![]() |
Podobny mecz do tego z Levadią, pfu, dużo gorszy.
Powinno być już z 4-0 dla Wisły, brak szczęscia, większej koncentracji.. szkoda. |
4-0 ?
Nie przesadzaj, gramy słabo. Sytuację przypadkowe, niestety ale wygląda to spotkanie na remis. |
Nie gramy źle, fajnie się układa współpraca Łobodzińskiego z Alvarezem, kilka sytuacji było. Martwi bardzo słaba postawa Pawła Brożka...
|
Mecz przyjaźni nie tylko na trybunach ale i na boisku... wygląda jakby się umówili na remis a przynajmniej jakby Wisła nie chciała strzelić bramki. Dużo sytuacji jest ale wg mnie brakuje walki i zawziętości naszym piłkarzom żeby strzelić tylko na zasadzie jak wpadnie to dobrze a jak nie to też nic się nie stanie... takie odnoszę wrażenie
|
Oddam samochod temu smialkowi, ktory w trzech argumentach potrrafi mi wytlumaczyc, czemu Brozinho powinien znalezc sie w skladzie Fulham. W pierwszej polowie to postawa juniora mlodszego.
|
tak mi się wydaje, że przy tej piłce od Głowy w pole karne to Beto by się odnalazł ;]
|
Tym tokiem rozumowania powinien być odesłany do A klasy.
Ty nie patrz na jeden ,dwa mecze na jakiś czas, tylko całokształt. Gdyby ktoś miał w ten sposób oceniać danego grajka określony zostałby debilem. Nie oczekuj super turbo Brożka w każdym meczu. Każdemu się zdarza. Co w****ia to brak szczęscia, oby przyszedł w 2 połowie. |
Jak Lechia sie nie wezmie za siebie,to tak czy siak tego gola pewnie wcisniemy jakos.Po przerwie dac Brozkowi jeszcze 20 min,jak dalej bedzie wstawal i narzekal na caly świat to zmiana i Ćwielong na boisko.
|
Brozka zmienil bym jeszcze przed przerwa...gdyby tylko bylo kim :)
|
Cytat:
2) bo może kupilibyśmy nowego napastnika. 3) bo wybraliby mu jajka i nabrałby pokory. Warunki przekazania auta omówimy na priv. |
Cytat:
Gigant - ceny nie znasz, wiec argument obalony. Drugie "moze" to raczej myslenie zyczeniowe. Co do trzeciego, to pewnie okazaloby sie, ze tlumaczylby sie klasycznym "trener mnie nie lubi i nie widzi w skladzie"; grajkowie znad Wisly rzadko widza siebie jako glownego winowajce, wiec o pokorze byc nie mowy. Dorzucam zimowe opony i alu. |
Cytat:
Szkoda, że oprócz niego nei mamy drugiego napastnika. A mówiłem, żeby przerobic Marcelo na napadziora? Gigant - użytkownik nie pytał dlaczego powinno było sie Brożka sprzedać, ale dlaczego miałby grac w wyjściowym skladzie Fulham |
Miały być 3 argumenty, nie pisałes czy sensowne i do spełnienia.
Zagrać szybciej i dokładniej, a nie bedzie źle. FraMat, gdzie napisał o wyjsciowym składzie, bo chyba mam kłopoty ze wzrokiem?. |
Szkoda, że Boguski znowu złapał kontuzję. Bo Małecki za to swoje kopanie po czole i fochy do Kirma powinien zaliczyć ławę.
Piotrek Brożek powinien dostac opier.., że w każdym meczu zapuszcza korzenie na swojej połowie. Tak gra boczny obrońca ? Raczej kołek jakiś. |
Nie klei się gra. Nie wiem na co czeka Skorża.
Brożka zdjąć, ale wątpię, by się tego nasz trener podjął. Brakuje mu troszeczkę jaj w tych sprawach. Paweł za pewnie sie czuje i gwiazdorzy, obym się mylił |
Brawo Mały, ważny gol! 3 punkty muszą być!
|
Brozio ma kolejną asyste ;)
|
Małecki to, tamto, sramto.. skończcie w końcu niektórzy się nad Wiślakiem pastwić.
|
o co chodziło w tym zamieszaniu wśród obrońców, o którym komentatorzy mówili tuż po strzeleniu gola?
|
Jak Skorza sciagnie za chwile Diaza, a wpusci Cantoro a nie Jirsaka, to zaczne coraz mocniej wierzyc, ze brak mu jaj.
|
K*rwa! To, że Brożek ma ciągle fochy to nic nowego i już to olałem ale jak usłyszałem że pan Maciuś wezwał Cantoro to mi ciśnienie skoczyło, o co tu w ogóle chodzi? Jeszcze niedawno w jakimś wywadzie mówił że Ćwielong i Jirsak są powodem jego dylematu bo pukają do pierwszej 11 a tu ten sprinter wchodzi...
|
Jirsak....szkoda chłopca, on jest dobrym zawodnikiem, ale potrzebuje zaufania od trenera jak Matusiak. Czech grał ogony, teraz ciągle siedzi na ławie i tam pozostanie, przecież jak wróci Garguła to nie będzie miał szans. Po sezonie pożegnamy Tomka.
|
Panowie z zarządu dajcie Małemu nowy kontrakt bo pójdzie w piz...
|
Widocznie Mauro jest w lepszej formie niż Jirsak i nie unika gry.
|
Kupiłbym tego Lukjanovsa od Lechii :) Dać im w zamian Ćwielonga i wypożyczyć Jirsaka.
|
Nikt tego nie napisał, a że pastwiliśmy się nad nim nie raz, trzeba mu oddać co jego:
Mariusz Jop rozgrywa bardzo dobre zawody jak na siebie :) |
Cytat:
|
Małecki gwiazdorzy za bardzo, gówniarskie pyskówki do sędziego. Pokory więcej!
|
Gramy niestety coraz słabiej, a momentami żenująco. Mielismy dzisiaj kupę szczęscia.
|
Ciekawe czy Małecki też by się tak darł teraz na Jirsaka jakby na niego ktoś się wydzierał po każdej niedokładnej piłce.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:07. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl