Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   2 kolejka, Polonia Warszawa - Wisła Kraków, 30 lipca 2023, 12:40 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10908)

Mixu 27.07.2023 12:43

Rozumiem od Nawałki się uczyć ale czego Bogdan Zając ma się nauczyć od Sobola? Z resztą 50-cio latek po nieudanej przygodzie w Ekstraklasie ląduje u trenera bez żadnych sukcesów w 1 lidze. Słabo to brzmi.

Karherop 27.07.2023 12:58

Zając nie po to przyszedł by się uczyc od Sobola, tylko on do innej roli niż asystenta się po prostu nie nadaje (chyba że 2 liga lub niżej). Rola asystenta mu pasuje, choć tutaj bliżej mu do roli Kmiecika w sztabie niżeli specjalistów jakich choćby mieliśmy w przeszlosci jako asystentów (Szulczek, Feio).

Zresztą o Sobolewskim ciężko w tym momencie powiedzieć byloby inaczej, gdyby nie to że wrzucono go na kierownicę i JK ciągle "wierzy" się w jego rozwój.

Ostatnio Filipek powiedział że Hyballa chciał go w sztabie jako asystenta i szkoda że to się finalnie nie wydarzyło.

krysztal 27.07.2023 13:16

Serio,pewnie jakiś pierwszy lepszy student po AWF te pachołki by porozstawiał za 20% tego co oni dostają i większe prawdopodobieństwo,że się czegoś z czasem nauczy

Adenalix 29.07.2023 15:06

Pany, podeślijcie proszę linka do transmisji z pieniążkiem na Klub. Dzięki.

Watts 29.07.2023 15:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Adenalix (Post 1606554)
Pany, podeślijcie proszę linka do transmisji z pieniążkiem na Klub. Dzięki.

https://wislakrakow.statscore.com/pl...ventId=5030954

Drozd 29.07.2023 19:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1606473)
Nie, no... chodzi o to, że na forum zapanowało przekonanie, że mamy najgorszych właścicieli, najgorszego trenera, najgorszy sztab i teraz każdy chce na siłę zająć pierwsze miejsce w loży szyderców.

Taka moda, taki jest typowy kibic Wisły - bezmyślnie, stadnie...

To jaki mamy sztab widać po grze na boisku i po systematycznym rozwoju naszych zawodników. Gdyby połowa się rozwijała, a druga nie to można by sztab rozgrzeszać, ale tak nie jest. Natomiast właściciel na to patrzy i firmuje tak jak firmował rodzinę na swoim, spadek z 6 budżetem i cyrki z Hybalą. To co się dzieje to nie kwestia mody.

Skawa Wadowice 29.07.2023 22:48

Jutro Radek ucisza forum hejterow, a za tydzien otwieramy temat „sezon 2024/2025 ekstraklasa co dalej?” Poki co krytycy forumowi maja swoje 5 minut

Drozd 30.07.2023 08:20

Oby 5 minut, a nie 5 lat. Bo aktualne 5 minut trwa już od meczu z Ruchem.

Jak przeciwnik się broni to niby potrafimy prowadzić grę i jakieś tam okazje mieć, ale jak przestaje się bronić to jest całkowity dramat.

wolfy 30.07.2023 08:37

Innymi słowy - jak zmusza nas do obrony :D
Ale zgoda - źle to wygląda i nke widać żadnej poprawy.

El'kabat 30.07.2023 09:36

Gramy swoje, nawet jak nie widać poprawy!

Drozd 30.07.2023 10:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1606573)
Innymi słowy - jak zmusza nas do obrony :D
Ale zgoda - źle to wygląda i nke widać żadnej poprawy.

To jest właśnie dyskusyjne. Czy zmusza nas czy sami oddajemy pole tak jak niby miało to miejsce z Sosnowcem. Zgodnie z frajerską zasadą, oddajmy im piłkę niech oni się martwią.

Arkadiusz.Czerepach 30.07.2023 11:00

czy mecz bedzie w polsat sport ?

bo dekoderze UPC w programie tam pisze płock:sosnowiec

Skawa Wadowice 30.07.2023 11:10

Jest na polsat sport

Szneka 30.07.2023 11:42

Jebnię ty komentator stwierdził, że na varze Wojciech Myć. tzn że będzie dobre dokładne sędziowanie. zaczyna się komicznie.

Szneka 30.07.2023 12:31

Z tak słabą drużyną jak dziś dawno nie graliśmy. Dołożyć im dwa gole zaraz po przerwie i zamknąć mecz.

Drozd 30.07.2023 12:33

Pierwszą połowę Polonia przespacerowała. Ale strzeliliśmy bramkę i wszystko może się odwrócić. Zobaczymy.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szneka (Post 1606580)
Z tak słabą drużyną jak dziś dawno nie graliśmy. Dołożyć im dwa gole zaraz po przerwie i zamknąć mecz.

Ostatnie minuty już ujawniły nasze DNA.Można było próbować walnąć drugą, ale spokojnie nie ma co się spieszyć :).

skarabeus 30.07.2023 12:47

Zerowa elastyczność i dalszy brak reagowania na to co dzieje się na boisku. Polonia cała drużyna na 16tce. Aż prosi się o strzał z dystansu. Ale po co. Lepiej dalej próbujmy wjechać do bramki.

Drozd 30.07.2023 12:53

Taki strzał trzeba wypracować, a nasi spacerują i podają sobie po obwodzie. W ręcznej to jest gra na czas.

A gdzie jest nasza gwiazda Biegański? Mega talent. Sodówa wystrzeliła? :rotfl:

Szneka 30.07.2023 13:05

Nie mam słów na to co robi Sobolewski. Znowu zmiana przed SFG i.... znowu strata gola. Sobolewski WYPIERDALAJ

maxx304 30.07.2023 13:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szneka (Post 1606585)
Nie mam słów na to co robi Sobolewski. Znowu zmiana przed SFG i.... znowu strata gola. Sobolewski WYPIERDALAJ

I to dał dupska ten, który wszedł - Tachi.
To trzeba jednak umieć tak sabotować.

skarabeus 30.07.2023 13:08

I zaczyna się padaka i sraka. Ja pier dole

Szneka 30.07.2023 13:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maxx304 (Post 1606586)
I to dał dupska ten, który wszedł - Tachi.
To trzeba jednak umieć tak sabotować.

Jak masz bezmózga na ławce jako trenera to co wymagać?

skarabeus 30.07.2023 13:09

Zwracam uwagę na heheszki z Krzoska tuż przed wejściem. Koncetracja lvl master

Szneka 30.07.2023 13:19

qrwa ściąga Goku. czy ten facet ma coś w głowie?

AgresywnyChomik 30.07.2023 13:38

Z kazdym mocniejszym przeciwnikiem bedzie w plecy. Slaba Polonia potrafi nas fragmentami zdominować i realnie zagrozić naszej bramce.

Sobolewski to mem (ktoś zrobi mema ze skakania w koncówce xD) ktoremu jak najszybciej trzeba podziękować za wspolprace.

KOALIK 30.07.2023 13:45

Brawo sędzia!

Uratowałeś ten hiszpański szrot.

Brawa dla Polonii.

Z samymi Polakami w składzie podjęła rywalizację z gwiazdami z Hiszpanami.

Więcej Hiszpanów!

NHitman 30.07.2023 13:46

To jest pier... dramat! Wygrywamy 3-1, a ja boję się o wynik.

Te 3 pkt nie cieszą mnie w ogóle. Sobol nie umie wyciągnąć żadnych wniosków.

Skawa Wadowice 30.07.2023 13:46

To co sie zaczelo dziac od 60 minuty masakra. Koncowka meczu masarka..., obrona masakra... 3 pkt sa fajnie, ale z Sobolem nie zajedziemy do ekstraklasy. Problem ze zwalnainiem jest taki, ze musi przegrywac lub nie wygrywac. Dzisiaj ledwo uratowany. Takze z nim pobedziemy na lawce jakis czas

Bronilem go ale jestem jak chorągiewa i dzisiaj jestem za tym ze trzeba wywalic chlopa

d 30.07.2023 13:49

Ten mecz to jest skandal. Sobolewski to nie jest trener, nawet nie wiem czy zasługuje na miano pana od wuefu.

wislak2214 30.07.2023 13:49

Tachi sobie przed wejsciem na boisko śmieszkuje z Krzoską , a za 30 sekund gubi krycie i pada gol. Super ze nas wspaniały trener cały czas przypomina o koncentracji :)

maxx304 30.07.2023 13:50

Ta drużyna nie ma mentalu, nie wierzy trenerowi.
A trener nie umie pomóc.
Wchodzi gość, który zawala krycie i gola na 2:1.
Strzelamy na 3:1, a nie potrafimy uspokoić gry i szanować pilki.
Dajemy się zepchnąć całym zespołem w POLE BRAMKOWE.
A bramkarz przeciwnika niemalże asystuje na 3:3.
Dopóki są siły, dopóty gra jakoś wygląda. Nie ma sił, kiepskie zmiany, brak taktyki i jest jak jest.
Z Sobolem daleko nie zajedziemy.

Skawa Wadowice 30.07.2023 13:52

swoja droga jestem ciekaw jak wygladaly przygotowania wzgledem tych z turcji bo w rundzie wiosennej starczalo sil na caly mecz, a tutaj wlasnie 60 minuta i odcinka

Mixu 30.07.2023 13:59

Gra do 60 minuty bardzo dobra, totalna kontrola gry ale kiepska skuteczność. Po tym czasie znowu coś im się w głowie przestawia i przestaje grać swoje. To mentalność czy słabe przygotowanie?. Dzisiaj Sobol nie robił zmian na hurra i zmienił tylko Tachiego który zawalił przy golu. Gol Sobczaka i zaczyna się cyrk. Gra obronna całego zespołu jest bardzo słaba, obrońcy są mało pewni, Raton to już w ogóle elektryczny..Mimo że nie przegraliśmy tego meczu to i tak się sfrajerowalismy dopuszczając do takich cudów w końcówce. Dobrze że sędzia był w miarę normalny bo obawiam się że niektórzy mistrzowie gwizdka uznali by te bramkę mimo iż faul tam był ewidentny.

Revolver 30.07.2023 13:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Skawa Wadowice (Post 1606605)
swoja droga jestem ciekaw jak wygladaly przygotowania wzgledem tych z turcji bo w rundzie wiosennej starczalo sil na caly mecz, a tutaj wlasnie 60 minuta i odcinka

Bo sztab celuje z formą na baraże, nie martw się.

kopaczoholik 30.07.2023 14:00

Liczy się zwycięstwo i 3 punkty... i to chyba wszystko jeśli o pozytywy...

Sobolball to jest jakiś stan umysłu...

Jak można tak dominować w pierwszej połowie... prowadzić grę itd... a od 60 minucie istny chaos... Ta beznadziejnie grająca (w pierwszej połowie) Polonia Warszawa grając w 10 nas gniotła!!! Wyrównała na 3:3 wychodząc z 1:3... tylko szczęście uchroniło nas przed tym, że sędzia nie uznał tej bramki na 3:3....

Serio, pomimo zwycięstwa, nie mamy szans na awans z taką grą... Limit szczęścia wyczerpany, a potem... eh... Sobolball...

Radosław! Radosław, Radosław :D

Swoją drogą nasz nowy bramkarz jest strasznie słaby... Nasi młodzi bramkarze chyba wpadną w depresje, oglądając popisy starszego kolegi...

Markus 30.07.2023 14:05

To jest niesamowite.

Mamy stabilizację. Tyle, że braku wyciągania wniosków, błędów, problemów i miernoty na ławce trenerskiej. Królewski chciał stabilizacji więc jest. Twarda i mocna jak skała. :evil: Tylko czy o taką chodzi?

Znów zmiany i stałe fragmenty gry prawie odebrały nam punkty. To już jest swego rodzaju sztuka. :-D

Wisła nie ma obecnie gry zespołowej, w ofensywie jest tylko swobodna twórczość i liczenie na przebłyski indywidualności. Hiszpanie górują wyszkoleniem nad polskimi ligowcami, więc czasem zrobią jakąś indywidualną lub dwójkową akcję. I tyle.

W defensywie też nie ma gry zespołowej, nie tylko przy stałych fragmentach gry. Gdzie jest krycie, asekuracja, przesuwanie, odpowiedni doskok, schematy, reagowanie na sytuację na boisku?

Na pewno nie u nas.

Ponieważ nie ma schematów i taktyki, gdy rywal przyciska zaczyna być nerwowo, drużyna cofa się i gubi. Dodatkowo jeszcze czasem dekoncentruje, bo trener nad niczym nie panuje.

Każdy kolejny dzień z Sobolewskim na ławce, to tylko większe szkody i trudniejsza sytuacja Wisły w trakcie sezonu.

Szneka 30.07.2023 14:05

Po dzisiejszym meczu do posadzenia na ławę na już Raton Łasicki Alfaro. Nie chcę wierzyć ,że Moltenis i Broda są słabsi od kolegów, którzy grają

redrum 30.07.2023 14:05

Tylko ta bramka Sobczaka z wolnego uratowała nas od kompromitacji.

mightyvenomous 30.07.2023 14:06

Pół sukcesu to będzie trener, który im wpoi, że nie gra się do przerwy, do 60 czy 90 minuty a do końcowego gwizdka. Nawet za "złotych czasów" u Heńka gra na utrzymanie wyniku nie wyglądała dobrze.

Kondycja została gdzieś, nie wiadomo gdzie, chyba w 2011 roku. Od tamtej pory stały zjazd.

Kondycja to jedno, zszedł Basha, wcale nie rewelacyjny, i dziura w środku pola. Tak też się nie wygra meczu, tym bardziej, że napadziory trafiają raz na kilka/kilkanaście strzałów.

U siebie pewnie też zagramy "standardowo" ...

Watts 30.07.2023 14:07

nie mamy:
- mentalu
- sił na więcej niż godzinę
- ławki
- trenera
najlepszym środkowym pomocnikiem jest Basha i to jest bardzo zła informacja


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:25.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl