![]() |
Cytat:
|
Kolega WiślakMyślenice ma pomysł na ciekawy kostium, przypuszczam że na zabawę sylwestrową.
Cytat:
|
|
Cytat:
|
Cytat:
|
kolega gigant w temacie Polityka transferowa Wisły :
Cytat:
z związku z wyartykułowanymi obawami o transferze Meliksona |
Cytat:
|
z komentarzy na głównej:
Cytat:
Proszę bardzo jak nam się skauting rozwija :rotfl: |
http://wislakrakow.com/forum/showthr...t=5171&page=30
Od postu 897 do następnej strony. hehe jaja jak berety :D |
Cytat:
Musialem,po prostu musialem to tutaj dac... :rotfl: |
Cytat:
|
1 Załącznik(ów)
Mistrz cietej riposty :lol:
|
Cytat:
|
użytkownik Odin mocno mnie rozbawił swoją ripostą ;)
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
http://www.google.pl/images?q=rayman...w=1280&bih=830 |
PODpalacz
Cytat:
|
Komentarze pod newsem odnośnie numerów na koszulce (czytać "od dołu"):
lloolloo, 02.02.2011, 13:54 Ajax geniuszu chyba od każdej liczby jeśli odejmiesz ją samą wychodzi 0... Ajax, 02.02.2011, 13:21 Nie bo 5 to pechowa liczba jak odejmiesz od niej ją samą to wychodzi 0 a nikt nie chce być zerem Genialne! :D |
Cytat:
|
juras_NH
Cytat:
Batroch3tsw: Nie dość, że pufy to jeszcze Wiślackim Świecie a nie w Fanatyku. :lol::lol: się chłopaki dogadali. |
JacobCFC napisał(a):http://wislakrakow.com/forum/images/...s/viewpost.gif
Jak śpiewane jest JŻS to jakoś większość drze mordę jak najgłośniej umie, a teraz większość cieszy się że żyd będzie biegał w czerwonej koszulce. Nie zapominajcie jak kiedyś śpiewało się "Każdy to przyzna Izrael Żydów ojczyzna" idąc tym tokiem: Maor=Izraelita=Żydzi Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
asdf |
z tematu o biletach
Cytat:
|
Rozkminy o miejscu młyna w temacie Bilety
Cytat:
|
Coś mu nie poszło ;)
Wysłane przez WiślakMyślenice Ze względu na okoliczności jestem zmuszony usunąć konto(proszę o to adminów). Za wszystkie dyskusje, żarty, spory dzięki. Najlepszego życzę, powodzenia w życiu prywatnym, zawodowym i wiślackim.... |
Cytat:
843 - ilość wizyt na tej stronie |
O co mu chodzi? Zrobił z siebie 'głupka', pośmialiśmy się i koniec,a ten juz konto usuwa :shock:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
To było wczesniej. A czemu chciałem usunąć? Prywatny biznes, bez wódki tego tematu nie da sie ruszyć.
|
Nie przebije i tak niejakiego Pablo84 - ten już z pięć razy deklarował w tym temacie że "odchodzi" z forum w geście "protestu" wobec panujących tu pokemonów.
A i tak napina się do dziś :lol: Są i tacy. |
Czyżby chodziło o próbę wynajęcia kostiumu Pedobeara? :D
|
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Temat "Przygotowania piłkarzy Wisły Kraków do sezonu: obozy, sparingi itp. " Forumowicze rozmawiali o szybkości naszych zawodników :)
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
komentarz nt. śmierci ' naszego ' architekta:
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:05. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl