![]() |
ale naprawde Zając jest tak głupi ?
ostatecznie był asystentem Nawałki w tym co by ne mówić najlepszym okresie naszej kadry |
Cytat:
Taka moda, taki jest typowy kibic Wisły - bezmyślnie, stadnie... |
Cytat:
|
Ale z kamerą Polsatu zawalczył.
|
No widzisz @Arkadiuszu?
https://sztormgrupa.pl/public/upload...er_waldorf.jpg Wolisz być Statlerem czy Waldorfem? Byle szybko, bo się nie załapiesz :>:>:> |
Mamy najlepszego właściciela i sztab :D
No może ani najlepsi ani najgorsi oni nie są, ale na pewno najśmieszniejsi. |
U Radka łatwo poznać kiedy mu jakaś myśl zaiskrzy bo poprawia wtedy czapeczkę a jak jest to coś w jego mniemaniu genialnego to ciska nią o ziemię.
|
Do czego to doszlo. Wisla kopie sie po czole w 1 lidze po spadku, po 30 latach. Nie rozwijamy zadnych pilkarzy, zeby w ogole myslec o wygrywaniu jakichs meczow w, powtarzam, 1 lidze, nam trzeba tabunow Hiszpanow. Zero progresu w grze, zero progresu w obronie. W klubie wszedzie panuje bylejakosc, dlugi sie powiekszaja. Gdy skrytykuje sie ludzi odpowiedzialnych za taki stan rzeczy to a) szydera; b) hejt. Cyrk na kolkach.
|
https://weszlo.com/2021/03/17/co-zap...w-jagiellonii/ - polecam
Praktycznie wszystkie przywary walczącego z kamerami idealnie wpisują się w nasz obecny obraz i atmosferę. |
Cytat:
|
Rozumiem od Nawałki się uczyć ale czego Bogdan Zając ma się nauczyć od Sobola? Z resztą 50-cio latek po nieudanej przygodzie w Ekstraklasie ląduje u trenera bez żadnych sukcesów w 1 lidze. Słabo to brzmi.
|
Zając nie po to przyszedł by się uczyc od Sobola, tylko on do innej roli niż asystenta się po prostu nie nadaje (chyba że 2 liga lub niżej). Rola asystenta mu pasuje, choć tutaj bliżej mu do roli Kmiecika w sztabie niżeli specjalistów jakich choćby mieliśmy w przeszlosci jako asystentów (Szulczek, Feio).
Zresztą o Sobolewskim ciężko w tym momencie powiedzieć byloby inaczej, gdyby nie to że wrzucono go na kierownicę i JK ciągle "wierzy" się w jego rozwój. Ostatnio Filipek powiedział że Hyballa chciał go w sztabie jako asystenta i szkoda że to się finalnie nie wydarzyło. |
Serio,pewnie jakiś pierwszy lepszy student po AWF te pachołki by porozstawiał za 20% tego co oni dostają i większe prawdopodobieństwo,że się czegoś z czasem nauczy
|
Pany, podeślijcie proszę linka do transmisji z pieniążkiem na Klub. Dzięki.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Jutro Radek ucisza forum hejterow, a za tydzien otwieramy temat âsezon 2024/2025 ekstraklasa co dalej?â Poki co krytycy forumowi maja swoje 5 minut
|
Oby 5 minut, a nie 5 lat. Bo aktualne 5 minut trwa już od meczu z Ruchem.
Jak przeciwnik się broni to niby potrafimy prowadzić grę i jakieś tam okazje mieć, ale jak przestaje się bronić to jest całkowity dramat. |
Innymi słowy - jak zmusza nas do obrony :D
Ale zgoda - źle to wygląda i nke widać żadnej poprawy. |
Gramy swoje, nawet jak nie widać poprawy!
|
Cytat:
|
czy mecz bedzie w polsat sport ?
bo dekoderze UPC w programie tam pisze płock:sosnowiec |
Jest na polsat sport
|
Jebnię ty komentator stwierdził, że na varze Wojciech Myć. tzn że będzie dobre dokładne sędziowanie. zaczyna się komicznie.
|
Z tak słabą drużyną jak dziś dawno nie graliśmy. Dołożyć im dwa gole zaraz po przerwie i zamknąć mecz.
|
Pierwszą połowę Polonia przespacerowała. Ale strzeliliśmy bramkę i wszystko może się odwrócić. Zobaczymy.
Cytat:
|
Zerowa elastyczność i dalszy brak reagowania na to co dzieje się na boisku. Polonia cała drużyna na 16tce. Aż prosi się o strzał z dystansu. Ale po co. Lepiej dalej próbujmy wjechać do bramki.
|
Taki strzał trzeba wypracować, a nasi spacerują i podają sobie po obwodzie. W ręcznej to jest gra na czas.
A gdzie jest nasza gwiazda Biegański? Mega talent. Sodówa wystrzeliła? :rotfl: |
Nie mam słów na to co robi Sobolewski. Znowu zmiana przed SFG i.... znowu strata gola. Sobolewski WYPIERDALAJ
|
Cytat:
To trzeba jednak umieć tak sabotować. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:06. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl