![]() |
Cytat:
|
Z komentarzy na głównej TWSD
Cytat:
|
kalashnikov2: zauważa pewną różnicę między kibicami/piłkarzami Wisły, a Beitara :D :
Cytat:
Cytat:
|
W komentarzach, daniel123 o grze Lalina:
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Maciuś napisał(a):http://wislakrakow.com/forum/images/...s/viewpost.gif
O ja p*** jaki stadion oni beda miec, szok! Jestesmy 100 lat za Murzynami i 50 za Chorwatami :( Cytat:
|
DoggTS w temacie o Wiśle w europejskich pucharach:
Cytat:
|
Cytat:
Browarek za udzielenie poprawnej odpowiedzi :lol: |
Cytat:
Post roku w kategorii nawiekszy idiotyzm... |
Z cyklu tajemnicze "zjawisko optyczne"
LORD ODKRYWCA : Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
Z cyklu najbardziej spiskowa teoria roku:
JeanLuc, z komentarzy na głównej, a nowym Wrogiem nr 1 staje się firma Salwator. Cytat:
|
Cytat:
:rotfl: 10 znakow |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
magiczny syfon 7 kotow ;) |
Propos krupnika:
Cytat:
Cytat:
|
Z testowego:
Kądzikowski o odwołanej imprezie: Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
edit głowa do góry :) |
Ciekawość świata nie zna granic...
Cytat:
|
Pomysł trelasiq93 :
http://pl.youtube.com/watch?v=dwL-6K3V_d8 http://pl.youtube.com/watch?v=mPwB-_VOXtE http://pl.youtube.com/watch?v=Ob36DR...eature=related te są fajne jeszcze mozna przerobić to http://pl.youtube.com/watch?v=ogGm6NPEym8 ----------------------------------------------------------------------------------- odpowiedz na post powyżej jednego z użytkowników: Banita?:-) ------------------------------------------------------------------------------------ i odpowiedz pana trelasiq93 na powyższe pytanie: Tak Banika np Wisełko jesteśmy z tobą Wisełko nie opuścimy Cię itd BONUS: Wejdźcie w linki podane przez wyżej wymienianego nastolatka i popatrzcie na propozycje nowych pieśni:D |
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:23. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl