![]() |
Cytat:
|
Piast Kobylin - Cracovia Haha, czyżby Piast miał wyeliminować kolejną "ekstraklasową" drużyne? :D
|
|
Lepsze to niz płot w Gliwicach
|
Dobry meczyk sie szykuje.. Zamosc to moje rejony i moge powiedziec ze Hetman to kibicowsko dobra ekipa (druga po Motorze na Lubelszczyznie) tak wiec jest dobra okazja dla wszystkich Wislakow z Lubelszczyzny aby sie pokazac z dobrej strony :) Sorry za brak polskich znakow ale piosze z zza granicy. Pozdrawiam wszystkich Wislakow z Lubelszczyzny :)
|
No to dla ochlody...Pociagiem juz nie dojedziecie do Zamościa. PKP zlikwidowało dzisiaj ostatni pociąg do tego miasta. Pozostaje transport kołowy.
|
Cytat:
Myślę, że w ZMC będzie święto, ciekawe jak fani? Ja nie raz musiałem wysłuchiwać słów "dezaprobaty" pod swoim adresem, kiedy wychodziło, że serce bardziej pika dla Wisełki niż Hetmanka :) W zeszłym tygodniu natomiast w nocy, na osiedlu słyszałem HSV zakończone gromkim "hetman" a potem zaraz ciche Wisła Kraków, aż sobie pomyślałem, ze moja rejestracja KR została zdemaskowana wśród LZów :D |
Cytat:
Tym bardziej się ciesze, że Wisła zagości na lubelszczyznie :-D Zapraszamy! |
Klatka na Hetmanie zle nie wyglada ,a sam obiekt tez nie najgorzej
Napewno bedzie to wielkie wydarzenie dla calego Zamoscia ,a pilkarze Hetmana nie majac nic do stracenia a wiele do zyskania zagraja na 200%. Na takie mecze trzeba uwazac,Legia kiedys przegrala tak ze Stala Sanok ,zydki tez tak kiedys wtopily z jakims 4 ligowcem chyba.. Koncentracja i mobilizacja musi byc.Nikt sie przed nami nie polozy,bo nazywamy sie Wisla Krakow. |
Hehe, fajny wyjazd :) Jak ktos chce jechac samemu to najlepiej pociagiem do Jaroslawia i stamtad busem sie tulac, jest 110 km do Zamoscia, ale sa juz polaczenia kolowe. W razie czego, sluze pomoca jako nawigator, bo to moje rejony. A z Hetmanem moze byc latwiej, niz sie wszystkim wydaje, ostatnio strajkowali, nie wychodzac na trening, bo zarzad od jakiegos czasu nie placil pensji.
|
No a ja jestem z Biłgoraja, wiec podwojnie trzymam kciuki za Wisłę:) Bo Łada Biłgoraj z Hetmanem Zamosc tak sie kochaja jak Wisla z Cracovia;) Oczywiscie nie wyobrazam sobie, zebym w tym dniu nie udal sie z Krakwoa do Zamoscia. Autami najlepiej kierowac się na Rzeszow, poźniej na Przeworsk, Sieniawę, Biłgoraj i Zwierzyniec i jesteśmy w Zamosciu:)
A ze sportowej strony? Trzeba byc czujnym, Hetman wyeliminowal Wartę Poznan, na takie mecz chlopaki sie spreza na 300% umiejetnosci. Puchary rzadza sie swimi prawami, ale dalej i tak pojdzie Wiselka:) |
Wyjazd swietny. Hetman pod wzgledem opraw jest wg mnie najlepszy na Lubelszczyznie i pewnie pokaza sie dosyc dobrze, a sam teren, dawno nas tam nie bylo, troche egzotyka.
polaczenie miedzy Krakowem i Zamosciem jest dosyc trudne do ogarniecia ale mam nadzieje ze dadza sobie wszyscy rade. jak cos to pisac PW chetnie pomoge. |
No to ciekawy mecz się szykuje. Sam mieszkam na Lubelszczyźnie 30 km od Zamościa więc nie móge przegapić takiej okazji :)
|
ręki nie dam sobie uciąć, ale chyba są busy na trasie Kraków-Zamość.
a jeśli nie ma to na bank jest Kraków-Lublin, a potem to już z Lublina do Zamościa no problem :) ale powiem szczerze, że jak przeczytałam, że Wisła przyjedzie do mojego rodzinnego miasta to nawet nie dopuściłam do siebie myśli, że mnie tam nie będzie ;) |
Legia grala jakis czas temu w Zamosciu i Hetman pokazal sie jako konkretna ekipa wiec niech nikomu nie przyjdzie do glowy ze wyjazd tam to bedzie piknik. Kibicowsko bardziej atrakcyjnie chyba nie moglismy trafic. Bylem jakis czas temu w Zamosciu iwidac ze miasto zyje Hetmanem, duzo ludzi w szalach sie kreci.
|
kiedy będzie znany dokładny termin meczu ?
|
23.09.09 Hetman Zamosc : Wisla Krakow 15:30
źródło: kshetman.net, jednak informacja nie potwierdzona na 100% |
Kurde przyznaje się bez bcia po cichu liczyłem na to, że Hetman trafi na Wisełke :D na meczu będe na 100% kolega bilet ma kupić :P super następny "Weilki" mecz po spotkaniu w 2005 z Legią także w PP.Dla Hetmana to mecz o kase napewno coś dostaniemy od N-sport? oraz za bilety.Cieszą mnie także, wasze wypowiedzi typu,że wyjazd się podoba itp.A nie pytania Zamość a gdzie to jest na Ukrainie?Dla miasta też całe wydarzenie stadion pełny :P
A propo kibicowania: Derby Hetman-Łada http://www.youtube.com/watch?v=1kxJ2h2CbbI P.s stary filmik bo łada w V lidze :P hehe |
Dlaczego niby od nSport? Przecież skończyły im się prawa do pokazywania Pucharu Polski... Trwają negocjacje ze stacjami telewizyjnymi i nie wiadomo czy mecz zostanie pokazany.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Miałem okazję być w Zamościu w ubiegłym roku i przy okazji odwiedziłem też stadion Hetmana, który położony jest dość blisko starówki. Przyznam szczerze że bardzo pozytywnie zaskoczyło mnie utrzymanie obiektu i sam jego wygląd. Stadion jest na prawdę bardzo fajny, myślę że niektóre zespoły które grają obecnie w ekstraklasie, czy które grały w niej w ostatnich kliku sezonach, nie mogą pochwalić się tak zadbanym i estetycznym obiektem jak ten który znajduje się w Zamościu.
Jak zobaczyłem listę zespołów na które możemy trafić w PP to życzyłem sobie wylosowania właśnie Hetmana. Pewnie będzie to jedyna okazja żeby rozegrać mecz z tym zespołem, więc losowanie wypadło dla nas pod każdym względem dobrze. Osobiście już nie mogę się doczekać tego wyjazdu i spodziewam się że pierwszy raz od dłuższego czasu możemy mieć sytuację, że zainteresowanie z naszej strony wyjazdem na mecz w początkowej fazie rozgrywek o PP, w dodatku ze znacznie słabszym sportowo rywalem, będzie bardzo duże. |
Na pewno w samym Zamościu będzie święto kiedy przyjedzie Wisełka.Trzeba ten Puchar wziąć na poważnie i wygrać skoro nie gramy już w Europie.
|
http://www.remespucharpolski.pl/
prawy dolny róg |
Na TVP Sport była reklama, że u nich będzie Remes Puchar Polski
|
Cytat:
|
Potwierdzenie
Cytat:
|
Cytat:
|
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:17. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl