Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Sylwester - gdzie itd.. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=1901)

fcz1985 30.12.2009 17:09

disco jest codziennie

PAWEL NEWB 31.12.2009 11:53

Gdy ktoś chce elgancko sie napić ze znajomymi, zawsze mozna wynająć pokoj w hotelu. My płacimy 170/doba za 4 osobowy pokoj. Są jeszcze miejsca. Okolice wieliczki:)

Proud 31.12.2009 16:06

a dla mnie nie ważne gdzie...co za różnica czy najeb** się w Zakopanym, Krakowie czy w jakieś pipidówie:)

ważne żeby spoko ekipa była i żeby było ciepło i coś do wódki. :)

dlatego domówka siada tradycyjnie :)

piotrek chicago 31.12.2009 16:44

ja mam w tym roku zajebisste miejsce bo z zona spedzamy sylwestra w łóżku (widze wsze usmiechy) bo oboje jestesmy chorzy i nie mamy zamiaru nigdzie sie wyrywac na nocke. tanio,blisko, rano bez kaca !!!!

Nowohucianin^^ 31.12.2009 16:54

Jak ktoś wyżej napisał Mój sylwester nie będzie sie niczym różnił od co weekendowej posiadówy :D Wódka browary dobra ekipa coś ciepłego i domówka jak znalazł :) WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU !!

Mati_GDA 31.12.2009 20:19

czipsy, żelki, nasa klasa, telewizor, gg, redtube

fcz1985 01.01.2010 10:19

Pospiewaliśmy z ziomkami z Legii i Motoru

Niuton 01.01.2010 15:16

Na rynku na pozdrowieniach na sukiennicach Wisła, Lechia, Jaga, a takze Zagłebie, Gks i R. Tka ciekawostka, jeden Legionista namierzony.

WILU TS 01.01.2010 15:24

Jesteś niesamowity,priorytet na nowy rok widzę spełniony....

Kamil 01.01.2010 21:17

fajerwerki od miasta do byly te co zaa sukiennic lecialy?
jesli tak to przeciez w tesco za 100zl da sie lepsze kupic :O

jaszczur90 01.01.2010 21:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil (Post 836545)
fajerwerki od miasta do byly te co zaa sukiennic lecialy?
jesli tak to przeciez w tesco za 100zl da sie lepsze kupic :O

Fajerwerki od miasta puszczane były z placu szczepańskiego

Eternit 01.01.2010 22:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jaszczur90 (Post 836546)
Fajerwerki od miasta puszczane były z placu szczepańskiego

Czytaj. To były te których w ogóle nie było widać... :/


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:01.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl