Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Prawo jazdy (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=316)

WISŁA 1906 NH 21.06.2008 14:35

Mam pytanie do osiemnastych urodzin brakuje mi dokładnie miesiąc. Jeśli dostane zaświadczenie od instruktora ze zgodą zapisania sie na egazamin to moge iść się zapisać nie mając jeszcze 18 lat i nie mając dowodu osobistego ?

WiselkaMLP 21.06.2008 14:38

WISLA 1906 NH ja mam 18 niedlugo ale jak na dowod czeka sie miesiac to tez nie bede go mial na egzamin ... wez paszport zreszta na stronce MORDu masz wykaz jakie dokumenty maja byc

nero 22.06.2008 23:37

mozna sie zapisac. egzamin moze byc najwczesniej w dniu urodzin. do zapisania potrzebujesz paszport oraz w zaleznosci od Wordu/mordu zaswiadczenie o zameldowaniu ktore dostaniesz w urzedzie miasta za 17 zł.

WISŁA 1906 NH 23.06.2008 07:29

A legitymacja wystarczy + zaświadczenie o zameldowaniu? bo paszportu też nie mam :/

WISŁA 1906 NH 23.06.2008 07:31

a legitymacja wystarczy + zaświadczenie o zameldowaniu ? Bo paszportu też nie mam :/

kriz69 23.06.2008 07:44

musisz miec dokument z wpisanym miejscem zamieszkania i PESELEM.Na legitymacje pani w okienku nawet nie chce patrzeć.

Arteka1906 23.06.2008 07:46

musi byc paszport

d.j 23.06.2008 08:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kriz69 (Post 555667)
musisz miec dokument z wpisanym miejscem zamieszkania i PESELEM.Na legitymacje pani w okienku nawet nie chce patrzeć.

Nie wprowadzaj ludzi w błąd...W paszporcie nie masz wpisanego ani miejsca zamieszkania ani peslu...Fakt faktem o legitymacji nie ma mowy... Legitymacja nie jest jakimś tam dokumentem państwowym czy coś takiego:P

Nie masz dowodu... musisz mieć PASZPORT + zaświadczenie o zameldowaniu

Pozdrawiam i życzę powodzenia na egzaminach:P

KoPer 23.06.2008 09:11

nie wiem jak u Ciebie ale u mnie w paszporcie jest wpisany pesel

kriz69 23.06.2008 09:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez d.j
Nie wprowadzaj ludzi w błąd...W paszporcie nie masz wpisanego ani miejsca zamieszkania ani peslu...

paszporty sa tak pojebane że w niektórych jest adres i PESEL a w niektórych jest tylko jedno albo drugie a w jeszcze innych nie masz ani tego ani tego

nero 23.06.2008 20:29

trzeba zadzownic i sie dowiedziec co wymagana dany osrodek
gdzies chca tylko
paszport badz
paszport i pesel badz
paszport, pesel i zaswiadczenie o zameldowaniu.

nowe czerwone paszporty maja pesel, te stare niebieskie z tego co wiem nie mialy.
zadzownic dowiedziec sie i po problemie.

oczywiscie legitymacja tutaj nie wchodzi w gre.

Etiop 24.06.2008 20:01

W sierpniu kończy mi się ważność prawa jazdy. Miałem je na okres 5 lat ze względu na wadę wzroku. Co teraz muszę zrobić, żeby dostać bezterminowe prawo jazdy?

WiselkaMLP 27.06.2008 11:50

5 sierpnia 8:30 :)

cristovao 27.06.2008 13:23

Etiop - w największym skrócie: iść na kolejne badanie w soczewkach kontaktowych...

Firo 27.06.2008 16:46

jutro to nie ma szans na odebranie prawka z urzedu ?

KoPer 28.06.2008 14:49

Niedziela ... - nie ma szans

Andrzej_TSW 28.06.2008 16:35

jemu chyba o sobote chodziło...

KoPer 28.06.2008 17:05

sorry troche straciłem rachube czasu ...

Arteka1906 01.07.2008 20:24

Zeby isc po termin na egzamin to trzeba sie zapisywac przez interner?? Jezeli sei nie zarejestrowalem interentowo to zostane przyjety ?

majac dowod tymczasowy musze miec zaswiadczenie o zameldowaniu ??

WiślakNH 01.07.2008 20:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arteka1906 (Post 560580)
Zeby isc po termin na egzamin to trzeba sie zapisywac przez interner?? Jezeli sei nie zarejestrowalem interentowo to zostane przyjety ?

majac dowod tymczasowy musze miec zaswiadczenie o zameldowaniu ??

Jakie zapisywanie przez internet?
Nie trzeba zapisywać sie przez internet,bo czegoś takiego nie ma.

Arteka1906 01.07.2008 21:28

http://www.mord.krakow.pl/calendar.p...rwacja/28/2008

swirson 01.07.2008 21:28

Ile się czeka na wyrobienie duplikatu prawka?

qqbaa 03.07.2008 16:40

Jutro zdaje prawko w Tarnowie. Jeśli zdam tam teorie a jazdy nie, to w Krakowie bedę musiał zdawać łączony czy same jazdy ?

Mario Nh 03.07.2008 18:50

Niech ktoś kumaty potwierdzi że zapisanie się na tej stronce podanej przez Arteke ma sens.
Byłoby to znaczne udogodnienie.

Wie ktoś gdzie mogę pobrać jakiś program który sprawdzi moją wiedzę z teorii ? Takie coś jakby próbny egzamin.

qqbaa 03.07.2008 18:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mario Nh (Post 561787)

Wie ktoś gdzie mogę pobrać jakiś program który sprawdzi moją wiedzę z teorii ? Takie coś jakby próbny egzamin.

http://www.grupaimage.com.pl/testy/

Kyno 03.07.2008 20:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez qqbaa (Post 561751)
Jutro zdaje prawko w Tarnowie. Jeśli zdam tam teorie a jazdy nie, to w Krakowie bedę musiał zdawać łączony czy same jazdy ?

Same jazdy.

Arteka1906 04.07.2008 23:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mario Nh (Post 561787)
Niech ktoś kumaty potwierdzi że zapisanie się na tej stronce podanej przez Arteke ma sens.
Byłoby to znaczne udogodnienie.

Wie ktoś gdzie mogę pobrać jakiś program który sprawdzi moją wiedzę z teorii ? Takie coś jakby próbny egzamin.


ZApisalem sie dzisiaj na 14.45. Wszystko jest Ok. Wchodzisz do MORDu pierwsze co robisz robisz oplate za egzamin. Potem z tym swistkiem idziesz do Biura Obslugi Kiienta na ta godzine, na ktora sie zapisales ( oczywiscie bez kolejki, bez numerkow!! ) mowisz pani, ze zapisywales sie na ta i ta godzine i dostajesz termin na egzamin.

p.s nie weim co sie podzialo, ale dostalem termin na 1 sierpnia :D :D
p.s.2 sory za chaos w mojej wypowiedzi, lae jest pozno :P pozdrawiam
jak by cos bylo niejasne to chetnie pomoge.

http://www.mord.krakow.pl/calendar.p...rwacja/28/2008

LoRd 10.07.2008 18:30

nie kojarzycie gdzie można kupić/dostać/skąd ew. ściągnąć naklejki na szybę dla kierowców "inwalidów" ( umysłowych ) parkujących na miejscach dla niepełnosprawnych. jak mnie to wk...a jak ( o dziwo najczęściej luksusowe ) auta stają na miejscach dla niepełnosprawnych. Oczywiście oznakowań iż jest to pojazd niepełnosprawnego brak.

aluszkaa 11.07.2008 09:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LoRd (Post 565358)
nie kojarzycie gdzie można kupić/dostać/skąd ew. ściągnąć naklejki na szybę dla kierowców "inwalidów" ( umysłowych ) parkujących na miejscach dla niepełnosprawnych. jak mnie to wk...a jak ( o dziwo najczęściej luksusowe ) auta stają na miejscach dla niepełnosprawnych. Oczywiście oznakowań iż jest to pojazd niepełnosprawnego brak.

Takie naklejki są na allegro. Widziałam też w kilku sklepach z częściami motoryzacyjnymi. Na 100% są w sklepie na starym parkingu pod Hutą (Mittal), jadąc al. Solidarności od placu centralnego skręcasz prawie przed samą hutą w prawo,na parking. Po lewej jest taki mały sklepik i masa różnych naklejek.

David. 11.07.2008 10:13

nero, byłem się dziś zapisać na egzamin, urodziny mam 09.08 a termin dostałem na 05.08 więc jest to rozbieżne z tym co mówiłeś, że do egzaminu państwowego można przystąpić najwcześniej w dniu 18 urodzin.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:22.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl