Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w Pucharze Polski 2011/2012 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8239)

murray 22.03.2012 00:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Waldonis (Post 1232729)
Finał nie na " Narodowym " :rotfl:

śmiało można obstawiać półfinał Legia - Wisła , przy czym Wisła awansuje bo jakoś do pucharów musi się doczłapać w ramach rekompensaty Legia zdobędzie Reymonta po wielu latach :rotfl: jakaś czerwona kartka dla Czekaja i karny po którym wszyscy się będą spuszczać nad tym jak Legia pięknie grała :rotfl: to jest farsa do sześcianu co się w tym kraju wyprawia

Wniosek dobry, teza na tę chwilę nie do sprawdzenia.

Tominho 22.03.2012 00:16

Najlepszym wyborem odnośnie finału PP będzie stadion we Wrocławiu (jeśli w finale zagrają Wisła i Legia). Z Warszawy do Wrocławia główną trasą jest około 340 km, a z Krakowa do Wrocławia około 260 km. Myślę, że dosyć sprawiedliwie, tym bardziej, że Superpuchar na pewno będzie w przyszłości rozgrywany na Narodowym.

DarekW 22.03.2012 00:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Waldonis (Post 1232729)
Finał nie na " Narodowym " :rotfl:

śmiało można obstawiać półfinał Legia - Wisła , przy czym Wisła awansuje bo jakoś do pucharów musi się doczłapać w ramach rekompensaty Legia zdobędzie Reymonta po wielu latach :rotfl: jakaś czerwona kartka dla Czekaja i karny po którym wszyscy się będą spuszczać nad tym jak Legia pięknie grała :rotfl: to jest farsa do sześcianu co się w tym kraju wyprawia


Wspanialy wpis!!

Jednak mysle ze Wisla na Reymonta z Legia nie padnie. Legla ma mistrza ale w Krakowie Probierz rozbije Skorze w drobny mak.

Skorza bez watpienia to najbardziej utalentowany Polski trener - to fakt - prawda udokumentowana przez ostatnie pare lat - jednak brakuje mu jaj (wybaczcie) - jaja mu jednak troche urosly po zwolnieniu w Krakowie i ponownie urosy mu te jaja po kiepskim starcie w Warszawie ... teraz jaja Skorzy sa dosc duze i to super wiadomosc dla wszystkich sympatykow Polskiej pilki noznej!

Jednak na Reymonta Legla legnie na pysk. (Macius sobie poradzi bo jaja - one sa juz dosc duze)

Trener Probierz bedzie lzyl z Legii Warszawa tak jak lzyl z Wisly Krakow przed meczem z Jagielonia Bielystok. (hmm - pewnie go bedziemy kochali za to)

Mam nadzieje ze Pan Probierz uczy sie szybko ... bo wszyscy maja cos czego musza jeszcze sie nauczyc ...

Probierz wystartowal w Wisle z talentem, wiedza i z jajami ... ja pragne Trenera Probierza na lata!

Ja pragne aby "jaja Trenera Probierza" zawisly na sektorowce oplaconej z funduszy SKWK

Probi = Fergi

vote-for-mikey 22.03.2012 00:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tominho (Post 1232736)
Najlepszym wyborem odnośnie finału PP będzie stadion we Wrocławiu (jeśli w finale zagrają Wisła i Legia). Z Warszawy do Wrocławia główną trasą jest około 340 km, a z Krakowa do Wrocławia około 260 km. Myślę, że dosyć sprawiedliwie, tym bardziej, że Superpuchar na pewno będzie w przyszłości rozgrywany na Narodowym.

Trochę się chłopcy w Warszawie nie postarali, jak teraz patrzę. Finał jest zaplanowany na 24.04, wniosek o imprezę masową organizator musi złożyć 30 dni przed imprezą, czyli 25.04. Losowanie półfinałów jest 25.04 - to co, będziesz ktoś biegał na pocztę w niedzielę, o 21, żeby tylko przybili pieczątkę?
No, ale pewnie nikt się w PZPN nie spodziewał, że policja będzie wybierać na których meczach krótkofalówki działają, a na których nie...

Sialalalala 22.03.2012 00:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tominho (Post 1232736)
Najlepszym wyborem odnośnie finału PP będzie stadion we Wrocławiu (jeśli w finale zagrają Wisła i Legia). Z Warszawy do Wrocławia główną trasą jest około 340 km, a z Krakowa do Wrocławia około 260 km. Myślę, że dosyć sprawiedliwie, tym bardziej, że Superpuchar na pewno będzie w przyszłości rozgrywany na Narodowym.

na żadnym z nowych stadionów finał się nie odbędzie we Wrocku nawet gości nie wpuszczają na ligowe mecze, w Gdansku też wątpie, zeby przed euro ktokolwiek na poważnie myslał o organizacji takiego meczu, finalisci przebidują w jakims lubinie gdyni czy innym podobnym stadionie

Pablo84 22.03.2012 08:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DarekW (Post 1232738)
Wspanialy wpis!!

Jednak mysle ze Wisla na Reymonta z Legia nie padnie. Legla ma mistrza ale w Krakowie Probierz rozbije Skorze w drobny mak.

Skorza bez watpienia to najbardziej utalentowany Polski trener - to fakt - prawda udokumentowana przez ostatnie pare lat - jednak brakuje mu jaj (wybaczcie) - jaja mu jednak troche urosly po zwolnieniu w Krakowie i ponownie urosy mu te jaja po kiepskim starcie w Warszawie ... teraz jaja Skorzy sa dosc duze i to super wiadomosc dla wszystkich sympatykow Polskiej pilki noznej!

Jednak na Reymonta Legla legnie na pysk. (Macius sobie poradzi bo jaja - one sa juz dosc duze)

Trener Probierz bedzie lzyl z Legii Warszawa tak jak lzyl z Wisly Krakow przed meczem z Jagielonia Bielystok. (hmm - pewnie go bedziemy kochali za to)

Mam nadzieje ze Pan Probierz uczy sie szybko ... bo wszyscy maja cos czego musza jeszcze sie nauczyc ...

Probierz wystartowal w Wisle z talentem, wiedza i z jajami ... ja pragne Trenera Probierza na lata!

Ja pragne aby "jaja Trenera Probierza" zawisly na sektorowce oplaconej z funduszy SKWK

Probi = Fergi

Za dużo opisywanych męskich jaj w tym temacei, więc jest "trochę" niesmacznie.Rozumiem, gdyby to jeszcze miały być jaja wielkanocne, no ale tak nie jest.
Legia nie Legła,Skorża nie ma udokumentowanego bycia najbardziej utalentowanym trenerem.

fidello 22.03.2012 09:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tominho (Post 1232736)
Najlepszym wyborem odnośnie finału PP będzie stadion we Wrocławiu (jeśli w finale zagrają Wisła i Legia). Z Warszawy do Wrocławia główną trasą jest około 340 km, a z Krakowa do Wrocławia około 260 km. Myślę, że dosyć sprawiedliwie, tym bardziej, że Superpuchar na pewno będzie w przyszłości rozgrywany na Narodowym.

Żeby bardziej adekwatnym pytaniem nie było ile na miejsce rozgrywania finału (gdziekolwiek będzie) jest z Gdyni albo Chorzowa. Jeszcze po drodze są półfinały, a tu już rozkminka gdzie by było najlepiej i sprawiedliwie. :)

tomek100 22.03.2012 10:14

Wszystko jest już ustalone - w półfinale Legia-Arka...

http://www.wiadomosci24.pl/artykul/p...ra_228577.html

martin_6 22.03.2012 11:08

Jeśli losowanie ma być ustawione, to bardziej spodziewałbym się półfinału Wisła-Legia, żeby uniknąć takiego finału (bo znowu by trzeba wciskać kit, że stadion nie nadaje się do użytku a to tak trochę głupio zaraz przed Euro)

4fan_player 22.03.2012 11:10

Nawet nie chodzi o to czy losowanie będzie ustawione. Po prostu to lekki nietakt jeśli losowanie odbywa się na stadionie Legii albo w siedzibie ITI.

A co do ustawienia losowania to na tym szczeblu raczej nie ma czego ustawiać.

Tominho 22.03.2012 11:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fidello (Post 1232755)
Żeby bardziej adekwatnym pytaniem nie było ile na miejsce rozgrywania finału (gdziekolwiek będzie) jest z Gdyni albo Chorzowa. Jeszcze po drodze są półfinały, a tu już rozkminka gdzie by było najlepiej i sprawiedliwie. :)

Zacznij czytać uważnie treść postów, które piszą inni użytkownicy. Ktoś wspomniał, że finał prawdopodobnie nie odbędzie się na Narodowym i ja się do tego po prostu ustosunkowałem. Wyraźnie też zaznaczyłem, że takie rozwiązanie byłoby dobre, gdyby w finale zagrały Wisła i Legia (nie napisałem, że na pewno te dwie drużyny wystąpią w tym meczu). Gdyby nie fakt, że Wisła ma szanse na ten finał, w który mocno wierzę, to wcale bym się nie wypowiadał na ten temat. Mało mnie interesuje czy finał, np. Legia - Arka odbędzie się w Szanghaju czy może w Buenos Aires...

Trafimy w półfinale na Arkę i wygramy w Gdyni 1:0 po bramce Małeckiego :)

markowywislak 22.03.2012 12:50

Wisła-arka
legła-ruch

gris 23.03.2012 12:13

Ja mam takie pytanie. Zakładając, że Wisła zagra w finale z Legią i przegra a Legia zdobędzie mistrzostwo to my zagramy w Lidze Europejskiej czy czwarta drużyna w lidze?

michu-k 23.03.2012 12:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gris (Post 1233016)
Ja mam takie pytanie. Zakładając, że Wisła zagra w finale z Legią i przegra a Legia zdobędzie mistrzostwo to my zagramy w Lidze Europejskiej czy czwarta drużyna w lidze?

W przytoczonej przez Ciebie sytuacji w Lidze Europy zagramy my.

gris 23.03.2012 12:18

A wiesz gdzie mogę znaleźć taki zapis? Chciałbym to komuś udowodnić ;)

Blaszczu16 23.03.2012 12:30

Popatrz sobie na sezon 2002/2003 kiedy Wisła zdobyła MP i PP, a w finale tego drugiego pokonała Wisłę Płock, która w lidze zajęła 10 miejsce.

Link do tabeli http://www.90minut.pl/liga/0/liga188.html , a pod nią " W związku ze zdobyciem Mistrzostwa Polski i Pucharu Polski przez Wisłę Kraków, w Pucharze UEFA zagra finalista Pucharu Polski - Wisła Płock. "

michu-k 23.03.2012 12:33

Dyskobolia, Odra, Amica, Szczakowianka, KSZO. Co to były za piękne czasy...

kriswisla 23.03.2012 12:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gris (Post 1233019)
A wiesz gdzie mogę znaleźć taki zapis? Chciałbym to komuś udowodnić ;)

wikipedia puchar Polski a europejskie puchary http://pl.wikipedia.org/wiki/Puchar_...ce_no%C5%BCnej

Ajax 23.03.2012 13:25

Przeszukaj wątek o rozstawieniach w pucharach

kacpaw91 23.03.2012 13:51

Wszyscy macie rację, ale poniższe posty nic nie udowadniają, a przedmówca chce komuś to udowodnić:

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blaszczu16 (Post 1233020)
Popatrz sobie na sezon 2002/2003 kiedy Wisła zdobyła MP i PP, a w finale tego drugiego pokonała Wisłę Płock, która w lidze zajęła 10 miejsce.

Link do tabeli http://www.90minut.pl/liga/0/liga188.html , a pod nią " W związku ze zdobyciem Mistrzostwa Polski i Pucharu Polski przez Wisłę Kraków, w Pucharze UEFA zagra finalista Pucharu Polski - Wisła Płock. "

A w 1951r. mistrzem Polski był zdobywca pucharu Polski. Co z tego, że to było 61 lat temu?
Powołujesz się na coś sprzed 9 lat, a od tego czasu...

...przepisy mogły się zmienić kilka(naście) razy. Zmieniło się wiele w europejskiej piłce (zasady punktowania drużyn, poziomy kwalifikacji, likwidacja Intertoto, zmiana Pucharu UEFA na LE, stworzenie w LE/PUEFA grup), a także w naszej rodzimej Ekstraklasie (były sezony, że na przykład grało 14 drużyn, zaostrzono wymogi licencyjne i kilka innych szczegółów, zmieniły się także bodajże zasady ustalające kolejność zespołów przy równej liczbie punktów).

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kriswisla (Post 1233025)
wikipedia puchar Polski a europejskie puchary http://pl.wikipedia.org/wiki/Puchar_...ce_no%C5%BCnej

Wikipedia nie jest encyklopedią i często zawiera błędne informacje. Powoływanie się na nią jest ryzykowne

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ajax (Post 1233039)
Przeszukaj wątek o rozstawieniach w pucharach

A najlepiej zobacz tu (mogli dać w PDF):
http://ekstraklasa.org/pliki/rozgryw..._2011-2012.doc

Albo tu (strona Przeglądu Sportowego):
http://ekstraklasa.przegladsportowy....376,1,381.html

Zwycięzcy i pokonani -> 11.4.

kriswisla 23.03.2012 15:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gris (Post 1233019)
A wiesz gdzie mogę znaleźć taki zapis? Chciałbym to komuś udowodnić ;)

http://pl.uefa.com/uefaeuropaleague/...mat/index.html to chyba rozwiaze juz twoj problem ,jest tam napisane czarno na białym [Zespół, który przegrał finał krajowego pucharu, uzyskuje prawo występu w Lidze Europejskiej UEFA pod warunkiem, że zdobywca tego pucharu zakwalifikował się do fazy grupowej Ligi Mistrzów UEFA. Wówczas zajmuje on pozycję najniżej stojącego w rankingu zespołu z danej ligi.]

wanciak86 23.03.2012 15:10

Finał piłkarskiego Pucharu Polski w 2012 roku prawdopodobnie odbędzie się na PGE Arenie w Gdańsku - poinformował serwis "trojmiasto.pl". Spotkanie ma odbyć się 24 kwietnia.

Pierwotnie mecz miał odbyć się na Stadionie Narodowym w Warszawie. Zgody na rozegranie meczu nie wyraził jednak szef Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji Jacek Cichocki.

Swoje wątpliwości co do rozegrania meczu na stadionie w stolicy ma też policja. System łączności na obiekcie nie jest podobno do końca sprawny.

Polski Związek Piłki Nożnej sondował już możliwość rozegrania finałowego spotkania Pucharu Polski na PGE Arenie, a zarządzająca stadionem spółka Lechia-Operator zapewniła, że chętnie przystanie na takie rozwiązanie - poinformował w piątek serwis "trojmiasto.pl".

W półfinałach Pucharu Polski zagrają Wisła Kraków, Legia Warszawa, Ruch Chorzów oraz jedna drużyna I-ligowa - Arka Gdynia. Losowanie par 1/2 odbędzie się już w najbliższą niedzielę 25 marca.

mitmichael 23.03.2012 15:50

No i bardzo dobrze - teraz tylko liczyc na dobre losowanie

RYBA 23.03.2012 23:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1233074)
No i bardzo dobrze - teraz tylko liczyc na dobre losowanie


Apropo losowania - nie wydaje się Wam dziwne że losowanie odbywa się na stadionie drużyny która cały czas w rozgrywkach uczestniczy ? ( notabene powinna wylecieć z nich walkoverem). Jeśli w niedziele wylosujemy Ruch to nie wierze że losowanie nie było ustawione.

mitmichael 25.03.2012 17:58

A teraz zostalo losowanie 1/2 pucharu polski, ktore od dawna jest ustawione (losowanie na stadionie Legii itp) i z gory wiadomo, ze Legii wylosuja Arke a Wisle Ruch - byleby Legia miała łatwiejsza droge. Moge sie zalozyc, ze za 50 minut takie pary zostana wylosowane

El'kabat 25.03.2012 18:19

Jedyna szansa,ze wylosujemy Arkę,patrzac na naszą obecną gre.
Zarówno z Legia jak i Ruchem szanse na przejscie sa nikłe.
Ciekawe czy faktycznie sprawdzą sie te przepowiednie dzis ;)...

RYBA 25.03.2012 18:31

No to już tylko puchar nam zostaje ale obawiam się że obaj z mitmichaelem (czytaj dwa posty wyżej) mamy racje:/ za chwile się przekonamy

TymonPRO 25.03.2012 18:50

Losowanie właśnie na ITI Legia TV

http://sportltv.com/film.html

Eryk 25.03.2012 19:29

Buhahahahahaha :D

Tak jak miało być - tak jest.
Gramy z Ruchem
a Legiunia z Areczką

domin_czyzyny 25.03.2012 19:30

....a, ale jeśli my się sami godzimy na taką farsę, to dlaczego ktoś ma o nas myśleć!!

dlaczego zgodziliśmy się na to miejsce losowania, dlaczego nikogo tam nie było ??!! nie maja na paliwo ??!!

TymonPRO 25.03.2012 19:30

Czyli tak jak miało być

Legia w finale pucharu ITI

RYBA 25.03.2012 19:30

Ja pier**** mówiłem ? Pozapraszali sobie do studia arkowców i sie nawzajem "przypadkiem?" wylosowali....

matysiuk 25.03.2012 19:31

Tak jak mówiłem, mogę grać w lotto? Chyba nie bo to było odrazu wiadomę że takie pary będą:haha:

bakiagh 25.03.2012 19:31

Hahaha losowanie półfinałów Pucharu Polski to śmiech na sali.

Młody89 25.03.2012 19:34

Takiego losowania to się nikt nie spodziewał!szkoda słów

wanciak86 25.03.2012 19:35

Ciekawe ile lat potrwa, zanim ktoś z organów śledczych się zainteresuje tymi losowaniami.

domin_czyzyny 25.03.2012 19:35

no właśnie, przecież powiedzieli, że wszystko odbyło się zgodnie z regulaminem rozgrywek ... I JESZCZE DOPOWIEDZIELI - "JAK ZAWSZE"

El'kabat 25.03.2012 19:35

Dobre,Probierz mowi na konferencji przed ,ze gramy z Ruchem za 10 dni,a prowadzacy sie leją z tego całego losowania na wizji :lol:

Puchary to chyba możemy sobie co najwyżej wymarzyć w tym sezonie.

Tominho 25.03.2012 19:35

Postawiłem zakład na indentyczne losowanie i właśnie zostałem milionerem. Ale miałem ogromnego farta, co? Nikt by nie przewidział faktu, że Legia zagra pierwszy mecz na wyjeździe i do tego z Arką... Ale co tam! Jestem milionerem!

zgrybus 25.03.2012 19:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1233637)
A teraz zostalo losowanie 1/2 pucharu polski, ktore od dawna jest ustawione (losowanie na stadionie Legii itp) i z gory wiadomo, ze Legii wylosuja Arke a Wisle Ruch - byleby Legia miała łatwiejsza droge. Moge sie zalozyc, ze za 50 minut takie pary zostana wylosowane

Zapraszamy do gry w Totka:)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:31.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl