![]() |
Mam pytanie do osiemnastych urodzin brakuje mi dokładnie miesiąc. Jeśli dostane zaświadczenie od instruktora ze zgodą zapisania sie na egazamin to moge iść się zapisać nie mając jeszcze 18 lat i nie mając dowodu osobistego ?
|
WISLA 1906 NH ja mam 18 niedlugo ale jak na dowod czeka sie miesiac to tez nie bede go mial na egzamin ... wez paszport zreszta na stronce MORDu masz wykaz jakie dokumenty maja byc
|
mozna sie zapisac. egzamin moze byc najwczesniej w dniu urodzin. do zapisania potrzebujesz paszport oraz w zaleznosci od Wordu/mordu zaswiadczenie o zameldowaniu ktore dostaniesz w urzedzie miasta za 17 zł.
|
A legitymacja wystarczy + zaświadczenie o zameldowaniu? bo paszportu też nie mam :/
|
a legitymacja wystarczy + zaświadczenie o zameldowaniu ? Bo paszportu też nie mam :/
|
musisz miec dokument z wpisanym miejscem zamieszkania i PESELEM.Na legitymacje pani w okienku nawet nie chce patrzeć.
|
musi byc paszport
|
Cytat:
Nie masz dowodu... musisz mieć PASZPORT + zaświadczenie o zameldowaniu Pozdrawiam i życzę powodzenia na egzaminach:P |
nie wiem jak u Ciebie ale u mnie w paszporcie jest wpisany pesel
|
Cytat:
|
trzeba zadzownic i sie dowiedziec co wymagana dany osrodek
gdzies chca tylko paszport badz paszport i pesel badz paszport, pesel i zaswiadczenie o zameldowaniu. nowe czerwone paszporty maja pesel, te stare niebieskie z tego co wiem nie mialy. zadzownic dowiedziec sie i po problemie. oczywiscie legitymacja tutaj nie wchodzi w gre. |
W sierpniu kończy mi się ważność prawa jazdy. Miałem je na okres 5 lat ze względu na wadę wzroku. Co teraz muszę zrobić, żeby dostać bezterminowe prawo jazdy?
|
5 sierpnia 8:30 :)
|
Etiop - w największym skrócie: iść na kolejne badanie w soczewkach kontaktowych...
|
jutro to nie ma szans na odebranie prawka z urzedu ?
|
Niedziela ... - nie ma szans
|
jemu chyba o sobote chodziło...
|
sorry troche straciłem rachube czasu ...
|
Zeby isc po termin na egzamin to trzeba sie zapisywac przez interner?? Jezeli sei nie zarejestrowalem interentowo to zostane przyjety ?
majac dowod tymczasowy musze miec zaswiadczenie o zameldowaniu ?? |
Cytat:
Nie trzeba zapisywać sie przez internet,bo czegoś takiego nie ma. |
|
Ile się czeka na wyrobienie duplikatu prawka?
|
Jutro zdaje prawko w Tarnowie. Jeśli zdam tam teorie a jazdy nie, to w Krakowie bedę musiał zdawać łączony czy same jazdy ?
|
Niech ktoś kumaty potwierdzi że zapisanie się na tej stronce podanej przez Arteke ma sens.
Byłoby to znaczne udogodnienie. Wie ktoś gdzie mogę pobrać jakiś program który sprawdzi moją wiedzę z teorii ? Takie coś jakby próbny egzamin. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
ZApisalem sie dzisiaj na 14.45. Wszystko jest Ok. Wchodzisz do MORDu pierwsze co robisz robisz oplate za egzamin. Potem z tym swistkiem idziesz do Biura Obslugi Kiienta na ta godzine, na ktora sie zapisales ( oczywiscie bez kolejki, bez numerkow!! ) mowisz pani, ze zapisywales sie na ta i ta godzine i dostajesz termin na egzamin. p.s nie weim co sie podzialo, ale dostalem termin na 1 sierpnia :D :D p.s.2 sory za chaos w mojej wypowiedzi, lae jest pozno :P pozdrawiam jak by cos bylo niejasne to chetnie pomoge. http://www.mord.krakow.pl/calendar.p...rwacja/28/2008 |
nie kojarzycie gdzie można kupić/dostać/skąd ew. ściągnąć naklejki na szybę dla kierowców "inwalidów" ( umysłowych ) parkujących na miejscach dla niepełnosprawnych. jak mnie to wk...a jak ( o dziwo najczęściej luksusowe ) auta stają na miejscach dla niepełnosprawnych. Oczywiście oznakowań iż jest to pojazd niepełnosprawnego brak.
|
Cytat:
|
nero, byłem się dziś zapisać na egzamin, urodziny mam 09.08 a termin dostałem na 05.08 więc jest to rozbieżne z tym co mówiłeś, że do egzaminu państwowego można przystąpić najwcześniej w dniu 18 urodzin.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:22. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl