Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Forumowe "Łapu Capu" czyli co na TWSD piszczy ;-) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=826)

Żmijka 02.01.2011 17:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 1031256)
Szczerze powiedziawszy - mało mnie obchodzi, za kogo mnie uważasz. Gdybym jednak prezentował stanowisko czysto biznesowe, to bym nie moderował na tym forum i nie spędzał tyle czasu myśląc o Wiśle. Śmiem twierdzić, że robię więcej dla społeczności Wiślaków niż niejeden "prawdziwy kibic". Wierz mi, sprzątanie tego forum to ciężka praca, której jak widać nikt nie docenia.

Lekko poległam ... :shock:

tomo 02.01.2011 18:49

Kolega WiślakMyślenice ma pomysł na ciekawy kostium, przypuszczam że na zabawę sylwestrową.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakMyślenice (Post 1030545)
Jest gdzieś do wypożyczenia kostium Pedobear-a albo z serii Pedo-zwierzaków? :P

......

dwdx1906 02.01.2011 21:56

http://wislakrakow.com/forum/showpos...postcount=2502

:D:D:D

Bartosz 06.01.2011 11:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krzysztofff (Post 1032759)
mam tylko jedno pytanie:BASALAJ BANDYTO gdzie zapowiadana przez ciebie zimowa ofensywa transferowa???

Coś ty mi kur** zrobił, bandyto jeden?

_ukoL 06.01.2011 12:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bartosz (Post 1032776)
Coś ty mi kur** zrobił, bandyto jeden?

Przestań się mazać. Chłopaki nie płaczą. :rotfl:

harthausen 16.01.2011 10:03

kolega gigant w temacie Polityka transferowa Wisły :

Cytat:

Jeszcze docenimy bunkrowatość naszego stadionu, jak im transmisje z derbów pokażą. Jak nic dwie eskadry F-16 z gwiazdą Dawida na skrzydłach, mamy nad stadionem pewne.
:D :D
z związku z wyartykułowanymi obawami o transferze Meliksona

nbp 17.01.2011 13:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wonski_eNHa (Post 1036851)
po prostu BVB, nie ma co komentować :D Swoją drogą, ciekawie wyglądała by taka oprawa na Wiśle, tysiące niebiesko-biało-czerwonych flag... Cały młyn (może nawet stadion) na czerwono. Wszyscy drą ryja i zdobywamy LM :D
Maor Melikson wznosi puchar do góry i intonuje JŻS, potem wszyscy do białego rana śpiewają wszystko co jest w 'Wiślackim Śpiewniku'.... Cracovia spada do 2 ligi, Rutkowski (czy jak mu tam) wycofuje się z Wronek/POZnan*ia zostawiając zgliszcza i długi. Kibice Amico/Lecha zbiorowo wyjeżdżają z Stilicem na bałkany, dopingować tamtejszy 'Kolejarz'.....

Kurde 2 zdjęcia, a zryły mi banie...

mistrzowski tekst :)

wislacki 19.01.2011 18:05

z komentarzy na głównej:

Cytat:

Pierwotnie napisane przez slayer (Post 1036855)
DO REDAKCJI: Wiem ze to moze glupio brzmi, ale jak mozna sie zkontaktowac z trenerem Maaskantem lub Stanem Valkxem? Mieszkam w Szwecji i tu gra paru zawodnikow ktorych bym polecil i szansa byla by wielka ze by chcieli do Wisly przyjsc.


Proszę bardzo jak nam się skauting rozwija :rotfl:

DYRU 26.01.2011 08:20

http://wislakrakow.com/forum/showthr...t=5171&page=30

Od postu 897 do następnej strony. hehe jaja jak berety :D

wyar 26.01.2011 14:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dariook (Post 1041463)
Wez czlowieku ochlon lepiej bo cos cie fantazja poniosla! Do szkoly to bym chetnie jeszcze raz poszedl jesli bym tylko mogl ale nie dlatego bys byl kozok kiczen porter tylko dla samego siebie. Teraz zaluje ze bylem glupi pewnej szkoly niekonczac ale takie czasy osiedlowe byly.
A co do pana prezesa to chyba jestes dobrze przekrecony medialnie hehe bo on te miliony dawal nie zeby cos rozwinac tylko zeby na tym zarabiac i poki co dalej zarabia co rok handlujac gwiazdki a rozwoj klubu jak sie zatrzymal na ekipie Szymka tak pozniej obral tendencje spadkowa! Mowisz ze to jego i oddawac niemusi wiec do huja czemu Wisla jemu smieszny jakis dlug musi skoro to jego! To tylko wlasciciel kolego i Wisla niejest jego! Wisla jest kazdego z nas tutaj bo Wisla to my nie oni! A co do sponsorungu to ja kumam co moze dac nam kase dlatego choc to chore dla innych to w szafie ciezko znalesc cos bez herbu Wiselki. Na wiecej mnie niestac ale moze kiedys cos zfartem... Wez na przyszlosc pomysl wczesniej nim do mnie podbijesz! Przypadkiem niepracowales na kablociagu Kabel sa? Bo to by tlumaczylo dlaczego Bogus twoj idol. Dzieki.

Wymiana zdan z kolega saklak1906

Musialem,po prostu musialem to tutaj dac... :rotfl:

mic 28.01.2011 12:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislak68 (Post 1042673)
kokos twierdzi że wisła kontaktowała się z nim w sprawie transferu.
I tak mnie naszło: gdyby stan ściągnął do wisły meliksona, peskowicza i kokoszkę to melibyśmy w wiśle: Żyda, sprzedawczyka i zdrajcę. I to by dopiero było łamanie stereoptypów :).
Całe szczęście że w wiśle jest jeszcze oberprezes.

1234567890

mic 30.01.2011 14:21

1 Załącznik(ów)
Mistrz cietej riposty :lol:

Bambo1906 30.01.2011 21:23

Cytat:

Cytat:

alkoholik napisał(a):
Kupic brożków bo w trabzonie wymiatają
no wymiatają.... Kurz z trybun
10987654321

pio 30.01.2011 21:36

użytkownik Odin mocno mnie rozbawił swoją ripostą ;)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Odin (Post 1043894)
http://i51.tinypic.com/200eeqt.gif

Czy to prawda że ta flaga nie wisi bo w haśle jest "trumna" ?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mistel (Post 1043981)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WRzŚ (Post 1043997)
było tak faktycznie raz na derbach "wyjazdowych"

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Odin (Post 1044094)
widzisz ch*ja wiesz a pierdo*lisz


mlody_ale_wierny 31.01.2011 00:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KruQ (Post 1044332)
KUPIĘ szalik Henryka Raymana.
Proszę Pisać na PW podając cenę .

rarytasik...

http://www.google.pl/images?q=rayman...w=1280&bih=830

picasso 01.02.2011 20:04

PODpalacz
Cytat:

3/ co ty oglądałeś dwa szczały wykonaniu Łobody
razem do toalety chodzą czy co?

masterlag 02.02.2011 13:23

Komentarze pod newsem odnośnie numerów na koszulce (czytać "od dołu"):

lloolloo
, 02.02.2011, 13:54 Ajax geniuszu chyba od każdej liczby jeśli odejmiesz ją samą wychodzi 0...


Ajax, 02.02.2011, 13:21 Nie bo 5 to pechowa liczba jak odejmiesz od niej ją samą to wychodzi 0 a nikt nie chce być zerem


Genialne! :D

wojtole14 02.02.2011 15:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez artur1906 (Post 1045782)
ciekawe że myśląc o Kleberze naszemu wybitnemu stoperowi myślę o Jego golach! Te z derbów 2006 i z Barcą.
Kiedy pada jego nazwisko myślę -dobry piłkarz ale przede wszystkim człowiek z harakterem

Ciekawe... wybitnie wybitny piłkarz :D w dodatku z 'harakterem'.

WISŁAZWE 02.02.2011 18:37

juras_NH

Cytat:

Są jakieś puchy w Fanatyku?? Jeśli tak to po ile i jakiej wielkości.
Z góry dzięki za odp
Jest i odpowiedź:

Batroch3tsw:
Nie dość, że pufy to jeszcze Wiślackim Świecie a nie w Fanatyku.

:lol::lol: się chłopaki dogadali.

kriz69 02.02.2011 19:34

JacobCFC napisał(a):http://wislakrakow.com/forum/images/...s/viewpost.gif
Jak śpiewane jest JŻS to jakoś większość drze mordę jak najgłośniej umie, a teraz większość cieszy się że żyd będzie biegał w czerwonej koszulce. Nie zapominajcie jak kiedyś śpiewało się "Każdy to przyzna Izrael Żydów ojczyzna" idąc tym tokiem: Maor=Izraelita=Żydzi
Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic
A wiesz ze ferie niedlugo sie skoncza i znowu bedziesz musial dyndac do gimnazjum ?

mic mistrz:rotfl:

Bambo1906 02.02.2011 21:01

Cytat:

Małecki traci piłkę, na forum lecą joby, że "znowu sam poszedł". A co, miał ....a czekać, aż któryś łaskawie raczy wyjść na pozycję? Miał flarę odpalić, żeby dać sygnał reszcie? Czy może - standardowo - wycofać piłkę, bo po .... się szarpać?
Wolfy roz*ebał system :D:rotfl:

mlody_ale_wierny 04.02.2011 23:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez burzolod (Post 1047200)
Wszyscy na czerwono jutro ! nie masz czerwonej koszulki mozesz u mnie za kupic Wisła Kosz rozmiar L stan bardzo dobry cena 10zł !! odbiór w dniu meczu ! tel ; 792 916 8*7 lub PW

dobra reklama to podstawa.

Kolumbus 04.02.2011 23:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mlody_ale_wierny (Post 1047202)
dobra reklama to podstawa.

dobry agent z niego, zabrzmiało to niczym Pietrzak przyjmujący w swoim studiu Pawlaka i co chwile reklamujący coś przy okazji w filmie Kochaj albo rzuc, z resztą KMWTW PDK JKP

WISŁAZWE 07.02.2011 14:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiktorpiekarski (Post 1048263)
czesc jestem Wiktor mam 17lat mieszkam w podgorzu kibicuje wszystkim krakowskim druzyna ale chyba najbardziej Wisle Krakow bede na meczu z ruchem chorzow

Chyba...
asdf

godzilla 09.02.2011 18:48

z tematu o biletach


Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakMyślenice (Post 1049033)
Bez sensu jest przenoszenie młynu na rundę. Otworzą trybunę niewiadomo kiedy i kupuj tu człowieku karnet.

Dajmy na to, że ktoś kupi karnet na G5 i co? Zrobią tam zapewne miejsce na sektor gości? Już widzę, jak sobie śpiewam "Jebać żydów sku***synów, Wisełka!" i dostaję kosy od pejsów.


MłodePokolenie 09.02.2011 18:48

Rozkminy o miejscu młyna w temacie Bilety

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakMyślenice (Post 1049033)
Bez sensu jest przenoszenie młynu na rundę. Otworzą trybunę niewiadomo kiedy i kupuj tu człowieku karnet.

Dajmy na to, że ktoś kupi karnet na G5 i co? Zrobią tam zapewne miejsce na sektor gości? Już widzę, jak sobie śpiewam "Jebać żydów sku***synów, Wisełka!" i dostaję kosy od pejsów.


John1906 09.02.2011 21:35

Coś mu nie poszło ;)


Wysłane przez WiślakMyślenice
Ze względu na okoliczności jestem zmuszony usunąć konto(proszę o to adminów). Za wszystkie dyskusje, żarty, spory dzięki. Najlepszego życzę, powodzenia w życiu prywatnym, zawodowym i wiślackim....


nbp 09.02.2011 21:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez John1906 (Post 1049140)
Coś mu nie poszło ;)


Wysłane przez WiślakMyślenice
Ze względu na okoliczności jestem zmuszony usunąć konto(proszę o to adminów). Za wszystkie dyskusje, żarty, spory dzięki. Najlepszego życzę, powodzenia w życiu prywatnym, zawodowym i wiślackim....


może się przestraszył tej liczby wyświetleń swojego profilu ?

843 - ilość wizyt na tej stronie

adikos1906 09.02.2011 21:54

O co mu chodzi? Zrobił z siebie 'głupka', pośmialiśmy się i koniec,a ten juz konto usuwa :shock:

WISŁAZWE 09.02.2011 21:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez adikos1906 (Post 1049158)
O co mu chodzi? Zrobił z siebie 'głupka', pośmialiśmy się i koniec,a ten juz konto usuwa :shock:

Post o usuwaniu konta jest starszy, nie z dzisiejszego dnia :)

picasso 09.02.2011 21:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez adikos1906 (Post 1049158)
O co mu chodzi? Zrobił z siebie 'głupka', pośmialiśmy się i koniec,a ten juz konto usuwa :shock:

jedno usunie,ale pewnie drugie już założone

WiślakMyślenice 09.02.2011 21:59

To było wczesniej. A czemu chciałem usunąć? Prywatny biznes, bez wódki tego tematu nie da sie ruszyć.

felipe 09.02.2011 22:08

Nie przebije i tak niejakiego Pablo84 - ten już z pięć razy deklarował w tym temacie że "odchodzi" z forum w geście "protestu" wobec panujących tu pokemonów.

A i tak napina się do dziś :lol:


Są i tacy.

regis 09.02.2011 22:19

Czyżby chodziło o próbę wynajęcia kostiumu Pedobeara? :D

wisl@k_TS 09.02.2011 23:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WCracow (Post 1049216)
Nigdy nie zrozumiem po co Smuda wpuscil Gola w 93 minucie na boisko.:lol: Na utrzymanie wyniku? Aby zaliczyl wystep w kadrze? Smieje się z tego, ale to juz jest zalosne, na prawde.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez P.e.c.h (Post 1049218)
Jak to po co? Drugi Gol, żeby nie było nerwów w końcówce

Komentarz zbędny :D

OpEnTaNy 09.02.2011 23:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez konaar (Post 1049178)
jezeli rodzinny ma byc na f, a goscie na koncu g, to myslicie, ze buractwu z poznania uda się dorzucic w wiślackie dzieci racami? :p

123456789:lol:

maro olTSkul 10.02.2011 14:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez OpEnTaNy (Post 1049232)
123456789:lol:

może to zależeć od ilości tatara zjedzonego na śniadanie

dawidTS 10.02.2011 21:31

Temat "Przygotowania piłkarzy Wisły Kraków do sezonu: obozy, sparingi itp. " Forumowicze rozmawiali o szybkości naszych zawodników :)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez xanti1906 (Post 1048619)
....ktoś wie może jakie mogły być wyniki tych testów?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez konaar (Post 1048624)
podobno najszybsi byli Boukhari i Rios :)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proud (Post 1048630)
Zaraz za nimi trener Maskaant i Jarek Krzoska.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez atomek21 (Post 1048632)
Gwoli ścisłości trzeba dodać, że Jarek Krzoska tylko na 4 miejscu ze względu na fakt, że biegł tyłem, żeby dać fory reszcie.


fialo 11.02.2011 21:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arytmetyk
Ten stadion w Poznaniu... To nadzieja na EURO 2010 w Krakowie. Niezłe jaja, oni już nic z tym nie zrobią bo to błąd projektu.

Let's go back into the past, boys !

nbp 13.02.2011 22:40

komentarz nt. śmierci ' naszego ' architekta:

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ponury (Post 1050646)
Ale jeśli "Bóg potrzebował nadwornego architekta do przebudowy bramy do raju" to jesteśmy w d****.



Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:05.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl