![]() |
Jak to kto? Adrian Gul'a.
Tym razem musi sie udac. To tylko pierwsza liga, wciagniemy ja nosem, nawet z dziewiecioma mlodziezowcami w skladzie! I oczywiscie z Klimentem na ataku! |
Sobol.. Na I lige sie nada moze.
Darek Marzec co mial awanse. Breczek jak widac nie ma progresu |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:27. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl