Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Kto zastąpi trenera Jerzego Brzęczka? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10476)

speedfashion 15.05.2022 19:37

Jak to kto? Adrian Gul'a.

Tym razem musi sie udac. To tylko pierwsza liga, wciagniemy ja nosem, nawet z dziewiecioma mlodziezowcami w skladzie! I oczywiscie z Klimentem na ataku!

bódyń 15.05.2022 19:39

Sobol.. Na I lige sie nada moze.
Darek Marzec co mial awanse.
Breczek jak widac nie ma progresu

brylant17 15.05.2022 19:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1583676)
ale już ustalone ze kuba wujka nie zwolni przeciez

W lidze plus mówił ,że nie wie czy zostanie


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:27.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl