![]() |
Cytat:
|
Ja mam taki problem. Gram w FM'a 2007 i podczas meczu zawodnicy mojej jak i przeciwnej drużyny biegaja tak wolno jakby cąły mecz był w zwolnionym tempie. Ustawiam te dwa paski (szybkośc gry i sytuacje) na maxa, a oni nadal biegają tak wolno. W czym może być problem?
W FMa 2007 gram pierwszy raz, do tej pory grałem w 2008 i tam po przestawieniu tych pasków zawodnicy poruszali się szybciej, a tutaj niestety nie. |
hmmm miałem tak parę razy, mi pomogło poruszanie tymi paseczkami w przeciwnym kierunku a potem restart gry :)
|
Siema :D
Macie jakąś ciekawą gierkę do polecenia (z kategorii sportowe lub wyścigowe ) :D Thx :) |
Ostatnio dosyć często gram w różnorakie tytuły i z wyścigowych mogę Ci polecić : Race Driver Grid, Test Drive Unlimited, Colin McRace Dirt no a ze sportowych to niezmiennie króluje u mnie na kompie Pro Evolutrion Soccer 2008 ;)
|
poradzi ktoś, co zrobić żeby te zielone plamy nie migały i nie wyskakiwały mi podczas gry w Euro 2008? karta - GeForce 6600GT.
|
Cytat:
Mozna go zassac z www.issonline.pl Gucio25, probowales najnowsze sterowniki do karty graficznej ? |
Gucio25, wyczyść kartę, przegrzewa się
Miałem ten sam model i te same problemy. jeślii to nie pomoże to ściągnij jakiś program w którym zmniejszysz taktowanie karty przez co zmniejszysz temperaturę, ale myślę że porządne wyczyszczenie wystarczy. |
dzięki panowie, okazało się że chłodzenie nie chodziło, ale już naprawione. ;)
|
Cytat:
|
Proszę uprzejmie: http://www.sendspace.com/file/7h2ort
|
Potrzebna pomoc nie w sprawie gier ale rzecz komputerowa. Dzisiaj podpiąłem 2 komputer przez router do internetu i mam problem z dc++ otóż muszę cały czas siedzieć w trybie psv co zrobić żebym był znów active tak jak było to przed założeniem routera. Wiem że trzeba jakoś przekierować porty ale nie mam pojęcia jak to zrobić. Z góry dzięki. Pozdrawiam.
|
Ladies and Gentlemen:-)
Mam taki o to kłopot: Pewien czas kupiłem MŚ 2006 Germany i teraz nie pamiętam jak ową grę uruchomić:-) A komunikat wyskakuje mi taki: Włóż płytę do napędu ... itd Sugestie mile widziane :D |
Cytat:
Przegraj cracka, powinienes miec na plytce |
Cytat:
cracka nie ma takie o to pliki są na płytce http://i32.tinypic.com/2emolzo.jpg |
Cytat:
Reszta na http://issonline.pl/?cmd=pokaz&id=1214219426 http://issonline.pl/grafika/uploaded...gcopy.iLeV.jpg |
tak apropo to czytałem gdzieś nie wiem czy nie na issonline że w nowym pesie ma nie być Primera Division. Prawie napewno nie będzie jej w nowym Winning eleven
|
Cytat:
http://www.gamecopyworld.com/ |
Cytat:
|
Jak dla mnie do PES-a najlepszy jest Evolution Patch 2. Mam go i zajebiście mi się na nim śmiga pozdrawiam i zachęcam do ściągnięcia.
|
nie wie ktos czy pes2009 bedzie na ps2, chociaz wątpie..
|
Cytat:
Cytat:
Jeżeli istnieje OE patch do PES'a 2008 to proszę bardzo o linki ;> |
a jednak :D:D:D
|
Cytat:
|
Witam szanownych Panów :] mała zabawa z kumplem w Forza Motorsport 2 (polecam :) ).Czekam na opinie :]
http://img294.imageshack.us/img294/8387/p1010530yj2.jpg http://img380.imageshack.us/img380/8944/p1010533ml2.jpg http://img294.imageshack.us/img294/6082/p1010534ua6.jpg http://img174.imageshack.us/img174/576/p1010535ai9.jpg Gra naprawdę rewelacja, dla mnie bije wszystkie NFS'y ( może oprócz kultowego już Porsche). P.S malowane po paru piwach ;) |
całkiem przyzwoicie, ale w Forze nie gram.
za to grałem w Euro08. http://img387.imageshack.us/img387/2136/polskacq0.jpg takie rzeczy tylko w Twoim komputerze. :D |
Pogral bym sobie w Euro08 kogo ja widze Polscy zawodnicy sa podobni do orginalow:
Boruc, Zewlakow, Zurawski, Krzynowek, Lewandowski i chyba lobo ten najbardzie na lewo. |
Miałem to Euro, usunąłem szybciej niż zainstalowałem. Fifa 08 wg mnie lepsza. Chociaż te produkcje EA(chodzi mi o piłkę kopaną) od paru lat mało czym się różnią.
|
Właśnie w euro pykam :D Fifa mi się dawno znudziła.Jak dla mnie PES króluje.
Cytat:
Euro ma złą grywalność lepszą już ma Fifa WC 2006. |
Dokładnie, ale jest pewien problem.. wymagania. U mnie na P4 2.8 GHz, 1.5 GB ramu 400mhz, Gigabyte 7600 GS 256 mb agp potrafił się na medium ciąć. Pare meczy pyknąłem, PES jest dużo trudniejszy, cieżko piłkę się odbiera. Wcześniej grałem w PESa 5 i 6, w 2008 nie gram, jedynie od czasu do czasu zagram jakiegoś spara przez neta w Fife 08.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:36. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl