![]() |
Dwa bardzo niestrawne mecze wczoraj, w niedzielę można było się powiesić w czasie meczu Anglli.
Waszym zdaniem piłkarze są przemęczeni i dlatego taka nędza czy w pewnym stopniu mają w d te ME? |
3 najbardziej męczące bułę repry w kolejności od najgorszej w ćwierćfinale: Anglia, Francja, Portugalia
ma sa kra |
Wypisz wymaluj grają to, co Wisła grała w I lidze przez większość sezonu.
Posiadanie piłki i setki podań, z których nic nie wynika, a jak przychodzi co do czego w polu karnym, to pełne majty i strzał w trybuny. Niewiele wczoraj brakło, a Słoweńcy by tą wielką Portugalię wyrzucili za burtę. Gdyby mieli normalnego napastnika, to powinni w dogrywce strzelić bramkę. |
Cytat:
bo Sesko od 70 min. słaniał się na nogach już... a raczej nie mieli go na kogo na w miarę wysokim poziomie zmienić |
Cytat:
nie poznaję takiego Rice'a czy Saki są cieniem samych siebie Francuzi podobnie nieco żwawsi Portugalczycy |
Cytat:
|
Organizm ma swoje granice. To też tłumaczy dobrą postawę słabszych ekip (poza nami :) ). Po prostu och zawodnicy mniej grali.
|
To jest turniej zmęczonych ludzi jeszcze bardziej niż poprzednie turnieje zmęczonych ludzi, które widziałem. Poziom naprawdę wydaje się spadać z turnieju na turniej.
My też tak źle nie graliśmy. Wynik przesłania nam obraz, bo mieliśmy naprawdę najtrudniejszą grupę. Zaryzykuje stwierdzenie, że sumarycznie wyglądaliśmy lepiej od takich Włochów. Pare innych ekip też zameldowało się w 1/8 na farcie, z braku innych kandydatów ;) |
Po Hiszpanach zmęczenia nie widać
to może oznaczać że mają dobrych lekarzy :P |
Cytat:
Cytat:
|
jednak logika podpowiada że za stanie za linią bramkową (w bramce) nie powinno się powtarzać, bo na tym bramkarz nie zyskuje a nawet traci, w przeciwieństwie od pójścia do przodu czym skraca strzelcowi kąt
|
Cytat:
|
Cytat:
A przy okazji szkolenie bramkarzy by się trochę zmieniło, bo znacznie lepiej bronić w ten sposób(czyli od wnętrza bramki + naskok), niż to co robi Oblak, czyli stanie i latanie po linii bramkowej... I robisz sobie jaja z logiki... jak w gorszej pozycji się stawia, kiedy jest w bramce? Przecież te kilka cm nie robią różnicy(w kwestii zmniejszenia konta przy 9 metrach...), a dają kolosalne możliwości naskoku, wykroku, itd. Przecież dlatego bramkarze robili krok do przodu(nie po to, żeby zmniejszyć kont), żeby się odbić. Trudno to robić w płaszczyźnie horyzontalnej tylko :D. |
Cytat:
|
ale bzdury for_fun napisał :)
no a tymczasem połowa ćwierćfinałów za nami , dawno nie widziałem tak zlego sedziowania jak niemce-hiszp |
Trzeba powiedzieć, że mecz Niemców z Hiszpanami to było widowisko. Szkoda tylko, że popsute przez słabego sędziego, bo tam minimum jeden karny dla gospodarzy turnieju się należał(faul na Fullkrugu, kiedy ten trafił w słupek, a kiedy był powalony przez obrońcę hiszpańskiego). Do tego mnóstwo pomyłek przy faulach, bo też trochę więcej tych żółtych powinno być, a nie wiem czy nie bezpośrednia czerwona za wejście na Gundogana od tyłu. Fatalny mecz rozgrywał Havertz, bo po pierwszej połowie powinien mieć dwa gole(wrzutka Kimmicha i 100% sytuacja z głowy, gdzie powinien zapytać bramkarza, gdzie mu uderzyć i też sytuacja, gdzie stoper hiszpański się obciął w sytuacji 1 na 1). Potem jeszcze okazja, gdzie Simon mu wyłożył piłkę na pustą, a ten z 30 metrów nie potrafił lekkim lobikiem go pokonać :D. Nagelsmann popełnił sporo błędów przy zestawieniu składu, bo też Can nie miał prawa wystąpić. W pierwszej połowie w środku pola był lej po bombie u Niemców, bo ten sobie gdzieś dreptał i był zupełnie nieobecny. Potem Niemcy się ogarnęli i już do końca spotkania byli lepsi. Trudno zliczyć ile mieli sytuacji bramkowych, ale było ich sporo, a potem taki gong na koniec(przy też kontrowersyjnej decyzji o nieodgwizdaniu karnego przy strzale Musiali). Fatalne zmiany selekcjonera hiszpańskiego, który całkowicie położył grę ofensywną swojego zespołu. Ale przynajmniej były emocje, bo trochę z tym kiepsko od pewnego momentu w tym turnieju. Teraz Hiszpanie zmierzą się z najlepszą defensywą turnieju i jakoś nie jestem przekonany, że pokonają Maignan.
A drugi mecz był ciężki do oglądania. Trochę lepiej wyglądała Portugalia, ale co z tego. Felix zawalił karnego i cała historia. Bramkarze się tylko przyglądali strzelającym karne. Cytat:
|
Kolego w 10 minucie Krosa nie powinno być na boisku. A grając w 10 to helmuty dostałyby 4:0. Łysy kretyn nie chciał gospodarzom zaszkodzić, albo był zwyczajnie załatwiony. Karnego za rękę nie dał bo była wzdłuż ciała, a te teksty o kartkach za faule Hiszpanów to już szczyt :). Jak się szkop w dogrywce wdupczył ordynarnie barkiem w głowę Hiszpana to nawet foulu nie było, a piłka go zupełnie nie interesowała.
Od samego początku meczu, szkopy chamsko faulowały, a leszcz z gwizdkiem nie reagował. W takich realiach trudno normalnie grać w piłkę. To był ich plan. Przy współudziale sędziego faulem zabrać piłkę i wcisnąć coś z kontry. Bardzo dobrze że pojechali do domu :D. |
Mnie się cały mecz wydawało, że sędzia to musi mieć jakąś domieszkę krwi z DE :-)
Sam Kros to powinien mieć od 3-5 żółtych kartek w tym meczu. A tu dziś czytam, że niemce nadają na sędziego. Dziwny jest ten świat. Swoją drogą tak słabego poziomu meczów (obydwu) na tym etapie to się nie spodziewałem .... |
Cytat:
nie mówiąc już o późniejszym stemplu na Yamalu ale tak to jest jak się sędziuje gospodarzom i w dodatku masz pokazać czerwo jednemu z bialych |
Cytat:
i taki efekt wincyj meczów wincyj transmisji w milionie telewizji.... te mecze nawet nie stały koło np. ME z 1988, gdy Holendrzy zdobywali Mistrzostwo albo w 1984 gdy mistrzem była Francja |
Nie trzeba zagrać 50 meczów żeby snuć się po boisku. Nasi zagrali po 20 i nie odstawali poziomem. :rotfl:
Cytat:
|
Anglia Szwajcaria
paździerz nad paździerzami wczorajszy mecz Hiszpanii to było meczycho w porównaniu z tym czymś... spać się chce przy oglądaniu ps. może teraz po golu Embolo coś się ruszy |
liczylem na jakieś ciekawsze obecności w top 4 (szwajcaria, turcja) koniec końców pomimo wielu niespodzianek w top 4 same stare firmy
|
doskonaly polfinal dzisiaj
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:43. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl