Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [16 kolejka] Arka Gdynia - Wisła Kraków 25 luty piątek godz. 20:00 . (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7775)

MCX 26.02.2011 14:53

Jak na pierwszy mecz w rundzie rewanżowej zagraliśmy bez zarzutu.

Pareiko w bramce interweniował bardzo pewnie, widać, że partnerzy z defensywy mają do niego zaufanie. Myślę, że w przypadku pozycji bramkarza co najmniej zachowaliśmy jakość, jaką dawał nam Pawełek w poprzedniej rundzie.

Z nowych zawodników zdecydowanie najlepiej zaprezentował się Melikson. Pewnie jest to też zasługa tego, że jak do nas przyszedł to był w Izraelu już w trakcie sezonu. Z meczu na mecz powinien wyglądać jeszcze lepiej, bo będzie lepiej rozumiał się z partnerami z drużyny, choć i w Gdyni wyglądało to całkiem ok. Na pewno ma świetne umiejętności techniczne, nie boi się pojedynków 1 na 1 i nie notuje głupich strat. Jedyne do czego można się przyczepić to stałe fragmenty gry, ale nikt nie jest idealny. Nie mniej, debiut na mocne 4+.

Wilk bardzo dobrze zastąpił Sobolewskiego w środku pomocy, ogólnie ta formacja prezentowała się u nas dobrze. Zarzuty można mieć tylko do Kirma, który spaprał stu procentową sytuację w 1. połowie i Sivakowa, któremu brakuje chyba zgrania z drużyną. Czasem sprawiał wrażenie jakby nie do końca wiedział, co robić na boisku.

Pomeczowa wypowiedź Maaskanta, w której ujawnił, że Genkov przed meczem zgłaszał kłopoty zdrowotne paradoksalnie trochę mnie uspokoiła. Uspokoiła, bo pierwszą połowę zagrał nieźle, a drugą gorzej. Czegoś mi w jego grze brakowało jak na najbardziej wysuniętego zawodnika, który ma strzelać dla nas bramki. Skoro jednak nie grał na 100% swoich umiejętności, a do tego był to jego pierwszy oficjalny mecz to ok, wierzę, że będzie radził sobie coraz lepiej.

Najważniejsze są 3 punkty i to, że wszyscy z Gdyni wrócili bez kontuzji. Można spokojnie szykować się do ogrania Ruchu w piątek.

Lechista_ 26.02.2011 15:22

Moje oceny:
Pareiko - Uwazam, ze Wisla zakontraktowala wreszcie dobrego bramkarza. Nie mial bledow wiec wystep OK.
Cikos - Nie bylo tak zle. Asysta, kilka akcji ofensywnych OK.
Chavez - Nie wiem co tu napisac. Ani dobrze ani zle :)
Jaliens - Pierwszy wystep doswiadczonego Holendra. Wiele spodziewam sie po tym zawodniku ale uwazam, ze jego wystep wczorajszy byl bardzo dobry.
Paljic - Jak dla mnie to to nie jest obronca. Bardziej widzial bym go na pomocy ale Maaskant wie co robi :)
Wilk - Uwazam, ze bardzo pozytywnie zastapil Sobola w srodku pola.
Sivakow - Nie bylo zle, ale spodziewalem sie wiecej.
Kirm - Mysle, ze jeden z lepszych na boisku. Mial kilka dogodnych szans ale ogolnie bardzo widoczny.
Genkow - Hmm z nim bylo roznie. Kilka razy go widzialem ale nic specialnego. Uwazam, ze powinniscie dac mu jeszcze troche czasu a napewno bedzie lepiej.
Malecki - Mial kilka fajnych zagran ale czasami nie potrzebnie szedl sam i gubil niestety pilke, ale strzelil piekna zwycieska bramke i za to brawa !
Melikson - Udany transfer, bedziecie mieli z niego duzo pozytku !!!!

anthony09 26.02.2011 15:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lechista_ (Post 1056528)
Moje oceny:

Kirm - Mysle, ze jeden z lepszych na boisku. Mial kilka dogodnych szans ale ogolnie bardzo widoczny.
Genkow - Hmm z nim bylo roznie. Kilka razy go widzialem ale nic specialnego. Uwazam, ze powinniscie dac mu jeszcze troche czasu a napewno bedzie lepiej.

Ja nie rozumiem jak można analizować grę poszczególnych piłkarzy przez pryzmat widoczności na boisku ? Założenia drużyny są zawszę, że Mały to fałszywy napatnik, a Kirm bardziej skrzydłowy, który ma za zadanie dośrodkowywać i stwarzać sytuację. Genkov ma zgrywać, zastawiać itp.

Genkov zagrał poprawnie, za to Kirm fatalnie, a to że nie trafił na bramkę z 10 metrów to jest idealnym podsumowaniem jego gry. Spowalnia grę, nie robi przewagi w ataku, jego dośrodkowania są bezużyteczne, bo gdy drużyna się już ustawi, pokryje kogo trzeba to on wtedy wrzuca z prawej nogi, co jest stanowczo za późno. Gdyby nie pozyskanie Meliksona to muszę powiedzieć trudno byłoby zakończyć ten sezon pomyślnie.
Ja tego w ogóle nie rozumiem jak to jest możliwe, że "Mial kilka dogodnych szans ale ogolnie bardzo widoczny." czyli miał szanse, był widoczny a żadnego celnego strzału nie oddał ?, raz tylko faulowany (przypominam to skrzydłowy!) , przewagi to chyba w ataku w ogóle nie zrobił ... celnego dośrodkowania z gry też za bardzo nie widziałem.
Jedyny plus to to dośrodkowanie z rzutu wolnego gdzie Mały strzelił prawie brame
Nie chcę sprawdzać ile razy Błaszczykowski, Kosa, Uche byli faulowany podczas meczów w Wiśle, ale w ciągu 90 minut mając często piłkę przy nodze to trzeba być chociaż jak na skrzydłowego przystało z 4-5 razy faulowanym.


Jeszcze wspomnę, iż nie mamy bocznych obrońcy, bo Cikos i Paljic grają zbyt słabo, Cikos coś próbował ale nie za bardzo mu to wychodziło. Za to Pereiko zaskoczył mnie pozytywnie. Można powiedzieć, że prezentuje podobny poziom do Pawełka, baa nawet chyba lepszy troszkę ;)

willow 26.02.2011 16:06

Nie rozumiem, na czym opieracie tak wysoką ocenę Małego w tym meczu? No chyba, że bierzecie pod uwagę strzeloną bramkę - to proszę bardzo. Ale w przekroju całego spotkania Mały zagrał przeciętnie i wcale nie był lepszy od Kirma czy Sivakowa. Notował straty, wdawał się w niepotrzebne dryblingi z 2-3 przeciwnikami (i to w środku boiska, co jest wyjątkowo niebezpieczne), ani raz celnie nie dośrodkował. Jednym słowem - stary, dobry jeździec bez głowy...

Ogólnie o meczu - myślałem, że będzie gorzej. Bałem się zwłaszcza wpływu warunków atmosferycznych na zagranicznych piłkarzy, zwłaszcza Meliksona. Tymczasem ten ostatni zagrał bardzo dobry mecz, a drużyna pokazała momentami ciekawą, techniczną piłkę. Widać było pomysł na grę, czego niewątpliwie brakowało za ostatniego Skorży. Nic nie można też zarzucić Wiślakom w sferze mentalnej, widać było zaangażowanie i chęć zwycięstwa. Czasami szwankowała komunikacja, ale tego akurat można się było spodziewać, to wymaga jeszcze czasu.

trudno wyciągać jakiekolwiek wnioski po pierwszym meczu, zwłaszcza przy takiej pogodzie, ale można ostrożnie stwierdzić, że:

PLUSY:
1. Drużyna rokuje nadzieję na odzyskanie tytułu.
2. Melikson będzie wzmocnieniem.
3. Mamy w końcu dobrego bramkarza
4. Jaliens robi lepsze wrażenie niż Bunoza
5. Mamy w końcu silnego, wysokiego napastnika

MINUSY:
1. Dalej dziury na bokach obrony - ani Paljic ani Cikos się tam nie nadają
2. Brakuje jeszcze jednego klasowego napastnika.
3. Niestety brak postępów w grze u Kirma - mamy problem z lewą pomocą.
4. Drużyna musi pracować nad ruchem na boisku i celnością podań

To takie moje subiektywne spostrzeżenia, powtórzę: dość ostrożne

Titto 26.02.2011 16:58

Z forum kibiców Legii o meczu Arka - Wisła
Cytat:

Heh, Wisła niestety przyfarciła i już uciekła nam na 2 punkty. Fani Wisły mają się z kim utożsamiać: 9 zagranicznych w pierwszym składziehttp://forum.legionisci.com/images/smilies/i_lol2.gif
Cytat:

Najsmieszniejsze jest to, ze jak napastnicy nie strzelali, tak nie strzelaja u nich i sie pewnie zbytnio ten fakt nie zmieni. Nawet jak im sie uda do mistrza(nie daj boze) dociagnac, to w pucharach raczej oklep dostana od kazdego.
Cytat:

Wisła zagrała średnio, przez większą część mecz waliła głową w mur, Arka całkiem solidnie, miała kilka sytuacji. Ogólnie jednak Wisła była lepsza, miała więcej z gry, no i mocno przyfarciła tym golem w końcówce

Ale faktycznie, jeśli ten cały Maor będzie tak dalej grał, to długo w Krakowie nie posiedzi..
Cytat:

Które to już ich fartowne 1-0? Oni farcą jeszcze bardziej niż my na jesieni!
Cytat:

Mecz był średni. Wisła owszem przyfarciła. Arka całkiem solidnie grała chyba za bardzo uwierzyła że będzie remis.
Dziwne, że większość uważa, że mecz był na niskim poziomie. Wg. mnie mecz stał na wysokim poziomie.

mr mojo 26.02.2011 17:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Titto (Post 1056575)
Z forum kibiców Legii o meczu Arka - Wisła
Dziwne, że większość uważa, że mecz był na niskim poziomie. Wg. mnie mecz stał na wysokim poziomie.

Ma bolec :)

jova 26.02.2011 17:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Titto (Post 1056575)
Z forum kibiców Legii o meczu Arka - Wisła
Dziwne, że większość uważa, że mecz był na niskim poziomie. Wg. mnie mecz stał na wysokim poziomie.

Bo oglądali swoje spotkanie i mecz w Gdyni oceniają przez pryzmat wyniku i minuty, w której padł gol.

Teqcontroller 26.02.2011 17:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez willow (Post 1056551)

MINUSY:
1. Dalej dziury na bokach obrony - ani Paljic ani Cikos się tam nie nadają
2. Brakuje jeszcze jednego klasowego napastnika.
3. Niestety brak postępów w grze u Kirma - mamy problem z lewą pomocą.
4. Drużyna musi pracować nad ruchem na boisku i celnością podań

To takie moje subiektywne spostrzeżenia, powtórzę: dość ostrożne


co do pod pkt 4. To wczoraj jak Jeliens podchodził z piłką do środka pola to wszyscy stali (No prawie oprócz Meliksona)

i to mi się nie podoba , więcej ruchu bez piłki powinno być , bo po prostu nie lubię patrzeć jak pykamy sobie w obronie , albo jak Dragan pokazuje że nie ma komu podać.

szprotson 26.02.2011 17:13

:D
dobry prognostyk

pamietam jak Legia wygrywała swoje mecze w końcówkach, a bramek nie zdobywali napastnicy.
Wtedy po raz ostatni stołeczny klub był mistrzem..


Pareiko - Zapomniałem o Pawełku.

WislaFan123 26.02.2011 17:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1056582)
:D
dobry prognostyk

pamietam jak Legia wygrywała swoje mecze w końcówkach, a bramek nie zdobywali napastnicy.
Wtedy po raz ostatni stołeczny klub był mistrzem..


Pareiko - Zapomniałem o Pawełku.

Przypomnij sobie kto byl wtedy trenerem w legii i jak hole strzelala.. co 2 zwyciestwo w 90 min po karnym

Bielau 26.02.2011 17:22

Hmm aż z ciekawości zajrzałem na jakąś strone LEgii i na Legia.net w komentarzach dotyczących 16 kolejki ekstraklasy piszą, że Wisła rozegrała bardzo dobre spotkanie, że patrząc na mecze Wisły, Legii, Polonii i Lecha to my zaprezentowaliśmy się najlepiej. I cholernie nam zazdroszczą już po jednym meczu Meliksona !

Kluvi 26.02.2011 17:23

jak dla mnie nie ma co takich głębokich ocen robić po JEDNYM meczu. Panowie spokojnie.
Co do Gienka to poczytajcie co trener mówił, że był przeziębiony i do końca nie było pewnie czy zagra więc jak dla mnie to na pewno pokaże się z lepszej strony jak wyzdrowieje. Siwakov tak samo miał braki ale jak trener zaznaczył chciał dać im od razu szansę. Miejcie to na uwadze oceniając tych zawodników.
Ja od swojej strony dodam tyle że takie oceny to możemy robić po 5 czy 6 kolejkach. Dla mnie najważniejsze jest to że zagraliśmy o wiele lepiej niż w 1 meczach rundy wiosennej poprzednich sezonów. Gra wyglądała już przyzwoicie a i wydolnościowo było ok i to napawa optymizmem:)

Acapelo 26.02.2011 17:23

W kwestii wychodzenia na pozycje to przy 15 stopniach mrozu trochę zatyka! nasi i tak sporo biegali uważam... poza tym nikt w takich warunkach i przy takiej zwrotności nie chciał dostać piłki tyłem do bramki... myślę, że naprawdę jak na te warunki bardzo dobry mecz zagraliśmy... mróz niedługo ustąpi i będzie wiosna:)

Pajo1906 26.02.2011 17:51

http://s2.ifotos.pl/img/arka1_hrrhsrw.pnghttp://s2.ifotos.pl/img/wisla1_hrrhsxh.png
Arka Gdynia - Wisła Kraków

624x352| AVI | HQ |16:9 | Polski Komentarz http://s.v3.tvp.pl/files/portal/gfx/ico/epg/liveT.png
http://i48.tinypic.com/2uzy1s0.jpg

http://justpic.pl/pic/info40.png

Cytat:

Arka -Wisła 1 Połowa DVBRip XviD PL.avi
Format : AVI
File size : 422 MiB
Format : MPEG-4 Visual
Codec ID : XVID
Duration : 52mn 9s
Bit rate : 1 023 Kbps
Width : 624 pixels
Height : 352 pixels
Display aspect ratio : 16/9
Frame rate : 25.000 fps

Arka - Wisla 2 polowa DVBRip XviD.avi
Format : AVI
File size : 412 MiB
Format : MPEG-4 Visual
Codec ID : XVID
Duration : 50mn 53s
Bit rate : 1 023 Kbps
Width : 624 pixels
Height : 352 pixels
Display aspect ratio : 16/9
Frame rate : 25.000 fps
http://justpic.pl/pic/screenshot361.png

http://up.programosy.pl/foto/vlcsnap...17s233_min.jpg http://up.programosy.pl/foto/vlcsnap...43s228_min.jpg http://up.programosy.pl/foto/vlcsnap...46s218_min.jpg http://up.programosy.pl/foto/vlcsnap...m59s84_min.jpg http://up.programosy.pl/foto/vlcsnap...19s106_min.jpg

http://justpic.pl/pic/download68.png
1 Połowa
Kod:

Part 1 http://www.multiupload.com/Q2ZYMEJ8ZY
Part 2 http://www.multiupload.com/8S2H7A0MT6
Part 3 http://www.multiupload.com/WIE0KCLODH

2 Połowa
Kod:

Part 1 http://www.multiupload.com/MIJACL9R34
Part 2 http://www.multiupload.com/SBNMEZZX6A
Part 3 http://www.multiupload.com/W49SDMP9XN



Bramka Małeckiego ( na żywo)
Kod:

http://www.multiupload.com/QSMLS75LBG

murray 26.02.2011 18:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KaSzTaN (Post 1056586)
Przypomnij sobie kto byl wtedy trenerem w legii i jak hole strzelala.. co 2 zwyciestwo w 90 min po karnym

Mieli też tego całego Edsona, który każdy wolny z prawej strony zamieniał na bramkę. Chyba ze cztery były takie mecze, gdzie wolny załatwiał sprawę na 1:0.

mr_kwolf 26.02.2011 18:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KaSzTaN (Post 1056586)
Przypomnij sobie kto byl wtedy trenerem w legii i jak hole strzelala.. co 2 zwyciestwo w 90 min po karnym

Akurat w tej rundzie żadnej bramki z karnego nie strzeliła Legia. I darujmy sobie wycieczki do tego kto ich wtedy trenował bo my też wygrywamy już trzeci mecz z ostatnich 5 w końcówce, a chyba nie uważasz że sędziowie nam pomagają?

Ponadto, oglądnij tamte bramki i powiedz mi w czym niby sędziowie pomogli przy nich? np. przy tej:
http://www.youtube.com/watch?v=IQjDBAFR7cg

masterlag 26.02.2011 21:18

@wiertar- spoko. Po prostu tak jakoś prędzej bym się spodziewała t-shirtu np. "Wisła&Lechia Forever", jak niegdyś u Zienia.
Tak czy siak, poczuło się większą satysfakcję z tego, że to Mały strzelił. Bardzo ładnie śledziom odpowiedział. :)

Btw. Czy nasi zawodnicy od razu (zn. jeszcze wczoraj) wrócili do Krakowa?

sandomingo 26.02.2011 21:27

Są powody do optymizmu ale bez przesady, każdy następny mecz będzie ciężki.
Ale biorąc pod uwagę jak prezentowała się zazwyczaj Wisełka po przerwie zimowej to czapki z głów przed Robertem.

Widać że jest walka, zaangażowanie a z czasem przyjdzie coraz lepsza gra w piłkę. Widać w tej grze przebłyski jakiejś myśli przewodniej. I to trzeba rozwijać.

Brawa dla całej drużyny, bez wyróżniania, bez wyjątków.
Ja jestem po tym meczu autentycznie zadowolony.

Grantar 26.02.2011 21:48

Dobry mecz Wisły, widziałem w tej rundzie wiele gorszych.
Moje oceny (0-10):
Pareiko - 6 nie miał za wiele pracy ... jedno niepewne wyjście ale ogólnie dobre wrażenie
Cikos - 7 (mam do niego słabość) .... robi czasem zielone światło wrogim napastnikom ale w ofensywie jest dosyć kreatywny
Chavez - 5 - przyśpieszenie i zwrotność niepokoi .. jak się natknie na szybszego napastnika z kiwką ... będzie źle
Jaliens - 7 dobrze się ustawia druga połowa lepsza.
Paljic - 6 występ średni
Wilk - 6 nie był to jego najlepszy mecz jeśli chodzi o ofensywę ale czyścił dobrze
Sivakow - 5 -mało dynamiczny i mało kreatywny.
Kirm - 6 - może grać lepiej , czasem się przypala jak Mały
Genkow - 5 - nie grał źle ale bez błysku szybkość jak na napastnika słaba , natomiast dobrze pracował dla innych w polu karnym
Malecki -7 - to jest taki zawodnik który pół meczu wkurza wszystkich zwłaszcza bezsensownymi solówkami i strzałami ale swoją dynamiką dużo daje .....
Melikson - 8 - szybki i dobry technicznie .... nie chcę zapeszać ale na pewno wart kasy za jaką go kupiono ...
Maskant - 7 - wystawił skład całkiem nowy i chyba optymalny ... Taktyka była efektem postawy Arki .... która nie szturmowała ... zwłaszcza w drugiej połowie
Niepokoi mnie mała ilość Polaków w składzie .... wiem że to nieracjonalne ale mnie się to nie podoba ... (i już)

Bekas 26.02.2011 21:48

Bardzo fajna analiza w Canal plus. Szczególnie polecam niektórym naszym forumowym pseudoekspertom. Zwłaszcza co do zawodników, których gry nie widać, ale odwalają czarna robotę (typu Sivakov).

nh79 26.02.2011 21:51

odnosnie krytycznych glosow dotyczacych Sivakova i jego ''niewidocznosci'' wlasnie na Canal plus Mielcarski swietne to pokazal jak chlop byl zdyscyplinowany taktycznie i ile niewidocznej dla zwyklego zjadacza chleba pracy wykonal.Kto ogladal ten wie.Nie mielismy tego szansy widziec, bo nie mamy takich technicznych mozliwosci, ale to co zobaczylem wystarczylo, aby zobaczyc co to taktyka na wysokim poziomie i co Maaskant wprowadza i Mielcarski powiedzial, ze mowi o tym bo takiej taktycznie druzyny to w polskiej lidze dawno nie widzial.Jak pisal kiedys Marszalek, jesli Maasakant dostanie zawodnikow do swojej wizji i uda (czyt. zdazy:) ) wprowadzic 4:3:3 to odjedziemy calej lidze, ktora rowniez dla mnie jest taktycznie skansenem.pozdrawiam

westersyl 26.02.2011 21:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bekas (Post 1056679)
Bardzo fajna analiza w Canal plus. Szczególnie polecam niektórym naszym forumowym pseudoekspertom. Zwłaszcza co do zawodników, których gry nie widać, ale odwalają czarna robotę (typu Sivakov).

Fajnie pan Mielcarski to przedstawił, dobrze, że siedzi ktoś tam kto zna się na piłce, skrót i jego komentarz który został przedstawiony w C+ to jakiś skandal, pokazywane pół sytuacje Arki po jakiś rykoszetach podczas gdy my mieśmy jeszcze klika składnych akcji. Widać że Sivakov zebrał trochę włoskich szlifów. Powiem tylko tyle że po tym co zagrał Wilk, Melikson czy nawet Sivakov pierwszy raz od dawien dawna Sobol nie jest pewniakiem do składu.

Dean 26.02.2011 22:01

Kurczę można jeszcze raz zobaczyć gdzieś ten "odcinek" Ligi +?

nh79 26.02.2011 22:05

o 22:45 na canal plus sport 2

WCracow 26.02.2011 22:06

Mielcarski kapitalnie przedstawil II linie Wisly. Mamy najmocniejsza pomoc w lidze i zawodnikow, ktorzy moga na prawde swietnie grac i sie uzupelniac. Sivakow gral b.dobrze i odwalal czarno robote. My tego nie widzielismy, bo nie jestesmy ekspertami. Problem moim zdaniem to obrona. CHavez slabo ( mam nadzieje, że to przez pogode albo zly dzien ) i Pajic to samo. O Genkova jestem spokojny. POkazal, ze potrafi wiele. Po 1-wszych 45 minutach powinno byc 3:0 dla WIsly ( karny, Cikos i Kirm ). Skutecznosc do poprawy. Kirm rowniez troszke slabiej zagral. Cikos niezle, jednak moglo byc lepiej. Brakuje dobrych : 1 napastnik, prawy i lewy obronca i lewy pomocnik.

Jak na pierwszy mecz to iwdac ogromny postep co do jesieni. WIdac nareszcie reke Maaskanta ( na jesien to byla bardziej druzyna Kasperczaka jeszcze ). Wielki +++ dla zespolu.

wroobel88 26.02.2011 22:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dean (Post 1056684)
Kurczę można jeszcze raz zobaczyć gdzieś ten "odcinek" Ligi +?

C+ sport 2 dziś o 22.45 i jutro o 7.00
C+ sport dziś w nocy o 2.00 i jutro o 9.30

Dean 26.02.2011 22:09

Myślę, że z Ruchem trzeba jednak zwycięski skład zmienić: za Wilka Sobol, za Chaveza Bunoza. Może być tylko lepiej!

hehe dzięki panowie za inf. : )

Bekas 26.02.2011 22:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WCracow (Post 1056690)
Mielcarski kapitalnie przedstawil II linie Wisly. Mamy najmocniejsza pomoc w lidze i zawodnikow, ktorzy moga na prawde swietnie grac i sie uzupelniac. Sivakow gral b.dobrze i odwalal czarno robote. My tego nie widzielismy, bo nie jestesmy ekspertami.

Ale przede wszystkim, przed TV nie widzisz całego boiska, nie widzisz jak cała drużyna się przesuwa - nawet gdybyś był ekspertem. Tym bardziej cenne, ze Mielcarski to wielki fan Legii i generalnie jechał zawsze po nas.
Dla tych co nie widzieli: np. pokazywał jak Sivakov i Melikson cały czas w ruchu wymieniali się pozycjami, jak rewelacyjnie cała drużyna sie asekurowała. W akcji, w której Q poszedł do przodu (chyba do rogu)i był potem kontratak, linie obrony idealnie trzymali z prawej strony Małecki, a w środku Siva, Chavez, z lewej Paljic, a potem płynnie Siva z Q wymienili się miejscami i jeszcze Q skasował akcję, a Siva wychodząc z linii obrony tez nie poszedł się położyć na trawkę tylko podsuwał się umiejętnie pod atakującą Arkę. I g... Arce z akcji wyszło.

anthony09 26.02.2011 22:20

Czyli dużo osób widziało jak fajnie zagraliśmy klepą
jak to mówił Grzesiu : przyjęcie i zagranie, przyjęcie i zagranie, przyjęcie i zagranie, przyjęcie Kirma i zamiast dośrodkować z lewej przekłada na prawą i już to wszystkim ... a dostał fajną piłkę, z której powinno iść groźne dośrodkowanie ;/

aNouc 26.02.2011 22:20

http://www.youtube.com/watch?v=oUat0...layer_embedded

5:39 min.

Jest moc! :D

domenica90 26.02.2011 22:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wroobel88 (Post 1056693)
C+ sport 2 dziś o 22.45 i jutro o 7.00
C+ sport dziś w nocy o 2.00 i jutro o 9.30

Czy można to obejrzeć gdzieś na necie?

WCracow 26.02.2011 22:23

Sobol za Wilka? DObrze sie czujesz. WIlk w piatek rozwalał kazda akcje Arki i tym meczem zasluzyl na wystep za tydzien. Bunoza za Chaveza - jestem na tak!

Zed_is_dead 26.02.2011 22:24

Czy Lige+ można obejrzeć w internecie ?

Dean 26.02.2011 22:25

Dobrze się czuję :) ale wiem jak nasz selekcjoner ceni Sobola, choć oczywiście Wilk znakomity występ i szkoda by było żeby nie grał, bo on jak dla mnie podstawowa 11 na EURO 2012. ;)

Titto 26.02.2011 22:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WCracow (Post 1056702)
Sobol za Wilka? DObrze sie czujesz. WIlk w piatek rozwalał kazda akcje Arki i tym meczem zasluzyl na wystep za tydzien. Bunoza za Chaveza - jestem na tak!

Sobolewski ma niekwestionowane miejsce w pierwszym składzie. To nasz kapitan, który potrafi zmotywować innych piłkarzy. Można by było wystawić na Ruch Wilka, ale na pewno nie kosztem Sobolewskiego! Myślę, że moglibyśmy zagrać w takim zestawieniu 2 linii Kirm, Sobolewski, Wilk, Melikson, Małecki.

Lechista_ 26.02.2011 22:26

http://www.arkowcy.pl/artykul,3295,1...o-arka-gts.tag
''Ciekawy'' artykul :) Ale sledzie maja kompleksy, prawie takie jak kibice cracovii :)

mr_kwolf 26.02.2011 23:02

A od kiedy to Mielcarski na tym forum jest uważany za "eksperta"? Wystarczyło, że powiedział coś dobrego o Wiśle i już się okazuje, że jest wysoko cenionym ekspertem? Jak za tydzień powie o nas złe słowo to się okaże, że jest to proleginy niby ekspert dorabiający do emerytury. I będzie gadanie, że w Polsce "nie ma rzetelnych dziennikarzy, są tylko pismaki". Aż oczy bolą jak się czyta to wasze włażenie mu w dupe bo "ładnie przeanalizował gre drugiej lini"

mitmichael 26.02.2011 23:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WCracow (Post 1056702)
Sobol za Wilka? DObrze sie czujesz. WIlk w piatek rozwalał kazda akcje Arki i tym meczem zasluzyl na wystep za tydzien. Bunoza za Chaveza - jestem na tak!

Sobol moze grac, Sobol bedzie w składzie od 1 minuty - taki jest układ, Wilk musi jeszcze troche poczekac - jak na razie mozemy byc pewni, ze godnie Radka zastapi w kazdym meczu gdy ten nie bedzie grał - tak jak to było z Arką

tomasz_19 26.02.2011 23:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez domenica90 (Post 1056701)
Czy można to obejrzeć gdzieś na necie?

właśnie, można obejrzeć gdzieś powtórkę ligi + w necie?

adam_09 27.02.2011 00:10

(...)Byli za to dobrze oflagowani m.in. Pruszcz Gdański, Gdynia, Nieobliczalni, Qrdwanów, Przemyśl, Bierzanów, Bronowice, CHWM.(...)
Trzeba powiedzieć, że wykształconego mają redaktora tego swojego serwisu :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:30.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl