![]() |
Cytat:
|
Cytat:
Przegrywamy - musimy zdobyć o 7 punktów więcej niż Tychy w pozostałych 13 spotkaniach. Patrząc że do zdobycia jest już tylko 39 pkt i mamy 8 wyjazdów do końca sezonu to jak to sobie wyobrażasz? Nawet wygrywanie seriami to może byc wtedy za mało, a to nie jedyny nasz rywal w lidze.. Wolę wygrać z Tychami i przegrac z Odrą, bo w najgorszym wypadku po kolejnej kolejce zrówna się z nami punktami a Tychy odskoczą na max 3 punkty. A najlepiej z nikim nie przegrywac. |
Cytat:
Wyleczyłem się już z liczenia na przełamanie, że maszyna odpali albo w drugą stronę - że na 14 kolejek przed końcem już pozamiatane. A że byłoby super wygrać wszystko - zawsze jest. Ale tak jak napisałem wcześniej - liczę na trzy punkty, nieważne jak, może być po karnym z dupy dla nas albo samobóju w 99 minucie męczenia buły. Jak ze Stalą - liczą się trzy punkty. |
Sorry ale Miki Villar to jest jednak pojebany. Po dlugim rogu cala bramka wolna, wystarczy dziubnac po dlugim i jest gol a ten cymbal strzela na sile w srodek prosto w bramkarza.
To samo zrobil z Lechia w Gdansku, mial bodaj w 90 minucie pilke meczowa na nodze i tez zamiast poprostu strzelic po dlugim to na sile stzrelil w bramkarza. No jest chlop dziwny. Wtedy to byla wina Sobolewskiego, ciekawe jak teraz gremium obwini trenera. |
Póki co trener Rude gra jeszcze bardziej .... ową piłkę niż grał trener Sobolewski. to co wyczyniają drugi mecz z rzędu Alfaro Goku Jaroch i Villar to pełna kompromitacja tych panów.
|
Rude się w....ił, Villar wędka w 35. minucie. Szkoda tych szans, ale chyba coś wciśniemy.
|
Cytat:
Villar zamiast w bramkarza strzela w 6 metrowa wolna przestrzen bramki i jest 1-0 dla nas a nie 0-1. Trudno trenera obwiniac o to ze profesjonalny pilkarz nie umie podniesc lba przed strzalem i spojrzec gdzie jest bramkarz. |
Jaroch wypad. Co ten gość ma z głową, to ja nie wiem, ale taka gra to sabotaż. Bardziej się boję jego gry niż Colleya.
Goku może iść z nim. |
Duda Raton i długo długo nic. Komedianci z Hiszpanii z Goku na czele. nawet nie mamy kim z ławki postraszyć.
|
Kompromitacja Rude. Najgorsi zawodnicy poprzedniego meczu w pierwszym składzie. W tym Jaroch...
|
Mamy już chyba oficjalnie hiszpańskiego guliczke XDD brawo jaroslaw! To już malpa podejmując decyzję losowo z czymś w końcu trafi a tutaj a nasz właściciel dosłownie wszystko co wykmini kończy się katastrofa...
|
Póki co powtarza się typowy scenariusz meczu jak za Sobola - podania między obrońcami, 70% posiadania piłki, przeciwny zespół się muruje i zdobywa bramki z kontry.
Jaroch do zmiany w przerwie, chłop jest 12-tym zawodnikiem GKSu. |
plan na druga polowe powinien byc taki. Za Rodado wchodzi wysoki silny napastnik do ktorego gramy pilke na utrzymanie i rozegranie do wybiegajacych pomocnikow. Pilka idzie do boku i idzie cross na wbiegajacego napastnika.
To znaczy to bylyby plan gdyby w klubie byl wysoki napastnik :-D Wyglada na to, ze dalej bedziemy sie pchac srodkiem i liczyc na cud w postaci SFG albo ze jakims cudem jakis Tyszanin sie obetnie. |
Pierwszą połowę można podsumować z naszej strony kilkoma słowami:
- naiwność - bezradność - efekciarstwo Próbujemy na siłę wejść z piłką do bramki. Nie ma nikogo, kto by potrafił strzelić zza pola karnego? Na podsumowania personalne będzie czas, ale Gogu, Jaroch, Alfaro powinni zacząć w końcu domyśleć się o co chodzi w piłce nożnej. Na pewno nie o to, co oni wyczyniają. Nie sądziłem, ze to napiszę: Sobczak za Rodado. Oczywiście jest szansa, że w II połowie coś drgnie. Na razie to jest czystej krwi sobolewszczyzna. A może z tym materiałem nie da się więcej? |
Wyglada to dramatycznie jakby im sie.nie chcialo, wolno niedokladnie..
|
Cytat:
|
Na razie Jaroch i Goku dramatyczni, podobnie Sapała. Wszyscy oni nadają się do zmiany. Ktoś tu mówił, że gra bez Carbo będzie wzmocnieniem? No to właśnie widzimy.
Nie mamy środka pola i rozegrania w drugiej linii. Jedynie Alfaro i Duda próbują coś zrobić indywidualnymi akcjami. Jak nie ma rozegrania, bo jest Sapała, nie ma co się im dziwić. |
ja już przestaje się orientować, gdzie leży problem. Zmieniają się trenerzy, zmieniają się piłkarze, a Wisła gra od kilka lat w sumie to samo.
|
Elendil, no gdzie tkwi? Prezes pajac, dobór nieodpowiednich ludzi, masa dramatycznych decyzji np. co do trzymania na siłę trenerów, zatrudniania Wujów, Sobola, Rude - to są trenerscy parodysci, polityka przepalania kasy.
Taki klub mem. Dziwne to by było gdyby w takim klubie gra była dobra i wyniki ok. |
Ja .......e na .... my wrzucamy ta pilke w pole karne? Przeciez tam nie ma nikogo kto moze ja wygrac.
Przeciez to kompletnie bez sensu. |
następny geniusz taktyki. 70 minuta dopiero daje Szota i Sobczaka. czy my naprawdę musimy mieć trenerów nieudaczników?
|
Cytat:
|
Baena jeden jedyny ....a zwód na prawą nogę. Rodado dwa razy strzela w bramkarza. Czym my mamy to wygrać?
Ręka w polu karnym! Gdzie jest ....a VAR? |
Jesteśmy żałośni
|
Rude, Kiko, Krolewski wypierd... Nie wierze w ten zespol, tego trenera.
|
Od dawna powtarzam, że tam jest potrzebny psycholog, albo psychiatra. Kolejny mecz o stawkę i kolejny paździerz z naszej strony.
|
Z takim terminarzem i układem tabeli wcale się nie zdziwię, jeżeli te patałachy nie wejdą do baraży.
|
Wynik nie oddaje przebiegu meczu. Tychy mogły nas spokojnie piątką powieźć.
Rude - sabotaż z pierwszym składem. |
Cytat:
|
No to tyle w kwestii awansu bezpośredniego. Jak się na własnym stadionie przegrywa frajersko mecze, to się gnije w takiej półamatorskiej lidze.
Gra wygląda jak kalka "taktyki" Sobola, absolutnie niczego nowego ich Rude nie nauczył. Mariusz szykuj się na gaszenie pożaru. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:40. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl