Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [16 kolejka] GKS Bełchatów - Wisła Kraków, 24 lutego 2013, godz. 14:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8974)

tofik 19.02.2013 21:43

Wreszcie wraca nasza kochana TME. Z nią źle, bez niej jeszcze gorzej.
Mecz z GKS zapowiada się arcyciekawie. Obydwie drużyny o zbliżonym potencjale, ciężki teren, będzie się działo.

enzo 19.02.2013 22:03

Ja nie wiem tofik, czy jakikolwiek mecz z naszym udziałem może być ciekawy, skoro my ani w ubiegłej rundzie, ani nawet w sparingach praktycznie nie strzelaliśmy i póki co nie strzelamy bramek. I nie widzę też podstaw, żeby to miało się nagle diametralnie zmienić.

Patryk_185 19.02.2013 22:33

Ja bym Małeckiego spróbował znowu w napadzie jak Genkov i Sikorski dalej będą tak "grać"

vip2008 19.02.2013 23:06

przegramy i cala Polska bedzie sie z Nas smiac!

Wojtas 20.02.2013 00:03

Ja mysle ze oni bedą przemeczeni
.Kula juz mowil ze sa zmeczeni przed meczem z takim tuzem jak Zaglebie Sosnowiec,to co dopiero mowic o GKS-sie Belchatow ktory gra o klase rozgrywkowa wyzej??

P.S Ironia,sarkazm,no sory ale innnym tonem o obecnej Wisle pisac nie potrafie.

Arked 20.02.2013 01:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 1299752)
Ja mysle ze oni bedą przemeczeni
.Kula juz mowil ze sa zmeczeni przed meczem z takim tuzem jak Zaglebie Sosnowiec,to co dopiero mowic o GKS-sie Belchatow ktory gra o klase rozgrywkowa wyzej??

Bełchatów gra o dwie klasy rozgrywkowe wyżej. Zagłębie Sosnowiec gra w 2 lidze (po ludzku w 3) gdzie zajmuje 12 miejsce.

wolfy 20.02.2013 01:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grantar (Post 1299642)
Skład:
Sergei Pareiko
Burliga Bunoza Głowacki Jaliens
Sobolewski/Wilk
Małecki Garguła/ilew Chrapek Kosowski
Genkow/Sikorski (po 45 minut)

Znaczy co, w drugiej połowie chcesz bronić wyniku? Biorąc pod uwagę obronę i bramkarza - to może być ryzykowne....

pysio 20.02.2013 01:55

Uważam, że w obecnej formie Daniel Sikorski jest lepszym napastnikiem/egzekutorem niż Genkov. Po prostu brakuje mu troszkę szczęścia, ale gdy już je odnajdzie to zacznie ładować bramę za bramką i będziemy wszyscy żałować, że w lecie nie przedłuży z nami kontraktu tylko przejdzie od kogoś z TOP 10 naszej ligi..

ps. Witam ponownie na forum po niesłusznym banie (zresztą jak każdym!)

silver03 20.02.2013 02:08

Sikor się odblokuje i strzeli hattricka!

MatMario 20.02.2013 07:21

Ja bym Sikora spróbował na bramce!

Gdzie jest Sikor tam gole nie padają więc może to przynieść efekt!!!

Ogólnie proponuję jakiś mecz zagrać tak:

Na bramce Sikor, obrona Gargułą Iliev Boguski Genkov, pomoc Głowacki Pareiko, atak Jaliens i Sobolewski.

I niech grają w 9. Będzie więcej opcji na po przerwie.

Co do najbliższego meczu to przeczuwam zgrzytanie zębów jak będę to oglądał. Opcje są dwie, albo będą przemęczeni po ciężkich obozach, lub jeszcze nie do końca zgrani. Kto pierwszy strzeli gola ten będzie na wygranej pozycji bo przeczuwam tutaj mocny under 2,5. Ogólnie jak wam się dziecko nie chce uczyć to karzcie mu to oglądać.

Mam nadzieję się mylić, ale to ostatnie co mi pozostało bo argumentów na poparcie tezy że będzie dobrze to nie widzę.

leszekm 20.02.2013 08:36

Wisła nie ma sił na ligę
"Coś chyba poszło nie tak. Według najnowszych badań wydolnościowych piłkarze Wisły są bardzo słabo przygotowani do rundy wiosennej. Do startu rozgrywek ligowych zostało kilka dni, a trener Tomasz Kulawik (44 l.) ma teraz masę kłopotów.
Piłkarze Wisły są już na ostatnim etapie przygotowań. Po powrocie ze zgrupowania w Turcji przeszli badania wydolnościowe. Miały one wykazać w jakiej kondycji są organizmy piłkarzy. – Testy wypadły bardzo słabo. U wielu piłkarzy wyniki są gorsze niż przed zgrupowaniem! – mówi anonimowo osoba, która widziała wyniki zawodników Białej Gwiazdy.
Wyniki badań doprowadziły w krakowskim klubie do stanu alarmowego. Tej zimy Kulawik po raz pierwszy sam odpowiadał za przygotowanie zespołu. Od dłuższego czasu w sztabie trenerskim Białej Gwiazdy brakuje prawdziwych fachowców od przygotowania fizycznego. Rok temu Michał Probierz (41 l.) zwolnił Andrzeja Bahra (56 l.), który w 2008 roku obronił pracę doktorską z zagadnienia fizjologii. Od tego czasu w sztabie brak takich ekspertów.

Kiepskie wyniki to w krakowskim klubie pilnie strzeżona tajemnica. Sztab trenerski zastanawia się, jak poprawić stan przygotowań zespołu. Do meczu z GKS Bełchatów pozostały raptem cztery dni. Czasu już wiele nie ma, a do zrobienia cała masa.

Innym problemem są rezultaty osiągane przez zespół w trakcie okresu przygotowawczego. W ośmiu meczach sparingowych Wisła wygrała tylko raz, strzeliła raptem sześć bramek. W wypowiedziach dla prasy Kulawik bagatelizuje problem. – To tylko kwestia skuteczności. Dla mnie najważniejsze jest to, że gramy coraz lepiej i stwarzamy sobie dużo okazji do zdobycia gola – powtarza. Brak skuteczności. Tylko czy aż? Nawet najpiękniej grająca drużyna, która nie zdobywa goli, jest nic nie warta. Wkrótce Tomasz Kulawik może się o tym przekonać w bardzo przykry sposób."

http://sport.fakt.pl/Wedlug-najnowsz...,200768,1.html

zim zum 20.02.2013 08:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leszekm (Post 1299773)
Wisła nie ma sił na ligę
"Coś chyba poszło nie tak. Według najnowszych badań wydolnościowych piłkarze Wisły są bardzo słabo przygotowani do rundy wiosennej. Do startu rozgrywek ligowych zostało kilka dni, a trener Tomasz Kulawik (44 l.) ma teraz masę kłopotów.
Piłkarze Wisły są już na ostatnim etapie przygotowań. Po powrocie ze zgrupowania w Turcji przeszli badania wydolnościowe. Miały one wykazać w jakiej kondycji są organizmy piłkarzy. – Testy wypadły bardzo słabo. U wielu piłkarzy wyniki są gorsze niż przed zgrupowaniem! – mówi anonimowo osoba, która widziała wyniki zawodników Białej Gwiazdy.
Wyniki badań doprowadziły w krakowskim klubie do stanu alarmowego. Tej zimy Kulawik po raz pierwszy sam odpowiadał za przygotowanie zespołu. Od dłuższego czasu w sztabie trenerskim Białej Gwiazdy brakuje prawdziwych fachowców od przygotowania fizycznego. Rok temu Michał Probierz (41 l.) zwolnił Andrzeja Bahra (56 l.), który w 2008 roku obronił pracę doktorską z zagadnienia fizjologii. Od tego czasu w sztabie brak takich ekspertów.

Kiepskie wyniki to w krakowskim klubie pilnie strzeżona tajemnica. Sztab trenerski zastanawia się, jak poprawić stan przygotowań zespołu. Do meczu z GKS Bełchatów pozostały raptem cztery dni. Czasu już wiele nie ma, a do zrobienia cała masa.

Innym problemem są rezultaty osiągane przez zespół w trakcie okresu przygotowawczego. W ośmiu meczach sparingowych Wisła wygrała tylko raz, strzeliła raptem sześć bramek. W wypowiedziach dla prasy Kulawik bagatelizuje problem. – To tylko kwestia skuteczności. Dla mnie najważniejsze jest to, że gramy coraz lepiej i stwarzamy sobie dużo okazji do zdobycia gola – powtarza. Brak skuteczności. Tylko czy aż? Nawet najpiękniej grająca drużyna, która nie zdobywa goli, jest nic nie warta. Wkrótce Tomasz Kulawik może się o tym przekonać w bardzo przykry sposób."

http://sport.fakt.pl/Wedlug-najnowsz...,200768,1.html

Ktoś sobie jaja robi :lol:

arti 20.02.2013 09:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pysio (Post 1299763)
Uważam, że w obecnej formie Daniel Sikorski jest lepszym napastnikiem/egzekutorem niż Genkov. Po prostu brakuje mu troszkę szczęścia, ale gdy już je odnajdzie to zacznie ładować bramę za bramką i będziemy wszyscy żałować, że w lecie nie przedłuży z nami kontraktu tylko przejdzie od kogoś z TOP 10 naszej ligi..

ps. Witam ponownie na forum po niesłusznym banie (zresztą jak każdym!)

Egzekutorem..:lol:
Jest jeszcze parę dni do ligi.
Nie wszystko stracone, można jeszcze poprawić przygotowanie robiąc dodatkowe małe zgrupowanie pod Łodzią i treningi np. w Manufakturze, Silver coś tam i pubach przy Piotrkowskiej...:lol:

A tak serio to jeśli to prawda to byłby kolejny rekord idiotyzmu w Wiśle.

Ajax 20.02.2013 10:38

No cóż piłka nożna to taki sport, że możemy liczyć, że bramkarz GKS popełni jeden babol więcej niż nasz będzie tak:

Pierwsza połowa: 15 minut składnej gry Wisły nie zakończonej strzałami/straszne pudła. Później GKS nas cisnie.
Druga połowa: Ostro się bronimy w końcu po błędzie tracimy bramkę. W ostatnich 10 minutacj GKS się cofa i broni wyniku, nasi bezskutecznie kopią w bramkarza lub obok bramki.

Po meczu trener Kulawik: "Cieszę się, że zagraliśmy dobry mecz tylko brakło skuteczności, widać, że chłopaki cieszą się z gry widzę dużo pozytywów"

AS82 20.02.2013 10:45

To jest mecz za 6 punktów i boje się ,że GKS bedzie bardziej zmotywowany od naszych grajków. Te pierwsze 2 mecze rundy musimy wygrać ,bo sa to o dziwo najwazniejsze 2 mecze byc moze calej rundy.

mr_kwolf 20.02.2013 10:57

Jak czytam ten artykuł o przygotowaniu kondycyjnym w Wiśle to nasuwa się tylko jedno klasyczne powiedzenie "Tu nie ma co trenować, tu trzeba dzwonić".

Smutne czasy nastały.

sandbender 20.02.2013 11:38

Ktoś tu na poprzedniej stronie napisał "może najsłabsza druzyna podaruje nam 3 punkty".

Chciałem sie zapytac o kim konkretnie pisał?

mr_kwolf 20.02.2013 12:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sandbender (Post 1299804)
Ktoś tu na poprzedniej stronie napisał "może najsłabsza druzyna podaruje nam 3 punkty".

Chciałem sie zapytac o kim konkretnie pisał?

Pewnie to kibic Bełchatowa pisał.

serek.c2 20.02.2013 12:45

Liczę na spokojne zwycięstwo - dwoma, trzema bramkami. Przesadzacie z tą bojaźnią po jednym sparingu z Sosnowcem... Nie takie cuda w trakcie przygotowań się działy.

ooona 20.02.2013 12:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zim zum (Post 1299777)
Ktoś sobie jaja robi :lol:

To tylko Fakt, ale może być w tym wiele prawdy patrząc na mecz z Zagłębiem :-/

ypeeh 20.02.2013 12:54

Swego czasu graliśmy mecz z Pogonia brazylijska, która wszyscy tlukli jak chcieli. A my wymeczylismy marne 1:0 w Szczecinie, mając dream team Henia Kasperczaka. Wiec bez napinki, jakiekolwiek zwycięstwo ucieszy :)

Ajax 20.02.2013 13:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez serek.c2 (Post 1299819)
Liczę na spokojne zwycięstwo - dwoma, trzema bramkami. Przesadzacie z tą bojaźnią po jednym sparingu z Sosnowcem... Nie takie cuda w trakcie przygotowań się działy.

Bojaźń bierze się z tego, że nie zagraliśmy jednego dobrego meczu od początku sezonu. Sparing z Zagłebiem jest tylko "ukoronowaniem" tej cudownej drużyny prowadzonej przez wspaniałego trenera.

Ciekawe czy te info o tym, że drużyna jest w gorszej kondycji niż przed pierwszym obozem są prawdziwe. Zobaczymy w niedzielę.

serek.c2 20.02.2013 13:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ajax (Post 1299841)
BSparing z Zagłebiem jest tylko "ukoronowaniem" tej cudownej drużyny prowadzonej przez wspaniałego trenera.

Ciekawe czy te info o tym, że drużyna jest w gorszej kondycji niż przed pierwszym obozem są prawdziwe. Zobaczymy w niedzielę.

Sparing z Zagłębiem to tylko jednostka treningowa i o niczym nie świadczy. Ważna jest liga i to jak się w niej zaprezentujemy (na fajerwerki nie ma co liczyć, ale to raczej nie wina trenera a coraz słabszej kadry - choć przed sezonem wydawała mi się jak na naszą ligę mocna...).

A Faktem to proponuję się posługiwać w toalecie...

Charlie 20.02.2013 14:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ypeeh (Post 1299828)
Swego czasu graliśmy mecz z Pogonia brazylijska, która wszyscy tlukli jak chcieli. A my wymeczylismy marne 1:0 w Szczecinie, mając dream team Henia Kasperczaka. Wiec bez napinki, jakiekolwiek zwycięstwo ucieszy :)

To nie była Pogoń brazylijska, gdyż był to rok 2003 i wygrana po golu Kalu Uche. Z brazylijską, którą wszyscy tłukli wymęczyliśmy 1-1, po golu Chiacu w doliczonym czasie gry.

Ajax 20.02.2013 14:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez serek.c2 (Post 1299848)
Sparing z Zagłębiem to tylko jednostka treningowa i o niczym nie świadczy. Ważna jest liga i to jak się w niej zaprezentujemy (na fajerwerki nie ma co liczyć, ale to raczej nie wina trenera a coraz słabszej kadry - choć przed sezonem wydawała mi się jak na naszą ligę mocna...).

A Faktem to proponuję się posługiwać w toalecie...

Gdyby jakikolwiek mecz od pół roku dawał podstawy, żeby sądzić że Zagłębie to wpadka to ok.
Ale sam Kulawik mówił przed Zagłebiem, że to generalny test przed ligą.

Oczywiście do oglądania meczu zasiądę z niczym nie popartym kibicowskim entuzjazmem :P

AYALA 20.02.2013 19:07

w końcu mamy najstarszy zespół w lidze więc Nasi zawodnicy oszczedzali siły w sparingu z Zagłębiem bo wiadomo że 34-37 latek na maksa nie może zasuwać co tydzien, dlatego licze że w Bełchatowie dadzą z siebie wszytsko

FraMat 20.02.2013 19:53

serce mówi, że Wisła da nam dużo radości i od tego mecz zacznie się powrót do gry na najwyższym poziomie. Rozum sprawia, że najzwyczajniej w świecie boję się o tę drużynę

Ajax 20.02.2013 19:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 1299898)
w końcu mamy nastarszy zespół w lidze więc Nasi zawodnicy oszczedzali siły w sparingu z Zagłębiem bo wiadomo że 34-37 latek na maksa nie może zasuwać co tydzien, dlatego licze że w Bełchatowie dadzą z siebie wszytsko

No tak grać co 7 dni chłopaki są już zmęczone musieli dojść do budynku klubowego:)

Wojtas 20.02.2013 23:42

Panie Jacku do ligi jeszce 2 dni jeszce zdązy pan kogos sprzedać!

bonawentura 20.02.2013 23:54

Jeśli mamy gonić Bełchatów, to wynik wydaje się oczywisty. Ja jednak będąc całym sercem za Wisłą przewiduję wymęczony remis.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:12.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl