![]() |
Tak dla zorientowania:
"Klub, który zdobędzie IV miejsce w rozgrywkach, reprezentuje Polskę w rozgrywkach UEFA Europa League w sytuacji, gdy wicemistrz Polski lub klub, który zdobędzie III miejsce w rozgrywkach o mistrzostwo ekstraklasy, jest jednocześnie zdobywcą Pucharu Polski, jak też w sytuacji, gdy finalistami rozgrywek o Puchar Polski są Mistrz Polski, wicemistrz Polski lub klub, który zdobędzie III miejsce w rozgrywkach o mistrzostwo ekstraklasy." |
nie otrzymałem odpowiedzi, dlatego jeszcze raz pytam: Czy na tym forum należy pisać zgodnie z przekonaniami admina, czy można formułować własne wnioski?
|
Wyjatkowo pewne to było podanie Bunozy do Chaveza po ktorym ten rownie efektownie (nie)opanował piłkę co po chwili zakończyło sie poprzeczką Stilica.
Żenujacy jest i bramka tego nie zmienia, licze że szybko Jaliens wroci na srodek obrony. |
Cytat:
Wracając do tematu - wynik bardzo dobry, a że Amica nie może z Nami od pewnego czasu wygrać - jestem raczej spokojny o awans. |
Na pewno muszą być ostrożni piłkarze Wisły, bo przecież ile razy poznaniacy mogą nie wykorzystywać 100%-owych akcji. Rewanż powinien być ciekawy;)
|
Czyli jak rozumiem slowa Aletscha, w przypadku finału Legia-Wisła i zdobycia przez Legię mistrzostwa, gramy w Lidze Europy z Pucharu Polski, nie zależnie czy go zdobędziemy?? Jeśli przejdziemy Wronki i nie wylosujemy Legii w półfinale, to taki scenariusz wydaje się być prawdopodobny( zarazem praktycznie jedyny) by zagrać w lecie w pucharach..
Co do meczu..Amica miała dwie poprzeczki, my mieliśmy dwie patelnie..Bunoza, Jaliens super..Reszta conajmniej poprawnie..Sedzia pajac, licze, że w rewanżu nasi pocisną z Enrikezem, bo gość grał jakby się fety nawpier... Ten drugi co komentował to Terlecki? Nie wiem jak wam, ale spoko mi się go słuchało, bo komentuje jak "z boiska", a i 100 razy lepiej mu to wychodzi niz prezentującemu podobny styl Szymkowiakowi..Drugi komentator za bardzo stronniczy.. |
Biorąc pod uwagę stan naszej kadry i kartofliska mecz nadzwyczaj udany.
Taką grą mamy szanse na puchary w tym sezonie. (Ale to ugranie to już raczej nie) Cieszy bardzo pewna gra Bunozy, Jaliensa (długo wieszałem na nim psy ale teraz jest pewnym punktem defensywy) Smuci nieporadność napastników, pomocników duże problemy z pojedynkami 1 na 1. U siebie zagramy na 0 z tyłu oby się to przeciw nam nie obróciło. |
Cytat:
|
Cytat:
|
No tak, tylko biorąc pod uwagę fakt, że Wisła grała z Lechem, który też ma problem, słabo gra, nie wykorzystuje okazji do strzelenia, ogólnie poziom gry jest podobny do gry Wisły, to nie ma powodów do zadowolenia. Oczywiście trzeba się cieszyć z bramki strzelonej i niestrzelonych nam:P Jednak nawet jak się uda pokonać Lecha, to taką grą daleko nie zajdziemy.
Nie ma co, Wisła musi zacząć grać zarówno defensywą (jest dobrze) jak i ofensywą. Żeby wygrywać, trzeba strzelać i wykorzystywać okazje. Nad tym muszą jeszcze opracować. Mam nadzieje, że będzie dobrze i już w następnym meczu zdecydowanie lepiej zagrają. Przede wszystkim pewniej i z pomysłem na grę:-) |
Cytat:
|
Nie bardzo rozumiem te zachwyty nadnaszą obroną. Ludzie - Lech miał 2 poprzeczki i jeszcze ze 2 setki, których niewykorzystał. Jakby mial troszkę więcej farta i umiejętnosci, to by były 4 sztuki w siatce naszej.A już conajmniej dwukrotne wystawienie piłki kuchenkorzom jest karygodne dla naszej gry obronnej. My, oprócz bramki, mieliśmy chyba jeszcze tylko jedna setkę niewykorzystaną.
Co do domniemanego karnego. Powtórki nie wykazały na 100% ręki amikosa w polu karnym. Główny raczej nie miał dokładnego oglądu sytuacji (częściowo zasłonięty), a boczny nic nie sygnalizował. Ja odniosłem wrażenie, ze piłka poszła na klatę i być może potem przesmyknęła się po ręce, ale i tak żadnego Wiślaka w pobliżu nie było wtedy. |
Cytat:
|
Cytat:
W zeszłym sezonie było inaczej bo Lech był finalistą Pucharu Polski a w pucharach nie zagrał, a w finale zagrał z Legią ale Legia miała puchary zagwarantowane za ligę, gdzie była na trzecim miejscu. Jak to w końcu jest? |
Cytat:
|
Cytat:
Hipotetyczna sytuacja nr 1 Liga: Legia - MP Wisla - 5 miejsce Finał Pucharu Polski: Legia Wisla 1:0 Legia - LM Wisla - LE Hipotetyczna sytuacja nr 2 Liga: Slask - MP Legia - 2 miejsce Wisła - 5 miejsce Finał Pucharu Polski: Legia - Wisla 1:0 Slask - LM Legia - LE |
Już dawno przestałem się przejmować tym co Wisła pokazuje w tym sezonie jeżeli chodzi o styl.W tym momencie liczy się tylko i wyłącznie wynik, a że jest korzystny, to trzeba się z tego cieszyć.
|
Cytat:
|
Cytat:
Jeśli mistrz zdobędzie także pp to do le wchodzi finalista pp Jeśli drużyna z miejsca 2 lub 3 zdobędzie pp to do le wchodzi dodatkowo drużyna z miejsca 4. |
Najlepiej będzie wylosować Arkę/Śląsk w półfinale i w tej słabej lidze zająć minimum 4 miejsce, wtedy będą puchary.
|
Śląsk chyba gra największa pytę jaką ostatnio widziałem. Nawet nasza rąbanka to przy ich występach kosmos. W Gdyni 1 ligowy zespół środka tabeli robi z nimi co chce. Faktycznie najlepiej trafić na zwycięzcę tej pary.
|
Cytat:
|
Gorzej będzie jeśli to my trafimy na Legię...
|
Cytat:
Losowanie bedzie w siedzibie n -sport? pewnie kule juz poznaczone :lol: |
Najważniejsze, żeby nie trafić na Legie, bo daje to jakieś szanse na puchary, nawet przy przegranej w finale z Legią(o ile oba zespoły dojdą do finału ...), o ile oczywiście Legia zostanie mistrzem, co niestety/stety jest coraz bardziej realne.
|
Cytat:
|
Jak trafimy na Legię to też nie ma dramatu bo w Polsce standardem jest "my wam ligę wy nam puchar" a jak nie trudno się domyślić oni do końca będą walczyć o mistrza - w odróżnieniu od nas chyba raczej.
W klubie wraca stare ciągle poparte szarą eminencją Kapka więc układ dość prawdopodobny. |
Najpierw to my przejdźmy Amikę.
Przypominam wszystkim, że jeszcze jest drugi mecz na R22, gdzie w tym sezonie nie jest problemem wygrać gościom. |
wylosujemy arkę :)
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:47. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl