Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Kto zastąpi trenera Jerzego Brzęczka? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10476)

krysztal 08.05.2022 12:09

Ale ja nie mówię o zerwaniu kontraktu tylko rozwiązaniu za porozumieniem stron.

Szneka 15.05.2022 18:15

Po dzisiejszym meczu uścisk dłoni, flaszka, kwiatek i dyplom. Nigdy więcej Brzęczka w Wiśle. Brać tego Banasiaka co w Radomiu był.

skate 15.05.2022 18:17

Wypierdalaj trenerska miernoto.

MMTS 15.05.2022 18:18

Zostanie Sobol. Idealna sytuacja. Legenda będzie prowadzić klub do awansu.

Vashut 15.05.2022 18:18

ile on spuscil juz druzyn? trzecia/ czwarta?

Szneka 15.05.2022 18:20

Banasiak z Radomia i założyć awans za 2-3 lata jak zbudujemy fundamenty

Drozd 15.05.2022 18:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez aNouc (Post 1582965)
Musiałby być naćpany, albo zwykłym frajerem, którego w całej Polsce by wytykali palcem (coś jak Paulo Sousa).

Wiadomo, że będzie chciał zostać, podobnie jak obecni właściciele klubu, żeby "bohatersko" przywrócić Wisłę do Ekstraklasy po ewentualnym spadku do 1 ligi.

Ale co ma Brzęczek do właścicieli klubu?

Problemem jest zarządzanie bo jeden z właścicieli zrobił sobie prywatny folwark. Tylko to trzeba zmienić.

A na trenera Dariusz Marzec.

Arkadiusz.Czerepach 15.05.2022 19:07

ale już ustalone ze kuba wujka nie zwolni przeciez

nero 15.05.2022 19:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1583676)
ale już ustalone ze kuba wujka nie zwolni przeciez

Ja tam wole inną śpiewkę. Kto lepszy niż Brzęczek będzie chciał do nas przyjść.

AS82 15.05.2022 19:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nero (Post 1583686)
Ja tam wole inną śpiewkę. Kto lepszy niż Brzęczek będzie chciał do nas przyjść.

Ja tam się trenerem nie martwię , są polscy trenerzy, nawet z poziomu 1 ligi, którzy mogąniezle prowadzić druzyne, ale niestety jestem niemal pewny ze zostanie ten dyletant Brzeczek a jeszcze sie bardziej martwie o skład Wisły na 1 ligi , bo kto ....a bedzie chcial grac w 1 lidze polskiej ??

speedfashion 15.05.2022 19:37

Jak to kto? Adrian Gul'a.

Tym razem musi sie udac. To tylko pierwsza liga, wciagniemy ja nosem, nawet z dziewiecioma mlodziezowcami w skladzie! I oczywiscie z Klimentem na ataku!

bódyń 15.05.2022 19:39

Sobol.. Na I lige sie nada moze.
Darek Marzec co mial awanse.
Breczek jak widac nie ma progresu

brylant17 15.05.2022 19:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1583676)
ale już ustalone ze kuba wujka nie zwolni przeciez

W lidze plus mówił ,że nie wie czy zostanie


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:54.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl