Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Sobol - dziekujemy (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9071)

stalsanok1946 20.06.2013 17:42

Radek nic innego jak DZIĘKUJĘ za te wszystkie sezony dla Wisły, jesteś wzorem do naśladowania!

DAVE 20.06.2013 17:42

Dziękuję, po prostu: dziękuję.
Tacy jak TY tworzą piękną historię Białej Gwiazdy.

Mam nadzieję że zostaniesz w klubie, w Krakowie, wśród nas ... Wiślaków.
Mam nadzieję że to nie koniec, ale dopiero, co najwyżej, połowa Twojej Wiślackiej drogi.

Sobol - WIELKI SZACUNEK.

saklak1906 20.06.2013 17:44

Wielkie dzieki KAPITANIE

rocco_1906 20.06.2013 17:48

Radosław Sobolewski - szacunek !

donecki 20.06.2013 17:51

Zastrzeżony numer musi byc i flaga nowa z jego podobizną

Glazik 20.06.2013 17:54

Szacun Radek!!! Dzieki wielkie !!

St Yabol 20.06.2013 17:59

Oprawa dla Sobolewskiego?

bondTSW 20.06.2013 18:21

Kapitanie, mam nadzieję, że ktoś Ci podrzuci link do tego tematu i przeczytasz słowa podziękowania od nas.

Na Szacunek pracuje się latami, a Twoje spędzone przy Reymonta to jest po prostu wzór.
Kiedyś w szkołach były tarcze /wzorowy uczeń/ - teraz pasuje wręczyć taką Tobie z małą zmianą na /WZOROWY KAPITAN/

Dziękuję, za postawienie się Vukoviciovi, ta scena utkwiła mi w pamięci już na zawsze. (jemu pewnie też :) )
Życzę sobie i innym kibicom abyś był w zdrowiu i często wracał do /domu/ przy R22.

PAN Radosław Sobolewski!

orm 20.06.2013 18:23

Strasznie szkoda, że odchodzi. Jeszcze większa, że za wcześnie -- jakos nie wydaje mi się, żeby ktoś lepszy od niego przyszedł, a taki człowiek nawet na ławce to skarb. No tak zasłużony piłkarz nie powinien być traktowany jak byle najemnik, któremu się mówi "cześć, jesteś za słaby i się do nas nie nadajesz" -- jeśli tylko Sobol chciał grać to powinien jeszcze jeden sezon u nas zostać.
Bardzo bym chciał, żeby wrócił do nas może jako trener, skaut.

hawaiisurfer 20.06.2013 18:24

Panie Radosławie, dziękuję! Ostatni z wielkich.

Jagul 20.06.2013 18:29

Dzięki za wszystko. Zawsze dawałeś z siebie wszystko. Ogromny szacunek.

mitmichael 20.06.2013 18:32

Najlepszy Nasz zawodnik minionego sezonu odchodzi - bronie Smudy jak moge ale tej decyzji obronic sie po prostu nie da. Potrzeba Nam takich walczakow w zespole (Pareiko juz odszedł) a klub sie go pozbywa. Dzieki Radku za wszystko a w szczegolnosci za tego pieknego gola z Panathinaikosem, ktorego mimo braku awansu bede pamietał do konca zycia. Jeszcze raz wielkie dzieki za wszystko

luke1906 20.06.2013 18:34

Dzięki Sobol! Za wszystkie mecze i bramki, i za zdrowie i serducho zostawione na boisku dla Wisełki.

Schabek 20.06.2013 18:37

Dziękuje Sobol za wszystkie te lata spędzone można tak powiedzieć razem. Za wszystkie bramki asysty i mecze zagrane w naszej drużynie. Rzadko traafia się ktoś z tką ambicją i wolą walki. Na zawsze zostaniesz w pamięci kibiców.

Milan!!! 20.06.2013 18:38

Tacy gracze zdarzają się raz na dekadę ( jeśli klub masz szczęście)

Odkąd ja kibicuje widzę 3 graczy tego kalibru:

Kazimierz Moskal
Tomasz Kulawik
Radosław Sobolewski

Radek dziś dziękuję Tobie !!!
Ale przy okazji Kazkowi i Tomkowi,
Dla kolejnych pokoleń - będziecie wzorem !!!

El'kabat 20.06.2013 18:39

Sobol na zawsze zostaniesz legendą Wisły.Takich jak Ty już dziś nie robią...
Tak jak ktos wyzej napisał,nalezy mu sie fenomenalna oprawa na meczu z Górnikiem

Drozd 20.06.2013 18:44

Sobol o ile pamiętam był ostatnim tchnieniem pierwszego Kasperczaka. Przez co stał się symbolem nowego etapu, który właśnie dobiegł końca. Cztery mistrzostwa, bramka w Atenach, zawsze ambitna postawa. To WIŚLACKA POSTAĆ.

Dzięki Sobol !!!

Sialalalala 20.06.2013 18:45

kolejny piłkarz, który stanowił część a może i serce piłkarskiej Wislkiej Wisły

butazango 20.06.2013 18:53

Niewielu jest takich Wiślaków jak Ty.Dzięki Kapitanie.Szacunek

Barti 20.06.2013 18:55

1 Załącznik(ów)
Dzięki Radek za wszystko!

;)
http://wislakrakow.com/forum/attachm...1&d=1371750872

Wizard 20.06.2013 18:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1318937)
Brak umowy to swojak porównywalny z wyrzuceniem Moskala.

Trudno się nie zgodzić. Ta decyzja Smudy odbije się czkawką całej drużynie.

Co do Sobola - miejmy szczerą nadzieję, że wkrótce pomoże Wiśle w inny sposób - miejmy nadzieję, że wróci do pracy w klubie na rzecz wielkości TS WISŁY KRAKÓW w innej niż do tej pory roli.

Można twierdzić, że nie ma ludzi niezastąpionych - piłkarsko może i tak. Być może prędzej czy później (raczej później) znajdzie się ktoś o porównywalnych umiejętnościach jak Sobol. Ale mentalnie Radek był NIEZASTĄPIONY. I ciężko mi sobie wyobrazić, że w tej sferze ktoś go godnie zastąpi. Takich piłkarzy... wśród młodszego pokolenia może po prostu już nie ma?

Krew, pot i łzy. Te 3 słowa najbardziej kojarzą mi się z Radkiem - krew z walki, pot z wysiłku, łzy ze szczęścia, że zawsze dawał z siebie WSZYSTKO.

Radek, wielkie dzięki.

rychu 20.06.2013 19:00

Sobol powinien zostać na kolejny sezon.

Przez wiele lat najlepszy piłkarz na swojej pozycji w Polsce, przez wiele lat w ścisłej czołówce wśród wszystkich piłkarzy w Polsce. Prawdziwy kapitan, który ciągnął za sobą drużynę.

Dziękuję SOBOL!!!

focusik09 20.06.2013 19:01

Dzięki SOBOL za wszystko.

element:

spoko, spoko, chodzimy na każdy mecz

element 20.06.2013 19:05

Chcecie podziękować? przyjdźcie na mecz z Górnikiem, w którym po raz ostatni Sobolewski ubierze koszulkę Wisły.

Najlepszym słowem PODZIĘKOWANIA będzie wypełnienie w tym meczu stadionu Wisły i wykrzyczenie jego nazwiska.

Wpisy tutaj są tyle warte co wirtualne świeczki. Z całym szacunkiem.



Tyle.

Mario Nh 20.06.2013 19:06

Cytat:

Dziękuję bardzo panu Bogusławowi Cupiałowi za zaufanie jakim mnie obdarzył oraz za wszystko, co zrobił dla mojej rodziny.
Mijały lata, zmieniali się trenerzy, cele sezonowe drużyny. Nie uderzyła mu sodówka, nie osiadł na laurach.
Zawsze skromnie i z pokorą.

Panie Radosławie, wszystkiego dobrego dla Pana i Pańskiej rodziny.

spartan 20.06.2013 19:14

Radku, dzięki takim zawodnikom jak Ty jesteśmy Wisłą Kraków. Stałeś się częścią historii, dumy, tradycji i tego co najlepsze w sporcie. Dziękujemy, my którzy Cię znamy i pamiętaj, że dziękować będą też ci który przyjdą po nas.
Sobol jesteś Wiślakiem.

Kryniu 20.06.2013 19:21

Dzięki takim ludziom chce się przychodzić na stadion. Długo możemy nie mieć takiego kapitana. Jeśli chodzi o moje zdanie, szkoda że nie możesz zostać jeszcze na chociaż rok. Jesteś Legendą

Korbit 20.06.2013 19:44

powiem tylko tyle - zawsze miałem szacunek do Gościa który umierał za Wisłę, a teraz jak to zobaczyłem to sam się popłakałem!!! powinien Sobol mieć pomnik przy stadionie Wisły, tak jak ma Henry w Arsenalu. PS po zakończeniu kariery musi pracować dla Wisełki!!! Sobol dziękuję!

fialo 20.06.2013 19:45

Co tu dużo pisać - Radek jesteś legendą, dziś jak się żegnałeś w tak emocjonalny sposób z Wisłą, mnie też łzy napłynęły do oczu, bo kończy się jakaś epoka w Wiśle, epoka, której byłeś jednym z największych symboli, chociaż nigdy nie pchałeś się na pierwszy plan, zawsze wolałes pozostawać w cieniu. Daj nam Panie Boże jeszcze kiedyś takiego kapitana przez duże K.

Radek raczej nie bedzie się spełniał w mediach, także nie wyobrażam sobie, podkreślam nie wyobrażam sobie, żeby tak zasluzony zawodnik nie dostał oferty pracy w Wiśle.

I jeszcze jedno najważniejsze, co napisał element - chcesz podziękować Radkowi - PRZYJDŹ NA GÓRNIK !

RADEK SOBOLEWSKI !!

hunter 20.06.2013 19:57

Ja dziękuję przede wszystkim za wielkie serducho wkładane we wszystko co robił dla Wisły, na boisku i poza nim.

A dodatkowo to za Ateny i fruwanie (dosłownie) po sektorze po zdobytej bramce :) I za bramkę derbową, gdzie do przerwy było 0:1, a trafienie Sobola natchnęło zespół i skończyło się 4:1.

I za mnóstwo pięknych chwil mistrzowskich i tych dramatycznych i smutnych jak Estonia.

Koszulka z numerem tego zawodnika jak najszybciej powinna powędrować pod dach stadionu przy R22.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:08.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl