![]() |
3 kolejka Wisła 2-Glinik Gorlice
transmisja: https://www.youtube.com/live/r684q-vT8BU?feature=share 1:0 dla Wisły :) |
na jakim stadionie grają rezerwy?
|
Cytat:
|
Jak twierdzą na YT, będzie transmisja z każdego meczu domowego (z Myślenic).
|
Cytat:
Może lepiej żeby młodzi uczyli się podstaw od rówieśników z Hiszpani, nie od legend? |
Przecież kupili 2 Hiszpanów do Rezerw.
Dodatkowo z domowych są filmy więc jest się z czego uczyć. O ile Jop to wykorzysta. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Czemu się dziwicie? Nie mamy presji na górze to ma być jakakolwiek na dole? Po co ambicja? Zresztą, oni wiedzą, że nawet jak się pokażą, nawet na ME-u19 to potem i tak ch*%(uja zobaczą plac w pierwszym składzie :-)
|
Dziś Rezerwy Wisły wygrały 10:1 na wyjeździe z Wierchami Rabka-Zdrój
Wierchy Rabka-Zdrój - Wisła II Kraków 1:10 (1:4) Bramki dla Wisły: Bartoń, 2x Grau, 2x Niewiadomski, Tokarczyk, Wiśniewski, Sałamaj, Zimon, Sarga Wisła II Kraków: Letkiewicz - Wiśniewski, Złoch, Niewiadomski, Madej (46' Bonachera) - Zimon, Kutwa - Szywacz (10' Grau), Tokarczyk (62' Ramirez), Pieniądz (56' Sałamaj) - Bartoń (56' Sarga) https://akademia.wisla.krakow.pl/wis...-rabce-zdroju/ |
potęga !!!! :)
|
Chłopaki w końcu potrenowali trochę razem to zaczęli coś grać. Rywal być może najsłabszy w lidze to i pograli dla frajdy na dwucyfrówkę.
IV liga to w większości polamatorskie rozgrywki, tam się mało kto utrzymuje z samego grania. Nie jestem natomiast przekonany czy uda nam się awansować już w 1 sezonie. BBT II też ma na to chrapkę. |
Umowy są z piłkarzami tak skonstruowane że muszą oni dać przyzwolenie na grę w rezerwach. Ciekawi przypadek Fazlagicia, którzy albo nie chce tam grać, albo klub nie chce żeby gdziekolwiek się ogrywał (ew chce promować innych graczy na tę pozycję).
Uryga ostatnio się wypowiedział że miał zagrać w rezerwach ale z przyczyn proceduralnych do tego nie doszło. Teraz to już pewnie Sobol będzie go wpuszczał z marszu w 1 drużynie, bo się "ograł" z Odrą... |
Bramki z meczu rezerw:
https://twitter.com/WislaKrakowSA/st...09623403622687 |
Jutro o 11 Wisła II gra z Kalwarianką.
Mecz domowy więc jest transmisja: https://www.youtube.com/live/I1JnxF0...kzpVugZjdjp9W3 |
Tak zapytam tutaj, bo w sumie nie mogę znaleźć tematu o aktualnych piłkarzach. Co dzieje się z Młyńskim, Żyro i Talarem?
Kontuzje? Czy uprawiamy nowatorską formę klubu kokosa i dajemy trenować normalnie, ale nie dajemy grać nawet w rezerwach? Czy ktoś zapytał JK jak widzi sytuację z Fazlagicem? |
Ponoć Kiko blokuje grę zawodników z 1 składu w rezerwach.
|
Cytat:
Fazlagić podobno uczciwie trenował ale jest chyba w klubie Kokosa. |
rezerwy wygrały 2:0
|
Cytat:
|
Cytat:
ps Jak ma wysokie wyjściówki to wylądował w klubie KOKOSA -a przepraszam u Nas nie ma czegoś takiego powód edycji dopisanie ps |
żenada to jest
|
Ja .......e,klub mem. Proponuję następnym razem nie pytać Królewskego czy w Wiśle jest klub Kokosa tylko np czy jest klub Enisa.Może doczekamy się rzetelnej odpowiedzi.
|
W sobotę o 11 grają Rezerwy.
Transmisja: https://www.youtube.com/live/q3kd-n7...cYk5Z8UKodq-SP |
Rezerwy prowadza 4:0 po pierwszej połowie. Więc raczej zwycięzca jest znany.
|
kto tam takim golleadorem ?
|
Wisła II Kraków - Niwa Nowa Wieś 8:0 (4:0)
1:0 Bartosz Talar 5', 2:0 Marcin Bartoń 8', 3:0 Bartosz Talar 12', 4:0 Marc Grau 28', --- 5:0 Marcin Bartoń 52', 6:0 Marc Grau 54', 7:0 Marcin Bartoń 60', 8:0 Jakub Niewiadomski 75' Wisła II Kraków: Kacper Szewczyk Kuba Wiśniewski (32' Karol Sałamaj), Jakub Złoch, Fdaniel Ramirez, Ruben Bonachera Mariusz Kutwa, Michał Zimon Wiktor Szywacz (60' Jakub Niewiadomski), Marc Grau (60' Dominik Sarga), Bartosz Talar (46' Adam Pieniądz) Marcin Bartoń (68' Piotr Ćwik) Rezerwy są na 1 miejscu w 4 lidze. Cytat:
|
Ten Grau już kilka goli strzelił. Ciekawe czy się rozwinie.
Pierwsza bramka Talara piękna, z dystansu. |
W dzisiejszym meczu ten kto strzelił 2 bramki (Talar, Grau, Bartoń) ten schodził :)
|
Cytat:
|
Marcin Bartoń (68' Piotr Ćwik)
https://www.youtube.com/live/q3kd-n7...=shared&t=5433 |
E tam...
W naszych patologicznych warunkach, może się okazać, że rezerwy szybciej awansują do ekstraklasy niż pierwsza drużyna. |
Dajcie spokój przecież to jakiś amatorski poziom. Z kolegami na orliku mamy szybsze tempo gry. Nie ma się czym podniecać.
|
Rezerwy mają awansować do 2 ligii jak najszybciej. A reszta nie ma większego znaczenia. Ale miło, że jest dużo goli.
|
Cytat:
|
Ale chyba wiecie jak to się skończy przy takich wynikach rezerw? Sobolewski, Jop, niebinarność, logika, legendy - wszystko układa się w jedną, logiczną całość.
Edit: o kurde, Jop ma UEFA Pro, game over. |
W rezerwach jest dwóch trenerów z UEFA Pro. Oprócz Jopa jest jeszcze Michajłow z BATE
|
Rezerwy wygrały 0:2 z Limanovią i mają już 4 punkty przewagi nad drugim zespołem w 4 lidze.
|
Ten drugi zespół rozegrał 1 spotkanie mniej niż Wisła.
Tak czy siak zapowiada się jednak 7 zwycięstwo z rzędu, teraz w sobotę będą grać z Unią Oświęcim, która jest w całkowitym rozkladzie |
Brzmi jak idealny mecz na przełamanie :D
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:56. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl