![]() |
Rozumiem od Nawałki się uczyć ale czego Bogdan Zając ma się nauczyć od Sobola? Z resztą 50-cio latek po nieudanej przygodzie w Ekstraklasie ląduje u trenera bez żadnych sukcesów w 1 lidze. Słabo to brzmi.
|
Zając nie po to przyszedł by się uczyc od Sobola, tylko on do innej roli niż asystenta się po prostu nie nadaje (chyba że 2 liga lub niżej). Rola asystenta mu pasuje, choć tutaj bliżej mu do roli Kmiecika w sztabie niżeli specjalistów jakich choćby mieliśmy w przeszlosci jako asystentów (Szulczek, Feio).
Zresztą o Sobolewskim ciężko w tym momencie powiedzieć byloby inaczej, gdyby nie to że wrzucono go na kierownicę i JK ciągle "wierzy" się w jego rozwój. Ostatnio Filipek powiedział że Hyballa chciał go w sztabie jako asystenta i szkoda że to się finalnie nie wydarzyło. |
Serio,pewnie jakiś pierwszy lepszy student po AWF te pachołki by porozstawiał za 20% tego co oni dostają i większe prawdopodobieństwo,że się czegoś z czasem nauczy
|
Pany, podeślijcie proszę linka do transmisji z pieniążkiem na Klub. Dzięki.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Jutro Radek ucisza forum hejterow, a za tydzien otwieramy temat âsezon 2024/2025 ekstraklasa co dalej?â Poki co krytycy forumowi maja swoje 5 minut
|
Oby 5 minut, a nie 5 lat. Bo aktualne 5 minut trwa już od meczu z Ruchem.
Jak przeciwnik się broni to niby potrafimy prowadzić grę i jakieś tam okazje mieć, ale jak przestaje się bronić to jest całkowity dramat. |
Innymi słowy - jak zmusza nas do obrony :D
Ale zgoda - źle to wygląda i nke widać żadnej poprawy. |
Gramy swoje, nawet jak nie widać poprawy!
|
Cytat:
|
czy mecz bedzie w polsat sport ?
bo dekoderze UPC w programie tam pisze płock:sosnowiec |
Jest na polsat sport
|
Jebnię ty komentator stwierdził, że na varze Wojciech Myć. tzn że będzie dobre dokładne sędziowanie. zaczyna się komicznie.
|
Z tak słabą drużyną jak dziś dawno nie graliśmy. Dołożyć im dwa gole zaraz po przerwie i zamknąć mecz.
|
Pierwszą połowę Polonia przespacerowała. Ale strzeliliśmy bramkę i wszystko może się odwrócić. Zobaczymy.
Cytat:
|
Zerowa elastyczność i dalszy brak reagowania na to co dzieje się na boisku. Polonia cała drużyna na 16tce. Aż prosi się o strzał z dystansu. Ale po co. Lepiej dalej próbujmy wjechać do bramki.
|
Taki strzał trzeba wypracować, a nasi spacerują i podają sobie po obwodzie. W ręcznej to jest gra na czas.
A gdzie jest nasza gwiazda Biegański? Mega talent. Sodówa wystrzeliła? :rotfl: |
Nie mam słów na to co robi Sobolewski. Znowu zmiana przed SFG i.... znowu strata gola. Sobolewski WYPIERDALAJ
|
Cytat:
To trzeba jednak umieć tak sabotować. |
I zaczyna się padaka i sraka. Ja pier dole
|
Cytat:
|
Zwracam uwagę na heheszki z Krzoska tuż przed wejściem. Koncetracja lvl master
|
qrwa ściąga Goku. czy ten facet ma coś w głowie?
|
Z kazdym mocniejszym przeciwnikiem bedzie w plecy. Slaba Polonia potrafi nas fragmentami zdominować i realnie zagrozić naszej bramce.
Sobolewski to mem (ktoś zrobi mema ze skakania w koncówce xD) ktoremu jak najszybciej trzeba podziękować za wspolprace. |
Brawo sędzia!
Uratowałeś ten hiszpański szrot. Brawa dla Polonii. Z samymi Polakami w składzie podjęła rywalizację z gwiazdami z Hiszpanami. Więcej Hiszpanów! |
To jest pier... dramat! Wygrywamy 3-1, a ja boję się o wynik.
Te 3 pkt nie cieszą mnie w ogóle. Sobol nie umie wyciągnąć żadnych wniosków. |
To co sie zaczelo dziac od 60 minuty masakra. Koncowka meczu masarka..., obrona masakra... 3 pkt sa fajnie, ale z Sobolem nie zajedziemy do ekstraklasy. Problem ze zwalnainiem jest taki, ze musi przegrywac lub nie wygrywac. Dzisiaj ledwo uratowany. Takze z nim pobedziemy na lawce jakis czas
Bronilem go ale jestem jak chorągiewa i dzisiaj jestem za tym ze trzeba wywalic chlopa |
Ten mecz to jest skandal. Sobolewski to nie jest trener, nawet nie wiem czy zasługuje na miano pana od wuefu.
|
Tachi sobie przed wejsciem na boisko śmieszkuje z Krzoską , a za 30 sekund gubi krycie i pada gol. Super ze nas wspaniały trener cały czas przypomina o koncentracji :)
|
Ta drużyna nie ma mentalu, nie wierzy trenerowi.
A trener nie umie pomóc. Wchodzi gość, który zawala krycie i gola na 2:1. Strzelamy na 3:1, a nie potrafimy uspokoić gry i szanować pilki. Dajemy się zepchnąć całym zespołem w POLE BRAMKOWE. A bramkarz przeciwnika niemalże asystuje na 3:3. Dopóki są siły, dopóty gra jakoś wygląda. Nie ma sił, kiepskie zmiany, brak taktyki i jest jak jest. Z Sobolem daleko nie zajedziemy. |
swoja droga jestem ciekaw jak wygladaly przygotowania wzgledem tych z turcji bo w rundzie wiosennej starczalo sil na caly mecz, a tutaj wlasnie 60 minuta i odcinka
|
Gra do 60 minuty bardzo dobra, totalna kontrola gry ale kiepska skuteczność. Po tym czasie znowu coś im się w głowie przestawia i przestaje grać swoje. To mentalność czy słabe przygotowanie?. Dzisiaj Sobol nie robił zmian na hurra i zmienił tylko Tachiego który zawalił przy golu. Gol Sobczaka i zaczyna się cyrk. Gra obronna całego zespołu jest bardzo słaba, obrońcy są mało pewni, Raton to już w ogóle elektryczny..Mimo że nie przegraliśmy tego meczu to i tak się sfrajerowalismy dopuszczając do takich cudów w końcówce. Dobrze że sędzia był w miarę normalny bo obawiam się że niektórzy mistrzowie gwizdka uznali by te bramkę mimo iż faul tam był ewidentny.
|
Cytat:
|
Liczy się zwycięstwo i 3 punkty... i to chyba wszystko jeśli o pozytywy...
Sobolball to jest jakiś stan umysłu... Jak można tak dominować w pierwszej połowie... prowadzić grę itd... a od 60 minucie istny chaos... Ta beznadziejnie grająca (w pierwszej połowie) Polonia Warszawa grając w 10 nas gniotła!!! Wyrównała na 3:3 wychodząc z 1:3... tylko szczęście uchroniło nas przed tym, że sędzia nie uznał tej bramki na 3:3.... Serio, pomimo zwycięstwa, nie mamy szans na awans z taką grą... Limit szczęścia wyczerpany, a potem... eh... Sobolball... Radosław! Radosław, Radosław :D Swoją drogą nasz nowy bramkarz jest strasznie słaby... Nasi młodzi bramkarze chyba wpadną w depresje, oglądając popisy starszego kolegi... |
To jest niesamowite.
Mamy stabilizację. Tyle, że braku wyciągania wniosków, błędów, problemów i miernoty na ławce trenerskiej. Królewski chciał stabilizacji więc jest. Twarda i mocna jak skała. :evil: Tylko czy o taką chodzi? Znów zmiany i stałe fragmenty gry prawie odebrały nam punkty. To już jest swego rodzaju sztuka. :-D Wisła nie ma obecnie gry zespołowej, w ofensywie jest tylko swobodna twórczość i liczenie na przebłyski indywidualności. Hiszpanie górują wyszkoleniem nad polskimi ligowcami, więc czasem zrobią jakąś indywidualną lub dwójkową akcję. I tyle. W defensywie też nie ma gry zespołowej, nie tylko przy stałych fragmentach gry. Gdzie jest krycie, asekuracja, przesuwanie, odpowiedni doskok, schematy, reagowanie na sytuację na boisku? Na pewno nie u nas. Ponieważ nie ma schematów i taktyki, gdy rywal przyciska zaczyna być nerwowo, drużyna cofa się i gubi. Dodatkowo jeszcze czasem dekoncentruje, bo trener nad niczym nie panuje. Każdy kolejny dzień z Sobolewskim na ławce, to tylko większe szkody i trudniejsza sytuacja Wisły w trakcie sezonu. |
Po dzisiejszym meczu do posadzenia na ławę na już Raton Łasicki Alfaro. Nie chcę wierzyć ,że Moltenis i Broda są słabsi od kolegów, którzy grają
|
Tylko ta bramka Sobczaka z wolnego uratowała nas od kompromitacji.
|
Pół sukcesu to będzie trener, który im wpoi, że nie gra się do przerwy, do 60 czy 90 minuty a do końcowego gwizdka. Nawet za "złotych czasów" u Heńka gra na utrzymanie wyniku nie wyglądała dobrze.
Kondycja została gdzieś, nie wiadomo gdzie, chyba w 2011 roku. Od tamtej pory stały zjazd. Kondycja to jedno, zszedł Basha, wcale nie rewelacyjny, i dziura w środku pola. Tak też się nie wygra meczu, tym bardziej, że napadziory trafiają raz na kilka/kilkanaście strzałów. U siebie pewnie też zagramy "standardowo" ... |
nie mamy:
- mentalu - sił na więcej niż godzinę - ławki - trenera najlepszym środkowym pomocnikiem jest Basha i to jest bardzo zła informacja |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:25. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl