Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Jak? Gdzie? Kiedy? (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Ceny biletów i karnetów (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=2472)

igortsw 29.08.2010 23:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Reksio33 (Post 970592)
Przy 20 tys. (Wiosna 2008) wyglądało to tak:

A, B - 35zł.
C - 25zł.
D - 20zł.
E - 30zł.

Niech się utrzymają takie jak były i ja będe zadowolony i myślę, że patrząc na ceny innych zespołów z czołówki np. Legii to te wyżej zamieszcone nie są wcale wygórowane.

SpoXsteR 29.08.2010 23:57

to sie kupy nie trzyma.. jak moze E byc drozsze od C? i porownywalne z A/B?
C i A/B to beda najlepsze sektory w wiekszosci dla cichego widza czy jak ktos woli dla piknika (super widok) i zaplecze nieporownywalnie lepsze od tego na E i kiedys na D..
na D (mlyn) mysle ze 15- gora 20 zl to bylaby rozsadna cena, wtedy byly po 20 ale stadion nie byl na 30 tys miejsc, poza tym trybuna sie nie zmienila, (jedyne co to dodadza to klatki i kible)
o reszcie nie chce gdybac... bo trudno tak na prawde wywnioskowac jak oni to widza.. pewnie walna na bide 45 zl na A/B i C (gora) i 40 zl (dol), narozniki 30 zl (najlepiej jakby w przyszlosci zrobili taki plan sektorow z numeracja gdzie pisze, ktore miejsca maja zaburzona widocznosc itp, cos jak na kupbilet (jesli chodzi o numeracje), to bylaby najlepsza opcja.. bo tym sposobem na trybunie C i A/B moga byc bilety nawet od 10 zl (to sie tyczy miedzy innymi tych miejsc obok tego murku gdzie sie zaczynaja loze) po 20 konczac na 45 zl , zalezy od miejsca
z E i D moze odpuszcza
ale o tym bedzie mozna myslec po oddaniu calego stadionu.. na mecz z Korona (mlyn mam nadzieje ze jednak na E, bo komicznie bedzie wygladac jak ten sektor bedzie przeznaczony dla przyjezdnych, a jest kilkanascie ekip w lidze ktore co najwyzej przyjada w 300 osob, dwie nawet 150 nie uzbieraja.. a pozostale ponad 5 tys bedzie puste, trzeba wybic im ten pomysl z glowy, coz, trzeba zrezygnowac z przyjezdnych do czasu oddania reszty stadionu, bo jesli tak to ma wygladac to zwykly bezsens.. wole zeby naszych weszlo prawie 6 tys niz wiecej przyjechalo 200 osob czy nawet 500 kogos tam i 3/4 meczu spiewalo Wisla to stara k.. a ponad 5 tys naszych stala przed brama, tez uwazam ze mecze bez kibicow gosci traca na wadze, ale sytuacja jest taka a nie inna, i trzeba to utrzymac do listopada ) bilety moze beda jeszcze dosyc przyzwoite..
C nie jest przystosowane do mlyna, tym bardziej opraw, zreszta watpie zeby wladze Wisly zgodzili sie na spuszczenie cen tym bardziej na gorny sektor, szkoda ze to D nie jest juz zrobione, sprawa bylaby zalatwiona i spokoj, nie ma lepszej trybuny od naszej D do dopingu i opraw na dzis dzien w PL (co potwierdzaja fani Legii czy Amiki), pozostaje przeniesc sie na chwile na E, trzeba tez na to patrzec poprzez pryzmat budzetu klubu.. dlatego lepiej zeby bardziej zamozni zajeli sektory C i wieksza kasa wplynela do klubu

alkoholik 30.08.2010 12:38

Zgadzam sie choc nie przeczytałem dokładnie:) Juz Chyba powinni podac ceny karnetów nie wiem na co oni czekają

PAC 30.08.2010 12:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez alkoholik (Post 971197)
Zgadzam sie choc nie przeczytałem dokładnie:) Juz Chyba powinni podac ceny karnetów nie wiem na co oni czekają

Karnety mają być na wiosnę, teraz tylko bilety.

alkoholik 30.08.2010 12:54

Acha:/ moze byc lipa ostra w takim razie z tą frekwencją jak nie dadzą umiarkowanej ceny

zawszewiernyts 11.09.2010 16:25

Będą karnety na ta rundę?

Mario Nh 11.09.2010 16:32

Ceny Ok, poza tym, że narożniki są droższe od G. Oprócz czynników jakie wypisał rav niepokoi mnie to, że na G znajdzie się z racji najniższej ceny wiele przypadkowych osób. Cóż, nasza w tym głowa teraz żeby szybko je przed nimi wykupić.

tarantulaw2 11.09.2010 21:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zawszewiernyts (Post 978036)
Będą karnety na ta rundę?

Czy naprawdę tak trudno czytać?

Karnety będą od wiosny.

alkoholik 19.09.2010 22:57

Powini dac na g po 15zl to by było dobrze wsumie

!!IRIVER!! 19.09.2010 23:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez alkoholik (Post 983343)
Powini dac na g po 15zl to by było dobrze wsumie

Pewny jesteś? Mało pikników na G było w miniony piątek? To 20 zł powinno pozostać, ale na narożniki po 25 zł, a na E maks 30-35 zł, wtedy różnice są mniejsze, przez co pikniki nie będą aż tak narzekać na zainwestowane 30 zł. Co więcej, póki co nie ma kiełbasy na stadionie, wobec czego nie ma nawet na co rozpieprzać tam kasy. :D

berserker 19.09.2010 23:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez !!IRIVER!! (Post 983345)
Pewny jesteś? Mało pikników na G było w miniony piątek? To 20 zł powinno pozostać, ale na narożniki po 25 zł, a na E maks 30-35 zł, wtedy różnice są mniejsze, przez co pikniki nie będą aż tak narzekać na zainwestowane 30 zł. Co więcej, póki co nie ma kiełbasy na stadionie, wobec czego nie ma nawet na co rozpieprzać tam kasy. :D

Takie ceny mnie, jako kibica odświętnego bardzo by zadowalały. Można by też zostawić ceny narożników i trybuny E takie jakie są, ale wprowadzić 50% zniżki studenckie i uczniowskie.

crazykaro 20.09.2010 14:50

Niższe cany na parter. "Gorsza" widoczność, trybuna nie jest w pełni zadaszona

wisl@k_TS 20.09.2010 14:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crazykaro (Post 983567)
Niższe cany na parter. "Gorsza" widoczność, trybuna nie jest w pełni zadaszona

Właśnie dziwią mnie te same ceny na parter i piętro. Zawsze na górze będzie o wiele lepsza widoczność.

sorin320 20.09.2010 15:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez alkoholik (Post 983343)
Powini dac na g po 15zl to by było dobrze wsumie

Na prawde już sie w dupach wywraca... od razu powinni dać za 5zł !
NO BEZ JAJ ! porównajcie sobie inne kluby i ceny, 20zł to już jest na prawde SUPER CENA

MłodePokolenie 20.09.2010 15:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wisl@k_TS (Post 983573)
Właśnie dziwią mnie te same ceny na parter i piętro. Zawsze na górze będzie o wiele lepsza widoczność.

Może sobie cenią za to, że Ci widzowie są najbliżej boisko czy coś :)

fialo 20.09.2010 15:44

15 PLN ??? Ta, najlepiej to za darmo niech będą i każdemu jeszcze koszulkę Żurawskiego z podpisem przy wejściu. Ludzie ogarnijcie się. 20 PLN to i tak o co najmniej 10 za mało. To powoduje takie sytuacje jak ostatnio na G, gdzie g1 i g5 wlaściwie milczało.

Według mnie ceny biletów powinny kształtować się w ten sposób, biorąc pod uwagę już nowe nazwenictwo sektorów:

G i C - 30-35 PLN
D+A, B - góra 60-70, dół 50 PLN
narożniki - 40

Wg mnie takie ceny byłyby odpowiednio dobrane do charakterystyki kibica - wiadomo piknik zapłaci więcej, żeby w spokoju sobie obejrzeć mecz, siedząc na krześle. Poprzez podniesienie cen i zwiększenie dysproporcji pomiędzy pomiędzy nimi zaniechamy takich sytuacji, gdzie ludzie kupowali bilety na g, bo były najtańsze.

DJ Hazel 20.09.2010 15:59

Tak tylko jak mamy wypełnić cały stadion ( kiedy już będzie gotowy ) w 100 % jeśli wejściówki będą po 70 zł?

Pan Jotka 20.09.2010 16:02

Cena 20-25 pln za G to max. 30 za C i 40-50 za E. To są ceny normalne w miarę. Patrząc na możliwości zarobkowe ludzi w tym chorym kraju.

Zlatan93 20.09.2010 16:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 983598)
. To powoduje takie sytuacje jak ostatnio na G, gdzie g1 i g5 wlaściwie milczało.


O jakim meczu Ty mówisz? Że niby z Koroną g1 i g5 milczało. A mam pytanie, czy w ogóle widziałeś mecz, choćby w telewizji?


Według mnie ceny biletów powinny kształtować się w ten sposób, biorąc pod uwagę już nowe nazwenictwo sektorów:

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 983598)
.
G i C - 30-35 PLN
D+A, B - góra 60-70, dół 50 PLN
narożniki - 40

35 zł na młyn. Z pewnością. Stadion będzie większy, będzie o UWAGA, UWAGA 15 tys. więcej miejsc do zapełnienia a Ty chcesz dać bilety droższe o 15 zł?

Moim zdaniem cena biletów na większość (min. 10 tys miejsc) nie powinna przekraczać cen biletu do kina. 20 zł na C i G to kwota jak najbardziej odpowiednia.

Narożniki zrobić po 30 zł. A na wschodnią i zachodnią po 40 i 50 zł, ewentualnie kilkaset miejsc (300 np.) bilety po 80 zł, ale to takie miejsca w klasie biznes.

Więcej klub zarobi na tańszych biletach, jak więcej ich sprzeda. Weźcie pod uwagę to, że dużo osób przyszło na Koronę bo boooom, otwarcie stadionu, na Polonii Bytom tego nie będzie, dlatego trzeba zrobić ceny przystępne dla człowieka, który zarabia średnio.

DJ Hazel 20.09.2010 16:09

Takie ceny jakie były na Koronę są moim zdaniem idealne.Aby stadion był pełen nie można przesadzać.Takiego zwykłego szarego widza który chce przyjść na mecz z rodziną nie stać aby dać co dwa tyg.po 70 zł za jeden bilet.Spokojniejsi niech płacą max 40-50 skoro chcą oglądać a fanatycy 20-25.Bo co z tego że stadion zostanie oddany do użytku skoro będzie świecił pustkami trzeba pamiętać też i o piknikach bo oni też wypełniają obiekt.

WiślakMyślenice 20.09.2010 16:13

Dobrze jest tak jak jest na te sektory ;D

Jeszcze informacja w Wiślackim Świecie odnośnie trybun (g/d - "tam meczu nie obejrzysz" itd.) i lodzio miodzio.

Pawel.Busko 20.09.2010 16:21

Jeżeli oddadzą do użytku cały stadion to MOIM ZDANIEM cena na G powinna zostać tj 20 zł. Na młyn zrobił bym 22 zł. Czemu tak? 20 zł do kasy klubu a 2 zł na konto UW/WG. Jakie korzyści? Ci którzy chcą dopingować Wisłę bez problemu dadzą 2 zł więcej. 2 zł na szczytne cel. Tzw lansery i reszta będzie wolała obejrzeć mecz w spokoju na sektorze G. Najtańszej trybunie. Problem tylko, że nie wiem gdzie będzie klatka i jak wielki będzie bufor. Wie ktoś?

!!IRIVER!! 20.09.2010 16:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez berserker (Post 983366)
Takie ceny mnie, jako kibica odświętnego bardzo by zadowalały. Można by też zostawić ceny narożników i trybuny E takie jakie są, ale wprowadzić 50% zniżki studenckie i uczniowskie.

Jeśli jesteś kibicem odświętnym, to w ogóle nie powinieneś na nic tutaj narzekać. Cena biletu +/- 30 zł wydana raz na dwa tygodnie, to nie jest wydatek, który zwala z nóg.

Jeszcze zniżki studenckie.. ta.. a co my mamy takie ceny jak na Legii, że faktycznie emerytom czy studentom trzeba dać trochę niższe? Bez przesady.

Mario Nh 20.09.2010 16:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pawel.Busko (Post 983613)
Jeżeli oddadzą do użytku cały stadion to MOIM ZDANIEM cena na G powinna zostać tj 20 zł. Na młyn zrobił bym 22 zł. Czemu tak? 20 zł do kasy klubu a 2 zł na konto UW/WG. Jakie korzyści? Ci którzy chcą dopingować Wisłę bez problemu dadzą 2 zł więcej. 2 zł na szczytne cel. Tzw lansery i reszta będzie wolała obejrzeć mecz w spokoju na sektorze G. Najtańszej trybunie. Problem tylko, że nie wiem gdzie będzie klatka i jak wielki będzie bufor. Wie ktoś?

Sektor gości będzie mieścił się na trybunie G.

WiślakMyślenice 20.09.2010 16:27

2 zlote? - trochę mała ta różnica, zwłaszcza że później ma się czym chwalić, bo 'był na młynie"...

fialo 20.09.2010 16:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zlatan93 (Post 983609)
O jakim meczu Ty mówisz? Że niby z Koroną g1 i g5 milczało. A mam pytanie, czy w ogóle widziałeś mecz, choćby w telewizji?





35 zł na młyn. Z pewnością. Stadion będzie większy, będzie o UWAGA, UWAGA 15 tys. więcej miejsc do zapełnienia a Ty chcesz dać bilety droższe o 15 zł?

Moim zdaniem cena biletów na większość (min. 10 tys miejsc) nie powinna przekraczać cen biletu do kina. 20 zł na C i G to kwota jak najbardziej odpowiednia.

Narożniki zrobić po 30 zł. A na wschodnią i zachodnią po 40 i 50 zł, ewentualnie kilkaset miejsc (300 np.) bilety po 80 zł, ale to takie miejsca w klasie biznes.

Więcej klub zarobi na tańszych biletach, jak więcej ich sprzeda. Weźcie pod uwagę to, że dużo osób przyszło na Koronę bo boooom, otwarcie stadionu, na Polonii Bytom tego nie będzie, dlatego trzeba zrobić ceny przystępne dla człowieka, który zarabia średnio.


Tak się składa, że byłem na G4. Naprawdę były takie momenty, że z dopingiem z G5 było bardzo słabo, kolega mi poźniej mówił, że w narożniku było zdecydowanie lepiej na g1, gdzie był bo podobno wokół jacyś emeryci siedzieli. Do tego prowadzi właśnie taka polityka - danie śmiesznie niskich cen - 20 PLN(niecałe 5 euro!!) na mecz bądź co bądź wicemistrza Polski! Popatrz sobie na Legię, Amicę, jakie oni mają tam ceny.

Zrozum, że społeczeństwo polskie nie jest już takie biedne jak kiedyś. Ludzie naprawdę zarabiają więcej, więc wydanie nawet tych 70 zł raz na dwa tygodnie, żeby obejrzeć mecz w komfortowych warunkach(myślenie piknika - siedzę i oglądam cały mecz, nikt mnie nie zmusza do wstawania) to wg mnie nie będzie jakaś sprawa nie do przeskoczenia. Poza tym na Wisłę chodzi się z oddania i poświęcenia klubowi i to 10-15 zł skutecznie odstraszy marianów, którzy poszli na g, "bo było najtaniej".

Naprawdę nieduża cena za podniesienie jakości dopingu i pozbycie się z sektora ludzi, którzy przykładowo ostatnio popisowo zj**ali bardzo fajną oprawę.

Pawel.Busko 20.09.2010 16:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakMyślenice (Post 983622)
2 zlote? - trochę mała ta różnica, zwłaszcza że później ma się czym chwalić, bo 'był na młynie"...

W takim razie oby taki delikwent "chwalił się", że był na młynie, ale nie śpiewał i dostał kopa w tyłek. I jeżeli kocha Wisłę to uwierz, albo zacznie dopingować, albo będzie wolał zaoszczędzić te 2 zł i mieć spokój:)

WiślakMyślenice 20.09.2010 17:07

Cytat:

albo będzie wolał zaoszczędzić te 2 zł i mieć spokój:)
Ok, zgadzam się. Wytłumacz to tylko lanserom i pozerom, a będzie piekło na G/D :)

Cytat:

Naprawdę nieduża cena za podniesienie jakości dopingu i pozbycie się z sektora ludzi, którzy przykładowo ostatnio popisowo zj**ali bardzo fajną oprawę.
Mówisz o kartoniadzie? Sorry, ale za ambitna czcionka. Zwłaszcza, że były przed meczem obawy o januszy na G...

Blondas 20.09.2010 20:16

G-20zl
C,-25zl
A,E,H- 40-50zl
narozniki 30 zl
mysle ze optymalnie...

!!IRIVER!! 20.09.2010 20:37

Super, że klub zdecydował się na taki krok. Mam nadzieję, że to w pewien sposób rozluzuje ścisk przed meczami. :) Ja w każdym razie kupuję na F. :D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:49.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl