Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [6. kolejka] Lechia Gdańsk - Wisła Kraków, niedziela, 13.09.2009 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6285)

aNouc 13.09.2009 16:37

Podobny mecz do tego z Levadią, pfu, dużo gorszy.

Powinno być już z 4-0 dla Wisły, brak szczęscia, większej koncentracji.. szkoda.

skeba 13.09.2009 16:39

4-0 ?
Nie przesadzaj, gramy słabo. Sytuację przypadkowe, niestety ale wygląda to spotkanie na remis.

spirit 13.09.2009 16:39

Nie gramy źle, fajnie się układa współpraca Łobodzińskiego z Alvarezem, kilka sytuacji było. Martwi bardzo słaba postawa Pawła Brożka...

Wehrmacht 13.09.2009 16:40

Mecz przyjaźni nie tylko na trybunach ale i na boisku... wygląda jakby się umówili na remis a przynajmniej jakby Wisła nie chciała strzelić bramki. Dużo sytuacji jest ale wg mnie brakuje walki i zawziętości naszym piłkarzom żeby strzelić tylko na zasadzie jak wpadnie to dobrze a jak nie to też nic się nie stanie... takie odnoszę wrażenie

uzytkownik_forum 13.09.2009 16:41

Oddam samochod temu smialkowi, ktory w trzech argumentach potrrafi mi wytlumaczyc, czemu Brozinho powinien znalezc sie w skladzie Fulham. W pierwszej polowie to postawa juniora mlodszego.

IncognitoTSW 13.09.2009 16:42

tak mi się wydaje, że przy tej piłce od Głowy w pole karne to Beto by się odnalazł ;]

aNouc 13.09.2009 16:42

Tym tokiem rozumowania powinien być odesłany do A klasy.

Ty nie patrz na jeden ,dwa mecze na jakiś czas, tylko całokształt.
Gdyby ktoś miał w ten sposób oceniać danego grajka określony zostałby debilem.

Nie oczekuj super turbo Brożka w każdym meczu. Każdemu się zdarza.

Co w****ia to brak szczęscia, oby przyszedł w 2 połowie.

maciek777 13.09.2009 16:45

Jak Lechia sie nie wezmie za siebie,to tak czy siak tego gola pewnie wcisniemy jakos.Po przerwie dac Brozkowi jeszcze 20 min,jak dalej bedzie wstawal i narzekal na caly świat to zmiana i Ćwielong na boisko.

Eustachy 13.09.2009 16:47

Brozka zmienil bym jeszcze przed przerwa...gdyby tylko bylo kim :)

gigant 13.09.2009 16:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez uzytkownik_forum (Post 792324)
Oddam samochod temu smialkowi, ktory w trzech argumentach potrrafi mi wytlumaczyc, czemu Brozinho powinien znalezc sie w skladzie Fulham. W pierwszej polowie to postawa juniora mlodszego.

1) bo zarobilibyśmy 2,5 mln euro.
2) bo może kupilibyśmy nowego napastnika.
3) bo wybraliby mu jajka i nabrałby pokory.

Warunki przekazania auta omówimy na priv.

uzytkownik_forum 13.09.2009 16:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez aNouc (Post 792326)
Tym tokiem rozumowania powinien być odesłany do A klasy.
Ty nie patrz na jeden ,dwa mecze na jakiś czas, tylko całokształt.

Wlasnie to robie. Oceniam obecny caly sezon, a ten nie zaczal sie wczoraj. Dorzuce jeszcze Kadre, gdybys mial watpliwosci.

Gigant - ceny nie znasz, wiec argument obalony. Drugie "moze" to raczej myslenie zyczeniowe. Co do trzeciego, to pewnie okazaloby sie, ze tlumaczylby sie klasycznym "trener mnie nie lubi i nie widzi w skladzie"; grajkowie znad Wisly rzadko widza siebie jako glownego winowajce, wiec o pokorze byc nie mowy. Dorzucam zimowe opony i alu.

FraMat 13.09.2009 16:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez uzytkownik_forum (Post 792332)
Wlasnie to robie. Oceniam obecny caly sezon, a ten nie zaczal sie wczoraj. Dorzuce jeszcze Kadre, gdybys mial watpliwosci.

jak najbardziej się zgadzam - doceniam Pawła za to, co zrobił w poprzednich dwóch sezonach - teraz niestety jest cieniem siebie samego i to nie tylko w tym meczu, ale od pierwszego meczu sezonu z Levadią w Sosnowcu - bezsensowne straty, brak gry na jeden kontakt... i to machanie rękami.
Szkoda, że oprócz niego nei mamy drugiego napastnika.
A mówiłem, żeby przerobic Marcelo na napadziora?


Gigant - użytkownik nie pytał dlaczego powinno było sie Brożka sprzedać, ale dlaczego miałby grac w wyjściowym skladzie Fulham

gigant 13.09.2009 16:54

Miały być 3 argumenty, nie pisałes czy sensowne i do spełnienia.

Zagrać szybciej i dokładniej, a nie bedzie źle.

FraMat, gdzie napisał o wyjsciowym składzie, bo chyba mam kłopoty ze wzrokiem?.

tofik 13.09.2009 17:01

Szkoda, że Boguski znowu złapał kontuzję. Bo Małecki za to swoje kopanie po czole i fochy do Kirma powinien zaliczyć ławę.
Piotrek Brożek powinien dostac opier.., że w każdym meczu zapuszcza korzenie na swojej połowie. Tak gra boczny obrońca ? Raczej kołek jakiś.

skeba 13.09.2009 17:06

Nie klei się gra. Nie wiem na co czeka Skorża.
Brożka zdjąć, ale wątpię, by się tego nasz trener podjął. Brakuje mu troszeczkę jaj w tych sprawach.
Paweł za pewnie sie czuje i gwiazdorzy, obym się mylił

Jazon 13.09.2009 17:10

Brawo Mały, ważny gol! 3 punkty muszą być!

Tylko_Wisła! 13.09.2009 17:10

Brozio ma kolejną asyste ;)

aNouc 13.09.2009 17:10

Małecki to, tamto, sramto.. skończcie w końcu niektórzy się nad Wiślakiem pastwić.

Adrian_Suvalkai 13.09.2009 17:16

o co chodziło w tym zamieszaniu wśród obrońców, o którym komentatorzy mówili tuż po strzeleniu gola?

uzytkownik_forum 13.09.2009 17:20

Jak Skorza sciagnie za chwile Diaza, a wpusci Cantoro a nie Jirsaka, to zaczne coraz mocniej wierzyc, ze brak mu jaj.

Robert_wislak 13.09.2009 17:25

K*rwa! To, że Brożek ma ciągle fochy to nic nowego i już to olałem ale jak usłyszałem że pan Maciuś wezwał Cantoro to mi ciśnienie skoczyło, o co tu w ogóle chodzi? Jeszcze niedawno w jakimś wywadzie mówił że Ćwielong i Jirsak są powodem jego dylematu bo pukają do pierwszej 11 a tu ten sprinter wchodzi...

vaazon 13.09.2009 17:26

Jirsak....szkoda chłopca, on jest dobrym zawodnikiem, ale potrzebuje zaufania od trenera jak Matusiak. Czech grał ogony, teraz ciągle siedzi na ławie i tam pozostanie, przecież jak wróci Garguła to nie będzie miał szans. Po sezonie pożegnamy Tomka.

brylant17 13.09.2009 17:27

Panowie z zarządu dajcie Małemu nowy kontrakt bo pójdzie w piz...

IncognitoTSW 13.09.2009 17:28

Widocznie Mauro jest w lepszej formie niż Jirsak i nie unika gry.

tofik 13.09.2009 17:30

Kupiłbym tego Lukjanovsa od Lechii :) Dać im w zamian Ćwielonga i wypożyczyć Jirsaka.

amauri1990 13.09.2009 17:31

Nikt tego nie napisał, a że pastwiliśmy się nad nim nie raz, trzeba mu oddać co jego:
Mariusz Jop rozgrywa bardzo dobre zawody jak na siebie :)

uzytkownik_forum 13.09.2009 17:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez uzytkownik_forum (Post 792348)
Jak Skorza sciagnie za chwile Diaza, a wpusci Cantoro a nie Jirsaka, to zaczne coraz mocniej wierzyc, ze brak mu jaj.

Dziekuje. Teraz wlasnie slysze, ze sciaga Brozxka wpuszczajac irsaka, czyli gramy juz ewidentna obrona bez napastnika. Powiem, co mysle - Skorzy brak jaj i jest minimalista, bo Wisla zamiast strzelac i grac swoje do przodu, ustawieniem i zmianami cofa sie i klasycznie mamy nerwowke przy bramkowej przewadze. Maciek nie wpadl, ze najlepsza obrona jest atak, zwlaszcza, ze dzis Lechia naprawde nie jest trudnym przeciwnikiem. Ow minimalizm zaczyna mnie coraz bardziej meczyc; o ile w Ekstraklasie moze sie udac, to jedziemy na Puchary i tam to sie msci niemolosiernie.

pirat.z.karaibow 13.09.2009 17:38

Małecki gwiazdorzy za bardzo, gówniarskie pyskówki do sędziego. Pokory więcej!

gigant 13.09.2009 17:44

Gramy niestety coraz słabiej, a momentami żenująco. Mielismy dzisiaj kupę szczęscia.

IncognitoTSW 13.09.2009 17:44

Ciekawe czy Małecki też by się tak darł teraz na Jirsaka jakby na niego ktoś się wydzierał po każdej niedokładnej piłce.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:07.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl