![]() |
Ja to sklad widze tak w sobote: Pareiko- Jova,Czekaj(Bunoza),Diaz,Paljic(z braku laku)-Wilk,Nunez-Boguski(Iliev),Gargula,Malecki-Biton
|
Po pierwsze: mecz jest w piątek :)
Po drugie: Czekaj jest chyba jeszcze kontuzjowany, a Bunoza w tym sezonie nie grał za wiele. Optymalny skład więc wygląda tak w obronie: Pareiko-Lamey-Jova-Diaz-Paljic- w pomocy pewnie zagra Wilk-Nunez-Małecki- i ktoś jeszcze - pozytyw jest taki że jest w kim wybierać a w ataku na pewno Biton... Po trzecie: to tylko przypuszczenia bo czytając między wierszami newsy z głównej, pewne kłopoty zdrowotne mają Lamey i Paljic - jednego boli mięsień a drugi ma sraczkę :D oby szybko wrócili do zdrowia bo w przeciwnym wypadku mogą być problemy. |
Marcin Baszczyński: zagrać znów przy Reymonta to będzie spore przeżycie
http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...bb1b08d7,1,3,4 I grałby zamiast Jaliensa i byłoby git. |
czy karnet jeszcze obowiązuje na to spotkanie? pozdr
|
Cytat:
|
Pareiko-Lamey-Diaz-Jovanovic-Paljic-Wilk-Garguła-Małecki-Iliev-Melikson-Biton
|
Parafrazując klasyka Piotra Ć.
Nie niedzieka a piątek. Nie 17 a 20.30. I nie słońce a deszcz. Czyli zapowiada się dobry mecz. A poważnie, ważny mecz dla układu tabeli i samopoczucia w przerwie zimowej. Liczę na to, że pięć dni wystarczy na zregenerowanie sił, bo z Widzewem cześć piłkarzy wyrażnie "robiła bokami". W obronie bym nic nie mieszał , zresztą wielkiego wyboru nie ma. Ciekawe jaki wariant wymysli Moskal w drugiej linii. Obstawiam, że być może od pierwszych minut zagra Maor (o ile jest zdrowy). Tak dla odmiany. Przynajmniej jeśli chodzi o skład to Kazek nie daje się ponudzić.:-D |
Powinno być dobrze jeśli nie porobimy głupich błędów w obronie i zagramy odpowiedzialnie w rozegraniu.
Stylem już jesteśmy ponad to co graliśmy za Maaskanta więc kto kupi bilet mam nadzieję się nie zawiedzie :) Skład ? Na pewno Jova, nie Lamey, Melikson, nie Boguski i chyba jednak Biton, a nie Genkov. |
Cytat:
Pilnować Caniego i Sultesa szczególnie-zadania dla naszych obrońców. Ps. mógłby zagrać Przyrowski, on lubi grać z Wisłą;P |
Z czołówką gramy lepiej, a przede wszystkim skuteczniej. Oby dzisiaj tak samo było
|
Takie pytanko jak wchodzę na karnecie i w przerwie chciałbym wyjść z obiektu i iść do strefy kibica to bede mógł wrócić na druga połowę czy juz nie??
|
Cytat:
|
Zadaj pytanie na maila klubowego.Może wkoncu ktoś tam się ogarnie.
|
bo myślałem że bez kolejki w przerwie kupie na Twente bilety:)
|
Cytat:
|
Panie i Panowie a telefon nie istnieje ?
|
Bardzo ważny mecz, wynik właściwie zadecyduje o zimowym okienku transferowym, jeśli tego meczu nie wygramy to raczej na transfery nie ma co liczyć.
|
Pareiko
Lamey-Jova-Diaz-Paljic Malecki-Wilk-Gargula-Nunez-Iliev Biton Pewnie Melikson od ok 70min. 3-1 po dobrym, emocjonujacym meczu. |
Nie ma latwych spotkan dlatego skupenie 100%-towe i wygrywamy to spokojnie. Koniec przegrywania na R22
|
Cytat:
2-1 po horrorze i kilku zawałach serca w końcówce:P |
A nie wiecie jak z frekwencją dzisiaj? Będzie nas chociaż 20 tys?
|
Cytat:
|
No...ale chyba nie po to mamy stadion na 33 tys, żeby go wypełniać chociażby w 60% tylko na mecze o Ligę Mistrzów prawda?
|
Tak na prawdę to wole 1:0 w dobrym stylu niz 4:0 po kopaninie, ale co ma byc to będzie...
|
Paweł Gil - czuję olbrzymi niepokój - z drugiej strony w zeszłym tygodniu sędziował nam drugi mój faworyt sędziowski - Piasecki. Musimy zagrać na maxa, a sędzia z Lublina na pewno porozdaje dzisiaj jakieś 7-10 zółtych kartek, a może nawet będzie walił jeszcze bardziej ????
Gil to stały nasz arbiter meczów w Wawie z Legią (3 sezon z rzędu sędziował) - ostatnie 4 mecze które nam gwizdał to 4 porażki (2xLegia, Lechia, Śląsk) Oprócz tego gwizdał pamiętny mecz Ruch Amika z 2010 roku, gdy nie widział faulu Arboledy itd. NIe lubię gościa........ |
gdzie można obejrzeć ten mecz w dobrej jakości na necie?
|
|
Cytat:
sorki między czasie kolega wcześniej wstawił:) |
Ktoś wie ile biletów poszło na ten mecz:>
|
Czy to aż tak ważne ile biletów się sprzedało? Kto ma być to będzie i tyle.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:14. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl