Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   FifA 09 - turniej!!! (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5051)

jaszczur90 10.11.2008 23:19

ta strona eFIFA jest dla ludzi z fifami nieoryginalnymi :]

Sabo 10.11.2008 23:23

Dajcie spokój z tamtą stronką , tu chodzi o to żeby pograć w doborowym towarzystwie czyli Wiślackim! koniec kropka idz do żłobka.

grzesiek632 10.11.2008 23:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sabo (Post 626957)
Dajcie spokój z tamtą stronką , tu chodzi o to żeby pograć w doborowym towarzystwie czyli Wiślackim! koniec kropka idz do żłobka.

jak kto woli... jak sie komus nie podoba to niechaj idzie precz! ;p

Martinho 11.11.2008 12:00

1.grzesiek632
2. Sabo
2. janko04
3.Fuss
4.marcinugorek
5.gregoriustsw
6.Jachcik
7.bluesinger
8.usioc1
9.Dżołkmen
10. *TS*
11.wislakdaniel
12. Prezydent TS
13.WiślakNH
14. Gucio25
15. Lukasz15wisla
16. Wujek dobra rada
17.Kuciel
18. Martinho



Pozdro Jaszczur ;)

19szczepan06 11.11.2008 12:07

1.grzesiek632
2. Sabo
2. janko04
3.Fuss
4.marcinugorek
5.gregoriustsw
6.Jachcik
7.bluesinger
8.usioc1
9.Dżołkmen
10. *TS*
11.wislakdaniel
12. Prezydent TS
13.WiślakNH
14. Gucio25
15. Lukasz15wisla
16. Wujek dobra rada
17.Kuciel
18. Martinho
19.19szczepan06

Sabo 11.11.2008 14:21

Do turnieju jeszcze pare dni ...

Także jakby ktoś chciał zagrać mecze towarzyskie to zapraszam na gg - 5023600 pisac jak niedostepny

Mam zew ip wiec nie trzeba hamachi ani innych pierdół.

DominoForza 11.11.2008 14:24

1.grzesiek632
2. Sabo
2. janko04
3.Fuss
4.marcinugorek
5.gregoriustsw
6.Jachcik
7.bluesinger
8.usioc1
9.Dżołkmen
10. *TS*
11.wislakdaniel
12. Prezydent TS
13.WiślakNH
14. Gucio25
15. Lukasz15wisla
16. Wujek dobra rada
17.Kuciel
18. Martinho
19.19szczepan06
20.DominoForza

grzesiek632 11.11.2008 19:44

jesli do piatku nie zbierzemy 32 graczy to gramy 24.. z 6 grupami...

rafiABG 11.11.2008 19:45

1.grzesiek632
2. Sabo
2. janko04
3.Fuss
4.marcinugorek
5.gregoriustsw
6.Jachcik
7.bluesinger
8.usioc1
9.Dżołkmen
10. *TS*
11.wislakdaniel
12. Prezydent TS
13.WiślakNH
14. Gucio25
15. Lukasz15wisla
16. Wujek dobra rada
17.Kuciel
18. Martinho
19.19szczepan06
20.DominoForza
21.rafiABG

Jachcik 11.11.2008 20:34

Mam takie małe zastrzezenie... Gdy ustalimy pary to nie ustalajcie jednej godziny dla wszystkich bo nie wszyscy moga mieć czas o tej godzinie... WIęc najlepiej w tym momencie wymienic ssię swoim gg i ustalic pore dla obu wygodną

ostach1906aka 11.11.2008 21:03

1.grzesiek632
2. Sabo
2. janko04
3.Fuss
4.marcinugorek
5.gregoriustsw
6.Jachcik
7.bluesinger
8.usioc1
9.Dżołkmen
10. *TS*
11.wislakdaniel
12. Prezydent TS
13.WiślakNH
14. Gucio25
15. Lukasz15wisla
16. Wujek dobra rada
17.Kuciel
18. Martinho
19.19szczepan06
20.DominoForza
21.rafiABG
22.ostach1906aka

PLACHO 12.11.2008 11:21

1.grzesiek632
2. Sabo
2. janko04
3.Fuss
4.marcinugorek
5.gregoriustsw
6.Jachcik
7.bluesinger
8.usioc1
9.Dżołkmen
10. *TS*
11.wislakdaniel
12. Prezydent TS
13.WiślakNH
14. Gucio25
15. Lukasz15wisla
16. Wujek dobra rada
17.Kuciel
18. Martinho
19.19szczepan06
20.DominoForza
21.rafiABG
22.ostach1906aka
23.PLACHO

Qbcio 12.11.2008 16:02

1.grzesiek632
2. Sabo
2. janko04
3.Fuss
4.marcinugorek
5.gregoriustsw
6.Jachcik
7.bluesinger
8.usioc1
9.Dżołkmen
10. *TS*
11.wislakdaniel
12. Prezydent TS
13.WiślakNH
14. Gucio25
15. Lukasz15wisla
16. Wujek dobra rada
17.Kuciel
18. Martinho
19.19szczepan06
20.DominoForza
21.rafiABG
22.ostach1906aka
23.PLACHO
24.Qbcio

WiślakNH 12.11.2008 16:53

Ja jeszcze tej FIFY nie posiadam nawet ;)
Ale robie wszystko by mieć ją do piątku.
Chyba,że ktoś zapoda jakimś dobrym linkiem ;>

grzesiek632 12.11.2008 16:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakNH (Post 627843)
Ja jeszcze tej FIFY nie posiadam nawet ;)
Ale robie wszystko by mieć ją do piątku.
Chyba,że ktoś zapoda jakimś dobrym linkiem ;>


a ile masz tych linków? sciagaj najbardziej spakowana... hmm do piatku to musi sie zebeac jeszcze 8 osob wiec sie spiesz:-P

edit: sry widze ze jestes na liscie... to do piatku MUSISZ BYĆ.

bluesinger 12.11.2008 18:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakNH (Post 627843)
Ja jeszcze tej FIFY nie posiadam nawet ;)
Ale robie wszystko by mieć ją do piątku.
Chyba,że ktoś zapoda jakimś dobrym linkiem ;>


podaj maila to Ci wyśle na pocztę tą Fife :P

Fuss 12.11.2008 18:58

tak a propo to przez jaki program bedziemy grali panowie???

janko04 12.11.2008 19:15

Przez HOST :)

losiu2001 12.11.2008 19:19

1.grzesiek632
2. Sabo
2. janko04
3.Fuss
4.marcinugorek
5.gregoriustsw
6.Jachcik
7.bluesinger
8.usioc1
9.Dżołkmen
10. *TS*
11.wislakdaniel
12. Prezydent TS
13.WiślakNH
14. Gucio25
15. Lukasz15wisla
16. Wujek dobra rada
17.Kuciel
18. Martinho
19.19szczepan06
20.DominoForza
21.rafiABG
22.ostach1906aka
23.PLACHO
24.Qbcio
25.losiu2001

Sabo 12.11.2008 21:36

Zostało tylko 7 miejsc , prędko prędko zapisywać się Panowie!:)

Sprawa jest bardzo prosta jeśli jeden z graczy posiada zewnętrzne IP wystarczy ze kliknie multiplayer/direct ip / host i server juz stoi

Natomiast jeśli nikt nie ma zew IP wtedy pozostaje już tylko połączenie się poprzez hamachi :)

Dżołkmen 13.11.2008 16:57

1.grzesiek632
2. Sabo
2. janko04
3.Fuss
4.marcinugorek
5.gregoriustsw
6.Jachcik
7.bluesinger
8.usioc1
9.Dżołkmen
10. *TS*
11.wislakdaniel
12. Prezydent TS
13.WiślakNH
14. Gucio25
15. Lukasz15wisla
16. Wujek dobra rada
17.Kuciel
18. Martinho
19.19szczepan06
20.DominoForza
21.rafiABG
22.ostach1906aka
23.PLACHO
24.Qbcio
25.losiu2001
26.JoeCole92 tylko ma problem z pisaniem postów

Bobic 13.11.2008 17:03

1.grzesiek632
2. Sabo
2. janko04
3.Fuss
4.marcinugorek
5.gregoriustsw
6.Jachcik
7.bluesinger
8.usioc1
9.Dżołkmen
10. *TS*
11.wislakdaniel
12. Prezydent TS
13.WiślakNH
14. Gucio25
15. Lukasz15wisla
16. Wujek dobra rada
17.Kuciel
18. Martinho
19.19szczepan06
20.DominoForza
21.rafiABG
22.ostach1906aka
23.PLACHO
24.Qbcio
25.losiu2001
26.JoeCole92
27. Bobic

marcinugorek 13.11.2008 17:04

oczywiscie przez "nieorginał" tez zagram??

HarryTB 13.11.2008 17:06

HarryTB też sie wpisuje na liste

grzesiek632 13.11.2008 17:06

heheh a jak myslisz? 27 osob kupiło sobie oryginał?;D zagrasz zagrasz;)

grzesiek632 13.11.2008 17:07

1.grzesiek632
2. Sabo
2. janko04
3.Fuss
4.marcinugorek
5.gregoriustsw
6.Jachcik
7.bluesinger
8.usioc1
9.Dżołkmen
10. *TS*
11.wislakdaniel
12. Prezydent TS
13.WiślakNH
14. Gucio25
15. Lukasz15wisla
16. Wujek dobra rada
17.Kuciel
18. Martinho
19.19szczepan06
20.DominoForza
21.rafiABG
22.ostach1906aka
23.PLACHO
24.Qbcio
25.losiu2001
26.JoeCole92
27. Bobic
28.HarryTB

WislakWiDoK 13.11.2008 22:41

1.grzesiek632
2. Sabo
2. janko04
3.Fuss
4.marcinugorek
5.gregoriustsw
6.Jachcik
7.bluesinger
8.usioc1
9.Dżołkmen
10. *TS*
11.wislakdaniel
12. Prezydent TS
13.WiślakNH
14. Gucio25
15. Lukasz15wisla
16. Wujek dobra rada
17.Kuciel
18. Martinho
19.19szczepan06
20.DominoForza
21.rafiABG
22.ostach1906aka
23.PLACHO
24.Qbcio
25.losiu2001
26.JoeCole92
27. Bobic
28.HarryTB
29.WislakWiDoK

zidanemarcin 13.11.2008 22:55

Ja chce tylko powiedziec ze jak ktos ma neta osiedlowego tzw. Radiówke to nie ma sie co zapisywać, NIe da sie z taką osobą grac . . .

grzesiek632 14.11.2008 15:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zidanemarcin (Post 628715)
Ja chce tylko powiedziec ze jak ktos ma neta osiedlowego tzw. Radiówke to nie ma sie co zapisywać, NIe da sie z taką osobą grac . . .


hmm a to ciekawe... ja mam radiowke i jakos gram:shock:

WiślakNH 14.11.2008 15:50

Ma ktoś dobry link do ściągnięcia?
WAŻNE
Z góry wielkie dzięki.

Dobra,zapisuje chomika.Kiedy rozpoczyna sie ten turniej?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:42.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl