Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków - Lech Poznań Niedziela 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9954)

Hives4 10.05.2018 13:33

Jeśli faktycznie Ulatowski dostanie Amicę na końcówkę sezonu to pewnie skończy się to tak, że taktykę i skład do meczu wybierze sobie sama drużyna, a to przeważnie kończy się próbą radosnej i ofensywnej gry. W takim wypadku gra z kontry jak z Zagłębiem mogłaby znowu zdać egzamin :)

!!IRIVER!! 10.05.2018 13:42

Posędziuje w tym meczu Krzysztof Jakubik. Wyjątkowo gościa nie znoszę.

Hives4 10.05.2018 14:11

Jeśli nic nie pokręciłem to Ulatowski 4 razy prowadził zespół w meczu przeciwko Wiśle jako pierwszy trener:

2007
Wisła 2:1 Zagłębie
2009
Wisła 3:0 Bełchatów
2010
Bełchatów 1:0 Wisła
2011
Cracovia 0:1 Wisła

2018
Wisła 1:0 Lech ?? :P

Enigmovsky 10.05.2018 14:35

Jak czytam komentarze że wynik meczu jest mniej istotny od pożegnań Brozia i Głowy to mnie krew zalewa.
Po meczu z Legią jakby ktoś powiedział że wygramy trzy mecze z rzędu i będziemy walczyć o Puchary to pomyślelibyśmy że ktoś tu nieźle odleciał.
Lech zwolnił trenera, szansa na Mistrzostwo spadła gigantycznie, morale zespołu są w opłakanym stanie, to trzeba wykorzystać !
Jedynym problemem będzie brak Carlitosa bo to jest zawodnik który potrafi strzelić gola z niczego a to nie jest domeną reszty druzyny, musimy zagrać bardziej ofensywnie zwłaszcza w środku pola.
Według mnie:
"Taki sam skład jak z Lubinem ale w miejsce Cywki ofensywny Wojtkowski."

Arkadiusz.Czerepach 10.05.2018 17:07

Chwila, chwila , nikt nie mówi o robieniu tego za wszelką cenę.
Ale z drugiej strony czy Brożek jest aż tak słaby żeby np w 89 minucie przegrać rywalizacje z Kolarem o zmienienie na 3 minuty Ondraska ?

brylant17 10.05.2018 17:48

Pewnie Głowa i Brożek od początku by w 60 minucie zejść i dostać standing ovation oj chciałbym tak aż łezka się w oku kręci....zostaną tylko wspomnienia

Gin 10.05.2018 19:29

Głowa i Brożek raczej w tym meczu nie zagrają i wcale mnie to nie dziwi za duza stawka

Marcinnno 11.05.2018 09:22

ludzie... skąd Wy macie te info. Głowacki w ogóle nie zagra, bo ma kontuzje która wyklucza go do końca sezonu. Więc jak ma zagrać? Brożek, jeśli zagra to w ostatnich minutach.

funkykoval 11.05.2018 10:42

O ile prawidłowość zwycięstw Wisły po założeniu tematu meczowego przez Kominka już znamy, to jednak zauważyłem inną prawidłowość:

W sezonie zasadniczym mieliśmy korzystny bilans spotkań tylko z Legią (0:1, 2:0) i w rundzie finałowej przegraliśmy;
remisowy bilans spotkań z Wisłą Płock (1:0, 0:1) i z nimi w rundzie finałowej zremisowaliśmy.
niekorzystny bilans spotkań mieliśmy z:
Jagą (0:0, 0:2) i z nimi wygraliśmy
Koroną (0:2, 1:1) i z nimi wygraliśmy
Lubinem (0:3, 1:2) i z nimi wygraliśmy
Amiką (1:1, 1:3) i ...................
Górnikiem (2:3, 2:3) i ........................
Mam nadzieję, że ta prawidłowość się utrzyma podobnie jak w przypadku Kominka będzie to dobry omen

FraMat 11.05.2018 10:58

No tak.
Wtedy po rundzie zasadniczej powinni jeszcze rozgrywać finały w systemie play-off - bez uwzględniania wcześniej zdobytych punktów - bylibyśmy kandydatem na mistrza

:>

butazango 11.05.2018 11:01

Jeśli tylko Wojtkowski ma sile na 90 minut to chciałbym go zobaczyć od początku w miejsce Imaza. Imaz za Lopeza i jedziemy z nimi:)

FraMat 11.05.2018 11:09

Podejrzewam jednak, że Carillo ustawi drużynę mocno defensywnie i każe czekać na okazje.
W ostatnim meczu z Lechem zagraliśmy odważnie i Lech nas przykrył/miał więcej szczęścia w ataku.

Nasza druga linia lepiej sobie radzi w rozbijaniu ataków rywala niż kreowaniu ataku pozycyjnego, więc takie rozwiązanie narzuca się samo.
Jeśli Basha zdrowy to widzę środek: Basha, Llonch, Mitrovic.
Z przodu jednak Imaz (gość jest pod formą, ale gra inteligentnie), Boguski i... Halilovic/Wojtowski?

Toeju 11.05.2018 11:26

W kontekście walki o puchary, trzeba trzymać kciuki za Legię by wygrali u siebie z Górnikiem. :) Wtedy punkt zdobyty z Lechem stawia nas w sytuacji walki o puchary w bezposrednim pojedynku w Zabrzu. :)

Karherop 11.05.2018 11:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Toeju (Post 1501009)
W kontekście walki o puchary, trzeba trzymać kciuki za Legię by wygrali u siebie z Górnikiem. :) Wtedy punkt zdobyty z Lechem stawia nas w sytuacji walki o puchary w bezposrednim pojedynku w Zabrzu. :)

Nie zapominaj kolego że jeszcze jest Plock do przeskoczenia.

pepe72 11.05.2018 11:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1501011)
Nie zapominaj kolego że jeszcze jest Plock do przeskoczenia.

Do Płocka przyjeżdża Korona, a kończą na Jagiellonii. Jest szansa, że gdzieś punkty pogubią, a mamy tyle samo.

Karherop 11.05.2018 11:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1501014)
Do Płocka przyjeżdża Korona, a kończą na Jagiellonii. Jest szansa, że gdzieś punkty pogubią, a mamy tyle samo.

Sądzisz że maja łatwiejszy czy trudniejszy terminarz od nas? Przy naszych 4 punktach ich 4 punkty dają im puchary.

Osobiście nie liczę na to ze ewentualny remis z Lechem nam cokolwiek da. Natomiast jeśli z nim wygramy to w Zabrzu czeka nas walka do upadłego.

Vinci 11.05.2018 14:00

Wszystkie 2planowe czynniki na naszą korzyść. Rozbita ekipa, trener zwolniony, nic tylko wygrać...i tylko Carlitosa brak...

brylant17 11.05.2018 14:47

Życie było przed Carlitosem i życie będzie po Carlitosie...trzeba się z tym oswajać....

mitmichael 11.05.2018 14:49

Tak jak można się było spodziewać - Komisja Ligi oddaliła protest Wisły Kraków, odnośnie żółtej karki, którą w spotkaniu z Zagłębiem Lubin otrzymał Carlos Lopez

Vinci 11.05.2018 14:57

Cytat:

Życie było przed Carlitosem i życie będzie po Carlitosie...trzeba się z tym oswajać....
wiem, wiem... pisałem jedynie w kontekście niedzieli i jego skuteczności. Za stary jestem już, żeby tak do nazwisk się przywiązywać maniakalnie ;)

Hives4 11.05.2018 18:24

Po konferencji z trenerem można wywnioskować trzy rzeczy:

- Głowacki nie wejdzie, bo jest kontuzjowany

- Brożek wejdzie na ostatnie minuty tylko i wyłącznie jeśli wynik będzie korzystny i niezagrożony (czyli np 2:0 w 88 minucie)

- Cywka cieszy się zaufaniem trenera, więc prawdopodobnie wyjdzie w pierwszym składzie

Charlie 11.05.2018 18:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Hives4 (Post 1501064)
Po konferencji z trenerem można wywnioskować trzy rzeczy:

- Brożek wejdzie na ostatnie minuty tylko i wyłącznie jeśli wynik będzie korzystny i niezagrożony (czyli np 2:0 w 88 minucie)

A jeśli bedzie niekorzystny i bez szans na poprawę to nie wejdzie (np. 0-3 w 90+2)?:rotfl:

Gdyby Carlitos mógł grać to nie nalegałbym na Pawła. Ale jak sobie wyobrażam Ondraska kopiącego się w czoło zamiast żywej legendy to nie jestem zachwycony taką perspektywą.

Hives4 11.05.2018 18:37

Cytat:

A jeśli bedzie niekorzystny i bez szans na poprawę to nie wejdzie (np. 0-3 w 90+2)?:rotfl:
Wtedy to może wejść i kontuzjowany Głowacki, a nawet i Kmiecik...

Cytat:

Gdyby Carlitos mógł grać to nie nalegałbym na Pawła. Ale jak sobie wyobrażam Ondraska kopiącego się w czoło zamiast żywej legendy to nie jestem zachwycony taką perspektywą.
Przecież atak będzie się składał z trzech szybkich zawodników do kontry - Imaz + dwóch z Boguski/Halilovic/Wojtkowski.

El'kabat 11.05.2018 18:40

Piekne i smutne sceny dziś za nami. Czas leci cholernie szybko.

Pewnie zagra Zdenek od początku. Więc mam nadzieję, że naturalnie potem Paweł wejdzie na końcówkę.
Zasługuje na to jak mało kto. Carillo ma licencję, ale do zrozumienia pewnych rzeczy licencja nie jest potrzebna.

Robimy swoje. My też - 14,5 tysiąca w piątek to nie jest wynik oszałamiający jak na taki mecz.
Nie wspominając o 7 tysiącach z Zagłębiem.

3-1 i w ostatnim meczu może być pięknie.

arti 11.05.2018 18:46

Jest internet i wyniki live.
Trzeba patrzeć co się dzieje u nas i na innych boiskach i wpuścić Pawła np. w 70 albo 85 minucie.
Zasłużył po tysiąckroć na pożegnanie na boisku.

Marcinnno 11.05.2018 18:58

Prosta sprawa. Jak nie bedzie chciał wpuścić Brożka, choćby na te 5 minut, to kibice muszą dać znać o sobie i tyle.

Vinci 11.05.2018 19:03

Przed chwilą obejrzałem ten materiał z konferencji i też się wzruszyłem. Może to zabrzmi niepoważnie, ale wynik przy ich pożegnaniu stał się jakoś mniej ważny. O ile Paweł nie zagra przez te kilka minut, to i tak doczeka się odpowiednich podziękowań z trybun...

AntyMod 11.05.2018 19:03

ten mecz pokaze co i ile jestesmy warci bez Carlitosa

ArturBarlinek 11.05.2018 19:39

Ten mecz ma 2 ważne aspekty:
- Pożegnanie
- walka o puchary
Warto tam po prostu być.

brylant17 11.05.2018 20:01

Mam nadzieję,że w tym meczu Cywka nie będzie sabotował....


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:35.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl