![]() |
disco jest codziennie
|
Gdy ktoś chce elgancko sie napić ze znajomymi, zawsze mozna wynająć pokoj w hotelu. My płacimy 170/doba za 4 osobowy pokoj. Są jeszcze miejsca. Okolice wieliczki:)
|
a dla mnie nie ważne gdzie...co za różnica czy najeb** się w Zakopanym, Krakowie czy w jakieś pipidówie:)
ważne żeby spoko ekipa była i żeby było ciepło i coś do wódki. :) dlatego domówka siada tradycyjnie :) |
ja mam w tym roku zajebisste miejsce bo z zona spedzamy sylwestra w łóżku (widze wsze usmiechy) bo oboje jestesmy chorzy i nie mamy zamiaru nigdzie sie wyrywac na nocke. tanio,blisko, rano bez kaca !!!!
|
Jak ktoś wyżej napisał Mój sylwester nie będzie sie niczym różnił od co weekendowej posiadówy :D Wódka browary dobra ekipa coś ciepłego i domówka jak znalazł :) WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU !!
|
czipsy, żelki, nasa klasa, telewizor, gg, redtube
|
Pospiewaliśmy z ziomkami z Legii i Motoru
|
Na rynku na pozdrowieniach na sukiennicach Wisła, Lechia, Jaga, a takze Zagłebie, Gks i R. Tka ciekawostka, jeden Legionista namierzony.
|
Jesteś niesamowity,priorytet na nowy rok widzę spełniony....
|
fajerwerki od miasta do byly te co zaa sukiennic lecialy?
jesli tak to przeciez w tesco za 100zl da sie lepsze kupic :O |
Cytat:
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:01. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl