![]() |
Jeśli faktycznie Ulatowski dostanie Amicę na końcówkę sezonu to pewnie skończy się to tak, że taktykę i skład do meczu wybierze sobie sama drużyna, a to przeważnie kończy się próbą radosnej i ofensywnej gry. W takim wypadku gra z kontry jak z Zagłębiem mogłaby znowu zdać egzamin :)
|
Posędziuje w tym meczu Krzysztof Jakubik. Wyjątkowo gościa nie znoszę.
|
Jeśli nic nie pokręciłem to Ulatowski 4 razy prowadził zespół w meczu przeciwko Wiśle jako pierwszy trener:
2007 Wisła 2:1 Zagłębie 2009 Wisła 3:0 Bełchatów 2010 Bełchatów 1:0 Wisła 2011 Cracovia 0:1 Wisła 2018 Wisła 1:0 Lech ?? :P |
Jak czytam komentarze że wynik meczu jest mniej istotny od pożegnań Brozia i Głowy to mnie krew zalewa.
Po meczu z Legią jakby ktoś powiedział że wygramy trzy mecze z rzędu i będziemy walczyć o Puchary to pomyślelibyśmy że ktoś tu nieźle odleciał. Lech zwolnił trenera, szansa na Mistrzostwo spadła gigantycznie, morale zespołu są w opłakanym stanie, to trzeba wykorzystać ! Jedynym problemem będzie brak Carlitosa bo to jest zawodnik który potrafi strzelić gola z niczego a to nie jest domeną reszty druzyny, musimy zagrać bardziej ofensywnie zwłaszcza w środku pola. Według mnie: "Taki sam skład jak z Lubinem ale w miejsce Cywki ofensywny Wojtkowski." |
Chwila, chwila , nikt nie mówi o robieniu tego za wszelką cenę.
Ale z drugiej strony czy Brożek jest aż tak słaby żeby np w 89 minucie przegrać rywalizacje z Kolarem o zmienienie na 3 minuty Ondraska ? |
Pewnie Głowa i Brożek od początku by w 60 minucie zejść i dostać standing ovation oj chciałbym tak aż łezka się w oku kręci....zostaną tylko wspomnienia
|
Głowa i Brożek raczej w tym meczu nie zagrają i wcale mnie to nie dziwi za duza stawka
|
ludzie... skąd Wy macie te info. Głowacki w ogóle nie zagra, bo ma kontuzje która wyklucza go do końca sezonu. Więc jak ma zagrać? Brożek, jeśli zagra to w ostatnich minutach.
|
O ile prawidłowość zwycięstw Wisły po założeniu tematu meczowego przez Kominka już znamy, to jednak zauważyłem inną prawidłowość:
W sezonie zasadniczym mieliśmy korzystny bilans spotkań tylko z Legią (0:1, 2:0) i w rundzie finałowej przegraliśmy; remisowy bilans spotkań z Wisłą Płock (1:0, 0:1) i z nimi w rundzie finałowej zremisowaliśmy. niekorzystny bilans spotkań mieliśmy z: Jagą (0:0, 0:2) i z nimi wygraliśmy Koroną (0:2, 1:1) i z nimi wygraliśmy Lubinem (0:3, 1:2) i z nimi wygraliśmy Amiką (1:1, 1:3) i ................... Górnikiem (2:3, 2:3) i ........................ Mam nadzieję, że ta prawidłowość się utrzyma podobnie jak w przypadku Kominka będzie to dobry omen |
No tak.
Wtedy po rundzie zasadniczej powinni jeszcze rozgrywać finały w systemie play-off - bez uwzględniania wcześniej zdobytych punktów - bylibyśmy kandydatem na mistrza :> |
Jeśli tylko Wojtkowski ma sile na 90 minut to chciałbym go zobaczyć od początku w miejsce Imaza. Imaz za Lopeza i jedziemy z nimi:)
|
Podejrzewam jednak, że Carillo ustawi drużynę mocno defensywnie i każe czekać na okazje.
W ostatnim meczu z Lechem zagraliśmy odważnie i Lech nas przykrył/miał więcej szczęścia w ataku. Nasza druga linia lepiej sobie radzi w rozbijaniu ataków rywala niż kreowaniu ataku pozycyjnego, więc takie rozwiązanie narzuca się samo. Jeśli Basha zdrowy to widzę środek: Basha, Llonch, Mitrovic. Z przodu jednak Imaz (gość jest pod formą, ale gra inteligentnie), Boguski i... Halilovic/Wojtowski? |
W kontekście walki o puchary, trzeba trzymać kciuki za Legię by wygrali u siebie z Górnikiem. :) Wtedy punkt zdobyty z Lechem stawia nas w sytuacji walki o puchary w bezposrednim pojedynku w Zabrzu. :)
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Osobiście nie liczę na to ze ewentualny remis z Lechem nam cokolwiek da. Natomiast jeśli z nim wygramy to w Zabrzu czeka nas walka do upadłego. |
Wszystkie 2planowe czynniki na naszą korzyść. Rozbita ekipa, trener zwolniony, nic tylko wygrać...i tylko Carlitosa brak...
|
Życie było przed Carlitosem i życie będzie po Carlitosie...trzeba się z tym oswajać....
|
Tak jak można się było spodziewać - Komisja Ligi oddaliła protest Wisły Kraków, odnośnie żółtej karki, którą w spotkaniu z Zagłębiem Lubin otrzymał Carlos Lopez
|
Cytat:
|
Po konferencji z trenerem można wywnioskować trzy rzeczy:
- Głowacki nie wejdzie, bo jest kontuzjowany - Brożek wejdzie na ostatnie minuty tylko i wyłącznie jeśli wynik będzie korzystny i niezagrożony (czyli np 2:0 w 88 minucie) - Cywka cieszy się zaufaniem trenera, więc prawdopodobnie wyjdzie w pierwszym składzie |
Cytat:
Gdyby Carlitos mógł grać to nie nalegałbym na Pawła. Ale jak sobie wyobrażam Ondraska kopiącego się w czoło zamiast żywej legendy to nie jestem zachwycony taką perspektywą. |
Cytat:
Cytat:
|
Piekne i smutne sceny dziś za nami. Czas leci cholernie szybko.
Pewnie zagra Zdenek od początku. Więc mam nadzieję, że naturalnie potem Paweł wejdzie na końcówkę. Zasługuje na to jak mało kto. Carillo ma licencję, ale do zrozumienia pewnych rzeczy licencja nie jest potrzebna. Robimy swoje. My też - 14,5 tysiąca w piątek to nie jest wynik oszałamiający jak na taki mecz. Nie wspominając o 7 tysiącach z Zagłębiem. 3-1 i w ostatnim meczu może być pięknie. |
Jest internet i wyniki live.
Trzeba patrzeć co się dzieje u nas i na innych boiskach i wpuścić Pawła np. w 70 albo 85 minucie. Zasłużył po tysiąckroć na pożegnanie na boisku. |
Prosta sprawa. Jak nie bedzie chciał wpuścić Brożka, choćby na te 5 minut, to kibice muszą dać znać o sobie i tyle.
|
Przed chwilą obejrzałem ten materiał z konferencji i też się wzruszyłem. Może to zabrzmi niepoważnie, ale wynik przy ich pożegnaniu stał się jakoś mniej ważny. O ile Paweł nie zagra przez te kilka minut, to i tak doczeka się odpowiednich podziękowań z trybun...
|
ten mecz pokaze co i ile jestesmy warci bez Carlitosa
|
Ten mecz ma 2 ważne aspekty:
- Pożegnanie - walka o puchary Warto tam po prostu być. |
Mam nadzieję,że w tym meczu Cywka nie będzie sabotował....
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:35. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl