Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [III kolejka] Pogoń Szczecin - Wisła Kraków, 13-09-2020, 15:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10327)

Szneka 11.09.2020 11:57

Jakieś info zdrowotne? wszyscy do dyspozycji?
Jeśli tak to dałbym szanse na lewej stronie Abramowiczowi
Lis-Sadlok Mehremić Janicki Szot-Basha Żukow Kuba- Abramowicz Yeboah-Beqiraj

ławka Broda Klemenz Niepsuj Kuveljić Savić Plewka Buksa Mak JCS lub Chuca

silver03 11.09.2020 12:20

Naprawdę apeluje, żeby pozbyć się ze środka obrony dwóch komediantów Pana Janickiego i Pana Klemenza. Obronę zestawić Szot - Mehremić - Sadlok - Abramowicz

Szneka 11.09.2020 12:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez silver03 (Post 1556216)
Naprawdę apeluje, żeby pozbyć się ze środka obrony dwóch komediantów Pana Janickiego i Pana Klemenza. Obronę zestawić Szot - Mehremić - Sadlok - Abramowicz

Nie byłoby to głupie ale obawiam się, że trener Skowronek jest zapatrzony w Janickiego i póki zdrowie albo kartki Go nie wyeliminują to będzie zawsze w wyjściowej 11

serek.c2 11.09.2020 12:55

W sumie Sadlok na środku to podobny komediant ;)

Blixa 11.09.2020 13:50

Bede gleboko zaskoczony jezeli wrocimy nawet z jednym punktem. .

Arkadiusz.Czerepach 11.09.2020 13:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez serek.c2 (Post 1556219)
W sumie Sadlok na środku to podobny komediant ;)

na boku też

możnaby spróbować akcji a'la Lucjan Franczak z Kaliciakiem, w jakims wywiadzie mówił że to jego najwększe osiągnięcie trenerskie

Karherop 12.09.2020 13:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szneka (Post 1556214)
Jakieś info zdrowotne? wszyscy do dyspozycji?
Jeśli tak to dałbym szanse na lewej stronie Abramowiczowi
Lis-Sadlok Mehremić Janicki Szot-Basha Żukow Kuba- Abramowicz Yeboah-Beqiraj

ławka Broda Klemenz Niepsuj Kuveljić Savić Plewka Buksa Mak JCS lub Chuca

Podobno Kuba wypada na jakiś tydzień z gry.
Ponadto Gruszkowski, ale to wiadoma sprawa.

ciacho 12.09.2020 15:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1556236)
Podobno Kuba wypada na jakiś tydzień z gry.
Ponadto Gruszkowski, ale to wiadoma sprawa.

Tak mówią? To miesiąc go pewnie nie będzie.

FraMat 12.09.2020 17:09

Przynajmniej jeszcze po tej kolejce sąsiadka będzie za nami. Choć to nie nasza zasługa :-/

ślimak 12.09.2020 20:22

Dyjcież spokój z eksperymentami typu "Sadlok na stopera". Bardziej realne jest to, że dwójka naszych rutynowych mega środkowych wskoczy na jakiś minimalnie przyzwoity poziom, niż to, że Sadlok będzie zbawieniem środka obrony.
Niech już lepiej wk..wia na tym lewym skrzydle. Byleby rożnych i wolnych nie wykonywał.

Karherop 12.09.2020 21:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1556238)
Przynajmniej jeszcze po tej kolejce sąsiadka będzie za nami. Choć to nie nasza zasługa :-/

No nie wiem, jakby nie medialna nagonka to zamiast tych -5 pkt był medal za odwagę i max 1/2 pkt.

MaLk 12.09.2020 22:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez serek.c2 (Post 1556219)
W sumie Sadlok na środku to podobny komediant ;)

Ale dawno nie widziany, więc ludzie zdążyli zapomnieć. A jak każdy kibic wie, najlepszy jest zawsze ten gracz, który nie gra.

Oczywiście jak już dany delikwent zagra i zacznie walić babole, to wszyscy zaczną wołać o zmianę powrotną. I tak na okrągło.

Arek95 13.09.2020 07:58

Stawianie Sadloka na środku obrony to z miejsca może być harakiri w wykonaniu trenera jeżeli będzie grał tam na takim poziomie do jakiego przyzwyczaił nas na boku... To samo może być z Brodą... Każdy chce młodego na bramce, ale jakbyśmy wrócili z 4 w plecy i zawalił on jedna bramkę to na forum by chłopaka wszyscy zwyzywali i chcieli się pozbyć

Arkadiusz.Czerepach 13.09.2020 09:06

powtarrzam , Sadlok tylko na 9tke

czaro 13.09.2020 13:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1556245)
powtarrzam , Sadlok tylko na 9tke

Jak to mówią, powoli, bo się....

Na razie dostaniesz Silvę w ataku oraz Chucę z Abramowiczem w pomocy.

Chorynatrzykolory 13.09.2020 14:30

...... Ile byśmy nie strzelili To przy takiej obronie będziemy grali gdzieś tak na 13 miejsce w tabeli..ile to już meczy sami strzelamy sobie bramki? Ile jeszcze meczy musi minąć, żeby trener zrozumiał, że Janicki i Klemenz to nie jest poziom nawet 1 ligi? Czy sprowadzimy kiedyś obrońców,którzy potrafią rozegrać piłkę od bramki poza wy.......eniem jej pod nogi przeciwnika?

ciastek88 13.09.2020 14:51

Klemenz do przerwy najlepszym zawodnikiem Pogoni.... Czekam na dzień kiedy w klubie nie będzie Klemenza i Janickiego.

AS82 13.09.2020 14:57

Z obroną Klemenz- Janicki nie ma szans na jakies puchary czy coś. Ci ludzie to destrukcja w obronie.

FraMat 13.09.2020 14:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciastek88 (Post 1556256)
Klemenz do przerwy najlepszym zawodnikiem Pogoni.... Czekam na dzień kiedy w klubie nie będzie Klemenza i Janickiego.

Chciałbym dodać, że Sadlok także sie w tym momencie nie popisał. Pozwolił rywalowi na wejście w pole karne na pełnej szybkości, choć wydaje się, że mógł tę akcję przerwać wcześniej

czaro 13.09.2020 15:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 1556257)
na jakies puchary czy coś

Jakie puchary? Z pucharu Polski już odpadliśmy, pucharu ligi już nie ma.

zbyszek93 13.09.2020 15:54

Minimalizm tej drużyny jest porażający.

R33 13.09.2020 15:56

Skowronek to najambitniejszy trener jakiego widziałem. Zadanie musi sobie zawsze utrudnić najbardziej możliwie jak się da. Patrz - zmiany w meczu.

wściekłe pięści węża 13.09.2020 15:56

W każdym meczu ten trener będzie zdejmował najlepszych piłkarzy?

Chorynatrzykolory 13.09.2020 15:56

Wiedziałem, typowa Wisla, jak zwykle najbardziej frajersko ostatnia sekunda i strata że stałego fragmentu..ja mam .... dość tej padaki dość tego dzbana na ławce trenerskiej kolejny raz zmiany nietrafione

AS82 13.09.2020 15:57

Fatos- Klemenz - Boguski = WIELKA WISŁA :rotfl:

bridgeburner 13.09.2020 15:58

Nieprawdopodobne
Od 70 minuty oczekiwanie na koniec meczu, od 80 granie na czas
Parodysci na boisku i parodysta nimi dyryguje zza lini

Enigmovsky 13.09.2020 15:58

Nie ma to jak ściągnąć najlepszych graczy (wyjątek Klemenz).
Uj dupa i kamieni kupa

tomytom 13.09.2020 15:58

Z trenerem debilem, sabotażystą w obronie, napastnikiem, który sprawia wrażenie jak by nigdy nie grał w piłkę - TRZEBA SZANOWAĆ każdy punkt ...

Ma_niek 13.09.2020 15:58

Szkoda juz slow na ta druzyne i co graja

Kac 13.09.2020 16:00

nie ma ich co bronic, a tym bardziej Skowronka, nie zasluguja na to nawet


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:20.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl