Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   No to gramy!! Wszystko o graniu na PC (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=120)

Gucio25 19.06.2008 16:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez South (Post 553625)
akcja jest taka ,ze zapuściłem sobie ostatnio Warhammera 40k Dawn of War ,dzisiaj go właśnie skończyłem,i chciałem sobie doinstalować dodatek Winter Assault ale już na początku instalki wyskakuje takie coś
http://i28.tinypic.com/4q3adg.jpg

ocb ? dobrze rozumuje że muszę jakieś patche wgrać ?

czyżby piracik? :D

Lupo 20.06.2008 10:58

Ja mam taki problem. Gram w FM'a 2007 i podczas meczu zawodnicy mojej jak i przeciwnej drużyny biegaja tak wolno jakby cąły mecz był w zwolnionym tempie. Ustawiam te dwa paski (szybkośc gry i sytuacje) na maxa, a oni nadal biegają tak wolno. W czym może być problem?
W FMa 2007 gram pierwszy raz, do tej pory grałem w 2008 i tam po przestawieniu tych pasków zawodnicy poruszali się szybciej, a tutaj niestety nie.

WILU TS 20.06.2008 11:13

hmmm miałem tak parę razy, mi pomogło poruszanie tymi paseczkami w przeciwnym kierunku a potem restart gry :)

Boro1906 :) 20.06.2008 13:58

Siema :D
Macie jakąś ciekawą gierkę do polecenia (z kategorii sportowe lub wyścigowe ) :D
Thx :)

WILU TS 20.06.2008 14:00

Ostatnio dosyć często gram w różnorakie tytuły i z wyścigowych mogę Ci polecić : Race Driver Grid, Test Drive Unlimited, Colin McRace Dirt no a ze sportowych to niezmiennie króluje u mnie na kompie Pro Evolutrion Soccer 2008 ;)

Gucio25 20.06.2008 16:04

poradzi ktoś, co zrobić żeby te zielone plamy nie migały i nie wyskakiwały mi podczas gry w Euro 2008? karta - GeForce 6600GT.

mic 20.06.2008 16:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WILU TS (Post 554476)
Ostatnio dosyć często gram w różnorakie tytuły i z wyścigowych mogę Ci polecić : Race Driver Grid, Test Drive Unlimited, Colin McRace Dirt no a ze sportowych to niezmiennie króluje u mnie na kompie Pro Evolutrion Soccer 2008 ;)

sama ("czysta") gra jak dla mnie byla srednia. Ale po sciagnieciu OE patcha v.2.0 to poprostu miazga :)
Mozna go zassac z www.issonline.pl

Gucio25, probowales najnowsze sterowniki do karty graficznej ?

MicK 20.06.2008 16:22

Gucio25, wyczyść kartę, przegrzewa się

Miałem ten sam model i te same problemy.

jeślii to nie pomoże to ściągnij jakiś program w którym zmniejszysz taktowanie karty przez co zmniejszysz temperaturę, ale myślę że porządne wyczyszczenie wystarczy.

Gucio25 21.06.2008 13:06

dzięki panowie, okazało się że chłodzenie nie chodziło, ale już naprawione. ;)

~Izzy 21.06.2008 13:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vote-for-mikey (Post 553791)
może nie o grach, ale o komputerku ^^

http://lh4.ggpht.com/vote.for.mikey/...jpg?imgmax=400 kto wie, co z fantem zrobić?

Sciagnij ComboFixa i pozwol mu dzialac ;p mialem to samo i combo pomogl

Kamyk 21.06.2008 19:05

Proszę uprzejmie: http://www.sendspace.com/file/7h2ort

dymek_nhs 21.06.2008 21:48

Potrzebna pomoc nie w sprawie gier ale rzecz komputerowa. Dzisiaj podpiąłem 2 komputer przez router do internetu i mam problem z dc++ otóż muszę cały czas siedzieć w trybie psv co zrobić żebym był znów active tak jak było to przed założeniem routera. Wiem że trzeba jakoś przekierować porty ale nie mam pojęcia jak to zrobić. Z góry dzięki. Pozdrawiam.

Ricken 23.06.2008 14:31

Ladies and Gentlemen:-)
Mam taki o to kłopot:
Pewien czas kupiłem MŚ 2006 Germany i teraz nie pamiętam jak ową grę uruchomić:-)
A komunikat wyskakuje mi taki: Włóż płytę do napędu ... itd
Sugestie mile widziane :D

mic 23.06.2008 14:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ricken (Post 555829)
Ladies and Gentlemen:-)
Mam taki o to kłopot:
Pewien czas kupiłem MŚ 2006 Germany i teraz nie pamiętam jak ową grę uruchomić:-)
A komunikat wyskakuje mi taki: Włóż płytę do napędu ... itd
Sugestie mile widziane :D

taaa jasne ;)


Przegraj cracka, powinienes miec na plytce

Ricken 23.06.2008 14:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 555832)
taaa jasne ;)
Przegraj cracka, powinienes miec na plytce

a kto powiedział że się nie da kupić:>:rotfl:

cracka nie ma
takie o to pliki są na płytce http://i32.tinypic.com/2emolzo.jpg

Ricken 23.06.2008 17:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WILU TS (Post 554476)
Ostatnio dosyć często gram w różnorakie tytuły i z wyścigowych mogę Ci polecić : Race Driver Grid, Test Drive Unlimited, Colin McRace Dirt no a ze sportowych to niezmiennie króluje u mnie na kompie Pro Evolutrion Soccer 2008 ;)

Tak apropo są już nowe screeny z PES`a 2009.
Reszta na http://issonline.pl/?cmd=pokaz&id=1214219426
http://issonline.pl/grafika/uploaded...gcopy.iLeV.jpg

dymek_nhs 23.06.2008 19:35

tak apropo to czytałem gdzieś nie wiem czy nie na issonline że w nowym pesie ma nie być Primera Division. Prawie napewno nie będzie jej w nowym Winning eleven

Gucio25 23.06.2008 22:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ricken (Post 555833)
a kto powiedział że się nie da kupić:>:rotfl:

cracka nie ma
takie o to pliki są na płytce http://i32.tinypic.com/2emolzo.jpg

to ściągnij z neta, z tego co pamiętam też nie miałem cracka na swojej "oryginalnej płycie". :)
http://www.gamecopyworld.com/

Kurt 23.06.2008 23:47

Cytat:

WILU TS napisał(a):http://www.wislakrakow.com/forum/ima...s/viewpost.gif
Ostatnio dosyć często gram w różnorakie tytuły i z wyścigowych mogę Ci polecić : Race Driver Grid, Test Drive Unlimited, Colin McRace Dirt no a ze sportowych to niezmiennie króluje u mnie na kompie Pro Evolutrion Soccer 2008 ;)
Cytat:

sama ("czysta") gra jak dla mnie byla srednia. Ale po sciagnieciu OE patcha v.2.0 to poprostu miazga :)
Mozna go zassac z www.issonline.pl

Tak, skąd? bo nigdzie nie znalazłem na pewno mówimy o Pro Evo 2008, a nie PES 6?

dymek_nhs 25.06.2008 00:00

Jak dla mnie do PES-a najlepszy jest Evolution Patch 2. Mam go i zajebiście mi się na nim śmiga pozdrawiam i zachęcam do ściągnięcia.

medyk 25.06.2008 00:11

nie wie ktos czy pes2009 bedzie na ps2, chociaz wątpie..

Kurt 25.06.2008 00:21

Cytat:

nie wie ktos czy pes2009 bedzie na ps2, chociaz wątpie..
Cytat:

Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami, Konami Digital Entertainment GmbH oficjalnie zapowiedziało wydanie nowej odsłony serii Pro Evolution Soccer w wesjach na następujące platformy: PLAYSTATION®3, Xbox 360, PC-DVD, PlayStation®2 oraz PSP. W europie gra ukaże się jesienią tego roku.
issonline.pl


Jeżeli istnieje OE patch do PES'a 2008 to proszę bardzo o linki ;>

medyk 25.06.2008 00:31

a jednak :D:D:D

mic 25.06.2008 08:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kurt C. (Post 556762)
issonline.pl


Jeżeli istnieje OE patch do PES'a 2008 to proszę bardzo o linki ;>

sam sobie podales strone na ktorej ten patch jest....

DevilMayCry 27.06.2008 20:14

Witam szanownych Panów :] mała zabawa z kumplem w Forza Motorsport 2 (polecam :) ).Czekam na opinie :]

http://img294.imageshack.us/img294/8387/p1010530yj2.jpg
http://img380.imageshack.us/img380/8944/p1010533ml2.jpg
http://img294.imageshack.us/img294/6082/p1010534ua6.jpg
http://img174.imageshack.us/img174/576/p1010535ai9.jpg

Gra naprawdę rewelacja, dla mnie bije wszystkie NFS'y ( może oprócz kultowego już Porsche).
P.S malowane po paru piwach ;)

Gucio25 29.06.2008 12:22

całkiem przyzwoicie, ale w Forze nie gram.
za to grałem w Euro08.

http://img387.imageshack.us/img387/2136/polskacq0.jpg

takie rzeczy tylko w Twoim komputerze. :D

zloto 29.06.2008 17:11

Pogral bym sobie w Euro08 kogo ja widze Polscy zawodnicy sa podobni do orginalow:
Boruc, Zewlakow, Zurawski, Krzynowek, Lewandowski i chyba lobo ten najbardzie na lewo.

wislak_92 29.06.2008 17:37

Miałem to Euro, usunąłem szybciej niż zainstalowałem. Fifa 08 wg mnie lepsza. Chociaż te produkcje EA(chodzi mi o piłkę kopaną) od paru lat mało czym się różnią.

Ricken 29.06.2008 18:09

Właśnie w euro pykam :D Fifa mi się dawno znudziła.Jak dla mnie PES króluje.
Cytat:

Miałem to Euro, usunąłem szybciej niż zainstalowałem. Fifa 08 wg mnie lepsza. Chociaż te produkcje EA(chodzi mi o piłkę kopaną) od paru lat mało czym się różnią.
I to jest mankament Fify co rok dodadzą jakąś ligę ,piłkarzy i tyle a Pes co rok jest lepszy.Zaczynałem grać w Fife 98 ale najnowsze Pes-y mnie bardziej przekonują:D
Euro ma złą grywalność lepszą już ma Fifa WC 2006.

wislak_92 29.06.2008 18:28

Dokładnie, ale jest pewien problem.. wymagania. U mnie na P4 2.8 GHz, 1.5 GB ramu 400mhz, Gigabyte 7600 GS 256 mb agp potrafił się na medium ciąć. Pare meczy pyknąłem, PES jest dużo trudniejszy, cieżko piłkę się odbiera. Wcześniej grałem w PESa 5 i 6, w 2008 nie gram, jedynie od czasu do czasu zagram jakiegoś spara przez neta w Fife 08.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:36.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl