![]() |
Jakieś info zdrowotne? wszyscy do dyspozycji?
Jeśli tak to dałbym szanse na lewej stronie Abramowiczowi Lis-Sadlok Mehremić Janicki Szot-Basha Żukow Kuba- Abramowicz Yeboah-Beqiraj ławka Broda Klemenz Niepsuj Kuveljić Savić Plewka Buksa Mak JCS lub Chuca |
Naprawdę apeluje, żeby pozbyć się ze środka obrony dwóch komediantów Pana Janickiego i Pana Klemenza. Obronę zestawić Szot - Mehremić - Sadlok - Abramowicz
|
Cytat:
|
W sumie Sadlok na środku to podobny komediant ;)
|
Bede gleboko zaskoczony jezeli wrocimy nawet z jednym punktem. .
|
Cytat:
możnaby spróbować akcji a'la Lucjan Franczak z Kaliciakiem, w jakims wywiadzie mówił że to jego najwększe osiągnięcie trenerskie |
Cytat:
Ponadto Gruszkowski, ale to wiadoma sprawa. |
Cytat:
|
Przynajmniej jeszcze po tej kolejce sąsiadka będzie za nami. Choć to nie nasza zasługa :-/
|
Dyjcież spokój z eksperymentami typu "Sadlok na stopera". Bardziej realne jest to, że dwójka naszych rutynowych mega środkowych wskoczy na jakiś minimalnie przyzwoity poziom, niż to, że Sadlok będzie zbawieniem środka obrony.
Niech już lepiej wk..wia na tym lewym skrzydle. Byleby rożnych i wolnych nie wykonywał. |
Cytat:
|
Cytat:
Oczywiście jak już dany delikwent zagra i zacznie walić babole, to wszyscy zaczną wołać o zmianę powrotną. I tak na okrągło. |
Stawianie Sadloka na środku obrony to z miejsca może być harakiri w wykonaniu trenera jeżeli będzie grał tam na takim poziomie do jakiego przyzwyczaił nas na boku... To samo może być z Brodą... Każdy chce młodego na bramce, ale jakbyśmy wrócili z 4 w plecy i zawalił on jedna bramkę to na forum by chłopaka wszyscy zwyzywali i chcieli się pozbyć
|
powtarrzam , Sadlok tylko na 9tke
|
Cytat:
Na razie dostaniesz Silvę w ataku oraz Chucę z Abramowiczem w pomocy. |
...... Ile byśmy nie strzelili To przy takiej obronie będziemy grali gdzieś tak na 13 miejsce w tabeli..ile to już meczy sami strzelamy sobie bramki? Ile jeszcze meczy musi minąć, żeby trener zrozumiał, że Janicki i Klemenz to nie jest poziom nawet 1 ligi? Czy sprowadzimy kiedyś obrońców,którzy potrafią rozegrać piłkę od bramki poza wy.......eniem jej pod nogi przeciwnika?
|
Klemenz do przerwy najlepszym zawodnikiem Pogoni.... Czekam na dzień kiedy w klubie nie będzie Klemenza i Janickiego.
|
Z obroną Klemenz- Janicki nie ma szans na jakies puchary czy coś. Ci ludzie to destrukcja w obronie.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Minimalizm tej drużyny jest porażający.
|
Skowronek to najambitniejszy trener jakiego widziałem. Zadanie musi sobie zawsze utrudnić najbardziej możliwie jak się da. Patrz - zmiany w meczu.
|
W każdym meczu ten trener będzie zdejmował najlepszych piłkarzy?
|
Wiedziałem, typowa Wisla, jak zwykle najbardziej frajersko ostatnia sekunda i strata że stałego fragmentu..ja mam .... dość tej padaki dość tego dzbana na ławce trenerskiej kolejny raz zmiany nietrafione
|
Fatos- Klemenz - Boguski = WIELKA WISŁA :rotfl:
|
Nieprawdopodobne
Od 70 minuty oczekiwanie na koniec meczu, od 80 granie na czas Parodysci na boisku i parodysta nimi dyryguje zza lini |
Nie ma to jak ściągnąć najlepszych graczy (wyjątek Klemenz).
Uj dupa i kamieni kupa |
Z trenerem debilem, sabotażystą w obronie, napastnikiem, który sprawia wrażenie jak by nigdy nie grał w piłkę - TRZEBA SZANOWAĆ każdy punkt ...
|
Szkoda juz slow na ta druzyne i co graja
|
nie ma ich co bronic, a tym bardziej Skowronka, nie zasluguja na to nawet
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:20. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl