Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   2 kolejka, Polonia Warszawa - Wisła Kraków, 30 lipca 2023, 12:40 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10908)

Arkadiusz.Czerepach 27.07.2023 10:29

ale naprawde Zając jest tak głupi ?

ostatecznie był asystentem Nawałki w tym co by ne mówić najlepszym okresie naszej kadry

FraMat 27.07.2023 10:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1606472)
ale naprawde Zając jest tak głupi ?

ostatecznie był asystentem Nawałki w tym co by ne mówić najlepszym okresie naszej kadry

Nie, no... chodzi o to, że na forum zapanowało przekonanie, że mamy najgorszych właścicieli, najgorszego trenera, najgorszy sztab i teraz każdy chce na siłę zająć pierwsze miejsce w loży szyderców.

Taka moda, taki jest typowy kibic Wisły - bezmyślnie, stadnie...

sandomingo 27.07.2023 10:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1606472)
ale naprawde Zając jest tak głupi ?

ostatecznie był asystentem Nawałki w tym co by ne mówić najlepszym okresie naszej kadry

Popatrz sobie na jego wybitną karierę trenerską po zakończeniu noszenia zeszytu za Nawałką.

wolfy 27.07.2023 10:47

Ale z kamerą Polsatu zawalczył.

FraMat 27.07.2023 10:50

No widzisz @Arkadiuszu?
https://sztormgrupa.pl/public/upload...er_waldorf.jpg
Wolisz być Statlerem czy Waldorfem?
Byle szybko, bo się nie załapiesz

:>:>:>

Jaroo1 27.07.2023 10:50

Mamy najlepszego właściciela i sztab :D

No może ani najlepsi ani najgorsi oni nie są, ale na pewno najśmieszniejsi.

krysztal 27.07.2023 10:58

U Radka łatwo poznać kiedy mu jakaś myśl zaiskrzy bo poprawia wtedy czapeczkę a jak jest to coś w jego mniemaniu genialnego to ciska nią o ziemię.

wiesniak842 27.07.2023 11:03

Do czego to doszlo. Wisla kopie sie po czole w 1 lidze po spadku, po 30 latach. Nie rozwijamy zadnych pilkarzy, zeby w ogole myslec o wygrywaniu jakichs meczow w, powtarzam, 1 lidze, nam trzeba tabunow Hiszpanow. Zero progresu w grze, zero progresu w obronie. W klubie wszedzie panuje bylejakosc, dlugi sie powiekszaja. Gdy skrytykuje sie ludzi odpowiedzialnych za taki stan rzeczy to a) szydera; b) hejt. Cyrk na kolkach.

azor 27.07.2023 11:08

https://weszlo.com/2021/03/17/co-zap...w-jagiellonii/ - polecam

Praktycznie wszystkie przywary walczącego z kamerami idealnie wpisują się w nasz obecny obraz i atmosferę.

Jagul 27.07.2023 11:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1606473)
Nie, no... chodzi o to, że na forum zapanowało przekonanie, że mamy najgorszych właścicieli, najgorszego trenera, najgorszy sztab i teraz każdy chce na siłę zająć pierwsze miejsce w loży szyderców.

Taka moda, taki jest typowy kibic Wisły - bezmyślnie, stadnie...

Całe szczęście wszystkie dotychczasowe wyniki i sukcesy przeczą tym stwierdzeniom.

Mixu 27.07.2023 12:43

Rozumiem od Nawałki się uczyć ale czego Bogdan Zając ma się nauczyć od Sobola? Z resztą 50-cio latek po nieudanej przygodzie w Ekstraklasie ląduje u trenera bez żadnych sukcesów w 1 lidze. Słabo to brzmi.

Karherop 27.07.2023 12:58

Zając nie po to przyszedł by się uczyc od Sobola, tylko on do innej roli niż asystenta się po prostu nie nadaje (chyba że 2 liga lub niżej). Rola asystenta mu pasuje, choć tutaj bliżej mu do roli Kmiecika w sztabie niżeli specjalistów jakich choćby mieliśmy w przeszlosci jako asystentów (Szulczek, Feio).

Zresztą o Sobolewskim ciężko w tym momencie powiedzieć byloby inaczej, gdyby nie to że wrzucono go na kierownicę i JK ciągle "wierzy" się w jego rozwój.

Ostatnio Filipek powiedział że Hyballa chciał go w sztabie jako asystenta i szkoda że to się finalnie nie wydarzyło.

krysztal 27.07.2023 13:16

Serio,pewnie jakiś pierwszy lepszy student po AWF te pachołki by porozstawiał za 20% tego co oni dostają i większe prawdopodobieństwo,że się czegoś z czasem nauczy

Adenalix 29.07.2023 15:06

Pany, podeślijcie proszę linka do transmisji z pieniążkiem na Klub. Dzięki.

Watts 29.07.2023 15:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Adenalix (Post 1606554)
Pany, podeślijcie proszę linka do transmisji z pieniążkiem na Klub. Dzięki.

https://wislakrakow.statscore.com/pl...ventId=5030954

Drozd 29.07.2023 19:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1606473)
Nie, no... chodzi o to, że na forum zapanowało przekonanie, że mamy najgorszych właścicieli, najgorszego trenera, najgorszy sztab i teraz każdy chce na siłę zająć pierwsze miejsce w loży szyderców.

Taka moda, taki jest typowy kibic Wisły - bezmyślnie, stadnie...

To jaki mamy sztab widać po grze na boisku i po systematycznym rozwoju naszych zawodników. Gdyby połowa się rozwijała, a druga nie to można by sztab rozgrzeszać, ale tak nie jest. Natomiast właściciel na to patrzy i firmuje tak jak firmował rodzinę na swoim, spadek z 6 budżetem i cyrki z Hybalą. To co się dzieje to nie kwestia mody.

Skawa Wadowice 29.07.2023 22:48

Jutro Radek ucisza forum hejterow, a za tydzien otwieramy temat „sezon 2024/2025 ekstraklasa co dalej?” Poki co krytycy forumowi maja swoje 5 minut

Drozd 30.07.2023 08:20

Oby 5 minut, a nie 5 lat. Bo aktualne 5 minut trwa już od meczu z Ruchem.

Jak przeciwnik się broni to niby potrafimy prowadzić grę i jakieś tam okazje mieć, ale jak przestaje się bronić to jest całkowity dramat.

wolfy 30.07.2023 08:37

Innymi słowy - jak zmusza nas do obrony :D
Ale zgoda - źle to wygląda i nke widać żadnej poprawy.

El'kabat 30.07.2023 09:36

Gramy swoje, nawet jak nie widać poprawy!

Drozd 30.07.2023 10:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1606573)
Innymi słowy - jak zmusza nas do obrony :D
Ale zgoda - źle to wygląda i nke widać żadnej poprawy.

To jest właśnie dyskusyjne. Czy zmusza nas czy sami oddajemy pole tak jak niby miało to miejsce z Sosnowcem. Zgodnie z frajerską zasadą, oddajmy im piłkę niech oni się martwią.

Arkadiusz.Czerepach 30.07.2023 11:00

czy mecz bedzie w polsat sport ?

bo dekoderze UPC w programie tam pisze płock:sosnowiec

Skawa Wadowice 30.07.2023 11:10

Jest na polsat sport

Szneka 30.07.2023 11:42

Jebnię ty komentator stwierdził, że na varze Wojciech Myć. tzn że będzie dobre dokładne sędziowanie. zaczyna się komicznie.

Szneka 30.07.2023 12:31

Z tak słabą drużyną jak dziś dawno nie graliśmy. Dołożyć im dwa gole zaraz po przerwie i zamknąć mecz.

Drozd 30.07.2023 12:33

Pierwszą połowę Polonia przespacerowała. Ale strzeliliśmy bramkę i wszystko może się odwrócić. Zobaczymy.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szneka (Post 1606580)
Z tak słabą drużyną jak dziś dawno nie graliśmy. Dołożyć im dwa gole zaraz po przerwie i zamknąć mecz.

Ostatnie minuty już ujawniły nasze DNA.Można było próbować walnąć drugą, ale spokojnie nie ma co się spieszyć :).

skarabeus 30.07.2023 12:47

Zerowa elastyczność i dalszy brak reagowania na to co dzieje się na boisku. Polonia cała drużyna na 16tce. Aż prosi się o strzał z dystansu. Ale po co. Lepiej dalej próbujmy wjechać do bramki.

Drozd 30.07.2023 12:53

Taki strzał trzeba wypracować, a nasi spacerują i podają sobie po obwodzie. W ręcznej to jest gra na czas.

A gdzie jest nasza gwiazda Biegański? Mega talent. Sodówa wystrzeliła? :rotfl:

Szneka 30.07.2023 13:05

Nie mam słów na to co robi Sobolewski. Znowu zmiana przed SFG i.... znowu strata gola. Sobolewski WYPIERDALAJ

maxx304 30.07.2023 13:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szneka (Post 1606585)
Nie mam słów na to co robi Sobolewski. Znowu zmiana przed SFG i.... znowu strata gola. Sobolewski WYPIERDALAJ

I to dał dupska ten, który wszedł - Tachi.
To trzeba jednak umieć tak sabotować.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:06.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl