Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w Pucharze Polski 2009/2010 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6256)

WislaOnly 17.03.2010 19:02

matko.....

willow 17.03.2010 19:02

Łobodziński powinien odpocząć od piłki. Długo.

AS82 17.03.2010 19:02

Co sie z tymi pilkarzami podzialo , graja jakby mieli zalamanie nerwowe wszsycy

piotrek chicago 17.03.2010 19:03

Łobodzinskiemu kilka meczow w ME by sie przydalo a tam Łobodzinskiemu i jeszcze polowie druzyny zeslac na nauki do mlodziakow

WislaOnly 17.03.2010 19:03

Przepraszam, czy oni grają piłką lekarską????

bebeto 17.03.2010 19:04

Kraków czeka ,My czekamy na zdobyciePIERWSZEJ bramy...



... w tym roku.

FraMat 17.03.2010 19:04

czy oni graja za karę?

maro olTSkul 17.03.2010 19:04

Ludzieeee - Łobo to jest poniżej wszelkiego poziomu ,zadna tam ME ,rozwiązać kontrakt trzeba

massoud 17.03.2010 19:05

nasza bolączka - skuteczność i precyzja podań

Pan Jotka 17.03.2010 19:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WislaOnly (Post 871783)
Przepraszam, czy oni grają piłką lekarską????

To większą ;)

WislaOnly 17.03.2010 19:06

kary finansowe, aż się posrają- TAK TO WIDZĘ!!!!!!

WislaOnly 17.03.2010 19:07

Matko 2.....

bebeto 17.03.2010 19:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 871785)
czy oni graja za karę?

Nie za karę za kasę/grubą.

WislaOnly 17.03.2010 19:09

Dupy im w głowie!!:D

piotrek chicago 17.03.2010 19:09

jak by to nie brzmialo ale nasze gwiazdeczk w dzisiejszym meczu mogly by uczyc sie "walecznosci" od.... Dawidowskiego

brylant17 17.03.2010 19:11

Co się stało się bo meczu nie oglądam? czyżby znowu Łobo był zaje... :lol: Oglądałem pierwszą połowe bo mi cięło nie było sensu oglądać dalej,widziałem tylko stu może 95% szansę na bramkę gdzie podawał do Hirstov'a

Ivory1906 17.03.2010 19:11

Moim zdaniem ewidentnie widac ze Skorza albo ich przetrenowal albo popelnil jakis blad bo to jest nie mozliwe zeby zawodnicy badz co badz z umiejetnosciami tak jak Kirm, Brozek, Boguski czy inni grali taka padake.

martiness 17.03.2010 19:11

Konkurs dla wytrwałych....
Kiedy ostatnio Wisła nie strzeliła bramki przez 360 meczowych minut?

Nagród nie będzie.

Zwitter 17.03.2010 19:11

Mamy dwie przegrane po 0:1, dwa remisy 0:0, wychodzi, że teraz następne dwa mecze wygramy ;)

zim zum 17.03.2010 19:12

Mówcie co chcecie ale ten Mączyński ma jakieś pojęcie.

Łobodziński ma w ogóle jakieś przyspieszenie? ma kiwke? ma cokolwiek?

Gucio25 17.03.2010 19:12

417.
nabijamy licznik dalej.

WSTYD.

przed następnym meczem na odprawie wywiesić im napis ze słowami tego, co się teraz w grobie przewraca i niech się na niego patrzą przez godzinę.

JacaTS 17.03.2010 19:13

Łobodzinski jest niestety ponizej wszelkiej krytyki. Zakontraktowanie tego inwalidy to najwiekszy blad polityki transferowej Wisly ostatniej dekady.

A co do meczu to ruina. Nie dalo sie ogladac.

tomasz_19 17.03.2010 19:13

Pawełek - czy on nie potrafi zagrać jednego meczu bez wtopy?

Slayer666 17.03.2010 19:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zim zum (Post 871800)
Łobodziński ma w ogóle jakieś przyspieszenie? ma kiwke? ma cokolwiek?

Ma jeszcze trzyletni kontrakt!

Proximus 17.03.2010 19:13

Mączyński może naszym zbawcą z miejsc nie będzie, ale przynajmniej nie zwalnia gry tak jak Jirsak.

bebeto 17.03.2010 19:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 871796)
Co się stało się bo meczu nie oglądam? czyżby znowu Łobo był zaje... :lol: Oglądałem pierwszą połowe bo mi cięło nie było sensu oglądać dalej,widziałem tylko stu może 95% szansę na bramkę gdzie podawał do Hirstov'a

Świetny mecz coś jak wczoraj Chelsea kontra Inter tylko że bez bramki.

madziar 17.03.2010 19:14

A Łobodziński ma chyba specjalny stroj...z ołowiu:P To niemozliwe aby pilkarz tak wolno sie poruszal i nie mial sily kopnac pilki:O On jest na cos chory czy co sie z nim stalo?

rozarian 17.03.2010 19:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WislaOnly (Post 871783)
Przepraszam, czy oni grają piłką lekarską????

Bardzo dobre pytanie.Tak się mówi jak zespół jest zarżnięty.Mnie zawodnicy Wisły przypominają ochwacone konie.

tormenthor 17.03.2010 19:14

No to chyba nikt już nie ma wątpliwości , ze należało się pożegnać z kolesiem, który doprowadził do takiego stanu rzeczy.

3rider 17.03.2010 19:14

Totalna Klapa!! Szkoda, Ze Skorza Nie Zaczal Jeszcze Pozniej Przygotowan (13.i)!! Ci Goscie Wysiedli W 70min!!!

Ogryzek 17.03.2010 19:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zwitter (Post 871799)
Mamy dwie przegrane po 0:1, dwa remisy 0:0, wychodzi, że teraz następne dwa mecze wygramy ;)

Ale odpowiednio po 1-0:D

SpoXsteR 17.03.2010 19:15

Bramki strzelone na wyjezdzie liczą się podwójnie czy kto teraz w rewanzu wygra ten przechodzi dalej, bez względu na ilosc czy roznice bramek??



ps. rewanz bez Glowy i Marcelo za kartki.

willow 17.03.2010 19:15

Według mnie największe mankamenty w grze Wisły:

1. Brak gry bez piłki
2. Masakryczna niecelność podań
3. Brak jakichkolwiek schematów w rozgrywaniu ataku

vaazon 17.03.2010 19:16

Są pozytywy! Było więcej podbramkowych sytuacji no i dwie kontry, który powinny zakończyć się golem, ale te dośrodkowania..szczególnie Łobodzinskiego..

Kamson 17.03.2010 19:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zim zum (Post 871800)
Mówcie co chcecie ale ten Mączyński ma jakieś pojęcie.

Też tak myśle, ale na pewno nie na podstawie dzisiejszego meczu... :lol:

Od 4 meczy ani razu nie krzykąć "JEEEEEEEST", draaamat.

Maciuś 17.03.2010 19:16

Trzeba isc na trening i zalozyc im odpowiednie koszulki.

Grabaż 17.03.2010 19:17

"Kończ Waść, wstydu oszczędź"

Scorpion7ABG 17.03.2010 19:17

Kurde Łobodziński przy Dawidowskim wyglądał tak jakby się wzięlo jakiegoś dziada spod monopolowego i kazało mu zagrać w piłke przeciwko Dawidkowi, chociaż taki dziad to gryzłby przynajmniej trawę za flaszeczkę jabola a Łobo za tyle co zarabia nawet nie stara się cokolwiek zagrać, żenada!!!

WiślakMyślenice 17.03.2010 19:18

Cytat:

Pawełek - czy on nie potrafi zagrać jednego meczu bez wtopy?
A czy Ty nie możesz napisac choc 1 mądrego postu bez szyderstw, ogólników, wyśmiewania się z bardziej kumatych fanów niż Ty? Jaką wtopę zaliczył poza jednym wypuszczeniem przed siebie piłki? Naprawił błąd? Naprawił. Za to Ty pewnie byś bronił jakbyś miał rękawice wysmarowane super glue czy kropelką, zgadza się? Niektórzy powinni odpocząc od komputera...

rospun 17.03.2010 19:18

Przez pierwsze 20 minut gra Wisły mi się podobała. To już jakiś postęp, bo z Jagielonią tylko 15. Wisła ogólnie miała przewagę cały mecz, ale uczciwy, nie fałszowany futbol był tylko te 20 minut.

Przy okazji zmiany trenera, dzięki linkowi nadesłanemu przez jednego z kibiców Wisły, miałem okazję zobaczyć ponownie sezon 2002/03. Ależ to były ładne mecze. I co rzuca się w oczy najbardziej - szybka gra. Teraz już nawet Lechia i Arka starają się grać szybko, a Wisła wciąż celowo zwalnia. Ja rozumiem, atak pozycyjny, wojna podjazdowa i inne duperele. Ale mam wrażenie, że Wiślacy najlepiej się czują grając systemem hokejowym - założyć zamek i czekać na błąd przeciwnika. Ani to ładne, ani - jak widać - skuteczne.

Duet śroskowych obrońców, który uważałem za najlepszy w Polsce, popełnia coraz więcej błędów. Ale chciałem nawiązać do krytykowanego tu ogólnie Diaza (po dzisiejszym meczu uważam, że Hristov będzie zbierał podobne recenzje). Facet popełnia mnóstwo błędów, ale widzicie to dlatego, że on próbuje coś grać. Czy lepiej Wisła wyszłaby, gdyby chował się jak najdalej od piłki, jak Kirm czy Boguski? Proponuję docenić jego waleczność i próby zrobienia czegoś poztywnego. Zawsze tak lepiej, niż pokazywać się tylko wtedy, gdy piłka przypadkowo trafi pod nogi. Mam takie wrażenie, że dziś na boisku najlepszym Wiślakiem był... Alvarez. Kirma Wam przez długi czas zazdrościłem, teraz patrzę z politowaniem. Paweł Brożek w coraz wyższej formie, ale w takim tempie optymalną formę osiągnie w czerwcu.

Lechia była najsłabszym zespołem, z którym Wisła mierzyła się w tym roku. Ogólnie gra Wisły przypomina seks w małżeństwie 50-latków. Fizycznie jeszcze dają radę, założenia taktyczne mniej więcej realizowane, ale zapału w tym tyle co u Garfielda do ciężkiej pracy. Ale nie zdziwię się, jeżeli w taki minimalistyczny sposób Wisła będzie teraz każdy mecz wygrywać po 1:0, i zdobędzie kolejnego Mistrza Polski.

Nie wiem, czy istnieje coś takiego jak "ręka trenerska" Kasperczaka. Ale tylko na to Wam pozostało liczyć.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:21.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl