![]() |
Cytat:
To jest dla Ciebie nic? edit: jeszcze a propos zakończenia kariery po walce z Tysonem. Gdybyś Ty dostał kolejny raz mozliwośćwalki o Mistrzostwo Świata, czyli o to, na co pracujesz całe życie, odmówiłbyś? Lepiej żałować, ze coś się zrobiło czy, że się tego nie zrobiło? |
jak ktoś wspomniał kontuzja to masakra dla sportowca bo zmęczenie itd można przezwyciężyć a to nie. Nie oglądałem walki i dziwi mnie że tak wcześnie było po walce. Brawo że walczył już kilka razy o tytuł szkoda że nie wyszło. Jednak czas już zakończyć. Dzięki za wszystkie walki panie Andrzeju
|
Dajcie spokoj z tymi komentarzami rodem z onetu. Co mial jedna reka czarnego klepac? A ze dostal centralnie na poczatku - to jest waga ciezka, jeden raz a porzadnie i lezysz.
Widac ze Golota mial ochote walczyc, szkoda ze odezwal sie odwieczny problem z lewa reka. Austin wiedzial co robi, albo rozwale Polaka w pierwszych rundach, albo bedzie nieciekawie. Od kiedy pamietam to kazdy kto z nim walczyc szedl na zywiol zeby zalatwic sprawe najlepiej w pierwszej rundzie. A za takie walki jak z Ruizem czy Birdem bede Golote tak czy inaczej szanowal i uwazam go za boksera lepszego chocby od Michalczewskiego czy Wlodarczyka. Szkoda ze to koniec jego kariery. |
flamengista, po Twoich postach w dziale o Wisle myslalem ze jestes rozsadnym czlowiekiem, teraz jednaj stwierdzam ze nie do konca. Moze i na pilce sie znasz, ale jesli chodzi o boks to za duzo tutaj wiedzy rodem z onetu.
Cytat:
Nie no skad, zawodowy boks to wogole nie jest sport, bardziej literatura naukowa albo numizmatyka. Cytat:
Za to Ty gdy ktos na ulicy Cie wyzywa, ze jestes pipa (bo tak z Golota bylo) to pewnie ladnei sie klaniasz i odchodzisz na bok. SZACUN! Zapytaj amerykanina jakich polakow zna, bedzie Walesa, Wojtyla i Golota... Zapytaj ekspertow bokserskich i legendy bokserskie o Golote, sprawdz co Ci powiedza.... |
szkoda że nie dojdzie do walki z Wałujewem, bo Rosjanin robi niesamowite wrażenie( 214 cm, 150 kg).Dla mnie Nikołaj jest głownym faworytem do zdobycia tytułu mistrza świata
|
Cytat:
No już lepiej :p |
Jeszcze przyjdzie czas gnojenia Małysza, Kubicy,,, W Polsce najważniejsze w sporcie jest w dobrym momencie odejść, bo inaczej nikt nie będzie pamiętał Cię za dobrych czasów, tylko to jak skończyłes.
|
poprawilem, pisalem zdenerwowany i przeoczylem
Gnojenie Malysza juz sie zaczelo, Kubicy przyjdzie. Gdyby dzisiaj sprawa sie inaczej potoczyla to pol forum by sie zarzekalo ze zawsze byli z Golota. Cos mi pachnie ze to nie koniec, choc wlalbym chyba zeby juz nie wracal, lata zrobily swoje i nic tego nie zmieni. |
Bardzo szkoda tej kontuzji, bo z czymś takim się nie da walczyć. Szacunek za dotrwanie do końca rundy z opuszczoną lewą ręką.
A do tych, którzy mówią, że Gołota to kiepski bokser to powiem, że przypominacie mi mojego ziomka, który mówił że Zidane słabo gra w piłkę, bo jest łysy... |
Cytat:
No nie da się ukryć :D Czagajew juz pokazał jak z nim wygrać, siłę na pewno ma ale z techniką u niego bardzo kiepsko. Ech też ostrzyłem sobie zęby na walkę Gołota - Wałujew... |
Myślę, że na boksie się nie znam, nie wiem kiedy jest trafienie czyste a kiedy nie (ogólnie boks jako sport nie do końca rozumiem i dlatego raczej go nie oglądam:) Jednak walki Polaków zawsze oglądam z zapartym tchem. Gołota miał swoje czasy, medal w Seulu, potem parę dobrych walk zawodowych, ale ogólnie wydaje mi się, że to mierny bokser. Oczywiście według mnie, można powiedzieć laika bokserskiego.
|
Szkoda, że Andrzej w taki sposób raczej żegna się z ringiem, ale szacun dla niego za to, że ponad pół rundy wytrwał z jedna ręką.
p.s. koleś z wiadomości sportowych w tvp1 przegiął. po materiale o walce Gołoty walnął hasło "kończ wasc wstydu oszczedz!" |
Powrót "Endriu" , był bezsęsowny, bez względu na okoliczności(jakiekolwiek by one nie były).
Pamiętam jak na pierwszą jego walkę z Riddickiem Bowe kupiłem dekoder C+ analogowy! ależ to były emocje ,a dzisiaj ? Każdy nawet laik mógł przewidzieć jak to się skończy. Szkoda chłopa ,ale za te stare walki -szacunek- |
Widzę że nie którzy wysmiewają się z Andrzeja....aa czy jest ktoś z was taki który w 3min zarobi PARĘ mln ??
|
Jak donosi wysłannik "Super Expressu" to lekarz przekonał "Andrew" do przerwania walki. Jego pierwsza diagnoza była zatrważająca - wyrwany łokieć! W szatni Gołota płakał jak dziecko. - When did it happen? When did it happen? (tłum. Kiedy to się stało?) - mówił przez łzy słynny polski bokser.
Andrzej przysporzył nam wielu pozytywnych emocji w czasie swojej kariery zawodowej. Na kolejną walkę już się raczej niestety albo stety? nie zanosi. Ostrzyłem sobie zęby podobnie jak inni na walkę z Wałujewem. Ale Gołota z 1 ręką po prostu nie mógł dziś dalej boksować.. ANDRZEJ TRZYMAJ SIĘ ! |
To jest koniec Legendy. Zawsze jak wychodził na ring to trzymałem kciuki i mu kibicowałem. Ale z drugiej strony może to dobrze, że nie dojdzie do walki z ruskim gigantem. To mogłoby się skończyć tragicznie.
|
Cóż Endrju powinien sklepać tego leszcza, ale się chłopina posypał i wyszło jak wyszło. Latka lecą, nie powinien wracać do boksu. Jest na to za stary. W sportach walki też potrzeba inteligencji. Może nie trzeba mieć doktoratu, ale te 90 IQ to podstawa. I tego Gołocie brakowało najbardziej przez calą karierę.
PS. Wałujew haha ale włochate yeti. |
Gołota zdał maturę w swoim zespole szkół z drugim wynikiem, a w tamtych czasach wiemy jak matury wyglądały.
Nie wypowiadaj się o człowieku, którego nie znasz. Poczytaj trochę wywiadów, posłuchaj wypowiedzi. |
A czemu mam się nie wypowiadać. Ronaldinho też nie znam osobiście, a mogę się wypowiedzieć na temat jego kariery i formy :)
Wracając do Gołoty. Niech ci będzie z tą maturą zdał czy nie zdał mniejsza, bo to nie świadczy o inteligencji. Ale widziałem większość jego walk i zachowywał się jakby brak mu było 5-tej klepki. |
Cytat:
|
Nie boksowałem, ale pewnie Ty tak i mi wszystko wyjaśnisz.
|
<hahaha> człowieku ! tofiku pewnie jestes zafascynowany bokserami typu Marcin Najman i masz pojęcie o boksie jak ja o balecie .. Andrzej Gołota to najlepszy polski bokser zawodowy , szkoda że już nie będzie mistrzem świata chociaż już conajmniej dwa razy walki mistrzowskie wygrywał alee wiadomo sędziowie ...
|
Cytat:
|
Jerzy Kulej powiedział kiedys będąc gościem Wojewódzkiego, że Gołota to najwybitniejszy polski bokser i jeszcze wiele lat nie będziemy mieć równie dobrego...
Tak, ten Kulej, mistrz olimpijski w boksie! ;) To tak z dedykacją dla tofika i jemu podobnych. Kto jak kto, ale pan Jerzy chyba na tym sporcie się zna, więc jego słowa warto brać pod uwage. Tyle ode mnie. |
Takim kolesia nie przetłumaczysz jak byś dostał polowe ciosów jakie gołota przyjął na szczękę to byś lazł teraz na intensywnej terapii...mowie to wszystkim chłopom którzy w życiu nie boksowali a sie wypowiadają o tym jak on nie jest zły i w ogóle.Najpierw sami wyjdźcie na ring a późnej oceniajcie
|
Cytat:
Nie przeszkadza mi Gołota. Nie wiem dlaczego mój post został odebrany jako atak na jego osobę. Nie moja wina, że sam ze sobą nie potrafił sobie poradzić. Walki z Bowem pokazały jak słaby jest psychicznie. A to przecież nie było pod koniec kariery. W końcu jeśli ciosy i adrenalina odbierają człowiekowi umiejętności to chyba jasne, że nie zrobi w tym sporcie kariery. I bez prywatnych wycieczek proszę, bo to temat o boksie :) |
Skoro to temat o boksie może wymień boksera który według ciebie pretenduje do tytułu najlepszego polskiego boksera???
|
Jak lekko podejrzana byla dla mnie ta jego kontuzja to na scieme to jednak 'chyba' nie wyglada;)
http://www.zczuba.pl/zczuba/1,90957,...i__To_nie.html Swoja droga - co mu sie k.... w ta reke stalo , to wyglada jakby ktos mu kilka bejsboli na niej polamal. |
Cytat:
|
To jedyny temat o boksie jaki znalazłem więc napisze tu, dziś walka Tomasz Adamek - Steve USS Cunningham o 1 w nocy, transmisja na Polsacie Sport, jakieś prognozy co do wyniku walki ? Ja myślę, że Adamek przez KO
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:58. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl