Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Podsumowanie sezonu 2011/2012 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8734)

fialo 07.05.2012 21:10

Grubo, że oceniacie sezon pod względem kibicowskim, patrząc przez pryzmat tego, ile przypadkowych osób przyszło na stadion (bo nie ukrywajmy 50 % na tych "rekordach frekwencji" to ludzie przypadkowi, nie związani z Wisłą jakąś więzią emocjonalno - uczuciową) :shock:

Piłkarsko pyta jakich mało, złożyło się na to wiele czynników - zapominacie także o kompletnie nietrafionych transferach w lecie i ogólnym przespaniu tego okresu - według mnie to jedna z głównych przyczyn, ale za to KIBICOWSKO fantastycznie, pod względem opraw i dopingu na meczach u siebie widać duży progres w stosunku do ostatniego sezonu i oby tak dalej !!

wiesniak842 14.05.2022 20:44

Ależ to był piękny sezon. Gdzie widzicie Wisłę za 10 lat?:D

Elendil 15.05.2022 00:17

w 2022? No wiadomo, Cupiał w końcu będzie budował klub długofalowo, i akurat do 2022 to już spokojnie kilka razy Ligę Mistrzów obskoczymy.

Książę Palownik 25.05.2022 20:09

Paaaniee... ale się porobiło..!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:04.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl