Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Rezerwy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10902)

pepe72 15.08.2023 10:58

3 kolejka Wisła 2-Glinik Gorlice
transmisja: https://www.youtube.com/live/r684q-vT8BU?feature=share

1:0 dla Wisły :)

Szneka 15.08.2023 12:09

na jakim stadionie grają rezerwy?

tedyy 15.08.2023 13:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szneka (Post 1607837)
na jakim stadionie grają rezerwy?

Dalin Myslenice

pepe72 15.08.2023 14:10

Jak twierdzą na YT, będzie transmisja z każdego meczu domowego (z Myślenic).

wolfy 16.08.2023 08:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1607831)
3 kolejka Wisła 2-Glinik Gorlice
transmisja: https://www.youtube.com/live/r684q-vT8BU?feature=share

1:0 dla Wisły :)

A trzy czwarte roboty przy strzelonej bramce zrobił wprowadzony Hiszpan (Grau?), który jednym sensownym podaniem wyprowadził Tokarczyka sam na sam z bramkarzem. Dodajmy że był to jego pierwszy kontakt z piłką po wejściu.

Może lepiej żeby młodzi uczyli się podstaw od rówieśników z Hiszpani, nie od legend?

pepe72 16.08.2023 23:03

Przecież kupili 2 Hiszpanów do Rezerw.
Dodatkowo z domowych są filmy więc jest się z czego uczyć. O ile Jop to wykorzysta.

Szneka 17.08.2023 08:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1607978)
Przecież kupili 2 Hiszpanów do Rezerw.
Dodatkowo z domowych są filmy więc jest się z czego uczyć. O ile Jop to wykorzysta.

Panowie widzieliście mecz? Łebki po 19-20 truchtały po boisku. Rozumiem, że był upał ale w tym wieku trzeba zapierdala ć aby się pokazać i coś osiągnąć. Niestety nasze pseudo gwiazdki truchtały cały mecz i jedynie błysk Hiszpana i przytomne uderzenie Tokarczyka spowodowały, że mecz wygraliśmy.

wolfy 17.08.2023 08:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szneka (Post 1608007)
Panowie widzieliście mecz? Łebki po 19-20 truchtały po boisku. Rozumiem, że był upał ale w tym wieku trzeba zapierdala ć aby się pokazać i coś osiągnąć. Niestety nasze pseudo gwiazdki truchtały cały mecz i jedynie błysk Hiszpana i przytomne uderzenie Tokarczyka spowodowały, że mecz wygraliśmy.

Widziałem że ambicja się aż wylewała z boiska. Tylko w slow mo.

skarabeus 17.08.2023 09:29

Czemu się dziwicie? Nie mamy presji na górze to ma być jakakolwiek na dole? Po co ambicja? Zresztą, oni wiedzą, że nawet jak się pokażą, nawet na ME-u19 to potem i tak ch*%(uja zobaczą plac w pierwszym składzie :-)

pepe72 20.08.2023 18:33

Dziś Rezerwy Wisły wygrały 10:1 na wyjeździe z Wierchami Rabka-Zdrój

Wierchy Rabka-Zdrój - Wisła II Kraków 1:10 (1:4)

Bramki dla Wisły: Bartoń, 2x Grau, 2x Niewiadomski, Tokarczyk, Wiśniewski, Sałamaj, Zimon, Sarga

Wisła II Kraków: Letkiewicz - Wiśniewski, Złoch, Niewiadomski, Madej (46' Bonachera) - Zimon, Kutwa - Szywacz (10' Grau), Tokarczyk (62' Ramirez), Pieniądz (56' Sałamaj) - Bartoń (56' Sarga)

https://akademia.wisla.krakow.pl/wis...-rabce-zdroju/

Arkadiusz.Czerepach 20.08.2023 21:48

potęga !!!! :)

Karherop 21.08.2023 07:31

Chłopaki w końcu potrenowali trochę razem to zaczęli coś grać. Rywal być może najsłabszy w lidze to i pograli dla frajdy na dwucyfrówkę.

IV liga to w większości polamatorskie rozgrywki, tam się mało kto utrzymuje z samego grania.

Nie jestem natomiast przekonany czy uda nam się awansować już w 1 sezonie. BBT II też ma na to chrapkę.

Karherop 22.08.2023 08:31

Umowy są z piłkarzami tak skonstruowane że muszą oni dać przyzwolenie na grę w rezerwach. Ciekawi przypadek Fazlagicia, którzy albo nie chce tam grać, albo klub nie chce żeby gdziekolwiek się ogrywał (ew chce promować innych graczy na tę pozycję).

Uryga ostatnio się wypowiedział że miał zagrać w rezerwach ale z przyczyn proceduralnych do tego nie doszło. Teraz to już pewnie Sobol będzie go wpuszczał z marszu w 1 drużynie, bo się "ograł" z Odrą...

pepe72 22.08.2023 12:47

Bramki z meczu rezerw:
https://twitter.com/WislaKrakowSA/st...09623403622687

pepe72 25.08.2023 14:56

Jutro o 11 Wisła II gra z Kalwarianką.
Mecz domowy więc jest transmisja:
https://www.youtube.com/live/I1JnxF0...kzpVugZjdjp9W3

Pulpet 26.08.2023 15:03

Tak zapytam tutaj, bo w sumie nie mogę znaleźć tematu o aktualnych piłkarzach. Co dzieje się z Młyńskim, Żyro i Talarem?
Kontuzje?
Czy uprawiamy nowatorską formę klubu kokosa i dajemy trenować normalnie, ale nie dajemy grać nawet w rezerwach?
Czy ktoś zapytał JK jak widzi sytuację z Fazlagicem?

pepe72 26.08.2023 18:29

Ponoć Kiko blokuje grę zawodników z 1 składu w rezerwach.

wolfy 26.08.2023 18:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pulpet (Post 1608869)
Tak zapytam tutaj, bo w sumie nie mogę znaleźć tematu o aktualnych piłkarzach. Co dzieje się z Młyńskim, Żyro i Talarem?
Kontuzje?
Czy uprawiamy nowatorską formę klubu kokosa i dajemy trenować normalnie, ale nie dajemy grać nawet w rezerwach?
Czy ktoś zapytał JK jak widzi sytuację z Fazlagicem?

Młyński po rehabilitacji, Żyro nadal niezdolny do gry (szok, wiem), Takar w rezerwach bo Sobolewski go odstrzelił.

Fazlagić podobno uczciwie trenował ale jest chyba w klubie Kokosa.

pepe72 26.08.2023 18:38

rezerwy wygrały 2:0

Szneka 26.08.2023 20:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pulpet (Post 1608869)
Tak zapytam tutaj, bo w sumie nie mogę znaleźć tematu o aktualnych piłkarzach. Co dzieje się z Młyńskim, Żyro i Talarem?
Kontuzje?
Czy uprawiamy nowatorską formę klubu kokosa i dajemy trenować normalnie, ale nie dajemy grać nawet w rezerwach?
Czy ktoś zapytał JK jak widzi sytuację z Fazlagicem?

Gdzieś była wzmianka , chyba studio Reymonta, że Fazlagić na jesień nie powącha murawy w naszych barwach bo jest prze słaby.

tedyy 26.08.2023 20:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szneka (Post 1608889)
Gdzieś była wzmianka , chyba studio Reymonta, że Fazlagić na jesień nie powącha murawy w naszych barwach bo jest prze słaby.

https://twitter.com/JustynaKrupa77/s...399251119?s=20 Wiec daleki byłbym od tego że Enis jest słaby.




ps Jak ma wysokie wyjściówki to wylądował w klubie KOKOSA -a przepraszam u Nas nie ma czegoś takiego

powód edycji dopisanie ps

Arkadiusz.Czerepach 27.08.2023 08:39

żenada to jest

krysztal 27.08.2023 09:51

Ja .......e,klub mem. Proponuję następnym razem nie pytać Królewskego czy w Wiśle jest klub Kokosa tylko np czy jest klub Enisa.Może doczekamy się rzetelnej odpowiedzi.

pepe72 02.09.2023 00:13

W sobotę o 11 grają Rezerwy.
Transmisja: https://www.youtube.com/live/q3kd-n7...cYk5Z8UKodq-SP

pepe72 02.09.2023 11:14

Rezerwy prowadza 4:0 po pierwszej połowie. Więc raczej zwycięzca jest znany.

Arkadiusz.Czerepach 02.09.2023 11:44

kto tam takim golleadorem ?

pepe72 02.09.2023 21:01

Wisła II Kraków - Niwa Nowa Wieś 8:0 (4:0)
1:0 Bartosz Talar 5',
2:0 Marcin Bartoń 8',
3:0 Bartosz Talar 12',
4:0 Marc Grau 28',
---
5:0 Marcin Bartoń 52',
6:0 Marc Grau 54',
7:0 Marcin Bartoń 60',
8:0 Jakub Niewiadomski 75'


Wisła II Kraków:
Kacper Szewczyk
Kuba Wiśniewski (32' Karol Sałamaj), Jakub Złoch, Fdaniel Ramirez, Ruben Bonachera
Mariusz Kutwa, Michał Zimon
Wiktor Szywacz (60' Jakub Niewiadomski), Marc Grau (60' Dominik Sarga), Bartosz Talar (46' Adam Pieniądz)
Marcin Bartoń (68' Piotr Ćwik)

Rezerwy są na 1 miejscu w 4 lidze.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1609397)
kto tam takim golleadorem ?

Talar się rozstrzelał na początku meczu. Jak będzie mu tak szło to może powalczyć z Hiszpanami w "pierwszej".

wolfy 02.09.2023 21:08

Ten Grau już kilka goli strzelił. Ciekawe czy się rozwinie.
Pierwsza bramka Talara piękna, z dystansu.

pepe72 02.09.2023 21:50

W dzisiejszym meczu ten kto strzelił 2 bramki (Talar, Grau, Bartoń) ten schodził :)

FraMat 02.09.2023 22:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1609422)
W dzisiejszym meczu ten kto strzelił 2 bramki (Talar, Grau, Bartoń) ten schodził :)

Tylko Bartoń się nie dał

pepe72 03.09.2023 01:27

Marcin Bartoń (68' Piotr Ćwik)
https://www.youtube.com/live/q3kd-n7...=shared&t=5433

Drozd 03.09.2023 08:38

E tam...

W naszych patologicznych warunkach, może się okazać, że rezerwy szybciej awansują do ekstraklasy niż pierwsza drużyna.

ciacho 03.09.2023 09:44

Dajcie spokój przecież to jakiś amatorski poziom. Z kolegami na orliku mamy szybsze tempo gry. Nie ma się czym podniecać.

pepe72 03.09.2023 11:57

Rezerwy mają awansować do 2 ligii jak najszybciej. A reszta nie ma większego znaczenia. Ale miło, że jest dużo goli.

wolfy 03.09.2023 12:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1609432)
Rezerwy mają awansować do 2 ligii jak najszybciej. A reszta nie ma większego znaczenia. Ale miło, że jest dużo goli.

Kto wie, może spotkają się po drodze z pierwszą drużyną.

Patryko 03.09.2023 12:15

Ale chyba wiecie jak to się skończy przy takich wynikach rezerw? Sobolewski, Jop, niebinarność, logika, legendy - wszystko układa się w jedną, logiczną całość.

Edit: o kurde, Jop ma UEFA Pro, game over.

pepe72 03.09.2023 12:33

W rezerwach jest dwóch trenerów z UEFA Pro. Oprócz Jopa jest jeszcze Michajłow z BATE

pepe72 09.09.2023 21:10

Rezerwy wygrały 0:2 z Limanovią i mają już 4 punkty przewagi nad drugim zespołem w 4 lidze.

Karherop 11.09.2023 22:35

Ten drugi zespół rozegrał 1 spotkanie mniej niż Wisła.

Tak czy siak zapowiada się jednak 7 zwycięstwo z rzędu, teraz w sobotę będą grać z Unią Oświęcim, która jest w całkowitym rozkladzie

wolfy 12.09.2023 08:17

Brzmi jak idealny mecz na przełamanie :D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:56.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl