![]() |
Dobry trener to nie taki, który ma na wszystko gotową odpowiedź i wszystkie scenariusze (to niemożliwe -) przed każdym meczem tak, żeby zadowolić kibiców, ale taki, który umie wyciągać wnioski.
|
Cytat:
Wymęczmy dziś jakoś te 3 pkt i niech J&M jakimś cudem wrócą na ŁKS. |
Sobolewski prawie dobrze dziś z tego składu jaki ma.
Jeszcze posadzic Dude i dać Żyro albo Ondraska - gra na 2 napastników i byłoby dobrze. |
chcieliśmy zmian to mamy. 3-5-2 było rozsądne ale trzeba się jeszcze skoncentrować. szczęśliwy gol Tachiego. w drugiej połowie szybko strzelić ze 2 bramki i można dać odpocząć podstawowym zawodnikom
|
Cytat:
To nie jest kwestia posiadania "gotowych odpowiedzi", tylko znajomości własnych zawodników. On jako pierwszy powinien wiedzieć, że Szot i Szywacz są za słabi by uratować lewą stronę boiska i mecz z Ruchem. Zachował się wtedy fatalnie, nie broń go za to. :-) Dobrze, że dziś przynajmniej wyciągnął z tego jakieś wnioski, za to akurat można go pochwalić. |
Nie wygląda to źle, przy optymalnym składzie też było ciężko strzelić drużynom murującym. Dobrze że nie poszedł na łatwiznę czego się w sumie każdy spodziewał tylko w końcu pokombinował i postawił jednak na doświadczonych i trochę pewniejszych. Ta formacja pewnie bardziej sprawdzi się na łks żeby chociaż tam zremisować bo w powrót Junci i Muli ciężko liczyć
|
Cytat:
Nie bronię Sobola ale jest to bardzo ciekawe ilu prawdziwych fachowców się marnuje w Polsce, robiąc bez sensu w innych branżach niż trenerka. |
Pewnie tyle samo co marnujacych sie w branzy pilkarskiej jako trenerzy:D
|
czyli jednak Młyński, a nawet Żyro, potrafią coś zagrać.
Brawo dla całego zespołu za dziś. Tym niemniej, prawdziwy sprawdzian za 6 dni. |
Wideo konferencja Radosława Sobolewskiego po meczu Wisła 3-0 Chojniczanka:
https://www.youtube.com/live/Am_KCyemX2c |
Cytat:
Myliły się zaś osoby, które widziały, jak słabymi piłkarzami są Szot i Szywacz? To była i jest jakaś wiedza tajemna? |
Cytat:
Hiszpanie od Kiko zarabiają zdecydowanie poniżej takiego Colleya AFAIK. Do tego budżet płacowy to też rozwiązanie z zawodnikami kontraktów za porozumienien stron, a tego po spadku było sporo. Wielu z tych pajaców trzeba było wypłacić po kilka pensji. @Mecz z Chojniczanką - Sobolewski zaskoczył składem, przede wszystkim jednak nie było niespodzianki z wynikiem. I bardzo dobrze. |
Cytat:
|
Cytat:
To jest naprawdę szokujące, że osoba potrafiąca pisać i używać komputera/telefonu tak bardzo nie ogarnia otaczającej jej rzeczywistości. |
Cytat:
Ale najważniejsze że wyciągnął wnioski. Ja najbardziej bałem się tego że Sobolewski pójdzie w zaparte, jednak trochę pokombinował ze składem i dało to dobry efekt. I oby tak dalej. Brawo trener! |
A co myślicie, że z Dawidem S. na prawej(Jaroch lewa) i Młyńskim na lewej końcowy efekt byłby inny? Pewnie tez wygralibyśmy dwoma, trzema trafieniami.
|
Cytat:
|
Ja się obawiałem, że Colley babola odstawi jak w sparnigu z Odra Opole.
|
Tachi w linii pomocy to nieporozumienie.
Po raz kolejny potwierdza się całkowita nieprzydatność tego piłkarza jako pomocnika. Same straty, faule. Dwie straty powinny się zakończyć setkami dla Chojniczanki. Sapała wróć. Poza tym jestem miło zaskoczony jak nasze ustawienie zafunkcjonowało. Jaroch grał bardziej takiego prawego obrońcę-wahadłowego, a Miki Villar nieco wyżej od Jarocha, bardziej ofensywnie, asekurowany przez Moltenusa, który zagrał dobry mecz. Dobre zmiany Benito i Młyńskiego. Cieszy, że Sobolewski wyciąga wnioski i postanowił dzieci (Szot, Szywacz) nie dopuszczać do odpowiedzialności za wynik. |
Cytat:
|
(wideo) Jarosław Królewski i piłkarze w wiślackiej szatni po meczu Wisła 3-0 Chojniczanka:
https://www.instagram.com/reel/Croas...d=YmMyMTA2M2Y= Obserwuj oficjalny profil Wisły na Instagramie i bądź na bieżąco z materiałami wideo. |
Zwraca uwagę radość Colley'a, która nie jest wymuszona. Co jednak znaczy wyjście w podstawowym składzie :)
|
nie chce gasić optyzmizmu , ale graliśmy z najgorszą drużyną tej ligi , która już wywalczyła w zasadzie spadek , a bilans bramkowy na wyjazdach ma 13:32
nie możemy przez ich pryzmat oceniać naszych graczy , Sobola etc, nie chodzi o żadne lekceważenie, ale jeśli my myślimy o awansie w dodatku bezpośrednim , to drużyny drugoligowe mamy obowiązek pyknąć pewnie i wysoko |
Wygrana z Chojniczanką to był obowiązek, bez względu na osłabienia składu. Tak naprawdę gra o Ekstraklasę zaczyna się w piątek, przed nami 3 najważniejsze mecze sezonu - 6 punktów w nich zdobytych wziąłbym chyba w ciemno.
|
Cytat:
I przy okazji przypomnij kto strzelił na 1:0 |
Sapała byłby BYĆ MOŻE lepszy (jednak Tachi jakieś liczby ma, lepsze niż Szywacz i Duda), ale mu nogę złamali. Basha byłby na pewno lepszy, ale ma za krótkie przerwy między kontuzjami. Tachi gra bo nie ma za bardzo alternatywy. Duda przy pressingu przestaje istnieć, Szywacz nie istnieje bez względu na rywala na środku.
|
dobry mecz Wisły
|
Cytat:
|
Narzekasz na straty, a chcesz przesuwać go do tyłu?
Poza tym Łasicki dostał właśnie 7 kartkę (:shock:) więc twoje życzenie może się spełnić szybciej niż się komuś wydaje. |
Cytat:
Tachi nie ma przeglądu pola, traci piłki ponieważ nie nadaje się do gry w pomocy. To jest typowy stoper, który musi mieć w polu widzenia całe boisko. Dziś dwa razy dał Chojniczance piłkę na sytuacje bramkowe, ponieważ nie ma doświadczenia jako pomocnik i po prostu nie widzi co się wokół niego dzieje. ŁKS takie buble wykorzysta. Fakty są takie, że Tachi gra bo nie ma ludzi na tą pozycję: Sapała kontuzjowany a Basha nie wybiega nawet 45 minut. Mam nadzieje, że Sapała się jak najszybciej wyleczy. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:31. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl