![]() |
Ale ja nie mówię o zerwaniu kontraktu tylko rozwiązaniu za porozumieniem stron.
|
Po dzisiejszym meczu uścisk dłoni, flaszka, kwiatek i dyplom. Nigdy więcej Brzęczka w Wiśle. Brać tego Banasiaka co w Radomiu był.
|
Wypierdalaj trenerska miernoto.
|
Zostanie Sobol. Idealna sytuacja. Legenda będzie prowadzić klub do awansu.
|
ile on spuscil juz druzyn? trzecia/ czwarta?
|
Banasiak z Radomia i założyć awans za 2-3 lata jak zbudujemy fundamenty
|
Cytat:
Problemem jest zarządzanie bo jeden z właścicieli zrobił sobie prywatny folwark. Tylko to trzeba zmienić. A na trenera Dariusz Marzec. |
ale już ustalone ze kuba wujka nie zwolni przeciez
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Jak to kto? Adrian Gul'a.
Tym razem musi sie udac. To tylko pierwsza liga, wciagniemy ja nosem, nawet z dziewiecioma mlodziezowcami w skladzie! I oczywiscie z Klimentem na ataku! |
Sobol.. Na I lige sie nada moze.
Darek Marzec co mial awanse. Breczek jak widac nie ma progresu |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:54. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl