Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w Pucharze Polski 2009/2010 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6256)

wolfy 01.09.2009 16:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krissu (Post 787978)
Trzystu :-)

This is madness...

Syn Kangura z 1984 01.09.2009 16:17

Piast Kobylin - Cracovia Haha, czyżby Piast miał wyeliminować kolejną "ekstraklasową" drużyne? :D

Luks 01.09.2009 17:19

http://hetmanzamosc.com/images/stadion/stadion8.jpg

klatka w Zamościu...

diablo885 01.09.2009 17:24

Lepsze to niz płot w Gliwicach

obcyTSW 01.09.2009 17:32

Dobry meczyk sie szykuje.. Zamosc to moje rejony i moge powiedziec ze Hetman to kibicowsko dobra ekipa (druga po Motorze na Lubelszczyznie) tak wiec jest dobra okazja dla wszystkich Wislakow z Lubelszczyzny aby sie pokazac z dobrej strony :) Sorry za brak polskich znakow ale piosze z zza granicy. Pozdrawiam wszystkich Wislakow z Lubelszczyzny :)

Pan Jotka 01.09.2009 17:38

No to dla ochlody...Pociagiem juz nie dojedziecie do Zamościa. PKP zlikwidowało dzisiaj ostatni pociąg do tego miasta. Pozostaje transport kołowy.

Czesław 01.09.2009 17:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez diablo885 (Post 788018)
Lepsze to niz płot w Gliwicach

Stadion w Zamościu jest moim zdaniem najładniejszym w aktualnej II lidze gr wschodnia a i paru I ligowców by zakasał. Klatka dla gości jest niewielka ale jako że stadion ma oficjalnie bodaj 12 tys to 600 biletów powinni przyznać, poza tym jest bardzo dobrze położona - klasycznie, na łuku przeciwnym do trybuny głównej.

Myślę, że w ZMC będzie święto, ciekawe jak fani? Ja nie raz musiałem wysłuchiwać słów "dezaprobaty" pod swoim adresem, kiedy wychodziło, że serce bardziej pika dla Wisełki niż Hetmanka :) W zeszłym tygodniu natomiast w nocy, na osiedlu słyszałem HSV zakończone gromkim "hetman" a potem zaraz ciche Wisła Kraków, aż sobie pomyślałem, ze moja rejestracja KR została zdemaskowana wśród LZów :D

wislacki 01.09.2009 17:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez obcyTSW (Post 788022)
Dobry meczyk sie szykuje.. Zamosc to moje rejony i moge powiedziec ze Hetman to kibicowsko dobra ekipa (druga po Motorze na Lubelszczyznie)

Zapomniałeś jeszcze o górniczku . Dziś mi o tym przypomniał pewien człowieczek na rozpoczęciu roku, który podszedł do mnie i z kamienną twarzą oznajmił: Na lubelszczyznie rządzi tylko górnik i motor, nie zapomnij o tym bo wpie*dol" :lol:
Tym bardziej się ciesze, że Wisła zagości na lubelszczyznie :-D Zapraszamy!

Wojtas 01.09.2009 18:05

Klatka na Hetmanie zle nie wyglada ,a sam obiekt tez nie najgorzej


Napewno bedzie to wielkie wydarzenie dla calego Zamoscia ,a pilkarze Hetmana nie majac nic do stracenia a wiele do zyskania zagraja na 200%.

Na takie mecze trzeba uwazac,Legia kiedys przegrala tak ze Stala Sanok ,zydki tez tak kiedys wtopily z jakims 4 ligowcem chyba..

Koncentracja i mobilizacja musi byc.Nikt sie przed nami nie polozy,bo nazywamy sie Wisla Krakow.

Luk_Biala_Gwiazda 01.09.2009 18:09

Hehe, fajny wyjazd :) Jak ktos chce jechac samemu to najlepiej pociagiem do Jaroslawia i stamtad busem sie tulac, jest 110 km do Zamoscia, ale sa juz polaczenia kolowe. W razie czego, sluze pomoca jako nawigator, bo to moje rejony. A z Hetmanem moze byc latwiej, niz sie wszystkim wydaje, ostatnio strajkowali, nie wychodzac na trening, bo zarzad od jakiegos czasu nie placil pensji.

Grisza1 01.09.2009 18:18

No a ja jestem z Biłgoraja, wiec podwojnie trzymam kciuki za Wisłę:) Bo Łada Biłgoraj z Hetmanem Zamosc tak sie kochaja jak Wisla z Cracovia;) Oczywiscie nie wyobrazam sobie, zebym w tym dniu nie udal sie z Krakwoa do Zamoscia. Autami najlepiej kierowac się na Rzeszow, poźniej na Przeworsk, Sieniawę, Biłgoraj i Zwierzyniec i jesteśmy w Zamosciu:)
A ze sportowej strony? Trzeba byc czujnym, Hetman wyeliminowal Wartę Poznan, na takie mecz chlopaki sie spreza na 300% umiejetnosci. Puchary rzadza sie swimi prawami, ale dalej i tak pojdzie Wiselka:)

lodecki 01.09.2009 18:21

Wyjazd swietny. Hetman pod wzgledem opraw jest wg mnie najlepszy na Lubelszczyznie i pewnie pokaza sie dosyc dobrze, a sam teren, dawno nas tam nie bylo, troche egzotyka.

polaczenie miedzy Krakowem i Zamosciem jest dosyc trudne do ogarniecia ale mam nadzieje ze dadza sobie wszyscy rade. jak cos to pisac PW chetnie pomoge.

fin3st 01.09.2009 20:21

No to ciekawy mecz się szykuje. Sam mieszkam na Lubelszczyźnie 30 km od Zamościa więc nie móge przegapić takiej okazji :)

Kasiunia 01.09.2009 21:11

ręki nie dam sobie uciąć, ale chyba są busy na trasie Kraków-Zamość.
a jeśli nie ma to na bank jest Kraków-Lublin, a potem to już z Lublina do Zamościa no problem :)

ale powiem szczerze, że jak przeczytałam, że Wisła przyjedzie do mojego rodzinnego miasta to nawet nie dopuściłam do siebie myśli, że mnie tam nie będzie ;)

orzeu 02.09.2009 19:13

Legia grala jakis czas temu w Zamosciu i Hetman pokazal sie jako konkretna ekipa wiec niech nikomu nie przyjdzie do glowy ze wyjazd tam to bedzie piknik. Kibicowsko bardziej atrakcyjnie chyba nie moglismy trafic. Bylem jakis czas temu w Zamosciu iwidac ze miasto zyje Hetmanem, duzo ludzi w szalach sie kreci.

South 02.09.2009 20:31

kiedy będzie znany dokładny termin meczu ?

Luks 02.09.2009 20:54

23.09.09 Hetman Zamosc : Wisla Krakow 15:30


źródło: kshetman.net, jednak informacja nie potwierdzona na 100%

brylant17 02.09.2009 22:28

Kurde przyznaje się bez bcia po cichu liczyłem na to, że Hetman trafi na Wisełke :D na meczu będe na 100% kolega bilet ma kupić :P super następny "Weilki" mecz po spotkaniu w 2005 z Legią także w PP.Dla Hetmana to mecz o kase napewno coś dostaniemy od N-sport? oraz za bilety.Cieszą mnie także, wasze wypowiedzi typu,że wyjazd się podoba itp.A nie pytania Zamość a gdzie to jest na Ukrainie?Dla miasta też całe wydarzenie stadion pełny :P

A propo kibicowania:

Derby Hetman-Łada

http://www.youtube.com/watch?v=1kxJ2h2CbbI

P.s stary filmik bo łada w V lidze :P hehe

Santosinho 03.09.2009 00:54

Dlaczego niby od nSport? Przecież skończyły im się prawa do pokazywania Pucharu Polski... Trwają negocjacje ze stacjami telewizyjnymi i nie wiadomo czy mecz zostanie pokazany.

brylant17 03.09.2009 10:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Santosinho (Post 788614)
Dlaczego niby od nSport? Przecież skończyły im się prawa do pokazywania Pucharu Polski... Trwają negocjacje ze stacjami telewizyjnymi i nie wiadomo czy mecz zostanie pokazany.

ta a ja myślałem,że N-ka ma jeszcze prawa....

obcyTSW 03.09.2009 12:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislacki (Post 788028)
Zapomniałeś jeszcze o górniczku . Dziś mi o tym przypomniał pewien człowieczek na rozpoczęciu roku, który podszedł do mnie i z kamienną twarzą oznajmił: Na lubelszczyznie rządzi tylko górnik i motor, nie zapomnij o tym bo wpie*dol" :lol:
Tym bardziej się ciesze, że Wisła zagości na lubelszczyznie :-D Zapraszamy!

Pamietam o Górniczku :) studiuje w tamtych stronach i chcac nie chcac znam ludzi ktorzy kibicuja lubelskim ekipom, jeden nawet jest z mojego roku, obecnie zatrzymal mu sie kibicowski staz bo jest na zakazie :) a ten czlowiek ktory Ci to powiedzial jeszcze pare miesiecy temu o Motorze zapewne by sie wypowiadal calkiem inaczej bo wczesniej Gornika z Motorem nic nie laczylo :) wydaje mi sie ze uklad Górnik-Motor nie jest zbyt trwaly ale to inna bajka. Dla mnie jednak Hetman to ekipa nr 2 na Wschodzie. Nie dawno Chelmianka i Górnik wybraly sie w rejony Hetmana i nie skorzystaly z zaproszenia bo Hetmanowcy chcieli im umilic pobyt. Nie ma sie co dziwic bo Motoru z nimi nie bylo a bez niego te ekipy maja juz o wiele mniejszy potencjal i Hetman ich przerasta nie umniejszajac niczego tym ekipom:) kazdy ma swoj poglad na ten temat, ja opieram sie na wydarzeniach z ostatnich lat no i czaszem zaczerpne rady kogos kto czesto wyrusza na kibicowskie wojaze po Lubelszczyznie :) Wracajac do meczu to tak juz ktos wspomnial wczesniej, trzeba uwarzac bo zespoly z nizszych lig juz wiele razy napsuly krwi ekipom z ekstraklasy nawet. Puchar Polski to okazja wlasnie dla takich zespolow jak chocby Hetman aby sie pokazac i sprawdzic z lepszym klubem z wyzszej ligi i napewno fakt ze graja z Mistrzem Polski da im dodatkowy zastrzyk i beda chcieli sie pokazac jak najlepiej. Ja juz sie nie moge doczekac tego meczu :)

Bronowianin 03.09.2009 14:20

Miałem okazję być w Zamościu w ubiegłym roku i przy okazji odwiedziłem też stadion Hetmana, który położony jest dość blisko starówki. Przyznam szczerze że bardzo pozytywnie zaskoczyło mnie utrzymanie obiektu i sam jego wygląd. Stadion jest na prawdę bardzo fajny, myślę że niektóre zespoły które grają obecnie w ekstraklasie, czy które grały w niej w ostatnich kliku sezonach, nie mogą pochwalić się tak zadbanym i estetycznym obiektem jak ten który znajduje się w Zamościu.

Jak zobaczyłem listę zespołów na które możemy trafić w PP to życzyłem sobie wylosowania właśnie Hetmana. Pewnie będzie to jedyna okazja żeby rozegrać mecz z tym zespołem, więc losowanie wypadło dla nas pod każdym względem dobrze. Osobiście już nie mogę się doczekać tego wyjazdu i spodziewam się że pierwszy raz od dłuższego czasu możemy mieć sytuację, że zainteresowanie z naszej strony wyjazdem na mecz w początkowej fazie rozgrywek o PP, w dodatku ze znacznie słabszym sportowo rywalem, będzie bardzo duże.

DJ Hazel 03.09.2009 14:44

Na pewno w samym Zamościu będzie święto kiedy przyjedzie Wisełka.Trzeba ten Puchar wziąć na poważnie i wygrać skoro nie gramy już w Europie.

royalmichael 03.09.2009 20:26

http://www.remespucharpolski.pl/
prawy dolny róg

royalmichael 06.09.2009 20:01

Na TVP Sport była reklama, że u nich będzie Remes Puchar Polski

brylant17 06.09.2009 20:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez royalmichael (Post 790022)
Na TVP Sport była reklama, że u nich będzie Remes Puchar Polski

o kur... to relacja będzie w 3d :D jak wczorajszy mecz :D

WISŁAZWE 07.09.2009 06:45

Potwierdzenie
Cytat:

Puchar Polski powraca na telewizyjne ekrany. Tym razem rozgrywki będzie pokazywał sportowy kanał TVP Sport. Do tej pory prawa do rozgrywek miała telewizja nSport.
Na antenie sportowego kanału TVP Sport można zobaczyć reklamy zapowiadające transmisje meczów Remes Puchar Polski od 22 września, czyli już od najbliższej rundy rozgrywek. To oznacza, że od tego sezonu mecze Pucharu Polski przenoszą się z nSport do sportowego kanału telewizji publicznej. To już kolejne prawa telewizyjne do pokazywania polskiej piłki nożnej będące w posiadaniu TVP Sport. Stacja transmituje już mecze pierwszej ligi.

saklak1906 07.09.2009 08:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez royalmichael (Post 790022)
Na TVP Sport była reklama, że u nich będzie Remes Puchar Polski

W koncu ktos zacza w TVP myslec glowa, to jest badzo dobra wiadomosc dla posiadaczy cyfry+ jak i telewizji kablowych.

brylant17 09.09.2009 12:41

Nasz plakacik promujący mecz


http://photos.nasza-klasa.pl/1292580...4729f02c9.jpeg

amauri1990 09.09.2009 12:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 790733)

Czy słowo "muszisz" to jakaś wschodnia odmiana naszego polskiego "musisz"? :D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:17.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl