Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - inne dyscypliny (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=9)
-   -   Wisła AGH Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7056)

joyrider 13.03.2010 11:49

No niestety, ale przez złe warunki atmosferyczne na hali zjawię się SAM ( niektórzy najwyraźniej są z cukru:) ), jedyna nadzieja w WAS. Wszyscy na halę!!!

rav 13.03.2010 11:55

Tak w ogóle, to mecze są:
- dziś (sobota) o 18
- jutro (niedziela) o 11

Hala Uniwersytetu Ekonomicznego, najbliższe wejście od ul. Lubomirskiego

WSB 13.03.2010 16:16

Tak, jeszcze w barwach sobie stań żeby Cie zydy dorwały.

Forester 13.03.2010 20:25

niestety dziś szybki mecz i porażka 3:0
W I secie po zdobyciu około 10 punktów nasze stanęły i UEK odjechało na 5-6 punktów (na zagrywce była wtedy Karolina Surma), w końcówce trochę nasze ruszyły, ale strata była zbyt duża.
O II secie lepiej zapomnieć :(
III set bardzo wyrównany, drugiej połowie seta nasze miały 2 punktową przewagę ale błędy w obronie spowodowały, że straciły przewagę i mecz zakończył się porażką
Kibice Wisły nie siedzieli w jednym miejscu (mimo kartki "do sektora kibiców Wisły") było ok. 20-30 osób z tego część twarzy znanych z kosza
BTW o siatkówce wiślackiej jest już temat

mlody_ale_wierny 13.03.2010 20:26

a za co ta kartka?
fajnie że się zmobilizowaliście, ja niestety nie mogłem.

LeszekABG 13.03.2010 21:11

Kartka wyglądała tak:
SEKTOR KIBICÓW WISŁY KRAKÓW
<----------------
,,Każdy to powie AZS rządzi w Krakowie!" :D

joyrider 13.03.2010 21:52

Siema
No niestety, ale mimo ponad tygodniowych apeli nie udało się zebrać jakiejś większej grupy. Sam podczas meczu próbowałem przekonać kilka osób to choćby symbolicznego dopingu, niestety zostałem wręcz wyśmiany. Najwyraźniej oni wiedzą lepiej. Co do meczu były momentu, gdzie nie dużo brakowało, a wynik mógłby być inny. Może gdybyśmy coś krzykli było by inaczej. No nic jedziemy dalej

Jest jeszcze jedna sprawa co do jutrzejszego meczu. Bodajże jest o 11, ja osobiście chętnie zawitam tylko trzeba zebrać przynajmniej 5 chętnych do skandowania, bo "młyn" UEK raczej słabo się zaprezentował, jeżeli można nazwać młynem 4-5 gości z bębnem i stado piskliwych dzieciaków:P
Piszcie kto jutro będzie.
Na łamach forum we wcześniejszych postach był apel siatkarki Wisły, nie bądźmy obojętni...

chimpanze 13.03.2010 21:55

Jeżeli jutro nasze siatkarki przegrają, to odbędzie się mecz na Reymonta? Do ilu wygranych meczów grają?

mlody_ale_wierny 13.03.2010 21:57

bylo 20-30 osob i nic nie pokryczeliscie?

joyrider 13.03.2010 21:58

Tak odbędzie się gramy bodajże do 3 zwycięstw:)
Miejmy jednak nadzieję, że wygrają, a my im w tym pomożemy...

joyrider 13.03.2010 22:07

mlody_ale_wierny
20-30 osób, czyli w tym jakieś 90% "pikników" (z całym szacunkiem dla nich), niestety większość, która była w tym meczu za naszymi to albo rodzina siatkarek, albo tak jak już wcześniej pisałem ludzie niechętni do czynnego udziału w widowisku...

joyrider 13.03.2010 23:14

Chętni pisać na PRIV!!! Tam dalsze wskazówki...

rodzyn3k 14.03.2010 01:10

zdjęcia z meczu: http://www.siatkowka-w-obiektywie.pl...nale-play-off/

Morris-Desire 14.03.2010 17:09

Dzisiaj jechaliśmy z dopingiem w 5 osób i WYGRALY 1:3!:D
Hala jest Zajebista, ogólnie lajtowa atmosfera była ;)

PvD 14.03.2010 17:20

Gratulacje dla naszych dziewczyn. Wygraną na obcym terenie otworzyły sobie drzwi do dalszego awansu.

jaitylkoja 14.03.2010 18:02

To kiedy mecze na Reymonta? :)

joyrider 14.03.2010 18:08

Następne mecze Sobota-niedziela, 27-28 marca, godz. 15 i 15 Hala Główna ul. Reymonta 22.

Wstęp wolny!!!
Gramy do 3 zwycięstw, obecnie 1-1...

(Dzisiaj było nieźle, ale na Reymonta musi być jeszcze lepiej)

joyrider 14.03.2010 18:09

mlody_ale_wierny

O tak obecność obowiązkowa:)

Szymek_R22 14.03.2010 18:09

27 Marca to obecność obowiązkowa, ale w Bytomiu!

Sabina10 14.03.2010 18:25

Dziękujemy:) I dziękujemy tym 5 wytrwałym,którzy stali samotnie i próbowali przekrzyczeć dzieciaczki z podstawówki;p Wczorajszy mecz był chyba najgorszym meczem w tym sezonie, bynajmniej się nie tłumaczę,ale wielu obserwatorów to potwierdzało. Podeszłyśmy do niego bardzo zestresowane. Dzisiaj było mniej nerwów i większa koncentracja:) I poszło...:) Zapraszamy więc na 2 mecze na Reymonta 27,28.03. godz. 15.00:)

PvD 14.03.2010 18:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szymek_R22 (Post 869242)
27 Marca to obecność obowiązkowa, ale w Bytomiu!

rozumiem, że piłka nożna to najpopularniejszy sport i ma najwięcej kibiców ale to nie znaczy, że każdy musi być miłośnikiem właśnie futbolu bo chyba takiego obowiązku jeszcze nie ma , chyba że o czymś nie wiem?!

Jeśli ktoś lubi koszykówkę, siatkówkę boks itp to będąc kibicem Wisły klubu wielosekcyjnego chyba ma prawo kibicować Wiśle w tej dyscyplinie którą lubi nieprawdaż?

Jak ktoś nie jedzie do Bytomia z jakichkolwiek powodów to lepiej by przyszedł wesprzeć Wisłę niż miałby siedzieć w domu.

Szymek_R22 14.03.2010 19:21

Oczywiście, masz rację, ja tylko uważam, że jest to najważniejszy wyjazd w tej rundzie, szansa na pokazanie się z dobrej strony kibicowsko (i tu dyscyplina niekoniecznie ma znaczenie) to można by odpuścić mecz siatkarek na rzecz tego wyjazdu. A jeśli ktoś nie może jechać, to jasne, że powinien wybrać się wesprzeć inną sekcję Wisły. Pozdrawiam :)

rodzyn3k 14.03.2010 19:40

http://www.siatkowka-w-obiektywie.pl...-wlasnej-hali/ zdjęcia z dzisiaj

akakiusz 14.03.2010 20:24

Nie szukajcie usprawiedliwień typu "przyszedłbym, ale jadę wyjazd do Bytomia"; meczów siatkarek w tym sezonie było sporo, ludzi jakoś za wiele na nich nie było. Przypomina mi to dyskusję jaka odbywała się na tym forum rok temu, na temat tego czy wspierać koszykarzy Wisły Dyskam czy nie. Dyskamu w nazwie dawno nie ma, a frekwencja jakoś nie wzrosła. Nie piszcie, nie tłumaczcie się też dlaczego nie przyjdziecie, nikogo to nie interesuje, że jednego odstraszył deszcz, a drugiego jeszcze coś innego. Brawa dla dziewczyn za dzisiaj, miłą niespoedziankę nam sprawiłyście, czekamy na więcej i do zobaczenia, oby w jak największej grupie 27. na hali.

jaitylkoja 24.03.2010 11:17

To już za 3 dni... będzie ktoś wspierał dziewczyny?

joyrider 24.03.2010 14:58

Oczywiście, że będziemy wspierać, ja zjawię się na pewno. W sobotę przyjadę z kumplem lub dwoma, z tego co wiem to ludzie, którzy byli na meczu 2 tygodnie temu też się zjawią(chyba)

MateuszABG 24.03.2010 19:11

Ja mogę przyjść tylko która godzina i gdzie??

chimpanze 24.03.2010 19:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MateuszABG (Post 875897)
Ja mogę przyjść tylko która godzina i gdzie??

27 i 28.03 godzina 15, stara hala Wisły. Wstęp wolny.

joyrider 25.03.2010 08:19

Przypominam, iż już w ten weekend (sobota i niedziela) nasze siatkarki grają 2 mecze z UEK Skawa w hali głównej przy Reymonta o godzinie 15.00. Zachęcam gorąco wszystkich do przyjścia. Więcej informacji na PRIV

Sabina10 28.03.2010 17:45

Bardzo chciałyśmy podziękować za doping. Niestety nie wytrzymałyśmy presji jaką same sobie stworzyłyśmy. W październiku zaczyna się nowy sezon i nowa walka,a wtedy będziemy dojrzalsze o nowe doświadczenia. będzie lepiej!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:21.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl