![]() |
Cytat:
|
Cytat:
Oczywiście jak już dany delikwent zagra i zacznie walić babole, to wszyscy zaczną wołać o zmianę powrotną. I tak na okrągło. |
Stawianie Sadloka na środku obrony to z miejsca może być harakiri w wykonaniu trenera jeżeli będzie grał tam na takim poziomie do jakiego przyzwyczaił nas na boku... To samo może być z Brodą... Każdy chce młodego na bramce, ale jakbyśmy wrócili z 4 w plecy i zawalił on jedna bramkę to na forum by chłopaka wszyscy zwyzywali i chcieli się pozbyć
|
powtarrzam , Sadlok tylko na 9tke
|
Cytat:
Na razie dostaniesz Silvę w ataku oraz Chucę z Abramowiczem w pomocy. |
...... Ile byśmy nie strzelili To przy takiej obronie będziemy grali gdzieś tak na 13 miejsce w tabeli..ile to już meczy sami strzelamy sobie bramki? Ile jeszcze meczy musi minąć, żeby trener zrozumiał, że Janicki i Klemenz to nie jest poziom nawet 1 ligi? Czy sprowadzimy kiedyś obrońców,którzy potrafią rozegrać piłkę od bramki poza wy.......eniem jej pod nogi przeciwnika?
|
Klemenz do przerwy najlepszym zawodnikiem Pogoni.... Czekam na dzień kiedy w klubie nie będzie Klemenza i Janickiego.
|
Z obroną Klemenz- Janicki nie ma szans na jakies puchary czy coś. Ci ludzie to destrukcja w obronie.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Minimalizm tej drużyny jest porażający.
|
Skowronek to najambitniejszy trener jakiego widziałem. Zadanie musi sobie zawsze utrudnić najbardziej możliwie jak się da. Patrz - zmiany w meczu.
|
W każdym meczu ten trener będzie zdejmował najlepszych piłkarzy?
|
Wiedziałem, typowa Wisla, jak zwykle najbardziej frajersko ostatnia sekunda i strata że stałego fragmentu..ja mam .... dość tej padaki dość tego dzbana na ławce trenerskiej kolejny raz zmiany nietrafione
|
Fatos- Klemenz - Boguski = WIELKA WISŁA :rotfl:
|
Nieprawdopodobne
Od 70 minuty oczekiwanie na koniec meczu, od 80 granie na czas Parodysci na boisku i parodysta nimi dyryguje zza lini |
Nie ma to jak ściągnąć najlepszych graczy (wyjątek Klemenz).
Uj dupa i kamieni kupa |
Z trenerem debilem, sabotażystą w obronie, napastnikiem, który sprawia wrażenie jak by nigdy nie grał w piłkę - TRZEBA SZANOWAĆ każdy punkt ...
|
Szkoda juz slow na ta druzyne i co graja
|
nie ma ich co bronic, a tym bardziej Skowronka, nie zasluguja na to nawet
|
Uczciwa kara za nasze nastawienie.
Najsmutniejsze jest to, ze byly naprawde fajne momenty, a po strzeleniu na 1:2 swiatlo zgaslo. |
Bez przesady. Przed meczem wszyscy brali remis w ciemno, a prawie wygraliśmy po koszmarnej grze w pierwszej połowie i niezłych 10-15 minutach drugiej.
Co do minimalizmu pełna zgoda, cofnięcie się i gra z kontry nie wymagały zdjęcia najlepszych zawodników. Pozostałe zmiany zawodników chyba były losowane, a nie wybierane. Mieliśmy 2-3 okazje na 3:1, nie wykorzystaliśmy ich, a jak na nas i tak nieźle broniliśmy się, nie wychodząc z własnej połowy. Pogoń bardziej chciała, to i wygrała. |
Trener mając w obronie 3 elektrycznych gości chce przez 25 minut murować bramkę. Powodzenia.... Prawda jest taka, że Skowronek nagubi jeszcze od pierona punktów a na koniec wyleci z klubu po derbach.
|
Cytat:
Znając życie i Skowronka to w przypadku Klemenza zadecydowały tylko kwestie zdrowotne. |
Dzisiejszy mecz utwierdził mnie w przekonaniu, że ze Skowronkiem jest coś nie halo..
W wywiadze przed meczowym, pytany czemu nie gra Beciraj, wprost oznajmia, że jeszcze fizycznie nie jest gotowy i potrzebuje czasu... Przecież on grał 85 minut w poprzednim meczu! A teraz wszedł z ławki! W przerwie zareagował pozytywnie - i się chyba wystraszył. Drużyna zaczęła grać, więc Skowronek wpadł na pomysł aby zdjąć dwóch najlepszych piłarzy na boisku - Yeboha i Silve... W miejsce tego drugiego wpuścił - Beciraja, który nie jest gotowy do sezonu. Minutę później, grubasek s.......ił nam setkę, bo zamiast podawać/strzelać wybrał wybicie piłki 5 metrów obok słupka... ....a, ja byłbym lepszy od tego ziomka... Potem standard - murujemy - z wiadomym i przewidywanym przez wszystkich rezultatem... Jeśli Buksa jest tak chujowy w oczach Skowronka, że stał się numerem 3 - to nie mam pytań... A jeśli ktoś potrafi podać mi agrument za zmianą Yeboaha to stawiam browara... O środku obrony, gdzie naszą gwiazdą jest Janicki nie wspomnę... Wrzucę na jutuba zaraz co ten chłopek odpierala co mecz, bo to jest "parodia westernu"... |
7 mecz z rzędu bez zwycięstwa. Kiedy my ....a przestaniemy sie cofac po strzelonej bramce, obrona Częstochowy co prowadzenie, idźta wszyscy w ...
|
Najgorsza jest bezsilność kiedy widzi się co robi ze zmianami nasz trener. Mamy wynik, to wpuszcza ludzi przez których w każdym meczu gubimy punkty. Niepsuj, Boguski, Beqiraj. Wcześniej pokaz umiejętności Klemenza, który na szczęście nie wyszedł na II połowę.
|
7 mecz z rzedu bez zwyciestwa, brawo Skowronek, zaraz pobijesz Stolarczyka
|
Pogoń była dzisiaj beznadziejna ale nasz taktyk dzisiaj przeszedł samego siebie. W kolejny meczu proponuję zacząć murarkę tak od 50 minuty.
|
Do zmiany są w tym klubie trzy 3 rzeczy:
1. Wyjebać Skowronka 2. Wyjebać środkowych obrońców 3. Wyjebać Beqiraja Dziękuje, że mogłem pomóc. |
Przypomina mi się końcówka sezonu za Moskala i regularne tracenie bramek w końcówkach, ALE na tamtą drużynę przynajmniej dało się patrzeć, a tutaj Skowronek zrobił taki taktyczny paździerz, że oczy krwawią.
|
Jak jeszcze bronilem Skowronka po sezonie to juz mam dosyc tego goscia. Zmiany ktore robi to jest czysty sabotaz.
|
Yeboah akurat się do zmiany nadawał, nie miał już sił bo do piłek nie startowal
Wsadzenie Bogusia za Bashe to trenerski majstersztyk Ktoś wie czemu Kuveljica nawet na ławce nie było? |
Basha też miał skurcze jak połowa drużyny, nie nadawał się do biegania.
|
W....iłem się ! Przed meczem nie postawiłbym nawet 5 zł na remis. Nie zmienia to faktu, że żeby wygrać wystarczyło nie wypierdalać piłki na ich połowę przez ostatnie 15 min..... Żal tych punktów tak głupio straconych.
|
Rzygać się chce patrząc na tą drużynę. Nie chodzi mi tu o umiejętności piłkarzy. Coż zrobić, są słabi po prostu i ja to jestem w stanie zrozumieć. Nie każdy może być Messim. Nawet ambicji nie można im momentami odmówić. Ale kunktatorstwo, minimalizm tej zgrai patałachów jest po prostu porażający. Przeciąganie każdego wybicia z autu, rozpoczęcia od bramki, rzutów wolnych.. no ja pier.. krew się w człowieku gotuje. Czy ktoś widział jakąś szybką kontrę w tym meczu, która zaczęła by się od szybkiego wznowienia Lisa od bramki? Wyprowadzenie piłki od bramki to jakiś żart.. Lis- Janicki-Klemenz- Sadlok i dzida. O tym parodyście na ławce trenerskiej to aż szkoda pisać. Czy my mamy jakąś taktykę? Wchodzi szybki Mak i zamiast grać przez niego to gość piłki nie dotknął. Zmiany znów wybitne... zdjęcie 2 gości, którzy jako jedyni ciągnęli do przodu.. szacun. Mam powoli dość patrzenia na to. Mam karnet, ale powiem szczerze, że mnie mam ochoty iść za tydzień na mecz.
|
Co do zmian, to można powiedzieć, że Skowronek nie miał wyjścia, bo i Silva i Chuca oddychali rękawami od 55 minuty...
Ale czy czasem trener nie mówił, że popracowali nad przygotowaniem fizycznym w tej przerwie ? Na razie przygotowanie szybkościowe wygląda tragicznie, tylko Ci co przyszli w tym okienku wyglądają na w miarę dynamicznych reszta wygląda jak muchy w smole. Niestety nie widzę przyszłości z taką linią obrony, najważniesza linia nie została prawie w ogóle wzocniona, nie licząć nowego ŚO, który na razie jest jedną wielką niewiadomą z pierwszym błędem na koncie. BTW: Nasi młodzieżowcy to na razie poziom bardzo niski (liczę że jak Gruszkowski się wykuruje, to zluzuje Szota, bo ten chłopak na razie idzie w ślady Urygi, co nie wróży dobrze) |
Cytat:
|
Cytat:
|
No nie wiem czy remis na wyjeździe z wyżej ocenianą drużyną to powód do takiej rozpaczy i narzekania...
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:59. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl