Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   21 kolejka, Wisła Kraków - GKS Tychy, 23 lutego 2024, 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10973)

wolfy 22.02.2024 17:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1616310)
Nas interesują tylko zwycięstwa, a konkretnie 10 brakujących.
Mogą strzelać du..ą, kolanem, plecami byle wpadło.

Zwłaszcza zGKSem dołującym na wyjazdach

No i przede wszystkim - stracić mniej niż strzelą. To ta trudniejsza dla nas część :>

Karherop 22.02.2024 17:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1616305)
A tam mecz prawdy. Tutaj każdy traci punkty co chwilę, możemy teraz przegrać, za tydzień wygrać i będzie status quo. Mam wrażenie że kluczowe będzie kto mniej straci i liczyć się będzie każdy punkt. Jeżeli jakaś drużyna nie złapie mega formy i serii zwycięstw to do końca będą takie zapasy w błocie.
Podobnie - nasze zwycięstwo z Tychami też nie będzie jakimś wielkim krokiem do awansu. Bardzo ważne trzy punkty - jak najbardziej, ale potem możemy dostać w trąbę z Odrą a Tychy wygrać...

Nie ważne w jakim stylu, byle do przodu.

Oczywiście że to jest w jakiś sposób mecz prawdy.

Przegrywamy - musimy zdobyć o 7 punktów więcej niż Tychy w pozostałych 13 spotkaniach. Patrząc że do zdobycia jest już tylko 39 pkt i mamy 8 wyjazdów do końca sezonu to jak to sobie wyobrażasz? Nawet wygrywanie seriami to może byc wtedy za mało, a to nie jedyny nasz rywal w lidze..

Wolę wygrać z Tychami i przegrac z Odrą, bo w najgorszym wypadku po kolejnej kolejce zrówna się z nami punktami a Tychy odskoczą na max 3 punkty.

A najlepiej z nikim nie przegrywac.

wolfy 22.02.2024 18:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1616316)
Oczywiście że to jest w jakiś sposób mecz prawdy.

Przegrywamy - musimy zdobyć o 7 punktów więcej niż Tychy w pozostałych 13 spotkaniach. Patrząc że do zdobycia jest już tylko 39 pkt i mamy 8 wyjazdów do końca sezonu to jak to sobie wyobrażasz? Nawet wygrywanie seriami to może byc wtedy za mało, a to nie jedyny nasz rywal w lidze..

Wolę wygrać z Tychami i przegrac z Odrą, bo w najgorszym wypadku po kolejnej kolejce zrówna się z nami punktami a Tychy odskoczą na max 3 punkty.

A najlepiej z nikim nie przegrywac.

Pod tym kątem patrząc to to jest ważny mecz, a nie żaden "mecz prawdy".
Wyleczyłem się już z liczenia na przełamanie, że maszyna odpali albo w drugą stronę - że na 14 kolejek przed końcem już pozamiatane.

A że byłoby super wygrać wszystko - zawsze jest.

Ale tak jak napisałem wcześniej - liczę na trzy punkty, nieważne jak, może być po karnym z dupy dla nas albo samobóju w 99 minucie męczenia buły. Jak ze Stalą - liczą się trzy punkty.

As 23.02.2024 20:55

Sorry ale Miki Villar to jest jednak pojebany. Po dlugim rogu cala bramka wolna, wystarczy dziubnac po dlugim i jest gol a ten cymbal strzela na sile w srodek prosto w bramkarza.
To samo zrobil z Lechia w Gdansku, mial bodaj w 90 minucie pilke meczowa na nodze i tez zamiast poprostu strzelic po dlugim to na sile stzrelil w bramkarza.

No jest chlop dziwny.

Wtedy to byla wina Sobolewskiego, ciekawe jak teraz gremium obwini trenera.

Szneka 23.02.2024 21:05

Póki co trener Rude gra jeszcze bardziej .... ową piłkę niż grał trener Sobolewski. to co wyczyniają drugi mecz z rzędu Alfaro Goku Jaroch i Villar to pełna kompromitacja tych panów.

maxx304 23.02.2024 21:12

Rude się w....ił, Villar wędka w 35. minucie. Szkoda tych szans, ale chyba coś wciśniemy.

As 23.02.2024 21:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szneka (Post 1616367)
Póki co trener Rude gra jeszcze bardziej .... ową piłkę niż grał trener Sobolewski. to co wyczyniają drugi mecz z rzędu Alfaro Goku Jaroch i Villar to pełna kompromitacja tych panów.

eee trener nie ma nic do rzeczy.

Villar zamiast w bramkarza strzela w 6 metrowa wolna przestrzen bramki i jest 1-0 dla nas a nie 0-1. Trudno trenera obwiniac o to ze profesjonalny pilkarz nie umie podniesc lba przed strzalem i spojrzec gdzie jest bramkarz.

maxx304 23.02.2024 21:18

Jaroch wypad. Co ten gość ma z głową, to ja nie wiem, ale taka gra to sabotaż. Bardziej się boję jego gry niż Colleya.
Goku może iść z nim.

Szneka 23.02.2024 21:22

Duda Raton i długo długo nic. Komedianci z Hiszpanii z Goku na czele. nawet nie mamy kim z ławki postraszyć.

wolfy 23.02.2024 21:22

Kompromitacja Rude. Najgorsi zawodnicy poprzedniego meczu w pierwszym składzie. W tym Jaroch...

Stelio 23.02.2024 21:24

Mamy już chyba oficjalnie hiszpańskiego guliczke XDD brawo jaroslaw! To już malpa podejmując decyzję losowo z czymś w końcu trafi a tutaj a nasz właściciel dosłownie wszystko co wykmini kończy się katastrofa...

Patryko 23.02.2024 21:24

Póki co powtarza się typowy scenariusz meczu jak za Sobola - podania między obrońcami, 70% posiadania piłki, przeciwny zespół się muruje i zdobywa bramki z kontry.

Jaroch do zmiany w przerwie, chłop jest 12-tym zawodnikiem GKSu.

As 23.02.2024 21:25

plan na druga polowe powinien byc taki. Za Rodado wchodzi wysoki silny napastnik do ktorego gramy pilke na utrzymanie i rozegranie do wybiegajacych pomocnikow. Pilka idzie do boku i idzie cross na wbiegajacego napastnika.

To znaczy to bylyby plan gdyby w klubie byl wysoki napastnik :-D

Wyglada na to, ze dalej bedziemy sie pchac srodkiem i liczyc na cud w postaci SFG albo ze jakims cudem jakis Tyszanin sie obetnie.

FraMat 23.02.2024 21:25

Pierwszą połowę można podsumować z naszej strony kilkoma słowami:
- naiwność
- bezradność
- efekciarstwo

Próbujemy na siłę wejść z piłką do bramki.
Nie ma nikogo, kto by potrafił strzelić zza pola karnego?

Na podsumowania personalne będzie czas, ale Gogu, Jaroch, Alfaro powinni zacząć w końcu domyśleć się o co chodzi w piłce nożnej.
Na pewno nie o to, co oni wyczyniają.
Nie sądziłem, ze to napiszę: Sobczak za Rodado.


Oczywiście jest szansa, że w II połowie coś drgnie.
Na razie to jest czystej krwi sobolewszczyzna.
A może z tym materiałem nie da się więcej?

Vashut 23.02.2024 21:29

Wyglada to dramatycznie jakby im sie.nie chcialo, wolno niedokladnie..

Martineq 23.02.2024 21:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1616376)
Pierwszą połowę można podsumować z naszej strony kilkoma słowami:
- naiwność
- bezradność
- efekciarstwo

Próbujemy na siłę wejść z piłką do bramki.
Nie ma nikogo, kto by potrafił strzelić zza pola karnego?

Na podsumowania personalne będzie czas, ale Gogu, Jaroch, Alfaro powinni zacząć w końcu domyśleć się o co chodzi w piłce nożnej.
Na pewno nie o to, co oni wyczyniają.
Nie sądziłem, ze to napiszę: Sobczak za Rodado.


Oczywiście jest szansa, że w II połowie coś drgnie.
Na razie to jest czystej krwi sobolewszczyzna.
A może z tym materiałem nie da się więcej?

Za Jopa poza krótkotrwałymi momentami grali inaczej i lepiej.

Markus 23.02.2024 21:33

Na razie Jaroch i Goku dramatyczni, podobnie Sapała. Wszyscy oni nadają się do zmiany. Ktoś tu mówił, że gra bez Carbo będzie wzmocnieniem? No to właśnie widzimy.

Nie mamy środka pola i rozegrania w drugiej linii. Jedynie Alfaro i Duda próbują coś zrobić indywidualnymi akcjami. Jak nie ma rozegrania, bo jest Sapała, nie ma co się im dziwić.

Elendil 23.02.2024 21:35

ja już przestaje się orientować, gdzie leży problem. Zmieniają się trenerzy, zmieniają się piłkarze, a Wisła gra od kilka lat w sumie to samo.

Jaroo1 23.02.2024 21:41

Elendil, no gdzie tkwi? Prezes pajac, dobór nieodpowiednich ludzi, masa dramatycznych decyzji np. co do trzymania na siłę trenerów, zatrudniania Wujów, Sobola, Rude - to są trenerscy parodysci, polityka przepalania kasy.
Taki klub mem. Dziwne to by było gdyby w takim klubie gra była dobra i wyniki ok.

As 23.02.2024 21:58

Ja .......e na .... my wrzucamy ta pilke w pole karne? Przeciez tam nie ma nikogo kto moze ja wygrac.

Przeciez to kompletnie bez sensu.

Szneka 23.02.2024 22:05

następny geniusz taktyki. 70 minuta dopiero daje Szota i Sobczaka. czy my naprawdę musimy mieć trenerów nieudaczników?

As 23.02.2024 22:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szneka (Post 1616383)
następny geniusz taktyki. 70 minuta dopiero daje Szota i Sobczaka. czy my naprawdę musimy mieć trenerów nieudaczników?

Uja zrobisz nawet jak jestes Mourinho kiedy nie masz na lawce zwodnika potrzebnego do sytuacji w meczu. Rude czy wczesniej Sobolweski mogli tylko mieszac herbate liczac, ze od mieszania zrobi sie slodsza.

maxx304 23.02.2024 22:23

Baena jeden jedyny ....a zwód na prawą nogę. Rodado dwa razy strzela w bramkarza. Czym my mamy to wygrać?
Ręka w polu karnym! Gdzie jest ....a VAR?

gigant 23.02.2024 22:28

Jesteśmy żałośni

leszekpw 23.02.2024 22:28

Rude, Kiko, Krolewski wypierd... Nie wierze w ten zespol, tego trenera.

NHitman 23.02.2024 22:29

Od dawna powtarzam, że tam jest potrzebny psycholog, albo psychiatra. Kolejny mecz o stawkę i kolejny paździerz z naszej strony.

Revolver 23.02.2024 22:30

Z takim terminarzem i układem tabeli wcale się nie zdziwię, jeżeli te patałachy nie wejdą do baraży.

wolfy 23.02.2024 22:30

Wynik nie oddaje przebiegu meczu. Tychy mogły nas spokojnie piątką powieźć.
Rude - sabotaż z pierwszym składem.

maxx304 23.02.2024 22:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leszekpw (Post 1616388)
Rude, Kiko, Krolewski wypierd... Nie wierze w ten zespol, tego trenera.

Zespół robił co mógł. Pytanie, ile mógł. Cisnęli mocno, mocniej niż kiedykolwiek od dobrego roku. Ale jak nie masz umiejętności lub zimnej głowy, to chuja zrobisz.

Patryko 23.02.2024 22:31

No to tyle w kwestii awansu bezpośredniego. Jak się na własnym stadionie przegrywa frajersko mecze, to się gnije w takiej półamatorskiej lidze.

Gra wygląda jak kalka "taktyki" Sobola, absolutnie niczego nowego ich Rude nie nauczył. Mariusz szykuj się na gaszenie pożaru.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:40.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl