Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Rezerwy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10902)

pepe72 07.08.2023 11:35

Rezerwy zremisowały swój pierwszy mecz 0:0.
Jak będą mieć z 3 mecze to powrzucam staty do statystycznego.

Szneka 07.08.2023 14:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1607264)
Rezerwy zremisowały swój pierwszy mecz 0:0.
Jak będą mieć z 3 mecze to powrzucam staty do statystycznego.

gdzie znajdę skład?

wolfy 07.08.2023 14:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szneka (Post 1607280)
gdzie znajdę skład?

Jak zawsze, na WisłaPortal:
https://www.wislaportal.pl/News.html..._II_Krakow_0_0

Karherop 10.08.2023 11:37

Kolejni Hiszpanie, tym razem do rezerw w sumie już 3.

No nie powiem, jestem zdziwiony, ciekawe ile klub płaci takim "młodym talentom" za grę w 4 lidze?

Może to ma pomóc w późniejszej adaptacji w szatni pierwszego zespołu :>

Kurz 10.08.2023 11:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skarabeus (Post 1605813)
W druzynie rezerw powinni grac wylacznie mlodzi rokujacy nadzieje na przyszlosc oraz zawodnicy 1 zespolu nie lapiacy sie na lawke rezerwowych lub wracajacy po kontuzjach i potrzebujacy 2-3 spotkan.

Uważam, że drużyna rezerw to strata czasu i środków w tym momencie i naszym wykonaniu. Czas pokazuje, że nie jesteśmy w stanie sprowadzać/szkolić piłkarzy, którzy byliby w stanie w przyszłości zasilić 1 drużynę. A posiadanie drużyny rezerw tylko po to, żeby na moment dać zatrudnienie piłkarskim odrzutom nie ma sensu.

Ogryzek 10.08.2023 11:48

https://gazetakrakowska.pl/wisla-kra...ar/c2-17792319

Rezerwy też będą hiszpańskie? :)

leszekm 10.08.2023 12:34

Ale to było wiadomo od stycznia że będziemy sprowadzać hiszpańskich zawodników:
https://twitter.com/Bastek1812/statu...90369963446272

sevenheaven 10.08.2023 12:37

a nie ma jakiś piłkarzy wśród Erasmusów z hiszpani? po co ich ściągać..

krysztal 10.08.2023 12:38

I tu pierwszy duży minus dla Kiko i jego pomysłu.Nawet jeśli sprowadzamy jakichś młodych zdolnych to zanim oni cokolwiek zaczną grać i przebijać się do pierwszej drużyny zostaną s.......enia przez naszych mega chujowych trenerów.Nic z nich nie wyrośnie to jest prawie pewne.


To bardziej zaczyna przypominać handel ludżmi niż politykę sportową klubu piłkarskiego...

pepe72 13.08.2023 23:15

Rezerwy nie grały w 2 kolejce.

pepe72 15.08.2023 10:58

3 kolejka Wisła 2-Glinik Gorlice
transmisja: https://www.youtube.com/live/r684q-vT8BU?feature=share

1:0 dla Wisły :)

Szneka 15.08.2023 12:09

na jakim stadionie grają rezerwy?

tedyy 15.08.2023 13:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szneka (Post 1607837)
na jakim stadionie grają rezerwy?

Dalin Myslenice

pepe72 15.08.2023 14:10

Jak twierdzą na YT, będzie transmisja z każdego meczu domowego (z Myślenic).

wolfy 16.08.2023 08:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1607831)
3 kolejka Wisła 2-Glinik Gorlice
transmisja: https://www.youtube.com/live/r684q-vT8BU?feature=share

1:0 dla Wisły :)

A trzy czwarte roboty przy strzelonej bramce zrobił wprowadzony Hiszpan (Grau?), który jednym sensownym podaniem wyprowadził Tokarczyka sam na sam z bramkarzem. Dodajmy że był to jego pierwszy kontakt z piłką po wejściu.

Może lepiej żeby młodzi uczyli się podstaw od rówieśników z Hiszpani, nie od legend?

pepe72 16.08.2023 23:03

Przecież kupili 2 Hiszpanów do Rezerw.
Dodatkowo z domowych są filmy więc jest się z czego uczyć. O ile Jop to wykorzysta.

Szneka 17.08.2023 08:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1607978)
Przecież kupili 2 Hiszpanów do Rezerw.
Dodatkowo z domowych są filmy więc jest się z czego uczyć. O ile Jop to wykorzysta.

Panowie widzieliście mecz? Łebki po 19-20 truchtały po boisku. Rozumiem, że był upał ale w tym wieku trzeba zapierdala ć aby się pokazać i coś osiągnąć. Niestety nasze pseudo gwiazdki truchtały cały mecz i jedynie błysk Hiszpana i przytomne uderzenie Tokarczyka spowodowały, że mecz wygraliśmy.

wolfy 17.08.2023 08:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szneka (Post 1608007)
Panowie widzieliście mecz? Łebki po 19-20 truchtały po boisku. Rozumiem, że był upał ale w tym wieku trzeba zapierdala ć aby się pokazać i coś osiągnąć. Niestety nasze pseudo gwiazdki truchtały cały mecz i jedynie błysk Hiszpana i przytomne uderzenie Tokarczyka spowodowały, że mecz wygraliśmy.

Widziałem że ambicja się aż wylewała z boiska. Tylko w slow mo.

skarabeus 17.08.2023 09:29

Czemu się dziwicie? Nie mamy presji na górze to ma być jakakolwiek na dole? Po co ambicja? Zresztą, oni wiedzą, że nawet jak się pokażą, nawet na ME-u19 to potem i tak ch*%(uja zobaczą plac w pierwszym składzie :-)

pepe72 20.08.2023 18:33

Dziś Rezerwy Wisły wygrały 10:1 na wyjeździe z Wierchami Rabka-Zdrój

Wierchy Rabka-Zdrój - Wisła II Kraków 1:10 (1:4)

Bramki dla Wisły: Bartoń, 2x Grau, 2x Niewiadomski, Tokarczyk, Wiśniewski, Sałamaj, Zimon, Sarga

Wisła II Kraków: Letkiewicz - Wiśniewski, Złoch, Niewiadomski, Madej (46' Bonachera) - Zimon, Kutwa - Szywacz (10' Grau), Tokarczyk (62' Ramirez), Pieniądz (56' Sałamaj) - Bartoń (56' Sarga)

https://akademia.wisla.krakow.pl/wis...-rabce-zdroju/

Arkadiusz.Czerepach 20.08.2023 21:48

potęga !!!! :)

Karherop 21.08.2023 07:31

Chłopaki w końcu potrenowali trochę razem to zaczęli coś grać. Rywal być może najsłabszy w lidze to i pograli dla frajdy na dwucyfrówkę.

IV liga to w większości polamatorskie rozgrywki, tam się mało kto utrzymuje z samego grania.

Nie jestem natomiast przekonany czy uda nam się awansować już w 1 sezonie. BBT II też ma na to chrapkę.

Karherop 22.08.2023 08:31

Umowy są z piłkarzami tak skonstruowane że muszą oni dać przyzwolenie na grę w rezerwach. Ciekawi przypadek Fazlagicia, którzy albo nie chce tam grać, albo klub nie chce żeby gdziekolwiek się ogrywał (ew chce promować innych graczy na tę pozycję).

Uryga ostatnio się wypowiedział że miał zagrać w rezerwach ale z przyczyn proceduralnych do tego nie doszło. Teraz to już pewnie Sobol będzie go wpuszczał z marszu w 1 drużynie, bo się "ograł" z Odrą...

pepe72 22.08.2023 12:47

Bramki z meczu rezerw:
https://twitter.com/WislaKrakowSA/st...09623403622687

pepe72 25.08.2023 14:56

Jutro o 11 Wisła II gra z Kalwarianką.
Mecz domowy więc jest transmisja:
https://www.youtube.com/live/I1JnxF0...kzpVugZjdjp9W3

Pulpet 26.08.2023 15:03

Tak zapytam tutaj, bo w sumie nie mogę znaleźć tematu o aktualnych piłkarzach. Co dzieje się z Młyńskim, Żyro i Talarem?
Kontuzje?
Czy uprawiamy nowatorską formę klubu kokosa i dajemy trenować normalnie, ale nie dajemy grać nawet w rezerwach?
Czy ktoś zapytał JK jak widzi sytuację z Fazlagicem?

pepe72 26.08.2023 18:29

Ponoć Kiko blokuje grę zawodników z 1 składu w rezerwach.

wolfy 26.08.2023 18:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pulpet (Post 1608869)
Tak zapytam tutaj, bo w sumie nie mogę znaleźć tematu o aktualnych piłkarzach. Co dzieje się z Młyńskim, Żyro i Talarem?
Kontuzje?
Czy uprawiamy nowatorską formę klubu kokosa i dajemy trenować normalnie, ale nie dajemy grać nawet w rezerwach?
Czy ktoś zapytał JK jak widzi sytuację z Fazlagicem?

Młyński po rehabilitacji, Żyro nadal niezdolny do gry (szok, wiem), Takar w rezerwach bo Sobolewski go odstrzelił.

Fazlagić podobno uczciwie trenował ale jest chyba w klubie Kokosa.

pepe72 26.08.2023 18:38

rezerwy wygrały 2:0

Szneka 26.08.2023 20:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pulpet (Post 1608869)
Tak zapytam tutaj, bo w sumie nie mogę znaleźć tematu o aktualnych piłkarzach. Co dzieje się z Młyńskim, Żyro i Talarem?
Kontuzje?
Czy uprawiamy nowatorską formę klubu kokosa i dajemy trenować normalnie, ale nie dajemy grać nawet w rezerwach?
Czy ktoś zapytał JK jak widzi sytuację z Fazlagicem?

Gdzieś była wzmianka , chyba studio Reymonta, że Fazlagić na jesień nie powącha murawy w naszych barwach bo jest prze słaby.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:47.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl