Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [17 kolejka] Wisła Kraków - Polonia Warszawa, 9 grudnia, piątek 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8442)

rasel1906 07.12.2011 00:49

Ja to sklad widze tak w sobote: Pareiko- Jova,Czekaj(Bunoza),Diaz,Paljic(z braku laku)-Wilk,Nunez-Boguski(Iliev),Gargula,Malecki-Biton

omen69 07.12.2011 10:04

Po pierwsze: mecz jest w piątek :)
Po drugie: Czekaj jest chyba jeszcze kontuzjowany, a Bunoza w tym sezonie nie grał za wiele.
Optymalny skład więc wygląda tak w obronie:
Pareiko-Lamey-Jova-Diaz-Paljic-
w pomocy pewnie zagra Wilk-Nunez-Małecki- i ktoś jeszcze - pozytyw jest taki że jest w kim wybierać
a w ataku na pewno Biton...
Po trzecie: to tylko przypuszczenia bo czytając między wierszami newsy z głównej, pewne kłopoty zdrowotne mają Lamey i Paljic - jednego boli mięsień a drugi ma sraczkę :D oby szybko wrócili do zdrowia bo w przeciwnym wypadku mogą być problemy.

farben 07.12.2011 10:32

Marcin Baszczyński: zagrać znów przy Reymonta to będzie spore przeżycie

http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...bb1b08d7,1,3,4

I grałby zamiast Jaliensa i byłoby git.

sylver_ 07.12.2011 13:19

czy karnet jeszcze obowiązuje na to spotkanie? pozdr

WISŁAZWE 07.12.2011 13:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sylver_ (Post 1199464)
czy karnet jeszcze obowiązuje na to spotkanie? pozdr

Oczywiście, że obowiązuje :)

markowywislak 08.12.2011 18:00

Pareiko-Lamey-Diaz-Jovanovic-Paljic-Wilk-Garguła-Małecki-Iliev-Melikson-Biton

Elefant 08.12.2011 18:19

Parafrazując klasyka Piotra Ć.
Nie niedzieka a piątek. Nie 17 a 20.30. I nie słońce a deszcz. Czyli zapowiada się dobry mecz.

A poważnie, ważny mecz dla układu tabeli i samopoczucia w przerwie zimowej. Liczę na to, że pięć dni wystarczy na zregenerowanie sił, bo z Widzewem cześć piłkarzy wyrażnie "robiła bokami".
W obronie bym nic nie mieszał , zresztą wielkiego wyboru nie ma. Ciekawe jaki wariant wymysli Moskal w drugiej linii. Obstawiam, że być może od pierwszych minut zagra Maor (o ile jest zdrowy). Tak dla odmiany.
Przynajmniej jeśli chodzi o skład to Kazek nie daje się ponudzić.:-D

tofik 08.12.2011 18:20

Powinno być dobrze jeśli nie porobimy głupich błędów w obronie i zagramy odpowiedzialnie w rozegraniu.
Stylem już jesteśmy ponad to co graliśmy za Maaskanta więc kto kupi bilet mam nadzieję się nie zawiedzie :)
Skład ? Na pewno Jova, nie Lamey, Melikson, nie Boguski i chyba jednak Biton, a nie Genkov.

ladek1989 09.12.2011 09:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 1199802)
Powinno być dobrze jeśli nie porobimy głupich błędów w obronie i zagramy odpowiedzialnie w rozegraniu.
Stylem już jesteśmy ponad to co graliśmy za Maaskanta więc kto kupi bilet mam nadzieję się nie zawiedzie :)
Skład ? Na pewno Jova, nie Lamey, Melikson, nie Boguski i chyba jednak Biton, a nie Genkov.

No ok, a kto zagra na stoperze, jeśli Jovanovicia przesuniesz na prawą stronę? Chavez, Jaliens, Czekaj są kontuzjowani. Melikson wątpię by zagrał od początku, ewentualnie wejdzie na 10-15 minut. Co do napastnika to trudno przewidzieć, zarówno Biton jak i Genkov mogą zagrać.
Pilnować Caniego i Sultesa szczególnie-zadania dla naszych obrońców.

Ps. mógłby zagrać Przyrowski, on lubi grać z Wisłą;P

kpn 09.12.2011 10:05

Z czołówką gramy lepiej, a przede wszystkim skuteczniej. Oby dzisiaj tak samo było

dudzik87 09.12.2011 11:01

Takie pytanko jak wchodzę na karnecie i w przerwie chciałbym wyjść z obiektu i iść do strefy kibica to bede mógł wrócić na druga połowę czy juz nie??

Henio1 09.12.2011 11:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dudzik87 (Post 1199997)
Takie pytanko jak wchodzę na karnecie i w przerwie chciałbym wyjść z obiektu i iść do strefy kibica to bede mógł wrócić na druga połowę czy juz nie??

Niestety to NIEMOŻLIWE :(

Pablo84 09.12.2011 11:26

Zadaj pytanie na maila klubowego.Może wkoncu ktoś tam się ogarnie.

dudzik87 09.12.2011 11:35

bo myślałem że bez kolejki w przerwie kupie na Twente bilety:)

Henio1 09.12.2011 11:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pablo84 (Post 1200004)
Zadaj pytanie na maila klubowego.Może wkoncu ktoś tam się ogarnie.

tam to juz nikt sie chyba nieogarnie Ja juz na trzy maile odpowiedzi nie otrzymałem:(

tedyy 09.12.2011 12:20

Panie i Panowie a telefon nie istnieje ?

Baala 09.12.2011 12:21

Bardzo ważny mecz, wynik właściwie zadecyduje o zimowym okienku transferowym, jeśli tego meczu nie wygramy to raczej na transfery nie ma co liczyć.

HatefulRespect 09.12.2011 12:31

Pareiko
Lamey-Jova-Diaz-Paljic
Malecki-Wilk-Gargula-Nunez-Iliev
Biton

Pewnie Melikson od ok 70min.

3-1 po dobrym, emocjonujacym meczu.

mitmichael 09.12.2011 12:47

Nie ma latwych spotkan dlatego skupenie 100%-towe i wygrywamy to spokojnie. Koniec przegrywania na R22

Ajax 09.12.2011 12:55

Cytat:

Kew Jaliens - kontuzja barku, umiejętności i zaangażowania.
Szczegółowy raport medyczny co do stanu zdrowia Jaliensa:D

2-1 po horrorze i kilku zawałach serca w końcówce:P

MAQ1990 09.12.2011 12:56

A nie wiecie jak z frekwencją dzisiaj? Będzie nas chociaż 20 tys?

grzegorz_lato 09.12.2011 13:22

Cytat:

chociaż 20 tys
Mówisz to tak, jakby 20k było słabym, ledwo akceptowalnym wynikiem, podczas gdy ostatni mecz z przekroczoną barierą 20k to był chyba APOEL.

MAQ1990 09.12.2011 13:43

No...ale chyba nie po to mamy stadion na 33 tys, żeby go wypełniać chociażby w 60% tylko na mecze o Ligę Mistrzów prawda?

bocian23 09.12.2011 14:17

Tak na prawdę to wole 1:0 w dobrym stylu niz 4:0 po kopaninie, ale co ma byc to będzie...

funkykoval 09.12.2011 16:10

Paweł Gil - czuję olbrzymi niepokój - z drugiej strony w zeszłym tygodniu sędziował nam drugi mój faworyt sędziowski - Piasecki. Musimy zagrać na maxa, a sędzia z Lublina na pewno porozdaje dzisiaj jakieś 7-10 zółtych kartek, a może nawet będzie walił jeszcze bardziej ????

Gil to stały nasz arbiter meczów w Wawie z Legią (3 sezon z rzędu sędziował) - ostatnie 4 mecze które nam gwizdał to 4 porażki (2xLegia, Lechia, Śląsk)

Oprócz tego gwizdał pamiętny mecz Ruch Amika z 2010 roku, gdy nie widział faulu Arboledy itd.
NIe lubię gościa........

olek94 09.12.2011 16:28

gdzie można obejrzeć ten mecz w dobrej jakości na necie?

ChG 09.12.2011 16:32

http://www.drhtv.com.pl/index.html

dudzik87 09.12.2011 16:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez olek94 (Post 1200094)
gdzie można obejrzeć ten mecz w dobrej jakości na necie?

http://www.drhtv.com.pl/transmisja-6771.html

sorki między czasie kolega wcześniej wstawił:)

maxurd 09.12.2011 16:56

Ktoś wie ile biletów poszło na ten mecz:>

michael 09.12.2011 17:21

Czy to aż tak ważne ile biletów się sprzedało? Kto ma być to będzie i tyle.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:14.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl