Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   [piłka ręczna] MŚ Chorwacja 2009 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5287)

sandomingo 19.01.2009 12:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mcovalski (Post 659153)
Nie wiem jak ot było podczas spotkań, ale zastanawia mnie czy grał i jak grał Jaszka , bo nie jest nic o nim wspomniane, a z gazety wynika, że w 1 spotkaniu nie wszedł w ogóle, a w 2 grał ( nie wiem ile) ale nic nie rzucił. Jest to naprawdę świetny rozgrywający i warto zwrócić na niego uwagę.Niech mu trener daję więcej swobody rozgrywania z takimi ogórami jak Macedonią.

Meczu z Algierią również nie oglądałem.
Z Rosją Jaszka wyszedł w pierwszym składzie, niemniej przy stanie 1:6 Wenta go zmienił i potem chyba już nie grał.
Również obserwuję tego zawodnika, w Bundeslidze potrafi zagrać super, natomiast w reprezentacji chyba Wenta do końca mu nie ufa. A jest to typ zawodnika, na którego trzeba mocno postawić. Faktem jest, że na początku wczorajszego meczu mu nie szło, ale generalnie to tak było w odniesieniu do wszystkich.
Ciekawe czy Wenta wystawi go od początku z Macedonią i Tunezją, czy też będzie próbował wariantu z oboma Lijkami i Karolem - bo raczej Wleklak jest graczem zadaniowym.

sergio 19.01.2009 16:09

Jak sie ogladalo pierwsza polowe meczu z Macedonia to palpitacji serca mozna dostac!

Po 30 minutach przegrywamy 16:15
Oby w drugiej polowie zaczeli grac swoje!

eryk_cartman 19.01.2009 16:43

MNie zaraz chyba karetka odwiezie do szpitala........co ten Angelov wyprawia na bramce to glowa mala:( cztery bramki w plecy:(

WILU TS 19.01.2009 16:45

już 5 w plecy,cóż może jak przegrają to w następnym będzie lepiej ? bo nie wierzę że odrobią.

eryk_cartman 19.01.2009 16:47

JUz trzy Brameczki:) WIerzyc zawsze trzeba:) przykladem moze byc wczorajszy mecz z Rosja:)

sharkey 19.01.2009 16:53

W naszej bramce można równie dobrze postawić dużą kłodę i będziemy mieli większe szanse...:/

eryk_cartman 19.01.2009 16:55

Slawek dzisiaj faktycznie ma slabszy dzien........I GRAMY W PRZEWADZE!!!!!!!!!!:):):)

WILU TS 19.01.2009 16:56

Tutaj to akurat przesadziłeś,nie idzie napastnikom,a co za wina Szmala w tym że goli nie ma ? on broni co moze,a gola nie strzeli...

sharkey 19.01.2009 16:56

Jeszcze jeden pkt i remis!!!!!!!!!!!!!!!!!

janko04 19.01.2009 16:57

Panie Daj nam Wygrana ...

a jutro gramy zkim >

sergio 19.01.2009 16:57

Tluczynski why? A bylo tak blisko...

eryk_cartman 19.01.2009 16:58

Remis!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:d:d:d:d::d!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sharkey 19.01.2009 16:58

Jeeeeeeeeeeeeeeeest 29:29!!!!!!!!!!!!!!!!!

janko04 19.01.2009 17:02

no bielecki dajesz....

sharkey 19.01.2009 17:02

Nie damy rady......:/

WILU TS 19.01.2009 17:03

No i dostali z pastuchami,wicemistrzowie świata hehe,jutro w czape od hitlerowców i do domku

dynek.pl 19.01.2009 17:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sharkey (Post 659293)
W naszej bramce można równie dobrze postawić dużą kłodę i będziemy mieli większe szanse...:/

czyli od bohatera do zera ?

jestesmy mistrzami swiata w dmuchaniu szybkopękającego balonu - dzis wyborcza napisala, ze wyrastamy na faworytow :)

meczu sledzilem na zczuba.pl <praca>

kto to jest ten Zóltak i po co on wchodzi ? zeby oslabic od razu zespol ?

sharkey 19.01.2009 17:05

W ataku tylko momentami grali jak należy ale ogólnie do dupy, w obronie cały czas do dupy no i na bramce tak samo do dupy!

Ja ich nie poznaje!

Proud 19.01.2009 17:06

ale jaja...masakra...jak można tak lekkomyślnie grać...po zwycięstwie z Rosją myśleli że im się Macedonia położy...jeden gość zdobywa kilkanaście bramek...to świadczy o naszej obronie. Wczoraj Tunezyjczycy jakoś potrafili wyłączyć Hensa...

kibic sukcesu 2007 19.01.2009 17:07

Spokojnie Panowie, wystarczy wygrać z Niemcami i wchodzimy z kompletem punktów do następnej fazy. Oczywiście przy założeniu, że dalej awansują Polska, Rosja i Niemcy. Mają przynajmniej nauczkę, że na MŚ zawsze trzeba grać na maksa.

sharkey 19.01.2009 17:09

Obawiam się że jak będą tak grali jak do tej pory to z Niemcami dostaniemy straszne baty, ale obym się mylił!

ja_ka_ 19.01.2009 17:15

Jesteście dziwni... Wczoraj jak przegrywali to samo, zrzędzenie i biadolenie. Potem Szmala to na prezydenta pewnie wybralibyście. Dziś już Szmal = 0.
Co niektórzy mają podobny tok myślenia jak np do transferów czy wyników Wisły.


"Dzień konia" dziś miał ten z #7 Lazarov no i tym razem bramkarz Macedonii. A w ekipie Polaków bardzo widoczny był brak K. Lijewskiego na którym wcześniej spoczywał ciężar zdobywania bramek.

marcinugorek 19.01.2009 17:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kibic sukcesu 2007 (Post 659310)
Spokojnie Panowie, wystarczy wygrać z Niemcami i wchodzimy z kompletem punktów do następnej fazy. Oczywiście przy założeniu, że dalej awansują Polska, Rosja i Niemcy. Mają przynajmniej nauczkę, że na MŚ zawsze trzeba grać na maksa.

no własnie orzy załozeniu a jak widizielismy dzisiaj to macedonia gra bardzo dobrze i moze sprawic niespodzianke w meczu z Rosją .... jak przegralismy z Macedonia to boje sie powiem szczerze o mecz z Tunezja która podjeła wczoraj walke z Niemcami i ledwo wygrała z Macedonia dzis bedzie ważny mecz Rosja -Tunezja

Maciuś 19.01.2009 17:17

Aaa sprytne zagranie, skoro punkty z Macedonia nie beda sie liczyly w ostatecznym rozrachunku to nie bylo sensu sie dzis meczyc na maksa.

sharkey 19.01.2009 17:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ja_ka_ (Post 659314)
Jesteście dziwni... Wczoraj jak przegrywali to samo, zrzędzenie i biadolenie. Potem Szmala to na prezydenta pewnie wybralibyście. Dziś już Szmal = 0.

Nie masz racji uważam że to świetni zawodnicy tylko brak im tego czegoś w grze. Musisz przyznać że Szmal miewał lepsze dni tak samo jak cały zespół!!!

ja_ka_ 19.01.2009 17:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sharkey (Post 659319)
Nie masz racji uważam że to świetni zawodnicy tylko brak im tego czegoś w grze. Musisz przyznać że Szmal miewał lepsze dni tak samo jak cały zespół!!!

Jasne, że miewał lepsze! Tak jak każdy z nich. Ale jak można np w jednej chwili wychwalać Go pod niebiosa by za chwilę porównać do kłody? Błędy dziś popełniał każdy ale to nie znaczy, że od razu jest beznadziejnie słaby.

luke1906 19.01.2009 17:27

zagraliśmy równie chujowo jak wczoraj, z tym, że akurat dziś Szmal nie miał dnia konia, no i Macedończykom jakby bardziej zależało niż kacapom

a ten cały Lazarov... jak można dopuścić żeby jeden kolo ustrzelił tyle bramek? jak widzieli, że chłop się rozpędza to się go sprowadza do parteru raz, drugi, trzeci, tak żeby się mu odechciało szaleństw, ale nie, po co, niech sobie chłopak porzuca

sharkey 19.01.2009 17:28

Nie jest to może najszczęśliwsze porównanie ale zdecydowanie nie zagrał tak jak powinien. Oczywiście nie jest to tylko jego wina... cała drużyna zagrała zdecydowanie zbyt beztrosko w obronie i dlatego każdy rzut zamieniał się w gola dla Macedonii.

mcovalski 20.01.2009 10:40

Ja bym nie dramatyzował. Zawsze się znajdą piewcy minimalizmu polskiego sportu.
Chłopaki zagrali przede wszystkim fatalnie w obronie. I cały czas podkreślam - dać szansę Jaszce na rozgrywanie piłki i więcej zaufania do niego to zobaczycie jak się podniesie poziom naszej gry. Wcześniej psiałem że Macedonia to ogóry - dalej tak uważam, jednak my w tym meczu byliśmy totalnymi frajerami. Oglądając występ "Kasy" powiem tak, że nie wiem co mu do łba strzeliło, ale jak wychodzi facet (Lazarov" do góry z 9 metra i blok zasłania lewa stronę bramki to powinien stać po jej prawej stronie i tą piłkę "złapać w zęby" ( 3 bramki).
Generalnie wyszło, jak ważną ma funkcję i rolę na boisku bramkarz.
Następne spotkanie z Tunezja- niezwykle ciężki, bo z nimi się gra fatalnie. Prezentują francuski styl gry, a Polacy nie bardzo sobie z nim radzą. Myślę jednak, że nastąpi rehabilitacja za wpadkę - z nimi wygramy. Nie mogę się doczekać spotkania z Niemcami - ale o tym później.
Do tych co oglądają te mistrzostwa i występy Polaków - pamiętajcie że mecz trwa 60 mi i sytuacja gdy jest różnicą 3 bramek może ulec zmianie w ciągu 1.5 min tak więc trwajcie zawsze do końca i przestańcie dramatyzować, gdy przegrywamy 2-3 bramkami, tylko wierzcie w finalny sukces.

Pozdrawiam

nowy_piotrek 20.01.2009 11:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mcovalski (Post 659619)
Następne spotkanie z Tunezja- niezwykle ciężki, bo z nimi się gra fatalnie. Prezentują francuski styl gry, a Polacy nie bardzo sobie z nim radzą.

Wczoraj Macedonczycy tez nie grali caly czas na linii, wychodzili pod rozgrywajacych i niestety znowu Polacy udowodnili ze kompletnie sobie z takim stylem nie radza w ataku.

Nie widzialem jak Tunezja z Niemcami grala, ale jak wyjda jakims francuskim 4-2 czy 3-2-1 w obronie to znowu bedziemy sie pewnie meczyc na potege.

A i nie patrzylem jeszcze na terminarz z kim w czwartek gra Macedonia ani na rozpiske kursowa, ale gram grubo przeciwko nim, nie wazne czy z Niemcami czy z Rosja graja :D Wam tez radze.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:22.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl