![]() |
Cytat:
|
to sie kupy nie trzyma.. jak moze E byc drozsze od C? i porownywalne z A/B?
C i A/B to beda najlepsze sektory w wiekszosci dla cichego widza czy jak ktos woli dla piknika (super widok) i zaplecze nieporownywalnie lepsze od tego na E i kiedys na D.. na D (mlyn) mysle ze 15- gora 20 zl to bylaby rozsadna cena, wtedy byly po 20 ale stadion nie byl na 30 tys miejsc, poza tym trybuna sie nie zmienila, (jedyne co to dodadza to klatki i kible) o reszcie nie chce gdybac... bo trudno tak na prawde wywnioskowac jak oni to widza.. pewnie walna na bide 45 zl na A/B i C (gora) i 40 zl (dol), narozniki 30 zl (najlepiej jakby w przyszlosci zrobili taki plan sektorow z numeracja gdzie pisze, ktore miejsca maja zaburzona widocznosc itp, cos jak na kupbilet (jesli chodzi o numeracje), to bylaby najlepsza opcja.. bo tym sposobem na trybunie C i A/B moga byc bilety nawet od 10 zl (to sie tyczy miedzy innymi tych miejsc obok tego murku gdzie sie zaczynaja loze) po 20 konczac na 45 zl , zalezy od miejsca z E i D moze odpuszcza ale o tym bedzie mozna myslec po oddaniu calego stadionu.. na mecz z Korona (mlyn mam nadzieje ze jednak na E, bo komicznie bedzie wygladac jak ten sektor bedzie przeznaczony dla przyjezdnych, a jest kilkanascie ekip w lidze ktore co najwyzej przyjada w 300 osob, dwie nawet 150 nie uzbieraja.. a pozostale ponad 5 tys bedzie puste, trzeba wybic im ten pomysl z glowy, coz, trzeba zrezygnowac z przyjezdnych do czasu oddania reszty stadionu, bo jesli tak to ma wygladac to zwykly bezsens.. wole zeby naszych weszlo prawie 6 tys niz wiecej przyjechalo 200 osob czy nawet 500 kogos tam i 3/4 meczu spiewalo Wisla to stara k.. a ponad 5 tys naszych stala przed brama, tez uwazam ze mecze bez kibicow gosci traca na wadze, ale sytuacja jest taka a nie inna, i trzeba to utrzymac do listopada ) bilety moze beda jeszcze dosyc przyzwoite.. C nie jest przystosowane do mlyna, tym bardziej opraw, zreszta watpie zeby wladze Wisly zgodzili sie na spuszczenie cen tym bardziej na gorny sektor, szkoda ze to D nie jest juz zrobione, sprawa bylaby zalatwiona i spokoj, nie ma lepszej trybuny od naszej D do dopingu i opraw na dzis dzien w PL (co potwierdzaja fani Legii czy Amiki), pozostaje przeniesc sie na chwile na E, trzeba tez na to patrzec poprzez pryzmat budzetu klubu.. dlatego lepiej zeby bardziej zamozni zajeli sektory C i wieksza kasa wplynela do klubu |
Zgadzam sie choc nie przeczytałem dokładnie:) Juz Chyba powinni podac ceny karnetów nie wiem na co oni czekają
|
Cytat:
|
Acha:/ moze byc lipa ostra w takim razie z tą frekwencją jak nie dadzą umiarkowanej ceny
|
Będą karnety na ta rundę?
|
Ceny Ok, poza tym, że narożniki są droższe od G. Oprócz czynników jakie wypisał rav niepokoi mnie to, że na G znajdzie się z racji najniższej ceny wiele przypadkowych osób. Cóż, nasza w tym głowa teraz żeby szybko je przed nimi wykupić.
|
Cytat:
Karnety będą od wiosny. |
Powini dac na g po 15zl to by było dobrze wsumie
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Niższe cany na parter. "Gorsza" widoczność, trybuna nie jest w pełni zadaszona
|
Cytat:
|
Cytat:
NO BEZ JAJ ! porównajcie sobie inne kluby i ceny, 20zł to już jest na prawde SUPER CENA |
Cytat:
|
15 PLN ??? Ta, najlepiej to za darmo niech będą i każdemu jeszcze koszulkę Żurawskiego z podpisem przy wejściu. Ludzie ogarnijcie się. 20 PLN to i tak o co najmniej 10 za mało. To powoduje takie sytuacje jak ostatnio na G, gdzie g1 i g5 wlaściwie milczało.
Według mnie ceny biletów powinny kształtować się w ten sposób, biorąc pod uwagę już nowe nazwenictwo sektorów: G i C - 30-35 PLN D+A, B - góra 60-70, dół 50 PLN narożniki - 40 Wg mnie takie ceny byłyby odpowiednio dobrane do charakterystyki kibica - wiadomo piknik zapłaci więcej, żeby w spokoju sobie obejrzeć mecz, siedząc na krześle. Poprzez podniesienie cen i zwiększenie dysproporcji pomiędzy pomiędzy nimi zaniechamy takich sytuacji, gdzie ludzie kupowali bilety na g, bo były najtańsze. |
Tak tylko jak mamy wypełnić cały stadion ( kiedy już będzie gotowy ) w 100 % jeśli wejściówki będą po 70 zł?
|
Cena 20-25 pln za G to max. 30 za C i 40-50 za E. To są ceny normalne w miarę. Patrząc na możliwości zarobkowe ludzi w tym chorym kraju.
|
Cytat:
O jakim meczu Ty mówisz? Że niby z Koroną g1 i g5 milczało. A mam pytanie, czy w ogóle widziałeś mecz, choćby w telewizji? Według mnie ceny biletów powinny kształtować się w ten sposób, biorąc pod uwagę już nowe nazwenictwo sektorów: Cytat:
Moim zdaniem cena biletów na większość (min. 10 tys miejsc) nie powinna przekraczać cen biletu do kina. 20 zł na C i G to kwota jak najbardziej odpowiednia. Narożniki zrobić po 30 zł. A na wschodnią i zachodnią po 40 i 50 zł, ewentualnie kilkaset miejsc (300 np.) bilety po 80 zł, ale to takie miejsca w klasie biznes. Więcej klub zarobi na tańszych biletach, jak więcej ich sprzeda. Weźcie pod uwagę to, że dużo osób przyszło na Koronę bo boooom, otwarcie stadionu, na Polonii Bytom tego nie będzie, dlatego trzeba zrobić ceny przystępne dla człowieka, który zarabia średnio. |
Takie ceny jakie były na Koronę są moim zdaniem idealne.Aby stadion był pełen nie można przesadzać.Takiego zwykłego szarego widza który chce przyjść na mecz z rodziną nie stać aby dać co dwa tyg.po 70 zł za jeden bilet.Spokojniejsi niech płacą max 40-50 skoro chcą oglądać a fanatycy 20-25.Bo co z tego że stadion zostanie oddany do użytku skoro będzie świecił pustkami trzeba pamiętać też i o piknikach bo oni też wypełniają obiekt.
|
Dobrze jest tak jak jest na te sektory ;D
Jeszcze informacja w Wiślackim Świecie odnośnie trybun (g/d - "tam meczu nie obejrzysz" itd.) i lodzio miodzio. |
Jeżeli oddadzą do użytku cały stadion to MOIM ZDANIEM cena na G powinna zostać tj 20 zł. Na młyn zrobił bym 22 zł. Czemu tak? 20 zł do kasy klubu a 2 zł na konto UW/WG. Jakie korzyści? Ci którzy chcą dopingować Wisłę bez problemu dadzą 2 zł więcej. 2 zł na szczytne cel. Tzw lansery i reszta będzie wolała obejrzeć mecz w spokoju na sektorze G. Najtańszej trybunie. Problem tylko, że nie wiem gdzie będzie klatka i jak wielki będzie bufor. Wie ktoś?
|
Cytat:
Jeszcze zniżki studenckie.. ta.. a co my mamy takie ceny jak na Legii, że faktycznie emerytom czy studentom trzeba dać trochę niższe? Bez przesady. |
Cytat:
|
2 zlote? - trochę mała ta różnica, zwłaszcza że później ma się czym chwalić, bo 'był na młynie"...
|
Cytat:
Tak się składa, że byłem na G4. Naprawdę były takie momenty, że z dopingiem z G5 było bardzo słabo, kolega mi poźniej mówił, że w narożniku było zdecydowanie lepiej na g1, gdzie był bo podobno wokół jacyś emeryci siedzieli. Do tego prowadzi właśnie taka polityka - danie śmiesznie niskich cen - 20 PLN(niecałe 5 euro!!) na mecz bądź co bądź wicemistrza Polski! Popatrz sobie na Legię, Amicę, jakie oni mają tam ceny. Zrozum, że społeczeństwo polskie nie jest już takie biedne jak kiedyś. Ludzie naprawdę zarabiają więcej, więc wydanie nawet tych 70 zł raz na dwa tygodnie, żeby obejrzeć mecz w komfortowych warunkach(myślenie piknika - siedzę i oglądam cały mecz, nikt mnie nie zmusza do wstawania) to wg mnie nie będzie jakaś sprawa nie do przeskoczenia. Poza tym na Wisłę chodzi się z oddania i poświęcenia klubowi i to 10-15 zł skutecznie odstraszy marianów, którzy poszli na g, "bo było najtaniej". Naprawdę nieduża cena za podniesienie jakości dopingu i pozbycie się z sektora ludzi, którzy przykładowo ostatnio popisowo zj**ali bardzo fajną oprawę. |
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
|
G-20zl
C,-25zl A,E,H- 40-50zl narozniki 30 zl mysle ze optymalnie... |
Super, że klub zdecydował się na taki krok. Mam nadzieję, że to w pewien sposób rozluzuje ścisk przed meczami. :) Ja w każdym razie kupuję na F. :D
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:49. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl