![]() |
ta strona eFIFA jest dla ludzi z fifami nieoryginalnymi :]
|
Dajcie spokój z tamtą stronką , tu chodzi o to żeby pograć w doborowym towarzystwie czyli Wiślackim! koniec kropka idz do żłobka.
|
Cytat:
|
1.grzesiek632
2. Sabo 2. janko04 3.Fuss 4.marcinugorek 5.gregoriustsw 6.Jachcik 7.bluesinger 8.usioc1 9.Dżołkmen 10. *TS* 11.wislakdaniel 12. Prezydent TS 13.WiślakNH 14. Gucio25 15. Lukasz15wisla 16. Wujek dobra rada 17.Kuciel 18. Martinho Pozdro Jaszczur ;) |
1.grzesiek632
2. Sabo 2. janko04 3.Fuss 4.marcinugorek 5.gregoriustsw 6.Jachcik 7.bluesinger 8.usioc1 9.Dżołkmen 10. *TS* 11.wislakdaniel 12. Prezydent TS 13.WiślakNH 14. Gucio25 15. Lukasz15wisla 16. Wujek dobra rada 17.Kuciel 18. Martinho 19.19szczepan06 |
Do turnieju jeszcze pare dni ...
Także jakby ktoś chciał zagrać mecze towarzyskie to zapraszam na gg - 5023600 pisac jak niedostepny Mam zew ip wiec nie trzeba hamachi ani innych pierdół. |
1.grzesiek632
2. Sabo 2. janko04 3.Fuss 4.marcinugorek 5.gregoriustsw 6.Jachcik 7.bluesinger 8.usioc1 9.Dżołkmen 10. *TS* 11.wislakdaniel 12. Prezydent TS 13.WiślakNH 14. Gucio25 15. Lukasz15wisla 16. Wujek dobra rada 17.Kuciel 18. Martinho 19.19szczepan06 20.DominoForza |
jesli do piatku nie zbierzemy 32 graczy to gramy 24.. z 6 grupami...
|
1.grzesiek632
2. Sabo 2. janko04 3.Fuss 4.marcinugorek 5.gregoriustsw 6.Jachcik 7.bluesinger 8.usioc1 9.Dżołkmen 10. *TS* 11.wislakdaniel 12. Prezydent TS 13.WiślakNH 14. Gucio25 15. Lukasz15wisla 16. Wujek dobra rada 17.Kuciel 18. Martinho 19.19szczepan06 20.DominoForza 21.rafiABG |
Mam takie małe zastrzezenie... Gdy ustalimy pary to nie ustalajcie jednej godziny dla wszystkich bo nie wszyscy moga mieć czas o tej godzinie... WIęc najlepiej w tym momencie wymienic ssię swoim gg i ustalic pore dla obu wygodną
|
1.grzesiek632
2. Sabo 2. janko04 3.Fuss 4.marcinugorek 5.gregoriustsw 6.Jachcik 7.bluesinger 8.usioc1 9.Dżołkmen 10. *TS* 11.wislakdaniel 12. Prezydent TS 13.WiślakNH 14. Gucio25 15. Lukasz15wisla 16. Wujek dobra rada 17.Kuciel 18. Martinho 19.19szczepan06 20.DominoForza 21.rafiABG 22.ostach1906aka |
1.grzesiek632
2. Sabo 2. janko04 3.Fuss 4.marcinugorek 5.gregoriustsw 6.Jachcik 7.bluesinger 8.usioc1 9.Dżołkmen 10. *TS* 11.wislakdaniel 12. Prezydent TS 13.WiślakNH 14. Gucio25 15. Lukasz15wisla 16. Wujek dobra rada 17.Kuciel 18. Martinho 19.19szczepan06 20.DominoForza 21.rafiABG 22.ostach1906aka 23.PLACHO |
1.grzesiek632
2. Sabo 2. janko04 3.Fuss 4.marcinugorek 5.gregoriustsw 6.Jachcik 7.bluesinger 8.usioc1 9.Dżołkmen 10. *TS* 11.wislakdaniel 12. Prezydent TS 13.WiślakNH 14. Gucio25 15. Lukasz15wisla 16. Wujek dobra rada 17.Kuciel 18. Martinho 19.19szczepan06 20.DominoForza 21.rafiABG 22.ostach1906aka 23.PLACHO 24.Qbcio |
Ja jeszcze tej FIFY nie posiadam nawet ;)
Ale robie wszystko by mieć ją do piątku. Chyba,że ktoś zapoda jakimś dobrym linkiem ;> |
Cytat:
a ile masz tych linków? sciagaj najbardziej spakowana... hmm do piatku to musi sie zebeac jeszcze 8 osob wiec sie spiesz:-P edit: sry widze ze jestes na liscie... to do piatku MUSISZ BYĆ. |
Cytat:
podaj maila to Ci wyśle na pocztę tą Fife :P |
tak a propo to przez jaki program bedziemy grali panowie???
|
Przez HOST :)
|
1.grzesiek632
2. Sabo 2. janko04 3.Fuss 4.marcinugorek 5.gregoriustsw 6.Jachcik 7.bluesinger 8.usioc1 9.Dżołkmen 10. *TS* 11.wislakdaniel 12. Prezydent TS 13.WiślakNH 14. Gucio25 15. Lukasz15wisla 16. Wujek dobra rada 17.Kuciel 18. Martinho 19.19szczepan06 20.DominoForza 21.rafiABG 22.ostach1906aka 23.PLACHO 24.Qbcio 25.losiu2001 |
Zostało tylko 7 miejsc , prędko prędko zapisywać się Panowie!:)
Sprawa jest bardzo prosta jeśli jeden z graczy posiada zewnętrzne IP wystarczy ze kliknie multiplayer/direct ip / host i server juz stoi Natomiast jeśli nikt nie ma zew IP wtedy pozostaje już tylko połączenie się poprzez hamachi :) |
1.grzesiek632
2. Sabo 2. janko04 3.Fuss 4.marcinugorek 5.gregoriustsw 6.Jachcik 7.bluesinger 8.usioc1 9.Dżołkmen 10. *TS* 11.wislakdaniel 12. Prezydent TS 13.WiślakNH 14. Gucio25 15. Lukasz15wisla 16. Wujek dobra rada 17.Kuciel 18. Martinho 19.19szczepan06 20.DominoForza 21.rafiABG 22.ostach1906aka 23.PLACHO 24.Qbcio 25.losiu2001 26.JoeCole92 tylko ma problem z pisaniem postów |
1.grzesiek632
2. Sabo 2. janko04 3.Fuss 4.marcinugorek 5.gregoriustsw 6.Jachcik 7.bluesinger 8.usioc1 9.Dżołkmen 10. *TS* 11.wislakdaniel 12. Prezydent TS 13.WiślakNH 14. Gucio25 15. Lukasz15wisla 16. Wujek dobra rada 17.Kuciel 18. Martinho 19.19szczepan06 20.DominoForza 21.rafiABG 22.ostach1906aka 23.PLACHO 24.Qbcio 25.losiu2001 26.JoeCole92 27. Bobic |
oczywiscie przez "nieorginał" tez zagram??
|
HarryTB też sie wpisuje na liste
|
heheh a jak myslisz? 27 osob kupiło sobie oryginał?;D zagrasz zagrasz;)
|
1.grzesiek632
2. Sabo 2. janko04 3.Fuss 4.marcinugorek 5.gregoriustsw 6.Jachcik 7.bluesinger 8.usioc1 9.Dżołkmen 10. *TS* 11.wislakdaniel 12. Prezydent TS 13.WiślakNH 14. Gucio25 15. Lukasz15wisla 16. Wujek dobra rada 17.Kuciel 18. Martinho 19.19szczepan06 20.DominoForza 21.rafiABG 22.ostach1906aka 23.PLACHO 24.Qbcio 25.losiu2001 26.JoeCole92 27. Bobic 28.HarryTB |
1.grzesiek632
2. Sabo 2. janko04 3.Fuss 4.marcinugorek 5.gregoriustsw 6.Jachcik 7.bluesinger 8.usioc1 9.Dżołkmen 10. *TS* 11.wislakdaniel 12. Prezydent TS 13.WiślakNH 14. Gucio25 15. Lukasz15wisla 16. Wujek dobra rada 17.Kuciel 18. Martinho 19.19szczepan06 20.DominoForza 21.rafiABG 22.ostach1906aka 23.PLACHO 24.Qbcio 25.losiu2001 26.JoeCole92 27. Bobic 28.HarryTB 29.WislakWiDoK |
Ja chce tylko powiedziec ze jak ktos ma neta osiedlowego tzw. Radiówke to nie ma sie co zapisywać, NIe da sie z taką osobą grac . . .
|
Cytat:
hmm a to ciekawe... ja mam radiowke i jakos gram:shock: |
Ma ktoś dobry link do ściągnięcia?
WAŻNE Z góry wielkie dzięki. Dobra,zapisuje chomika.Kiedy rozpoczyna sie ten turniej? |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:42. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl