Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Forumowe "Łapu Capu" czyli co na TWSD piszczy ;-) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=826)

kot_dżinks 15.02.2011 10:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wieczor (Post 1051002)
Gdzie można wziąć dziewczynę by ją mile zaskoczyć ?

...

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jot (Post 1051046)
Weź ją na barana.

...bo liczy się kreatywność ;)

Kocur 16.02.2011 20:44

Cytat:

wiktorpiekarski napisał(a):


czy kibicowanie kazdej krakowskiej druzynie jest zakazane? sam napisalem,ze kibicuje Wisle Cracovi Hutnikowi Wawelowi

Normalnie bym założył że jestem pijany ale jak widzę takie coś na trzeźwo ...


Ekumenizm pełną gębą

Szali 18.02.2011 12:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez anonimowyalkoholik (Post 1052591)
je*ać pedałów

Cytat:

Pierwotnie napisane przez putinm (Post 1052599)
też im kara...

1234567891 ;d

Kocur 01.03.2011 10:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mateusz7
idzie ktoś jutro sam na G, bo mi sie samemu nie chce :D Zawsze to mozna zawrzec nowe znajomosci


Cytat:

Pierwotnie napisane przez Telus
polecam Ci sympatia.pl



Czytając temat o Podbeskidziu jestem za ograniczeniem dostępu do internetu :pobity:

WislaJKG 01.03.2011 15:04

Cały temat o meczu z Podbeskidziem się tutaj nadaje

dawidTS 07.03.2011 19:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 19ABG06 (Post 1061484)
Witam mam pytanie.

Wiem że nie dawno o tym było pisane ale zaraz wszystko wytłumacze.

Chodzi o doping, ostatnio była akcja żeby młode pokolenie prowadziło doping na sektorze tak było na meczu z podbeskidziem ale niestety nie mogłem być na nim. Wiem że jest już 1 nowy spiker lub 2 ale chciałbym sprubować poprowadzić doping i zaśpiewać 2 nowe piosenki. Czy jest jeszcze szansa żebym poprowadził doping?


normalnie jaja jak berety

sndr 16.03.2011 16:48

O niedziałających telebimach :D
Cytat:

Pierwotnie napisane przez arsfan90
Pytanie z innej beczki. Dlaczego telebimy nie działają?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Q13SON (Post 1065540)
Każde 1000 kliknięć "lubię to" na koncie Jacka Majchrowskiego to jeden telebim działający w czasie jednego meczu.


aredo 16.03.2011 17:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sndr (Post 1065544)
O niedziałających telebimach :D

Uprzedziłeś mnie:D:D:D

crazykaro 17.03.2011 21:11

Odpowiedź na możliwość zostania sponsorem stadionu przez Comarch :D

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Teqcontroller (Post 1066477)
Jęsli by sie tak stalo , skoczyłbym z mostu.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakMyślenice (Post 1066486)
To może razem? Proponuję grunwaldzki.


SV_ 25.03.2011 11:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wcisa Nh (Post 1069333)
Może i w orginale jest " na polu" ale do cholery nie po to tu tyle królów było żeby teraz śpiewać "na polu"

kolejny inteligentny argument zaciągu z Warszawy

WiślakMyślenice 25.03.2011 21:01

Cytat:

Dziady, część kolejna.
Na temat gry naszej reprezentacji :D

tarantulaw2 25.03.2011 22:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakMyślenice (Post 1069566)
Na temat gry naszej reprezentacji :D

To było Pro :D

jurukuru 26.03.2011 15:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez swirson (Post 1069751)
Pytanie do kobiet:
Czy lubicie robić loda?

:) razy pińćset, teraz tylko czekać na odpowiedź kobiet albo i nie haha.

Wiślak-1990 26.03.2011 17:12

Równie dobra odpowiedź :D
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Donki (Post 1069757)
Moja dziewczyna lubi robic. nawet niezłe, ale nie ma to jak kupne :-p


dawidTS 02.04.2011 17:08

w temacie ekstraklasowym :

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blaszczu16 (Post 1071859)
W walce o mistrzostwo, Wiśle może przeszkodzić tylko... Wisła.


tarantulaw2 09.04.2011 13:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakMyślenice
Bardzo dobrze Ebi!

Prawdziwy Polak!

Nie będzie Smuda pluł nam w twarz,
ni kadry nam kolumbił!

W temacie Ekstraklasy, tuż po zamachu na bambiego :D

wisl@k_TS 12.04.2011 12:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez joshi (Post 1076573)
czy w związku z tą sytuacją że nasz gwiazdor ma skrócone nazwisko,to jeśli wystąpi w meczu (oby nie) to nie powinno mu się zakleić nazwiska na koszulce, a w transmisji tv tak ustawić, żeby na oczach miał czarny pasek?:)

Dobra przekmina joshi :lol:

tarantulaw2 12.04.2011 18:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez el Nuero (Post 1076445)
Być może za 1 mecz nie dostaną kary degradacji, ale tak np. 10 punktów ujemnych i z pół melona złociszy kary - to byłoby milutkie zakończenie tegorocznej ekstraklasy. Z drugiej strony, jak to ciekawie się układa: pasiaści - korupcja, Kielce - korupcja, Amika/Lech - oba twory korupcja, drukARKA - korupcja, no żesz się dobrali jak brudne świnie w - nomen omen - błotnistej Kałuży... :rotfl:

Na temat korupcji u pasiaków :D:D

wolfy 16.04.2011 17:58

Kolega wwf w drodze po bana wyciągnął interesujący wątek:
Cytat:

Pierwotnie napisane przez wwf (Post 1078514)
A tam najnormalniej trzeba by postawić na chłopaków z Zagłębia Lubin, Ruchu Chorzów, Sląska Wrocław którzy przyszli by grać za małe pieniądze ale mieli (L) w sercu i pokazali ....ecz**ką co to znaczy walczyć o wynik.

Wszyscy jesteśmy Legionistami :lol:

MłodePokolenie 18.04.2011 20:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piotrek*krk (Post 1079352)
posiadam 2/3 miejsca do Wrocka. powrot po meczu. Priv

jest i odpowiedź

Cytat:

Pierwotnie napisane przez M-M (Post 1079357)
2/3 to jakiś przecin się tylko zmieści, albo ktoś z akcji 'Kto kocha ten wierzy'.

Hahahhahaha :)

tarantulaw2 21.04.2011 00:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crazykaro (Post 1080282)
Skoro o maskotkach mowa to nie uważacie że nasz Smok powinien przejść jakiś retusz bo nie prezentuje się nawet przyzwoicie w gronie obecnych ekstraklasowych maskotek?


Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jot (Post 1080335)
Pier.dolnij mu jakiś podkład, wypudruj, kredką parę kresek, dobra szmina i nawet od lalki będzie lepszy.


:rotfl::rotfl::rotfl:
W temacie "Kibicowanie na Polskich stadionach" .

tarantulaw2 22.04.2011 22:05

kolejny "kfiatek" :D

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gigant (Post 1081353)
Piszcie jak przetwarzacie spirek na coś bardziej przyswajalnego. Oczywiście chodzi o spirytus z legalnego źródła (info dla GW). Przepisów w necie jest mnóstwo, ale szukam sprawdzonych i pewnych.

W nowym temacie "Spirytus, czyli jak sobie dogodzić?" :D

felipe 11.05.2011 21:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sędzia (Post 1089831)
Prawda jest taka, że spora część pikników to tuskowi "młodzi wykształceni" i oni zwyczajnie nie rozumieją, że Słońce Peru jest już "passe".

:lol:

Warto wrzucić, póki post nie pójdzie w kosmos (bo w temacie meczowym), by wyrobić sobie o tym panu zdanie
No ręce opadają...

DominoForza 11.05.2011 21:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez felipe (Post 1089948)
:lol:

Warto wrzucić, póki post nie pójdzie w kosmos (bo w temacie meczowym), by wyrobić sobie o tym panu zdanie
No ręce opadają...

tutaj pasuje wrzucic caly temat meczowy i ten "Spór wśród kibiców Wisły!"
normalnie komedia czytajac takie bzdury

Sędzia 11.05.2011 21:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez felipe (Post 1089948)
:lol:

Warto wrzucić, póki post nie pójdzie w kosmos (bo w temacie meczowym), by wyrobić sobie o tym panu zdanie
No ręce opadają...

Dzięki :)

Szkoda, że nie dostrzegłeś przymrużenia oka, ale ok.

WiślakMyślenice 13.05.2011 14:39

http://wislakrakow.com/forum/showpos...&postcount=103

genialne :)

kreseq 13.05.2011 14:48

http://wislakrakow.com/forum/showpos...postcount=3270

Czyzby post roku :) ?

element 16.05.2011 11:44

http://wislakrakow.com/forum/showpos...postcount=1402

:rotfl:

Mój ulubieniec. Do własnego tekstu odnosi się "No nie, ktoś chce zrobić aferę na siłę.". Czego to on nie zrobi byle było o 100 kliknięć więcej.

brylant17 16.05.2011 15:23

Z tematu Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)


Cytat:

Pierwotnie napisane przez PlacekTSW (Post 1094588)
Taaa, Kowalski robi za Di Caprio, a Żuraw za tą jego kochankę xD

nie mam pytań :rotfl::rotfl::rotfl:

wolfy 17.05.2011 20:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sportnh (Post 1095292)
Malecki powinien dostac gruba kare za to i wreszcie jest na to szansa, Komisja Ligi pewnie zrobi z nim co nalezy, w koncu gowniarz sie nauczy. W pilke gra dobrze ale niestety dla niego nie zwalnia go to z zachowywania sie jak normalny, cywilizowany czlowiek.

Musi sobie uswiadomic jedno: 'NIE MUSIMY SIE LUBIC, ALE SZANUJMY SIE'!!!!

i albo to pojmie, albo coraz czesciej bedzie wypominane mu jego burackie zachowanie, wszystko ;)

Lekcja kultury w wykonaniu sportnh, czyli "Szanuj innych, ty gówniarzu!".
Śmiać się, czy płakać?

LanceTS 19.05.2011 22:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1906 (Post 1096270)
Od kiedy sprzedawane są bilety na fete?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez derr (Post 1096288)
Feta to nie wiem ale Donek mowi że marycha tez jest zła

Ehh, coraz więcej takich ludzi na forum.

alterego 26.05.2011 08:20

w temacie o meczu z Zagłębiem nt gola Riosa:

on miał tam tyle miejsca i czasu, że mógłby podbiec do Maaskanta i powiedzieć mu "Uważaj trener, będę strzelał gola".

R33 26.05.2011 14:51

http://www.wislakrakow.com/forum/sho...32&postcount=7

DYRU 26.05.2011 15:28

jebłem :D razy tysionc pińcet sto dziewińcet

alterego 26.05.2011 16:29

miałam to właśnie dodać;]

Grzegorz z Sanoka 26.05.2011 16:52

http://wislakrakow.com/forum/showpos...7&postcount=22
:D

filemon 27.05.2011 22:38

Kolega miażdży :)
Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1101415)
Powrot napastnika nie zawsze dobrze sie konczył ale powrot obroncy, dobrze grajacego to nie jest zly pomysl. Z 3 nazwisk Baszczynski, Wasilewski, Żewłakow wybralbym Marcina


!!IRIVER!! 29.05.2011 12:44

http://www.wislakrakow.com/forum/sho...postcount=5159

O jednej z pięknych kasjerek w Strefie Kibica. :D

WiślakMyślenice 30.05.2011 18:16

http://wislakrakow.com/forum/showpos...ostcount=46064

C'est geniale :rotfl:

filemon 30.05.2011 18:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakMyślenice (Post 1103498)

usunięty, mógłbys przytoczyć? :>

EDIT: Dzięki Panowie, PIĘKNE :D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:38.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl