Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [IX KOLEJKA] WISŁA Kraków - Piast Gliwice, 17 września, godz. 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9707)

DJ Hazel 16.09.2016 17:47

Wygrywamy jutro pewnie 3-0 i zaczynamy marsz w kierunku mistrzostwa Polski !...; )

Dariook 16.09.2016 18:47

Musimy zapunktowac!
Juz nawet nie chodzi o nasza pozycje w tabeli a o przerwanie tej czarnej serii. Domyslam sie, ze tam nie ma juz w glowach psychiki a sa same zgliszcza...i boje sie, ze starch przed 8 porazka z rzedu. To byla by katastrofa dla klubu i dla tej druzyny.

bonawentura 16.09.2016 19:24

Ja idę na mecz z nadzieją, że zdobędziemy jeden cenny punkt. Będę się wówczas cieszył jak dziecko, bo to będzie wielki punkt do przodu ! :)

St Yabol 16.09.2016 21:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bonawentura (Post 1453597)
Ja idę na mecz z nadzieją, że zdobędziemy jeden cenny punkt. Będę się wówczas cieszył jak dziecko, bo to będzie wielki punkt do przodu ! :)

Dziwnym nie jest, to by była 1/3 całego naszego dorobku :)

czaro 16.09.2016 21:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez St Yabol (Post 1453602)
Dziwnym nie jest, to by była 1/3 całego naszego dorobku :)

Gdybyśmy wygrali, podwoilibyśmy nasz bogaty dorobek. 200%. Jeden zwykły mecz, a wielki krok dla naszych milusińskich.

Davss875 16.09.2016 22:17

Załuska, Jović, Głowacki, Guzmics, Pietrzak
Cywka, Mączyński, Brlek, Popović, Małecki, Ondrasek
Ławka: Miśkiewicz, Żemło, Boguski, Brożek, Zachara, Bartosz, Drzazga

s1mone 16.09.2016 23:21

Jak dla mnie tylko zwycięstwo, jeden punkt i tak nic nie zmieni. Ani w tabeli ani w głowach piłkarzy.

Musimy się przełamać.

radek2323 17.09.2016 00:03

Tylko zwyciestwo WISEŁKO tylko zwyciestwo....!

Wiślak709 17.09.2016 00:34

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net...37&oe=5883B896

St Yabol 17.09.2016 07:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Davss875 (Post 1453610)
Załuska, Jović, Głowacki, Guzmics, Pietrzak
Cywka, Mączyński, Brlek, Popović, Małecki, Ondrasek
Ławka: Miśkiewicz, Żemło, Boguski, Brożek, Zachara, Bartosz, Drzazga

Glowackiego wolałbym zostawić na ławce. Ma 3 żółte kartki a za tydzień mecz z legia

ABGwislakABG 17.09.2016 07:32

Polecam multiligę - mecz Białej Gwiazdy i równoczesne "Barwy szczęścia":

http://www.zaslubiny.pl/files/firma_...ff345f95bc.jpg

Bartuk1906 17.09.2016 09:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ABGwislakABG (Post 1453620)
Polecam multiligę - mecz Białej Gwiazdy i równoczesne "Barwy szczęścia":

http://www.zaslubiny.pl/files/firma_...ff345f95bc.jpg

A ja polecam Przyjść na stadion!

Prezydentowa 17.09.2016 09:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bartuk1906 (Post 1453622)
A ja polecam Przyjść na stadion!

Kolega chyba nie zrozumiał :D

suikoden 17.09.2016 10:47

WISŁA KRAKÓW VS PIAST GLIWICE MOJA ZACHĘTA VIDEO
https://twitter.com/suikoden1988/sta...84957537734657

mariano88 17.09.2016 11:47

Wiemy ile biletów poszło?

suikoden 17.09.2016 11:59

WISŁA KRAKÓW VS PIAST GLIWICE MOJA ZACHĘTA VIDEO
https://youtu.be/2J5HSS5YWUE - oryginalne umieszczenie plika

Chciał bym prości o ocenę i podpowiedzi odnośnie kolejnych filmików

ulTraS 17.09.2016 12:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez suikoden (Post 1453631)
WISŁA KRAKÓW VS PIAST GLIWICE MOJA ZACHĘTA VIDEO
https://youtu.be/2J5HSS5YWUE - oryginalne umieszczenie plika

Chciał bym prości o ocenę i podpowiedzi odnośnie kolejnych filmików

Definitywnie mnie zniechęciłeś tym filmem ;)

ABGwislakABG 17.09.2016 12:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez suikoden (Post 1453631)
WISŁA KRAKÓW VS PIAST GLIWICE MOJA ZACHĘTA VIDEO
https://youtu.be/2J5HSS5YWUE - oryginalne umieszczenie plika

Chciał bym prości o ocenę i podpowiedzi odnośnie kolejnych filmików

Po prostu przestań je robić, bo Wajda, Krauze, Spielberg przez ciebie stracą zlecenia.

Radę mam odnośnie Twej dalszej egzystencji (forumowej) - po prostu ją zakończ.

radek2323 17.09.2016 17:56

https://www.youtube.com/watch?time_c...&v=qc_vY-BYolQ


Tak strzelajcie i bedzie dobrze :) Brawo Olek!!!

Lukasz 17.09.2016 21:24

Gratulacje.

Szczęście sprzyja lepszym. To zwyciestwo było nam potrzebne jak... punkty Wiśle. Jeszce raz gratulacje Panowie.

Markfire20 17.09.2016 21:26

Chłopaki zasłużyliście na to zwycięstwo. Włożyliście mnóstwo serducha w ten mecz i to było widać. Zwycięstwo zasłużone. Żałuję, bardzo żałuję, że nie mogłem być na stadionie.

mitmichael 17.09.2016 21:27

Jezu to sie na prawde stalo. Bardzo bylo nam potrzebne to przełamanie, szkoda ze tak nie grali i nie mieli tylu sytuacji wczesniej. Skutecznosc straszna, Szmatuła mecz zycia ale na szczescie sie udało. Teraz musi byc juz tylko lepiej. Teraz Legia bez Głowackiego a u nich wraca Pazdan. Bedzie ciezko ale musimy dac rade. Wisła musi sie wydostac ze strefy spadkowej, nie zasługujemy zeby tam byc bedac taka marka jaka jest WISŁA KRAKOW

radek2323 17.09.2016 21:27

WRESZCIE!!!!! Brawo Wislacy!!!

Arked 17.09.2016 21:35

Szczęście długo wodziło nas za nos w tym meczu ale w końcu się udało. Zwycięstwo po dobrej grze powinno dodać naszym zawodnikom pewności siebie. Mam nadzieje, że to początek lepszej passy.

Wojtas 17.09.2016 21:36

Szczerze...??

..dawno nie czułem takiej ulgi..:)

P.S Szmatuła do WIsly :)

Zooey_Deschanel 17.09.2016 21:44

B_r_a_w_o!

mcrap 17.09.2016 21:44

Brawo Wisła! Wszyscy walczyli. Mały jesteś wielki!

KotWButach 17.09.2016 21:46

Ja pierd..... ta bramka, ten moment, poczułem większe szczęście niż po ostatnim mistrzostwie. Jest przełamanie takie prawdziwe po bólach, mękach w 93 minucie. Ten wybuch radości na stadionie dawno tego nie było. Teraz spokojnie przygotować się na krawaciarzy i będzie dobrze!

Dariook 17.09.2016 22:06

Chłopaki, dziękuje za dzisiejszy mecz!

W doliczonym czasie spotkania, eksplodowałem! Poczułem się jak tamten małolat biegnący w dół do ogrodzenia! Poczułem się jak tamten małolat, ktory leciał na barki z wiwatujacymi obok Wisłakami!

Dziekuję za przypomnienie , ze ja nie mam czerwonego serca - ja tam posiadam Białą Gwiazdę...
Ja .......e! Dla takich chwil warto żyć!

Kocham Cie Wisełko!

Fugiel 17.09.2016 22:17

Nie ma Broniszewskiego, jest wygrana :D ...
A poważnie to ufff ... cieszylem się, jakby dostsali się do LM :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:22.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl