Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Sylwester ;D (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5207)

WiselkaMLP 30.12.2008 23:22

ja wychodze z zalozenia ze rynek to syf dokladnie rok temu to z byla dziewczyna byla klotnia na pol dnia ze na rynek nie idziemy ;) i takim oto sposobem wyszlo na moje i w moim bunkrze balanga byla ... ale w tym roku trzeba sie troszke ogarnac bo nie zamierzam prac wyra rano ani budzic sie z reka na kogos cycu :D

Ni_Ma 30.12.2008 23:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiselkaMLP (Post 649874)
dokladnie rok temu to z byla dziewczyna byla klotnia na pol dnia ze na rynek nie idziemy ;) i takim oto sposobem wyszlo na moje

a dziewczyna otrzymała status "była" :lol:

Arkas 30.12.2008 23:42

Może rynek to fajna sprawa, ale jak pomyślę jakbym się kleił po tym szampanie, to pierdzielę taką zabawę:p
Lepiej zrobic kulturalnie prywatkę :D

darotsok73 30.12.2008 23:46

Na Rynek to można iśc na 30 minut, powitać Nowy Rok , a potem powrót do knajpy lub pubu, spędzanie Sylwestra na Rynku docelowo to nie moje klimaty.

Oczywiście wszystko jest sprawą gustu , ale mnie to nie rajcuje( a wręcz odwrotnie) już bym wolał chyba walnąc parę głębszych i iśc spać.
Tego sylwestra spędzam w domu z powodu problemów zdrowotnych moich domowników. NIESTETY!

Wszystkim Wam życzę dobrej zabawy , W nadchodzącym Nowym Roku samych Radości i Sukcesów.

Gucio25 30.12.2008 23:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiselkaMLP (Post 649874)
ale w tym roku trzeba sie troszke ogarnac bo nie zamierzam prac wyra rano ani budzic sie z reka na kogos cycu :D

gdzie wy takie imprezy macie? ja jestem wolny, jakby co! :D
a u mnie mała domówka, z kilkoma kumplami, w planach trochę płynów i poker.. :)

PasiorWKS 31.12.2008 00:05

No a ja spędzę sylwestra w gronie miłych znajomych w miłym domku na miłej domówce na peryferiach Wrocławia :D

WiselkaMLP 31.12.2008 00:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gucio25 (Post 649894)
gdzie wy takie imprezy macie? ja jestem wolny, jakby co! :D
a u mnie mała domówka, z kilkoma kumplami, w planach trochę płynów i poker.. :)

w Hucie :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

my DZIS tez dosc skromnie ale o tym to juz pisalem

Marcinnno 31.12.2008 10:16

Ja będę w domu bo jestem chory i mam antybiotyk dzięki,któremu nie mogę spożywać alkoholu :( ale odbije sobie w sobote :D

IndykTSW 31.12.2008 10:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marcinnno (Post 649984)
Ja będę w domu bo jestem chory i mam antybiotyk dzięki,któremu nie mogę spożywać alkoholu :( ale odbije sobie w sobote :D

toż to przekleństwo, nie dziękuj! :P

Kamyk 31.12.2008 13:20

Ja spędzam tym razem w domu z kobietą.
Będzie fajnie:D

WiślakNH 31.12.2008 18:03

Orientuje sie ktoś czy są jeszcze jakieś bilety do jakiś klubów w Krakowie?

Kibic_1906 31.12.2008 19:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakNH (Post 650161)
Orientuje sie ktoś czy są jeszcze jakieś bilety do jakiś klubów w Krakowie?

Stary , jest niecałe 5 h do powitania Nowego Roku a Ty się pytasz czy są jeszcze miejsca?:lol:
Szczerze w to wątpię , od 19 się już większość zaczyna :P

piotrek chicago 31.12.2008 19:56

napewno u nich kilka miejsc sie znajdzie tylko sie musisz spieszyc!!!
www.bip.krakow.pl/?bip_id=37

devios 31.12.2008 20:37

Co tak się uciszyło? Już stan wskazujący osiągnięty? :P

WiselkaMLP 31.12.2008 21:56

****a swietowujemy !! aaa devios najlepszego i oceniaj nam dalej ladnie vlepki hehee "to moj rap s****ysynu rap jest mja kokaina !! "

Kamyk 31.12.2008 22:08

Sylwek przebiega wprost znakomicie:D Kobieta napiera na PS2 w NFS Most Wanted, ja na pc w Fm08:] No miazga:D
Dopiero 6 piw wypiłem, jeszcze 10 zostało, więc czuję słodką noc:)
P.S
Kobieta - abstynentka

WiselkaMLP 31.12.2008 22:16

PS : fuknalbym co :D

janko04 31.12.2008 22:27

o myslałem ze sam siedze w domu :) rozwaliłbym coś ze zlosci:)

szczebrzeszcz 31.12.2008 22:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamyk (Post 650221)
Sylwek przebiega wprost znakomicie:D Kobieta napiera na PS2 w NFS Most Wanted, ja na pc w Fm08:] No miazga:D

aaaa to teraz już kojarzę o co chodzi kobietom z tą "grą wstępną" :-)

WiselkaMLP 31.12.2008 22:31

sasiad narobil jaj bedzie wymienial umywalke nie moja wina ****a
xD

piotrek chicago 31.12.2008 22:50

u mnie sylwek jak narazie zgodnie z planem z flaszki cos ubylo ogladam relacje z rynku za 1,5 godziny zaczne sie przygotowywac i heja na impreze was bedzie juz kac meczyl a my dopiero zaczniemy:)

Dubi 31.12.2008 23:08

a ja siedzę na chacie, ogladam te piepr** udawane zabawy w TV z antybiotykiem w tle :/
pozdrawiam reszte

janko04 31.12.2008 23:11

Dubi jestem z toba :) przynajmniej nie na antybiotyku siedze :) twoje Zdrowie :)

devios 31.12.2008 23:24

Niestety ja również z wami, co prawda bez antybiotyku, ale i tak nie jest wszystko w porządku. :/

janko04 31.12.2008 23:29

Edyto Gorniak złaź ze sceny obore robisz :D

w0lno. 31.12.2008 23:32

Ehh... myślałem, że sam męczę się w domu xD
Takiej kichy w TV to już dawno nie było...

Cytat:

o myslałem ze sam siedze w domu :) rozwaliłbym coś ze zlosci:)
Z ust mi to wyjąłeś!

Ps. Czemu na TVN-ie nie ma transmisji ;>?

janko04 31.12.2008 23:34

film leci jakis powalony;) na Polsacie robia siare..

w0lno. 31.12.2008 23:35

Nie ma co, ale ta MISS na 2 to rozgarnięta jest :rotfl:

Teraz Dodzia na 2 śpiewa... hehe w stringach występuje xDD

janko04 31.12.2008 23:36

to juz wole Polsat :)

w0lno. 31.12.2008 23:42

Ależ ta Doda jest bezwstydna :rotfl:


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:03.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl