Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [13 kolejka] Ruch Chorzów - WISŁA Kraków, 25 listopada, godz. 17. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8921)

jacekbum 21.11.2012 16:09

Bardzo ważny mecz dla Wisły ,jeżeli do końca rundy ugramy 7-9 punktów to będzie mała strata do pucharów+gra na wiosne w pucharze Polski a to może mieć wpływ na zimowe okienko transferowe.

Pareiko
Jovanovic Chavez Jaliens Burliga
Wilk Garguła Sobolewski
Quioto Melikson
Boguski

1:0 dla Wisły

Ajax 21.11.2012 20:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jacekbum (Post 1287687)
Bardzo ważny mecz dla Wisły ,jeżeli do końca rundy ugramy 7-9 punktów to będzie mała strata do pucharów+gra na wiosne w pucharze Polski a to może mieć wpływ na zimowe okienko transferowe.

Pareiko
Jovanovic Chavez Jaliens Burliga
Wilk Garguła Sobolewski
Quioto Melikson
Genkov

1:0 dla Wisły

Ja się cały czas okłamuje, że to wszystko to było finansowe czyszczenie Wisły pod transfery w przerwie.
I wymyśliłem to na trzeźwo:-p

tofik 22.11.2012 11:01

Ta drużyna nie ma argumentów, żeby w Chorzowie wygrać.

River 22.11.2012 11:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jacekbum (Post 1287687)
Bardzo ważny mecz dla Wisły ,jeżeli do końca rundy ugramy 7-9 punktów to będzie mała strata do pucharów+gra na wiosne w pucharze Polski a to może mieć wpływ na zimowe okienko transferowe.

:rotfl:

Puchary, transfery, Wisla...:D Nie sadzilem, ze sa tu jeszcze tacy naiwniacy co to wierza w puchary i w to, ze Wisla sie bedzie wzmacniac. A jednak...:lol:

Chyba przespales ostatnie pare miesiecy i dopiero sie obudziles. To na "dzien dobry" sugeruje zajrzec w tabele oraz obejrzec (sic!) wszystkei mecze Wisly z tej rundy. Wrocisz nawrócony i oczyszczony.

silver03 22.11.2012 12:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 1287746)
Ta drużyna nie ma argumentów, żeby w Chorzowie wygrać.

Jak to nie? A sportowa złość, o której co mecz mówi Kulawik?

Ajax 22.11.2012 14:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez silver03 (Post 1287754)
Jak to nie? A sportowa złość, o której co mecz mówi Kulawik?

Nie zapomnij o poważnych rozmowach deklarowanych przez Gargułę!!!

thechris 23.11.2012 11:50

Jeszcze rok temu chodziłem na mecze Wisły. A od dawna płacę za Canal +... Mam dość dokładania się do tego syfu. Dziś złożyłem wypowiedzenie Canal + Cyfrowy S.A. Pamiętam te emocje, kiedyś... kiedy trzymałem świeżutki bilet w ręce. To była magia. Dziś nie chcę mi się tych leserów w TV oglądać. Będę się zdecydowanie lepiej czuł wiedząc, że ani jedna moja złotówka nie zasili trwania tego bagienka w trwaniu. Żebym to ja widział jeszcze jakiś progres w czymkolwiek... A tu z tygodnia na tydzień coraz większy syf.

szprotson 23.11.2012 12:00

progres, w jechaniu windą w dół widoczny w każdym meczu!

DevilMayCry 23.11.2012 15:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez thechris (Post 1287962)
Jeszcze rok temu chodziłem na mecze Wisły. A od dawna płacę za Canal +... Mam dość dokładania się do tego syfu. Dziś złożyłem wypowiedzenie Canal + Cyfrowy S.A. Pamiętam te emocje, kiedyś... kiedy trzymałem świeżutki bilet w ręce. To była magia. Dziś nie chcę mi się tych leserów w TV oglądać. Będę się zdecydowanie lepiej czuł wiedząc, że ani jedna moja złotówka nie zasili trwania tego bagienka w trwaniu. Żebym to ja widział jeszcze jakiś progres w czymkolwiek... A tu z tygodnia na tydzień coraz większy syf.

A co to ma wspólnego z tematem Ruch Chorzów : Wisła Kraków? Jak chcesz się wyżalić, to załóż sobie temat: " Mój drogi pamiętniku..." .

Co do meczu, to będzie toporne widowisko. Mam nadzieję, że uda się zdobyć jakieś punkty. Aczkolwiek patrząc kto może stanowić nasz blok defensywny, to modlę się, aby udało się strzelić bramkę. Bo wydaje mi się, że Ruch coś wbije... :/

Grantar 23.11.2012 16:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez thechris (Post 1287962)
Jeszcze rok temu chodziłem na mecze Wisły. A od dawna płacę za Canal +... Mam dość dokładania się do tego syfu. Dziś złożyłem wypowiedzenie Canal + Cyfrowy S.A. Pamiętam te emocje, kiedyś... kiedy trzymałem świeżutki bilet w ręce. To była magia. Dziś nie chcę mi się tych leserów w TV oglądać. Będę się zdecydowanie lepiej czuł wiedząc, że ani jedna moja złotówka nie zasili trwania tego bagienka w trwaniu. Żebym to ja widział jeszcze jakiś progres w czymkolwiek... A tu z tygodnia na tydzień coraz większy syf.

Daj spokój Tchechris ... wiadomo, że łatwiej się kibicuje jak są sukcesy ... ale trzeba przetrwać też słabsze lata.

DJ Hazel 23.11.2012 19:12

Nie ma się co łudzić ,że zdobędziemy w Chorzowie 3 punkty.Chciałbym ale kiedy patrze na skład i nasze popisy w tym sezonie po prostu nie wierzę.Wiadomo,że pięknie by było wygrać to wszystko do końca....wtedy jakiś tam kontakt z czołówką byłby gwarantowany.Może nawet jakieś transfery zimą...?Zresztą dobra...Aż przykro patrzeć na to co się dzieję...pozostają tylko wspomnienia...i nadzieja na lepsze czasy...ale jaką tu mieć nadzieję?Jeszcze rok temu pokonaliśmy Twente...Kto by pomyślał wtedy też o proteście...

arti 23.11.2012 19:40

Wg trenera Siksa jest w dobrej formie więc jestem pełen optymizmu...
A serio to w tym momencie wydaje mi się, że remis będzie dobrym wynikiem.
Aczkolwiek jak wiadomo w czasie/po meczu ta optyka może się zmienić.

Grantar 23.11.2012 21:22

..................Pareiko
Burliga Chavez Jaliens Frederiksen
.................. Wilk
Garguła Melikson Chrapek/Sikorski
............Quioto Boguski

No ten skład nie powala .... ale nawet taki może wygrać.

syryls 23.11.2012 21:42

Kiedy zobaczę skład na mecz to pewnie się już nie zdziwię. Chociaż miłym zaskoczeniem chciałbym aby został któryś z debiutantów, o ile któryś wejdzie(Buras, Karłowicz[spokojnie może rywalizować z Genkovem, skoczny, wysoki, z niezła techniką], Lepiarz, Stolarski). Obstawiam że linia pomocy będzie wyglądać tak
Melikson-Garguła-Chrapek--------------------Sikorski który będzie starał się unikać piłki.

Wojtas 24.11.2012 00:03

Nieznosze grac w tym hanysowie ,jakos nigdy nic tam nam nie wychodzilo,wiec teraz mam rowniez lipne przeczucia.

Ale nie ma co Kulawik twierdzi ze ma super tajną bron ,ktora wgniecie niebieskie Smerfy z Chorzowa-ta broń to Daniel Sikorski.

Adenalix 24.11.2012 01:36

Trener Kulawik zapowiedział na łamach prasy, że para stoperów na Ruch to Jaliens-Chavez. Oznacza to w praktyce, że na bokach zagrają Duńczyk i Burliga. Obaj są dla mnie powodem do niepokoju. Zastanawia mnie dlaczego nie gra Uryga? Czy jest aż tak słaby żeby nie wąchać placu nawet przy pro-młodzieżowym trenerze? Pomoc jak dla mnie powinna wyglądać następująco: Melikson, Wilk, Sobol, Chrapek, Szewczyk. W ataku Boguski. Ale pewnie i tak wystąpi Garguła i Sikorski. I żeby było jasne: ja uważam, że Sikor to jeden z najciężej pracujących piłkarzy w Wiśle. Tylko czy to jego wina, że jest za słaby, a Bednarz się uparł żeby go zatrudnić? W Chorzowie będzie remis. Nie żebym znał wynik meczu przed jego rozpoczęciem. To po prostu mój typ.

zim zum 24.11.2012 09:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Adenalix (Post 1288097)
Trener Kulawik zapowiedział na łamach prasy, że para stoperów na Ruch to Jaliens-Chavez. Oznacza to w praktyce, że na bokach zagrają Duńczyk i Burliga. Obaj są dla mnie powodem do niepokoju. Zastanawia mnie dlaczego nie gra Uryga? Czy jest aż tak słaby żeby nie wąchać placu nawet przy pro-młodzieżowym trenerze? Pomoc jak dla mnie powinna wyglądać następująco: Melikson, Wilk, Sobol, Chrapek, Szewczyk. W ataku Boguski. Ale pewnie i tak wystąpi Garguła i Sikorski. I żeby było jasne: ja uważam, że Sikor to jeden z najciężej pracujących piłkarzy w Wiśle. Tylko czy to jego wina, że jest za słaby, a Bednarz się uparł żeby go zatrudnić? W Chorzowie będzie remis. Nie żebym znał wynik meczu przed jego rozpoczęciem. To po prostu mój typ.

Na prawą obronę jest Serb.

thechris 24.11.2012 10:08

Ten Serb to jest najgorszy prawy obrońca w całej lidze. Nie zdziwiłbym się gdyby okazał się również najgorszy w całej pierwszej (czyli drugiej) lidze. Dlatego niech gra Burliga, Uryga czy nawet Sobolewski jako śr obrońca a Jaliens z boku... byle niech ten Serb nie wychodzi na boisko.

syryls 24.11.2012 11:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez thechris (Post 1288104)
Ten Serb to jest najgorszy prawy obrońca w całej lidze. Nie zdziwiłbym się gdyby okazał się również najgorszy w całej pierwszej (czyli drugiej) lidze. Dlatego niech gra Burliga, Uryga czy nawet Sobolewski jako śr obrońca a Jaliens z boku... byle niech ten Serb nie wychodzi na boisko.

Ten serb chyba jako jedyny obrońca zagrał w LM. Coś musiał prezentować. Transfer niewypał, ale sam zawodnik jest waleczny, szybki, silny ogólnie dobry, ale transfer nie trafiony, mógł ktoś przyjść aby się kształtować, a nie być już ukształtowanym, bo zdecydowanie Serbska piłka jest inna od Polskiej.

Karherop 24.11.2012 12:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez syryls (Post 1288112)
Ten serb chyba jako jedyny obrońca zagrał w LM. Coś musiał prezentować. Transfer niewypał, ale sam zawodnik jest waleczny, szybki, silny ogólnie dobry, ale transfer nie trafiony, mógł ktoś przyjść aby się kształtować, a nie być już ukształtowanym, bo zdecydowanie Serbska piłka jest inna od Polskiej.

w LM grał i Jaliens i Głowacki , nie mijajmy się z prawdą

Jovanovic nie przeszedł okresu przygotowawczego i to wszystko się teraz na nim odbija . Tyle . Na wiosne jeśli ominą go kontuzje będą z niego ludzie.

thechris 24.11.2012 12:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez syryls (Post 1288112)
Ten serb chyba jako jedyny obrońca zagrał w LM. Coś musiał prezentować.

Mhm.. A nie wiem czy wiesz ale Marek Wasiluk jest aktualnym Mistrzem Polski. Co do Serba ...tak, zasłynął czerwoną kartką za faul w polu karnym z Arsenalem. Sprezentował karnego. I siebie też zaprezentował. Poza tym awansować do LM po reformach Platiniego to żadna sztuka. Byle frajerzy np. tacy jak Partizan, mogą teraz tam "coś prezentować" czyt. dostawać łomot od poważnych drużyn.


Cytat:

Pierwotnie napisane przez syryls (Post 1288112)
sam zawodnik jest waleczny, szybki, silny ogólnie dobry,

To ogólnie może nadaje się do MMA. O piłce nożnej nie ma pojęcia.


Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1288120)
Na wiosne jeśli ominą go kontuzje będą z niego ludzie.

Nie będą. Nigdy grac w piłkę nie potrafił i już za późno, żeby się nauczył. Jak na niego patrzyłem ze Śląskiem to zatęskniłem za tym Valckxowym ogórkiem Serge'm Branco... chyba był ciut lepszy. Vidlicka był 3x lepszy. Cikos 6x lepszy. Singlar 12x lepszy.

orm 24.11.2012 12:19

Jovanović gra, a właściwie grywa, u nas już 2. sezon i ciagle są z nim jakieś problemy: albo ze zdrowime, albo z formą, albo z dyskwalifikacją. Nie widzę podstaw do zbyt dużego optymizmu, wręcz przeciwnie gra coraz gorzej

riv 24.11.2012 12:41

A czemu nie miał by zagrać w końcu Quioto na szpicy? Podobno jest w stanie nabiec na prostopadłą piłkę, bo jak Melikson takie rzuca to i Genkov i Boguski sobie średnio radzą (no dobra Bułgar nie radzi sobie wogóle). czyżby Honduranin był aż tak słaby, że przebija go MESA? To po co się go tu ściągało?!

silver03 24.11.2012 12:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez riv (Post 1288127)
A czemu nie miał by zagrać w końcu Quioto na szpicy? Podobno jest w stanie nabiec na prostopadłą piłkę, bo jak Melikson takie rzuca to i Genkov i Boguski sobie średnio radzą (no dobra Bułgar nie radzi sobie wogóle). czyżby Honduranin był aż tak słaby, że przebija go MESA? To po co się go tu ściągało?!

Z nim to są w ogóle jaja... Przyszedł do nas i nastrzelał w sparingach, później b.dobre występy w pucharze Polski, a następnie ta pauza za faul oraz opie.dol z góry na dół od Probierza, a potem coraz słabej. Moim zdaniem chłopak grać potrafi, ale ma problemy z głową. W meczu ze Śląskiem jak spierdzielił wrzutkę to Sobol z 3 razy wołał do niego, że "dobrze nic się nie stało" by go podbudować. Eh jeszcze to wystawianie go na skrzydle bo jest szybki...

Arked 24.11.2012 13:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez silver03 (Post 1288128)
Eh jeszcze to wystawianie go na skrzydle bo jest szybki...

Ktoś tam musi grać. A na bokach u nas bieda niebywała. Dlatego wymagania u nas co do skrzydłowego nie są szczególnie wygórowane. Efekty takiej sytuacji każdy widzi.

rafaltwsd 24.11.2012 13:56

Paradoksalnie im bedziemy mieli słabsze wyniki tym predzej mozemy pożegnać Bednarza co by było nam na reke. A co do Romka to napewno predzej on strzeli nam gola niż sikorski wiec może warto bylo by go wypróbować na szpicy

syryls 24.11.2012 14:36

Tak sobie można pisać. Ale skład będzie pewnie ten sam, tylko że Sikorski zmieni Ilieva i na tym się skończy że przegramy 0-1 bo my nie będziemy mieli stworzyć sytuacji, a taki Frederiksen sprezentuje gola dla Ruchu.

wolfy 24.11.2012 15:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez riv (Post 1288127)
A czemu nie miał by zagrać w końcu Quioto na szpicy?

Bo Daniel jest w dobrej formie.

Swoją drogą - jak on gra kiedy jest w słabej!?

Karherop 24.11.2012 15:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez thechris (Post 1288121)
Nie będą. Nigdy grac w piłkę nie potrafił i już za późno, żeby się nauczył. Jak na niego patrzyłem ze Śląskiem to zatęskniłem za tym Valckxowym ogórkiem Serge'm Branco... chyba był ciut lepszy. Vidlicka był 3x lepszy. Cikos 6x lepszy. Singlar 12x lepszy.


a co, obserwowałeś Jovanovicia przez 5 lat gry w Partizanie ? oglądałes wszystkie jego występy w karierze ?

Vidlicka , Branco ? lekarz w sobotę tez pracuje , zalecam

a może Cikos był 5,5 raza lepszy ? a Singlara to nie nękały kontuzje ?

rzucasz liczbami , tylko po co ?

Proud 24.11.2012 15:38

Dla mnie Jovanović to jest człowiek chaos.

Jeden z najsłabszych obrońców jacy byli w Wiśle za Cupiała. Kryje na radar, wchodzi "na raz", nie ma techniki.
Już kiedyś o tym pisałem, to się wszyscy oburzyli bo...płakał po przegranych Derbach :D

Dla mnie 400tysE jakie za Niego daliśmy to większa porażka jak 350 za Łobodzińskiego.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:46.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl