![]() |
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
Normalnie bym założył że jestem pijany ale jak widzę takie coś na trzeźwo ... Ekumenizm pełną gębą |
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
Czytając temat o Podbeskidziu jestem za ograniczeniem dostępu do internetu :pobity: |
Cały temat o meczu z Podbeskidziem się tutaj nadaje
|
Cytat:
normalnie jaja jak berety |
O niedziałających telebimach :D
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
Odpowiedź na możliwość zostania sponsorem stadionu przez Comarch :D
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Równie dobra odpowiedź :D
Cytat:
|
w temacie ekstraklasowym :
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Kolega wwf w drodze po bana wyciągnął interesujący wątek:
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
:rotfl::rotfl::rotfl: W temacie "Kibicowanie na Polskich stadionach" . |
kolejny "kfiatek" :D
Cytat:
|
Cytat:
Warto wrzucić, póki post nie pójdzie w kosmos (bo w temacie meczowym), by wyrobić sobie o tym panu zdanie No ręce opadają... |
Cytat:
normalnie komedia czytajac takie bzdury |
Cytat:
Szkoda, że nie dostrzegłeś przymrużenia oka, ale ok. |
|
|
http://wislakrakow.com/forum/showpos...postcount=1402
:rotfl: Mój ulubieniec. Do własnego tekstu odnosi się "No nie, ktoś chce zrobić aferę na siłę.". Czego to on nie zrobi byle było o 100 kliknięć więcej. |
Z tematu Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Cytat:
|
Cytat:
Śmiać się, czy płakać? |
Cytat:
Cytat:
|
w temacie o meczu z Zagłębiem nt gola Riosa:
on miał tam tyle miejsca i czasu, że mógłby podbiec do Maaskanta i powiedzieć mu "Uważaj trener, będę strzelał gola". |
|
jebłem :D razy tysionc pińcet sto dziewińcet
|
miałam to właśnie dodać;]
|
|
Kolega miażdży :)
Cytat:
|
http://www.wislakrakow.com/forum/sho...postcount=5159
O jednej z pięknych kasjerek w Strefie Kibica. :D |
|
Cytat:
EDIT: Dzięki Panowie, PIĘKNE :D |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:38. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl