![]() |
Dobrze kumam, że mecz z Odrą będzie ostatnim na "starym "stadionie czy jeszcze jakiś mecz będzie?
|
Cytat:
|
Pawełek obecnie nie ma żadnej konkurencji na swojej pozycji.Więc Skorża nie ma wyboru.
|
Cytat:
|
Na pewno Baszczu został zawieszony na 2 mecze, ale Sobol chyba żadnych dodatkowych "bonosów" nie wygrał z tego co mi się wydaje.
|
Cytat:
|
Even when Wisla isnt playing very good, still is near of the top just 3 points from Lech, and this game with Odra, Wisla has to put a lot jaja(in polish) and with a lot "Aguante", hope can find a regular performance and dont play 1 game good and other very bad, players must wet the koszulka this is Wisla Krakow the najlepsze team.
And in case is the last game before to move, well a good victory to celebrate all the good time that was in that stadium and also to start a recovery this season and go with all for title. My predictioon Wisla 2-0 Vamos Wisla con todo mie... a ganaaaar !!! Tylko Wiselka - Bulla - Lechia - Slask |
3 punkty straty do czołówki tabeli, to nie jest znowu jakoś dużo... :)
piłkarze bez większych problemów powinni, niesieni naszym dopingiem, wygrać to spotkanie ;p stawiam na wynik 2-0 Co do składu: Pawełek Singlar Cleber Marcelo Diaz Łobodziński Jirsak Cantoro Małecki Brożek Boguski może tak ? a zresztą nieważne jak - byleby wygrali |
za Marcelo Piotrek Brożek a za Małeckiego Zieniu..
|
Obstawiłem w typerze 3:1 dla Wisełki... bo ja STARY WIŚLAK ZAWSZE WIERZĘ W SWÓJ UKOCHANY KLUB!!!
To prawda, że Śląsk i Ruch utarli nam nosa w ostatnich spotkaniach...prawdą jest, że i w innych spotkaniach nam wyraźnie nie wyszło co spowodowało, że nasze aktualne miejsce w tabeli jest takie a nie inne... Ale czy jest to już hurra dramat. Panie i Panowie Wiślacy! Trzy punkty do Leszka to żadna strata...na prawdę nie traćmy nadziei na lepsze jutro...Jesień "ich" wiosna "nasza"!!! |
Cytat:
Natomiast problem i to spory będzie jeśli nie zrobimy porządnych wzmocnień, bo niestety żeby zdobyć mistrzostwo - wiara - choć ważna, to jednak nie wystarczy. |
Cytat:
źródło: Strona internetowa SKWK |
na mój gust to łatwe trzy punkty.
Pawełek Singlar-Marcelo-Cleber-Brożek Pi. Cantoro-Diaz Boguski-Jirsak-Małecki Brożek Pa. A co do Pawełka... to jest gość, któremu brakuje konkurencji. Potrafi wybronić niesamowite strzały w meczu przeciwko Barcelonie, ale odpuści sobie mecz z Ruchem, bo i tak miejsca nie straci. Dobry bramkarz, ale potrzebny jest jeszcze lepszy od niego. Casillas? :D |
Cytat:
|
Nie rozumiem czemu Wisełka ma opuścić R22 jeśli stadion pomieści na D+E 10 tys ludzi, a na Hutniku 6tys.
Co do meczu to oby szybko bramkę strzelić to się worek rozwiąże. Przewiduję, że chłopaki zepną się jak nigdy a stadion będzie się trząsł od dopingu. |
przypominam, ze od zabawyw składy jest inny temat
|
Cytat:
Może trochę naiwne myślenie, ale proszę o wyrozumiałość. Nie wiem czy jest to możliwe ( nie byłem nigdy) ale trybuna E na dole jest częściowo zagospodarowana. Może by tak parę rzeczy przystosować do zaplecza sportowego a pawilon medialny ( też nie byłem) dało by się zaadaptować częściowo dla przedstawicieli prasy? Utrzymano by możliwość rozgrywania spotkań przy R22, utrzymano by liczbę kibiców na poziomie 8-10 tys osób, liczyć się z faktem rozgrywania meczów bez udziału kibiców gości. Chyba, że jest to nie możliwe ze względów bezpieczeństwa, infrastrukturalnych itp.? Może ktoś wytłumaczy mi. Co do meczu, sądzę że łatwo zwycięstwo, na trybunach wielkie poparcie dla Skorży. 3-0 i do zobaczenia |
Cytat:
|
to niech sobie na D3 siadna albo przed tv !!! :)
|
jedno musi być dopiete na 100 % DOPING!!! jazda jazda jazda biała gwiazda tam gdzie i kibice tam sukcesy i inne
|
Cytat:
|
Troszkę statystyk:
Odra w ostatnich 10 meczach 7 pkt, bramki 3-11, na wyjazdach w tym sezonie 5 pkt w 7 meczach. Nie ma się co oszukiwać mecz, który trzeba bezapelacyjnie wygrać. Styl nie jest ważny przy obecnej sytuacji. Liczą się tylko 3 pkt. Każdy inny wynik będzie sensacją. Jak zwykle kluczowe w przypadku Wisły będzie to czy padnie bramka w pierwszej połowie, jak tak to będzie ładnie, gładko i przyjemnie. Z kolei jeśli nie strzelą gola do 60 minuty to zacznie się nerwówka i może być kicha. |
Moim zdaniem powinno być co najmniej 3:0,chyba "ktoś" ma tu coś do udowodnienia... i nie chodzi mi nawet o nas,ale o ten caly niby koniec "krakowskiego imperium".... heh... 4:0 i niech warszafka placze !!!!!!!!!
|
Przy pełnej zgodzie dla twierdzeń, że ten mecz po prostu musimy wygrać, liczą się punkty, a nie styl itp. dziwią mnie głosy, że jakiekolwiek punkty dla Odry będą sensacją. Przypomnijcie sobie chociażby wiosenny mecz na Reymonta z tą drużyną. Odra Wiśle wybitnie nie leży i to było widać nawet w ostatnim meczu w Wodzisławiu. Do tego dodamy jeszcze po prostu słabą dyspozycję naszej drużyny...
Nie zrozumcie mnie źle- nie kraczę, nie sieję defetyzmu, ani nie twierdzę, że faworytem jest Odra. Po prostu zwracam uwagę na fakt, że trafiamy na wyjątkowo niewygodnego dla nas rywala w wyjątkowo ciężkim momencie. |
Cytat:
|
powinniśmy wygrać ze 3-0 i przeskoczyć Bełchatów (mecz z L w Wawie), a może kogoś jeszcze? Choć na to trudno liczyć...
|
Cytat:
|
Musi być zwycięstwo. 6 pkt. starty to już by było zbyt wiele.
|
ciężki mecz ale myślę że wygramy,no bo przecież trzeba wygrać.może na meczu krzykniemy parę razy"więcej ambicji Wisełko więcej ambicji"na meczu bodajże z ŁKS-em to poskutkowało jak przegrywaliśmy 0-2 by ostatecznie wygrać 5-2.
|
Ambicji to druzynie odmowic nie mozna. Zapierniczamy do zapalenia pluc w koncowce sezonu, inna sprawa, ze efekt punktowy mizerny. Gdzies jest problem, moze w zbyt malej ilosci strzalow z dystansu, moze boczni obroncy powinni zagrac wyzej i bardziej ofensywnie? Nie wiem, ale Skorza potrafi wyciagac dosc szybko wnioski i na pewno zagramy na 100%.
Co do rozpaczania nad strata -3pkt i 5.miejsca, to zadna strata przy tak splaszczonej czolowce tabeli, mnie bardziej przeraza chory pomysl gry przez 1.5roku na wyjezdzie, bo w tym ukladzie odrobienie tych trzech punktow przy grze gdzies na Slaskim wydaje sie nierealne |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:26. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl