![]() |
ja wychodze z zalozenia ze rynek to syf dokladnie rok temu to z byla dziewczyna byla klotnia na pol dnia ze na rynek nie idziemy ;) i takim oto sposobem wyszlo na moje i w moim bunkrze balanga byla ... ale w tym roku trzeba sie troszke ogarnac bo nie zamierzam prac wyra rano ani budzic sie z reka na kogos cycu :D
|
Cytat:
|
Może rynek to fajna sprawa, ale jak pomyślę jakbym się kleił po tym szampanie, to pierdzielę taką zabawę:p
Lepiej zrobic kulturalnie prywatkę :D |
Na Rynek to można iśc na 30 minut, powitać Nowy Rok , a potem powrót do knajpy lub pubu, spędzanie Sylwestra na Rynku docelowo to nie moje klimaty.
Oczywiście wszystko jest sprawą gustu , ale mnie to nie rajcuje( a wręcz odwrotnie) już bym wolał chyba walnąc parę głębszych i iśc spać. Tego sylwestra spędzam w domu z powodu problemów zdrowotnych moich domowników. NIESTETY! Wszystkim Wam życzę dobrej zabawy , W nadchodzącym Nowym Roku samych Radości i Sukcesów. |
Cytat:
a u mnie mała domówka, z kilkoma kumplami, w planach trochę płynów i poker.. :) |
No a ja spędzę sylwestra w gronie miłych znajomych w miłym domku na miłej domówce na peryferiach Wrocławia :D
|
Cytat:
my DZIS tez dosc skromnie ale o tym to juz pisalem |
Ja będę w domu bo jestem chory i mam antybiotyk dzięki,któremu nie mogę spożywać alkoholu :( ale odbije sobie w sobote :D
|
Cytat:
|
Ja spędzam tym razem w domu z kobietą.
Będzie fajnie:D |
Orientuje sie ktoś czy są jeszcze jakieś bilety do jakiś klubów w Krakowie?
|
Cytat:
Szczerze w to wątpię , od 19 się już większość zaczyna :P |
napewno u nich kilka miejsc sie znajdzie tylko sie musisz spieszyc!!!
www.bip.krakow.pl/?bip_id=37 |
Co tak się uciszyło? Już stan wskazujący osiągnięty? :P
|
****a swietowujemy !! aaa devios najlepszego i oceniaj nam dalej ladnie vlepki hehee "to moj rap s****ysynu rap jest mja kokaina !! "
|
Sylwek przebiega wprost znakomicie:D Kobieta napiera na PS2 w NFS Most Wanted, ja na pc w Fm08:] No miazga:D
Dopiero 6 piw wypiłem, jeszcze 10 zostało, więc czuję słodką noc:) P.S Kobieta - abstynentka |
PS : fuknalbym co :D
|
o myslałem ze sam siedze w domu :) rozwaliłbym coś ze zlosci:)
|
Cytat:
|
sasiad narobil jaj bedzie wymienial umywalke nie moja wina ****a
xD |
u mnie sylwek jak narazie zgodnie z planem z flaszki cos ubylo ogladam relacje z rynku za 1,5 godziny zaczne sie przygotowywac i heja na impreze was bedzie juz kac meczyl a my dopiero zaczniemy:)
|
a ja siedzę na chacie, ogladam te piepr** udawane zabawy w TV z antybiotykiem w tle :/
pozdrawiam reszte |
Dubi jestem z toba :) przynajmniej nie na antybiotyku siedze :) twoje Zdrowie :)
|
Niestety ja również z wami, co prawda bez antybiotyku, ale i tak nie jest wszystko w porządku. :/
|
Edyto Gorniak złaź ze sceny obore robisz :D
|
Ehh... myślałem, że sam męczę się w domu xD
Takiej kichy w TV to już dawno nie było... Cytat:
Ps. Czemu na TVN-ie nie ma transmisji ;>? |
film leci jakis powalony;) na Polsacie robia siare..
|
Nie ma co, ale ta MISS na 2 to rozgarnięta jest :rotfl:
Teraz Dodzia na 2 śpiewa... hehe w stringach występuje xDD |
to juz wole Polsat :)
|
Ależ ta Doda jest bezwstydna :rotfl:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:03. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl