Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Co robić w trakcie bana? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4632)

WHITE*STAR 22.07.2008 22:39

Ja miałem bana od 20.07.08.r na tydzień i nawet nie wiem za co. Z początku osądzałem użytkownika Maćko do którego wcześniej wysłałem PW w której "pokazałem, że miałem rację". Jednak później się okazało, że to nie mógł i nie był On i za oskarżenia go przeprosiłem. Dalej nie wiem i się nie dowiem za co to było, komunikat jako dostałem to pokemoniada(Chyba będę musiał prosić o definicję tego słowa;]), jednak ja nie robię błędów ortograficznych, ani off-topów , nie zmyślam i nie zaliczam się do dzieci neo. A co robiłem przez ten czas? Usunąłem historię przeglądania i mogłem dalej zaglądać na forum i i czytać artykuły. Po dwóch dniach jednak wyjechałem do babci, przez co jakoś mi to minęło. Od tego czasu po kilku postach myślałem, że bana dostane znowu nie wiedząc za co, jednak jak czytam wypowiedzi Po Prostu Wiślak i widzę, że ta osoba wciąż jest bez bana to jestem bardzo niespokojny co też tutaj się dzieję.
Jak za tego posta dostanę bana lub za innego w którym nie wytrzymam i zacznę jechać po osobie o której pisze powyżej to wielkiej straty nie będzie. Większość osób z którymi fajnie sie pisało ma już bany, a reszta boi się pisać w obawie, że do nich dołączą.
Na koniec pragnę pozdrowić wszystkich Moderatorów, którzy czuwają nad bezpieczeństwem tej strony. Nie pytając co te forum robi dla nich, a myśląc co mogą zrobić dla dobra tego forum.

7 kotów 22.07.2008 23:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WHITE*STAR (Post 572166)
Na koniec pragnę pozdrowić wszystkich Moderatorów, którzy czuwają nad bezpieczeństwem tej strony. Nie pytając co te forum robi dla nich, a myśląc co mogą zrobić dla dobra tego forum.


Wszystkie White Stary to fajne chlopaki.
Bardzo Cie polubilem, chlopie.

gigant 23.07.2008 01:16

Ja za to, dostałem pierwsze historyczne ostrzeżenie w postaci tego sędziego z kartką, od moderatora Orzeua za założenie głupiego tematu. Nawet potem nie lubiłem tego Orzeua przez jakies 3 dni. Po tym czasie przemyślałem swoje zachowanie i od tamtej pory piszę tylko poważne i merytoryczne posty.

Teraz bardzo lubię wszystkich modów, modki i adminów. Łubu dubu, łubu dubu, niech nam zyją moderatorzy forum naszego klubu, niech żyją nam. To ja gigant,wczoraj nie chwaliłem, bo zapomniałem.

Gordian 23.07.2008 10:47

bany jak bany - potrzebne są, ale jak już dajecie to moglibyście informować za co, żeby drugi raz nie popełnić tego błędu. Dawno temu "przyplątał" mi się jakiś ban i do dziś nie wiem za co...

ewcia 23.07.2008 10:50

Przy dawaniu bana wpisuje się powód, widocznie widzą go tylko inni moderatorzy ;)

Coach 23.07.2008 10:54

kiedys po meczu z Jagiellonia dostalembana za wpis w polityce transferowej. Niby wszystko ok tylko ze do dzis pamietam tego posta (bo to byl jedyny w tamtym dniu w polityce transferowej) brzmiał on mniej wiecej tak : Renusz ma dobrą technika , widac se soie wyroznia beda z niego ludzie , pasuje do Wisły. Moze mi teraz ktos powiedziec co w tym złego ?

Gordian 23.07.2008 12:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ewcia (Post 572343)
Przy dawaniu bana wpisuje się powód, widocznie widzą go tylko inni moderatorzy ;)


hehe ;) oficjalny powód mojego bana to, uwaga, uwaga, attencione :-P : banan. Tak, tak to jest powód tylko szkoda, że ja nie kapuje ocb.

MatixNH 23.07.2008 12:35

bannik
 
Noto ja bede rekordzista ;P Za czasow junior member ban na pol roku(6miechow) a obrazanie mieszkancow warszawy i tam jeszcze kogos ;P oczywiscie niektorzy bana by za to niedostali... ale ja tam nierozpaczalem bo moja srednia to1 post na tydzien albo rzadziej ;P^^ xD

Pablo84 23.07.2008 12:44

Ja w swojej karierze dostałem zółtą kartkę i ostrzeżenie.
Gdy zadebiutowałem na forum od razu dostałem żółtą kartkę za założenie tematu w piłkarskim "Dlaczego nikt nie lubi warszawiaków":pobity:
Drugie ostrzeżenie dostałem od Wilka za nazwanie Frankowskiego pedałem :D

drevno 23.07.2008 12:47

Ja wtedy zaczynam nałogowo grac xD......

igortsw 23.07.2008 13:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez drevno (Post 572434)
Ja wtedy zaczynam nałogowo grac xD......

Nie stety prawdą jest że gdy odchodzi sie od forum wpada się w inny często gorszy nałóg (joke :D)
Ktoś u góry pisal że miał do żywotniego banana, za co takiego można dostać ??

<Crasch> 23.07.2008 14:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Coach (Post 572346)
kiedys po meczu z Jagiellonia dostalembana za wpis w polityce transferowej. Niby wszystko ok tylko ze do dzis pamietam tego posta (bo to byl jedyny w tamtym dniu w polityce transferowej) brzmiał on mniej wiecej tak : Renusz ma dobrą technika , widac se soie wyroznia beda z niego ludzie , pasuje do Wisły. Moze mi teraz ktos powiedziec co w tym złego ?

A no to że Wisła nim nie jest\nie była zainteresowana, a czytając po 20 postów dziennie, jak to źle że sie nie interesują Pawłowskimi czy innymi Renuszami (któż to?) od czytania tych bredni rzygać sie chce.
Temat ten służy do pisania KIM Wisła sie zainteresowała, a nie od tego że np. Ja sie nim interesuje to wszyscy muszą wiedziec. Od tego jest temat Gdybym był Bednarzem.
Aha

To zapewne nie był ban za jeden post tylko za stracenie cierpiości do czytania ilości twoich tego typu postów.

Coach 23.07.2008 14:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez <Crasch> (Post 572533)
A no to że Wisła nim nie jest\nie była zainteresowana, a czytając po 20 postów dziennie, jak to źle że sie nie interesują Pawłowskimi czy innymi Renuszami (któż to?) od czytania tych bredni rzygać sie chce.
Temat ten służy do pisania KIM Wisła sie zainteresowała, a nie od tego że np. Ja sie nim interesuje to wszyscy muszą wiedziec. Od tego jest temat Gdybym był Bednarzem.
Aha

To zapewne nie był ban za jeden post tylko za stracenie cierpiości do czytania ilości twoich tego typu postów.

W tematach transferowych naprawdę nie często się wpisuje :) A wtedy nie było jeszcze tematu Gdybym był Bednarzem:P

<Crasch> 23.07.2008 15:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Coach (Post 572547)
W tematach transferowych naprawdę nie często się wpisuje :) A wtedy nie było jeszcze tematu Gdybym był Bednarzem:P

nie mam nic do ciebie ale jak jest dużo takich postow to takie coś denerwuje...

AMF 23.07.2008 17:39

kiedyś dostałem na 3 dni chyba. za komentarz w infonecie. pijany byłem więc ban niezbyt słuszny:D za dużo się tutaj nie wypowiadam więc przeżyłem

Johny84 23.07.2008 17:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ewcia (Post 572139)
N. chcesz? :)


A co jeszcze Ewciu oprocz banow rozdajesz :p ?

Joaquin 23.07.2008 17:57

Ja dostałem żółtą ( nie pamiętam za co) i czerwoną jeszcze kartkę ( a to na własne życzenie po meczu z Tbilisi nie wytrzymałem...i poprosiłem o bana aby ochłonąć).

I mam takie pytanie do modów (wiem że to nie ten temat ale nie chce bana). Czy te poprzednie bany mi się skasowały?? czy jak teraz coś bym dostał to od razu mnie na forum na stałe nie ma??

usiu 23.07.2008 18:04

nie jestem pewien ale być może miałem dawno dawno temu żółtą kartkę i podpis "rozmywaczus pospolitus" od Planktona

ale to w sumie były zamierzchłe czasy i do końca nie jestem pewien czy było to prawdą czy nie

:evil:

grzesiek632 23.07.2008 21:32

witam!!!
własnie wróciłem z BANencji ;)) trwało to wszystko tydzień do dzis do 22:00 a wszystko poszło o to ze którys z SZANOWNYCH PANÓW moderatorów uznal że pisze nie na temat w naszej polityce transferowej....
wnioski sa nastepujace dla mnie:
- nie pierdzielic
- nie pierdzielic
- nie pierdzielic
a i najgorsze w tym okresie oczekiwania ( w trakcie bana) było to ze czasami jak czytałem wypowiedzi niektórych osob na forum, to aż mnie skrecało a zeby cos odpisac i udowodnic ze ten ktos jest w błedzie ;)))

Coach 23.07.2008 21:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez <Crasch> (Post 572574)
nie mam nic do ciebie ale jak jest dużo takich postow to takie coś denerwuje...

Spoko ja wszystko rozumiem , na forum też jestem stosunkowo krótko , wiem , że nieraz zdarzy mi się napisać jakąś kompletną bzdurę i , że za takie coś latają bany :)

Piotrek1991 23.07.2008 22:26

Ja tam byłem zbanowany chyba na tydzień za to, że nie zauważyłem tego, że ktoś podał wcześniej odpowiedź na moje pytanie... Nie płakałem na banicji ;] Mogłem się np pouczyć lub więcej czasu spędzić na czymś pożytecznym, np spaniu.

DrewniaQ 24.07.2008 11:10

Powróciłem po tygodniu, ban dany słusznie.. :P
Chodziłem po forum, bez logowania.

Vinci 24.07.2008 11:13

Rany, same szczere wyznania w tym temacie ...ale sie rodzinnie zrobiło :lol:

pan_premier 24.07.2008 11:21

no ja wyzbywam się wszelkich wyrzutów jak chodzi o banowanie:D
wszyscy tacy jacyś lepsi wracają :>

a co do pytań, że "ja dostałem bana za coś a ktoś inny nie": my tu nie jesteśmy na etacie, nie podbijamy karty rano i wieczorem, masz pecha to cię ktoś ustrzeli, a innemu modowi to samo umknie, lub nie zna np. całej twórczosci danego usera itp
Staramy sie żeby było o równo i sprawiedliwie, ale jest nas troche mało i jak w każdym osądzaniu decyduje też własna interpretacja przepisów...

pysio 24.07.2008 11:32

ja dostaję dosyć często bany, głównie dwumiesięczne, przeważnie oczywiście niesłusznie! ale cóż już się przyzwyczaiłem :D Co robię w trakcie bana? czekam, aż się skończy i myślę co znowu głupiego napisać, aby sprowokować jakiegoś moderatora :D i tak od 5 lat :D

kądzikowski 24.07.2008 11:51

Ja mialem już 3 bany, najdłuższy był chyba miesięczny. Czasem zastanawiam się za co, bo zadnych glupich postow w tym czasie co bana dostalem nie pisalem(wg mnie oczywiscie:P) Teraz dostałem karę 2 pkt za nabijanie, a zapytalem się tylko Pabloo84 gdzie ogląda mecz Legii, gdyż nie widzialem zwiastunu na TVP2. Ale było minęło i nie ma co tego roztrząsac:D A co robię? oberwuję forum,jak większość, zeby nie wypasc z obiegu.

Pozdrawiam Wszystkich Moderatorów..wykonujecie kawał dobrej roboty pilnując tego forum...

E:..a to nie...pomyliło mi się...najdłuższy był miesięczny..

tomasz1906 24.07.2008 12:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kądzikowski (Post 573196)
Ja mialem już 3 bany, najdłuższy był chyba 4-miesięczny. Czasem zastanawiam się za co, bo zadnych glupich postow w tym czasie co bana dostalem nie pisalem(wg mnie oczywiscie:P) Teraz dostałem karę 2 pkt za nabijanie, a zapytalem się tylko Pabloo84 gdzie ogląda mecz Legii, gdyż nie widzialem zwiastunu na TVP2. Ale było minęło i nie ma co tego roztrząsac:D A co robię? oberwuję forum,jak większość, zeby nie wypasc z obiegu.

Pozdrawiam Wszystkich Moderatorów..wykonujecie kawał dobrej roboty pilnując tego forum...

Tak tylko popatrzylem na date Twojej rejestracji..........

GabrielloTS 24.07.2008 12:39

A ja mam pytanie do Wielmożnego Pana_Premiera... Czy to że dajesz bany za nic sprawia Ci jakąś satysfakcje? Przeważnie ludzie którym nic nie wychodzi w życiu codziennym i mają sporo kompleksów odbijają to sobie później w ten właśnie sposób. Mam cichą nadzieję że Pan_Premier takowym człowiekiem nie jest... Chociaż miałbym pewne wątpliwości sądząc po temacie jaki założył :-)

Gorąco pozdrawiam i mam nadzieje ze odpiszesz na moje pytanie a nie dasz kolejnego bana... bo tak najprościej.

Kamyk 24.07.2008 12:58

Miałem kilka razy bana, dawno temu. Za typową pokemoniadę, której wtedy nie rozumiałem, ale człowiek na błędach się uczy. A jak spędziłem czas? Na zwykłym lajcie, forum to nie jedyna odskocznia od życia doczesnego:)

qubu 24.07.2008 13:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pysio (Post 573185)
ja dostaję dosyć często bany, głównie dwumiesięczne, przeważnie oczywiście niesłusznie! ale cóż już się przyzwyczaiłem :D Co robię w trakcie bana? czekam, aż się skończy i myślę co znowu głupiego napisać, aby sprowokować jakiegoś moderatora :D i tak od 5 lat :D

Jednak na samym początku prowokacja udała Ci się bezbłędnie ;)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:19.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl