![]() |
Wygrywamy jutro pewnie 3-0 i zaczynamy marsz w kierunku mistrzostwa Polski !...; )
|
Musimy zapunktowac!
Juz nawet nie chodzi o nasza pozycje w tabeli a o przerwanie tej czarnej serii. Domyslam sie, ze tam nie ma juz w glowach psychiki a sa same zgliszcza...i boje sie, ze starch przed 8 porazka z rzedu. To byla by katastrofa dla klubu i dla tej druzyny. |
Ja idę na mecz z nadzieją, że zdobędziemy jeden cenny punkt. Będę się wówczas cieszył jak dziecko, bo to będzie wielki punkt do przodu ! :)
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Załuska, Jović, Głowacki, Guzmics, Pietrzak
Cywka, Mączyński, Brlek, Popović, Małecki, Ondrasek Ławka: Miśkiewicz, Żemło, Boguski, Brożek, Zachara, Bartosz, Drzazga |
Jak dla mnie tylko zwycięstwo, jeden punkt i tak nic nie zmieni. Ani w tabeli ani w głowach piłkarzy.
Musimy się przełamać. |
Tylko zwyciestwo WISEŁKO tylko zwyciestwo....!
|
|
Cytat:
|
Polecam multiligę - mecz Białej Gwiazdy i równoczesne "Barwy szczęścia":
http://www.zaslubiny.pl/files/firma_...ff345f95bc.jpg |
Cytat:
|
Cytat:
|
WISŁA KRAKÓW VS PIAST GLIWICE MOJA ZACHĘTA VIDEO
https://twitter.com/suikoden1988/sta...84957537734657 |
Wiemy ile biletów poszło?
|
WISŁA KRAKÓW VS PIAST GLIWICE MOJA ZACHĘTA VIDEO
https://youtu.be/2J5HSS5YWUE - oryginalne umieszczenie plika Chciał bym prości o ocenę i podpowiedzi odnośnie kolejnych filmików |
Cytat:
|
Cytat:
Radę mam odnośnie Twej dalszej egzystencji (forumowej) - po prostu ją zakończ. |
https://www.youtube.com/watch?time_c...&v=qc_vY-BYolQ
Tak strzelajcie i bedzie dobrze :) Brawo Olek!!! |
Gratulacje.
Szczęście sprzyja lepszym. To zwyciestwo było nam potrzebne jak... punkty Wiśle. Jeszce raz gratulacje Panowie. |
Chłopaki zasłużyliście na to zwycięstwo. Włożyliście mnóstwo serducha w ten mecz i to było widać. Zwycięstwo zasłużone. Żałuję, bardzo żałuję, że nie mogłem być na stadionie.
|
Jezu to sie na prawde stalo. Bardzo bylo nam potrzebne to przełamanie, szkoda ze tak nie grali i nie mieli tylu sytuacji wczesniej. Skutecznosc straszna, Szmatuła mecz zycia ale na szczescie sie udało. Teraz musi byc juz tylko lepiej. Teraz Legia bez Głowackiego a u nich wraca Pazdan. Bedzie ciezko ale musimy dac rade. Wisła musi sie wydostac ze strefy spadkowej, nie zasługujemy zeby tam byc bedac taka marka jaka jest WISŁA KRAKOW
|
WRESZCIE!!!!! Brawo Wislacy!!!
|
Szczęście długo wodziło nas za nos w tym meczu ale w końcu się udało. Zwycięstwo po dobrej grze powinno dodać naszym zawodnikom pewności siebie. Mam nadzieje, że to początek lepszej passy.
|
Szczerze...??
..dawno nie czułem takiej ulgi..:) P.S Szmatuła do WIsly :) |
B_r_a_w_o!
|
Brawo Wisła! Wszyscy walczyli. Mały jesteś wielki!
|
Ja pierd..... ta bramka, ten moment, poczułem większe szczęście niż po ostatnim mistrzostwie. Jest przełamanie takie prawdziwe po bólach, mękach w 93 minucie. Ten wybuch radości na stadionie dawno tego nie było. Teraz spokojnie przygotować się na krawaciarzy i będzie dobrze!
|
Chłopaki, dziękuje za dzisiejszy mecz!
W doliczonym czasie spotkania, eksplodowałem! Poczułem się jak tamten małolat biegnący w dół do ogrodzenia! Poczułem się jak tamten małolat, ktory leciał na barki z wiwatujacymi obok Wisłakami! Dziekuję za przypomnienie , ze ja nie mam czerwonego serca - ja tam posiadam Białą Gwiazdę... Ja .......e! Dla takich chwil warto żyć! Kocham Cie Wisełko! |
Nie ma Broniszewskiego, jest wygrana :D ...
A poważnie to ufff ... cieszylem się, jakby dostsali się do LM :) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:22. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl