiam.
|
Ladies and Gentlemen:-)
Mam taki o to kłopot: Pewien czas kupiłem MŚ 2006 Germany i teraz nie pamiętam jak ową grę uruchomić:-) A komunikat wyskakuje mi taki: Włóż płytę do napędu ... itd Sugestie mile widziane :D |
Cytat:
Przegraj cracka, powinienes miec na plytce |
Cytat:
cracka nie ma takie o to pliki są na płytce http://i32.tinypic.com/2emolzo.jpg |
Cytat:
Reszta na http://issonline.pl/?cmd=pokaz&id=1214219426 http://issonline.pl/grafika/uploaded...gcopy.iLeV.jpg |
tak apropo to czytałem gdzieś nie wiem czy nie na issonline że w nowym pesie ma nie być Primera Division. Prawie napewno nie będzie jej w nowym Winning eleven
|
Cytat:
http://www.gamecopyworld.com/ |
Cytat:
|
Jak dla mnie do PES-a najlepszy jest Evolution Patch 2. Mam go i zajebiście mi się na nim śmiga pozdrawiam i zachęcam do ściągnięcia.
|
nie wie ktos czy pes2009 bedzie na ps2, chociaz wątpie..
|
Cytat:
Cytat:
Jeżeli istnieje OE patch do PES'a 2008 to proszę bardzo o linki ;> |
a jednak :D:D:D
|
Cytat:
|
Witam szanownych Panów :] mała zabawa z kumplem w Forza Motorsport 2 (polecam :) ).Czekam na opinie :]
http://img294.imageshack.us/img294/8387/p1010530yj2.jpg http://img380.imageshack.us/img380/8944/p1010533ml2.jpg http://img294.imageshack.us/img294/6082/p1010534ua6.jpg http://img174.imageshack.us/img174/576/p1010535ai9.jpg Gra naprawdę rewelacja, dla mnie bije wszystkie NFS'y ( może oprócz kultowego już Porsche). P.S malowane po paru piwach ;) |
całkiem przyzwoicie, ale w Forze nie gram.
za to grałem w Euro08. http://img387.imageshack.us/img387/2136/polskacq0.jpg takie rzeczy tylko w Twoim komputerze. :D |
Pogral bym sobie w Euro08 kogo ja widze Polscy zawodnicy sa podobni do orginalow:
Boruc, Zewlakow, Zurawski, Krzynowek, Lewandowski i chyba lobo ten najbardzie na lewo. |
Miałem to Euro, usunąłem szybciej niż zainstalowałem. Fifa 08 wg mnie lepsza. Chociaż te produkcje EA(chodzi mi o piłkę kopaną) od paru lat mało czym się różnią.
|
Właśnie w euro pykam :D Fifa mi się dawno znudziła.Jak dla mnie PES króluje.
Cytat:
Euro ma złą grywalność lepszą już ma Fifa WC 2006. |
Dokładnie, ale jest pewien problem.. wymagania. U mnie na P4 2.8 GHz, 1.5 GB ramu 400mhz, Gigabyte 7600 GS 256 mb agp potrafił się na medium ciąć. Pare meczy pyknąłem, PES jest dużo trudniejszy, cieżko piłkę się odbiera. Wcześniej grałem w PESa 5 i 6, w 2008 nie gram, jedynie od czasu do czasu zagram jakiegoś spara przez neta w Fife 08.
|
Kupiłem sobie ostatnio pad "USB Dual Vibration Joystick". Zainstalowalem dołączone opragramowanie i odpaliłem NFS Undergrounda 2. Niby chodzi, ale w opcjach konfigutracji klawiszy nie da sie skonfigurowac pada i tak np na padzie nie ma klawisza przypisanego np ESC, czy Enter. Poza tym nie działajaą wibrację, a to zmniejsza komfort gry. Wiecie jak przynajmniej w tej grze właczyć to?
|
Mam jedno pytanie co do FM'a 2007. Zrobiłem nowego menadżera, przyszedłem do klubu i co...? W klubie pojawiam się w marcu (OO) nie ma żadnych informacji kiedy zaczne sezon, kto będzie pierwszym rywalem... nic (Oo) Coś (znów) źle zrobiłem? Czy po prostu zawsze tak jest tylko ja dopiero teraz to zauważyłem?
|
możecie mi pomóc?
http://www.pecet.net.pl/oferta/noteb...sg-ap074c.html http://www.pecet.net.pl/oferta/noteb...-dv6830ew.html który z tych dwóch laptopów wybrać? Nie jest mi potrzebny do jakiś super zaawansowanych gier graficznie bo od tego mam x'a, chozdi bardziej o internet, muzykę, FM'a. |
Cytat:
|
Apropos Pesa to mam nadzieje ze nie bedzie tak skopany jak 2008.
Ostatnio wrocilem do Pesa6(moim zdaniem bezapelacyjnie najlepsza pilka kopana jaka sie dotad ukazala) ale co to za przyjemnosc wygrywac po 5-0 na Expercie:P |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Z parametrów technicznych radziłbym dowiedzieć się jakichś szczegółów na temat dysków twardych, bo podana jest tylko pojemność, a duże znaczenie ma szybkość. No i ja na Twoim miejscu poszukałbym czegoś z XP, bo downgrade może być baaaardzo upierdliwy, a Vista to straszliwy syf, a już w szczególności na laptopie. |
No to wybacz Uran235 ale nie zgodzę się z opinią że vista a w szczegolnosci na laptopy to straszny syf,tak jak wpomnialem wyżej mam lapka HP ale z 3gb ramu 2,1 proca i dobrą grafe i vista śmiga aż miło nie zawiesiła ani przymuliła ani na sekunde,wszystko zależy od specyfikacji lapka to fakt.
Teraz wszystkie lapki są już tak produkowane tylko z myślą o Viście,i nawet wgranie na nie XP nie gwarantuje że będą szybciej działały,a nie raz i wolniej z xp niz vistą ;) |
Cytat:
|
coś dla wielbicieli piłki kopanej od EA :)
Cytat:
|
Cytat:
|
mogę pokazać filmik, słabej jakości i na konsolę i w porównaniu z 08 z Xboxa a to co możemy obejrzeć w 09 to widać różnicę. tak więc tym razem to chyba nie tylko czcze gadanie.
|
no właśnie, tym razem EA nie rzuca słów na wiatr.
FIFA09 na PC to next-gen.. |
DevilMayCry, malowanie pomysłowe ale powiedz mi jak Ty możesz w FORZY zapanować na Corvettą? :-) Jeszcze na automatycznej skrzyni biegów to pół biedy ale po wyłączeniu kontroli trakcji oraz włączeniu manualnej skrzyni, to najmnocniejsza wersja u mnie pali gumę na pierwszym trzech biegach, a i jak się postarasz to na czwórcze przyczepność zerwie. :D
|
Cytat:
|
Lupo, jaką wziąłeś ligę? pewnie wybrałeś jakieś ligi grające systemem wiosna jesień, a wybrałeś zespół grający w lidze jesień wiosna. terminarz pojawi się w okolicach lipca zapewne.
Szczerze? PESy kompletnie mnie nie przekonują, gra mi się w nie gorzej, komentarz nawet w porównaniu ze szpakiem jest... żałosny, a grafiką może walczyć z fifą, ale sprzed 2 lat. A żeby Fifa cieszyła, wystarczy grać w co drugą, wtedy zmiany są widoczne już na pierwszy rzut oka ;) Obu gier na konsolach, bo tutaj moim zdaniem ostania fifa(a właściwie uefa) bije wszystkie gry. Żałuje każdej złotówki wydanej na PESa :P |
http://xboxsite.pl/News/Fifa-09-Pierwszy-gameplay.html
chyba tak będzie wyglądać 09 na X'a. jeśli ktoś miał styczność z poprzedniczkami na konsoli to widać różnicę :) premiera w październiku bodajże. |
dajcie link do torrenta jakieś fajnego pokerka :D:D może być texas hold'em
|
http://www.gry-online.pl/S055.asp?ID=109618
jak patrzę na tego screena, to się zaczynam zastanawiać czy to naprawde będzie next-gen. o ile zawodnicy i trawa chociażby wyglądają bardzo dobrze, to kibice... n/c. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:08. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl