![]() |
Będziemy tego żałować.
Obym się mylił. |
Jak się nie ma piłkarzy to nawet i Mourinho nie pomoże...Moim zdaniem zły ruch
|
Troche smieszne zwalniac trenera druzyny bedacej na pierwszym miejscu w tabeli.
Pewnie teraz druzyna zlapie forme jak rok temu i wszystko pojdzie na konto nowego coacha. Dzieki za 2 tytuly i powodzenia w jakims normalnie funkcjonujacym klubie. Nie zdziwie sie jak za jakis czas niektorzy beda za Skorza plakac jak teraz za Petrescu. A Lechowi mozna pogratulowac mistrzostwa - w sumie chyba najbardziej na nie zasluguja - za normalnosc w klubie. |
Tak jak Paranoją dla mnie jest to, że Niedzielan w Wiśle był cieniem samego siebie , tak jak i Matusiak, a w swoich klubach błyszczą.
J |
A ja nie lubię takich ruchów w czasie sezonu, można było podziękować trenerowi po rundzie jesiennej. Gdybym zarządzał klubem, to kandydatów na trenera i ich aktualna sytuację kontrolowałbym na bieżąco. Tak samo jak jest (?!?) z potencjalnymi zawodnikami. Po rundzie jesiennej elegancko podziękowałbym trenerowi Skorży, a na pierwszym treningu noworocznym pojawiłby się już nowy.
Popieram to, co napisał kolega INZAGHI: dawniej gra Wisły cieszyła oko, dziś gra Wisły męczy duszę. |
Problem Wisły to problem niektórych grajków. jakim prawem taki Łobodziński czy Pawełek ma szanse grac w pierwszysm składzie? Skorza sam sobie zle zrobił. popełniał duze błędy i musial za to kiedys zapłacic
|
Poj**ani!!!
|
Nie ma się co dziwić Cupiałowi, w końcu widzi jaki poziom prezentuje polska liga i polska myśl szkoleniowa, jakby miał w nosie Wisłę, to by już dawno się zabrał, a tak jest szansa, że zagraniczny trener kimkolwiek będzie postawi ten zespół na nogi, oczywiście nie od razu, ale jak będzie miał spokój to kto wie...
|
Z jednej strony dziwne uczucie, ale nie wydaje mi się, żeby było tak jak ktoś tu wyżej pisał, że Wisła może gorzej grać. Może i przegramy jakieś mecze, ale stylowo i taktycznie nie wydaje mi się aby było gorzej. W tej chwili nasza gra wygląda tak jakby paru chłopaków amatorów z przebłyskami, grało sobie po szkole na podwórku.
A co do trenera to żałuje, że każdy potencjalnie dobry polski szkoleniowiec jest już niestety zajęty. Ja bym widział w klubie kogoś pokroju Lenczyka. Mieliśmy już młodego zdolnego trenera. Czas na doświadczenie i wiedzę. Ale pomarzyć sobie można... |
Cytat:
Dawniej Wisła miała piłkarzy, dziś ma piłkarzyków pokroju Diaz, Jirsak Pawełek. Kiedys to nawet na MESE byliby za słabi. To nie wina Skorży, że miał takich grajków. |
Sami sobie zaprzeczacie.. piszecie ze potrzebny jest trener z zagranicy.. był już Petrescu i co z tego wynikło? gówno..
skończy jak Petrescu.. czemu? bo dopóki mentalnosc pilkarzy sie nie zmieni to zaden trener tu nie pomoze! |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Zastanawiam się czy nowego trenera nie będzie przypadkiem wybierał już Grzegorz Mielcarski.
Kilka razy w ostatnich tygodniach pisano juz o mozliwosci jego powrotu do Wisły, czego jestem zdecydowanym zwolennikiem. Mam nadzieje ze nowy trener bedzie potrafił wprowadzic ostrzejszy rygor do zespołu. Chociaz to pewnie moje pobożne życzenia... Trzeba czekac na oficjalne info o nowym trenerze. PS. Nie byłem zwolennikiem zwolnienia Skorży, jednak trzeba szczerze przyznac ze sam sobie zgotował taki los. Trzymanie w pierwszym składzie Pawełka, Brożka, nieważne w jakiej formie byli to duzy błąd. Praktycznie zerowa rotacja. Nie wprowadzanie do składu młodych zawodników. Sporo pewnie jeszcze sie znajdzie. Idzie nowe... |
Kto był odpowiedzialny za zatrudnienie Garguły czy Łobodzińskiego ?
Biorą bardzo wysokie zarobki (jak na polską ligę) a wkład mają niewielki, więc nie mówcie że Cupiał nie daje nic na transfery. Ciekawe kto też wymyślił transfer z youtube Hristova. Cytat:
|
Teraz to ja jestem ciekawy jutrzejszego meczu z Lechią jak zawodowcy zagrają i kto ich jutro poprowadzi ?????????????????????????
|
Cytat:
Przyznaje ze bronilem Skorzy ale uswiadamiam sobie ze za jego czasow Wisła nie grała efektownie a i teraz te porazki naprawde bolały ale jak mowie trener to tylko jeden mały puzel! |
Cytat:
a Cupiał czy RN.. poprzez odsunięcie do młodej ekstraklasy, zamrozenia wszystkich premii, ukrócenia kwot kontraktów... jest wiele sposobów.. nic tu nie pomogą krzyki, motywacja itp ze strony trenera.. ich motywacją powiny być własnie pieniądze.. bo w ich rozumowaniu jest to najwazniejsze.. oni muszą zdawać sobie sprawę że jak coś nie wyjdzie to będzie o jedno 0 za mało, bo większosc z nich ma w tyłku czy Wisla bedzie mistrzem czy nie.. problem jest własnie w piłkarzach, a nie w trenerze. ludzie.. praktycznie ten sam skład jak równy z równy grał z Barceloną (bez względu na wynik z 1 pierwszego meczu, grała podstawowa jedenastka Barcelony) by tydzien pozniej zremisowac przykladowo z Odrą.. wina trenera? czy widzimisię pilkarzy? |
a Petrescu znalazl juz nowy klub?
|
kogoś doświadczonego za Skorże powinno sie zatrudnic chociaż na te 3 miesiące do czerwca żeby obronic mistrzostwo
|
tu już nie chodzi o to, czy skorża był dobrym trenerem czy nie. Po prostu się wypalił, nie miał pomysłu jak umotywować piłkarzy. A w takich sytuacjach żeby coś się ruszyło potrzeba wstrząsu. Moim zdaniem dobra decyzja. Na tą kopaninę już się nie dało patrzeć przynajmniej pół roku. Teraz tylko trener z zagranicy z JAJAMI i zaczniemy znów wygrywać
|
Nowego trenera poznamy ok. 17:00 - pewne info
|
Cytat:
No chyba mi nie powiesz, że Lech ma od nas słabszy skład -.- bo praktycznie na każdej pozycji poza obroną je nas na śniadanie. a mimo to nie jest liderem. Skorża teraz w Lechu to jak kiedyś u nas Kasperczak. Po 10 kolejkach byłoby wiadome kto jest mistrzem. Jak w pierwszym sezonie gdy grał jeszcze Kosa. |
Cytat:
|
Paranoja !!!I co to teraz da???Najgłupsza decyzja jaka mogła byc , zwalniac trenera na 9 kolejek przd koncem sezonu...Cieszcie się cieszcie i przyjdzie pewnie ten szwab...super!:/ 1906 % SZACUNKU I POPARACIA DLA MACIEJA SKORŻY !
|
Cytat:
a może Rysiu Tarasiewicz? |
HAHAHAHAHAHA
A widziałeś tu jakąś organizację drużyny? Cytat:
|
Trzeba zatrudnić kata, żeby tych nierobów zmobilizować do pracy.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:56. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl