![]() |
Rezerwy zremisowały swój pierwszy mecz 0:0.
Jak będą mieć z 3 mecze to powrzucam staty do statystycznego. |
Cytat:
|
Cytat:
https://www.wislaportal.pl/News.html..._II_Krakow_0_0 |
Kolejni Hiszpanie, tym razem do rezerw w sumie już 3.
No nie powiem, jestem zdziwiony, ciekawe ile klub płaci takim "młodym talentom" za grę w 4 lidze? Może to ma pomóc w późniejszej adaptacji w szatni pierwszego zespołu :> |
Cytat:
|
|
Ale to było wiadomo od stycznia że będziemy sprowadzać hiszpańskich zawodników:
https://twitter.com/Bastek1812/statu...90369963446272 |
a nie ma jakiś piłkarzy wśród Erasmusów z hiszpani? po co ich ściągać..
|
I tu pierwszy duży minus dla Kiko i jego pomysłu.Nawet jeśli sprowadzamy jakichś młodych zdolnych to zanim oni cokolwiek zaczną grać i przebijać się do pierwszej drużyny zostaną s.......enia przez naszych mega chujowych trenerów.Nic z nich nie wyrośnie to jest prawie pewne.
To bardziej zaczyna przypominać handel ludżmi niż politykę sportową klubu piłkarskiego... |
Rezerwy nie grały w 2 kolejce.
|
3 kolejka Wisła 2-Glinik Gorlice
transmisja: https://www.youtube.com/live/r684q-vT8BU?feature=share 1:0 dla Wisły :) |
na jakim stadionie grają rezerwy?
|
Cytat:
|
Jak twierdzą na YT, będzie transmisja z każdego meczu domowego (z Myślenic).
|
Cytat:
Może lepiej żeby młodzi uczyli się podstaw od rówieśników z Hiszpani, nie od legend? |
Przecież kupili 2 Hiszpanów do Rezerw.
Dodatkowo z domowych są filmy więc jest się z czego uczyć. O ile Jop to wykorzysta. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Czemu się dziwicie? Nie mamy presji na górze to ma być jakakolwiek na dole? Po co ambicja? Zresztą, oni wiedzą, że nawet jak się pokażą, nawet na ME-u19 to potem i tak ch*%(uja zobaczą plac w pierwszym składzie :-)
|
Dziś Rezerwy Wisły wygrały 10:1 na wyjeździe z Wierchami Rabka-Zdrój
Wierchy Rabka-Zdrój - Wisła II Kraków 1:10 (1:4) Bramki dla Wisły: Bartoń, 2x Grau, 2x Niewiadomski, Tokarczyk, Wiśniewski, Sałamaj, Zimon, Sarga Wisła II Kraków: Letkiewicz - Wiśniewski, Złoch, Niewiadomski, Madej (46' Bonachera) - Zimon, Kutwa - Szywacz (10' Grau), Tokarczyk (62' Ramirez), Pieniądz (56' Sałamaj) - Bartoń (56' Sarga) https://akademia.wisla.krakow.pl/wis...-rabce-zdroju/ |
potęga !!!! :)
|
Chłopaki w końcu potrenowali trochę razem to zaczęli coś grać. Rywal być może najsłabszy w lidze to i pograli dla frajdy na dwucyfrówkę.
IV liga to w większości polamatorskie rozgrywki, tam się mało kto utrzymuje z samego grania. Nie jestem natomiast przekonany czy uda nam się awansować już w 1 sezonie. BBT II też ma na to chrapkę. |
Umowy są z piłkarzami tak skonstruowane że muszą oni dać przyzwolenie na grę w rezerwach. Ciekawi przypadek Fazlagicia, którzy albo nie chce tam grać, albo klub nie chce żeby gdziekolwiek się ogrywał (ew chce promować innych graczy na tę pozycję).
Uryga ostatnio się wypowiedział że miał zagrać w rezerwach ale z przyczyn proceduralnych do tego nie doszło. Teraz to już pewnie Sobol będzie go wpuszczał z marszu w 1 drużynie, bo się "ograł" z Odrą... |
Bramki z meczu rezerw:
https://twitter.com/WislaKrakowSA/st...09623403622687 |
Jutro o 11 Wisła II gra z Kalwarianką.
Mecz domowy więc jest transmisja: https://www.youtube.com/live/I1JnxF0...kzpVugZjdjp9W3 |
Tak zapytam tutaj, bo w sumie nie mogę znaleźć tematu o aktualnych piłkarzach. Co dzieje się z Młyńskim, Żyro i Talarem?
Kontuzje? Czy uprawiamy nowatorską formę klubu kokosa i dajemy trenować normalnie, ale nie dajemy grać nawet w rezerwach? Czy ktoś zapytał JK jak widzi sytuację z Fazlagicem? |
Ponoć Kiko blokuje grę zawodników z 1 składu w rezerwach.
|
Cytat:
Fazlagić podobno uczciwie trenował ale jest chyba w klubie Kokosa. |
rezerwy wygrały 2:0
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:47. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl