Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [16 kolejka] Arka Gdynia - Wisła Kraków 25 luty piątek godz. 20:00 . (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7775)

AYALA 26.02.2011 10:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1056276)


Sivakov - parę niezłych przechwytów ale poza tym zupełnie niewidoczny i do tego jedna fatalna strata pod własnym polem karnym na początku meczu.
.

ja myśle że na w 1 połowie Sivakov był bardzo aktywny,sporo biegał,nie unikał gry (jak np Jirsak).W 2 połowie jakby mu pary brakło.Uważam że będziemy mieli z niego jeszcze wiele pożytku o ile zostanie wykupiony po sezonie z Cagliari które nie chciało go sprzedac tylko wypożyczyc.

Awe 26.02.2011 10:51

Zgadzam się co do Pareiko i spokoju. Coś w nim jest, pewnie duże doświadczenie, że człowiek wie, że złapie to co ma złapać. Wprowadza spokój. Nie wypluwał piłek. Może nie jest najlepszym bramkarzem ale po erze Pawełka bardzo doceniam ten właśnie spokój. Wygląda na dobrego bramkarza.

bouli76 26.02.2011 10:54

Podobala mi sie gra Wisly.
Nowi grali dobrze i z czasem beda grac jeszcze lepiej - mam nadzieje.
Najwazniejsze ze mecz nie wygladal tak jak wiekszosc na jesieni - nie byla to bezsensowna kopanina jaka zdarzalo sie nam uprawiac w rundzie jesiennej. A najwazniejsze ze sa 3 pkty :D

wojteqs80 26.02.2011 11:03

Moja ocena nowych zawodników : Pareiko pewny punkt wprowadza spokój którego często brakowało Pawełkowi, niestety tego spokoju również brakowało Jaliensowi jak na tak doświadczonego zawodnika za dużo bezsensownych zagrań do przodu . Sivakow - na razie nie mam zdania nie pokazał się ani dobrze ani źle na razie nie potrafię ocenić jego przydatności, no i w końcu Maor Melikson nie chciałbym wychwalać chłopa po jednym meczu ale coś mi się wydaje , że takiego zawodnika nie było jeszcze w naszej lidze!!! Panowanie nad piłką , szybkość wprost bajka oby tak dalej !!!

DrunkenBear 26.02.2011 11:26

Sivakow - widać, że nie przepracował okresu przygotowawczego z drużyną, więc nie bardzo jest jak go oceniać po tym spotkaniu....
Melikson - gdyby koledzy z drużyny wychodzili do zagrań pewnie nie musiałby tej piłki holować przez całe boisko sam, ale dzięki Bogu potrafi to :) i będzie dużo pociechy z niego...
Genkow - widać, że potrafi znaleźć się w polu karnym jak jest odpowiednie zagranie. Potrzeba trochę czasu na zgranie i będzie z niego dobry napadzior...
Małecki - całe spotkanie wpieniał swoją postawą, bo poza tym, że już łapami nie wyma..... na kolegów niewiele zmienił w swojej grze. Ta bramka, którą strzelił ratuje mu mecz. Ale trener powinien na nim wymusić podawanie piłki do kolegów. No i czemu do diabła on wykonuje rożne :/
Pareiko - na początku trochę nerwowy, ale potem rozkręcił się. Wreszcie chyba doczekaliśmy się dobrego bramkarza...

Zobaczymy jak, to gra naszych będzie wyglądać za parę meczy. Kiedy chłopaki zgrają się bardziej. Murawa już będzie normalna i Mały zacznie podawać piłki do kolegów...

Semper Fidelis 1985 26.02.2011 11:26

Patryk załatwił nam 3pkt!
Widać dobre przygotowanie do rundy, wytrzymali praktycznie cały mecz bez zmian w szybkim tempie. Jak dla mnie najlepszy na boisku Wilk, nie chce mi sie argumentować bo mam strasznego kaca.Zajebiście cieszą 3pkt!

P.S. Fajny gest Małego po bramce

P.S.2 mody zamykajcie temat meczowy podczas meczu bo to jest masakra i wstyd dla nas kibiców Wisły ;/

nicramus 26.02.2011 11:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nicramus (Post 1055614)

Mój typ: 1-0 dla Wisły ;), a bramkę strzeli Mały

Po pierwsze jestem prorokiem :D po drugie nasi piłkarze pokazali ząb w tym meczu i mnie to cieszy bardzo. Jednak od początku zawiodłem się na Siwakowie bo oczekiwałem od niego czegoś więcej. Największy plus ode mnie pomijając bramkę Małego to Melikson, który naprawdę bardzo pozytywnie mnie zaskoczył, wchodził jak w masło w obronę Arki nie bał się indywidualnych akcji, był szybki, zwinny i waleczny.

Trochę więcej spodziewałem się też po Genkovie mimo wszystko, w pewnych momentach przez dłuższy czas gry był niewidoczny. Na pewno plus dla naszego nowego golkipera Pareiko w paru sytuacjach ratował nam skórę, występ bez zarzutu w zasadzie. Cieszy mnie także postawa Czarka Wilka, który pokazał, że warto na niego stawiać zwłaszcza na początku meczu to było widać. Jaliens generalnie na plus, jeśli chodzi o jego ustawienie się w oczekiwaniu na podanie, ale też mnie nie zachwycił.

Parę słów odnośnie kibiców bo przekonałem się, że Arka poza paroma przyśpiewkami obrażającymi Wisłę i Lechię raczej zbyt bogatym repertuarem się poszczycić nie może. Natomiast przejęcie inicjatywy przez Wiślaków po strzelonej bramce i momentalne zamilknięcie Arkowców - bezcenne :D.

fialo 26.02.2011 11:46

Powiem tylko tyle - zamykajcie tematy meczowe, w czasie meczów. Przeczytałem teraz co ludzie tam wypisywali i naprawdę jest to Ż E N A D A. Kolega Bronex przeszedł samego siebie. Zamykajcie tematy meczowe bo jest siara i wstyd.

Co do meczu - rodzi się nam coś pięknego. Man of the Match jak dla mnie trójka - Wilk, Małecki i Cikos - w takiej właśnie kolejności.

Cikos zdecydowanie się wyrobił.

Oldpara 26.02.2011 11:59

Najbliższe mojej ocenie podsumowanie do tej pory napisał Jova, ale czytałem go jakiś czas temu i teraz nie chce mi się szukać, żeby cytować :)

Bardzo mi się podobała czyjaś uwaga nt. Małeckiego - wszyscy narzekają, że się dużo kiwa, a jak popatrzymy na mecz, to prawie wszystkie groźne sytuacje były po jego akcjach (dobitka Kirma w słupek, główka w drugiej połowie, akcja bramkowa itp.) Wolę gościa co cały mecz szarpie i kombinuje, z czego połowa mu wyjdzie, a połowa nie, niż takiego co wnosi niespecjalnie dużo (np. Kirm). Brawo Mały!


I jeszcze uwaga nt. nowej obrony z Jaliensem - widać, że ma potencjał, ale nie przesadzajmy - zaprezentował się średnio. W ostatnich kilku meczach w zestawieniu Bunoza - Chaves wyglądało to bardzo podobnie, a nawet lepiej, bo Pawełek miał nawet mniej roboty niż Pareiko wczoraj (ale za to jak coś wyciągał, to czubkami palców :) ). I też nie straciliśmy bramki.

Podsumowując:
Obrona na tym samym poziomie
Pomoc na duuuży plus
Atak podobnie jak z Brożkiem


Najlepsze jest to, że w zasadzie wszystko było OK, a wszędzie widać kupe miejsca na poprawę.

I jeszcze komentarz nt. sytuacji Garguły - musi się nieciekawie prezentować, skoro ze składu wygryzł go Siwakow który opuścił część przygotowań, a pierwszy to wejścia był Jirsak a nie on, mimo, że w ostatnim sparingu strzelił 2 bramki i miał asystę.

bonawentura 26.02.2011 12:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DrunkenBear (Post 1056360)
Małecki - całe spotkanie wpieniał swoją postawą, bo poza tym, że już łapami nie wyma..... na kolegów niewiele zmienił w swojej grze. Ta bramka, którą strzelił ratuje mu mecz. Ale trener powinien na nim wymusić podawanie piłki do kolegów. No i czemu do diabła on wykonuje rożne :/

Małecki właśnie taktycznie był chyba najsłabszym zawodnikiem w pierwszej połowie - chodzi mi o ofensywę. Zbyt samolubnie grał czasami piłką. Podobnie jak Kirm. Dlatego widzę, jakby starzy piłkarze Wisły nie potrafili zaufać tym nowym, ale mam nadzieję, że to wszystko powoli zacznie się zacierać i będziemy widzieć coraz lepszą grę.
Genkov - występ może nie najlepszy, ale to wynika raczej z braku zgrania. Jednak widać, że potrafi znaleźć się w polu karnym. Jest mocny fizycznie i nie da się tak łatwo przepchnąć chociażby przy stałych fragmentach gry. A poza tym, to w miarę szybki. Uważam go już po pierwszym meczu za wzmocnienie, a z Arką to zapewne nie tylko my będziemy mieli problemy, ale i cała czołówka ligowa.
Melikson - mnie wczorajszym występem zachwycił. Jak to mówił jeden z komentatorów przydałby się Wiśle drugi taki Melikson do środka pola i w pełni się z tym zgadzam, bo wtedy środek pola mielibyśmy najmocniejszy w całej lidze. To co mi się podobało to właściwie brak strat - długo holował piłkę, potrafił też nieźle podać na jeden kontakt, dawał się sfaulować i przenosił ciężar gry pod bramkę rywala. Grał bardzo inteligentnie.
Jaliens - niektórzy go krytykują, jednak ja uważam, że grał bardzo dobrze. Miał też okazję do zdobycia bramki ze stałego fragmentu gry i to dwa razy. Dlatego jego występ oceniam na plus.
Chavez - można mieć zastrzeżenia właśnie co do wyprowadzania gry. Często robił takie głupie wykopy do przodu - właściwie oddawał za darmo piłkę przeciwnikom. To mi się nie podobało. Jeśli chodzi o grę obronną, to nie mam większych zastrzeżeń. Wydaje się, że Bunoza jest przeciwieństwem Chaveza. Może trochę gorzej radzi sobie w grze obronnej od Chaveza, jednak potrafi lepiej wyprowadzać piłki i to pewnie dlatego Maaskant będzie stawiał na dwójkę stoperów Bunoza - Jaliens, bo Jaliens to doświadczony obrońca i pewnie częściej będzie zwracał uwagę Bunozie na błędy popełnione w obronie, będzie stanowił olbrzymie wsparcie, a Gordan się przy tym dużo nauczy.
Sivakov mnie nie zachwycił, ale dałbym mu czas, bo widać jego umiejętności, tylko trzeba poczekać. Jednak dziwię się, że Maaskant tak konsekwentnie ustawiał drużynę jak w meczach kontrolnych, bo za Sivakova mogli grać albo Jirsak albo Garguła, a być może przyniosłoby to więcej korzyści.
Pareiko był bardzo pewny. Po pewnym czasie jak Arka oddawała strzały z wielkim spokojem oglądałem mecz, bo wiedziałem, że Pareiko to obroni, więc śmiem twierdzić, że mamy dobrego bramkarza, może nawet lepszego od Pawełka, ale na taką jednoznaczną ocenę trzeba się wstrzymać conajmniej kilka spotkań.

Rob_Zombie 26.02.2011 12:12

Jest/będzie gdzieś do pobrania wczorajszy mecz w całości? Bo niestety nie mogłem oglądać...

nicolas 26.02.2011 12:19

Nie wiem dlaczego, ale Pareiko przypomina mi Doniego z AS Roma. Ta sama flegma (to pozytywne określenie) i spokój w bramce. A jeśli chodzi o sędziego - Ogromny plus. Naprawdę, można wręcz powiedzieć, że wzorowe sędziowanie biorąc poprawkę na wyczyny niektórych sędziów w naszej lidze (chociażby równoległy mecz Cracovii z Legią). Nawet lekka kontrowersja z niepodyktowaniem karnego za faul na Genkovie jest do obronienia.

Acapelo 26.02.2011 12:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Oldpara (Post 1056375)
Najbliższe mojej ocenie podsumowanie do tej pory napisał Jova, ale czytałem go jakiś czas temu i teraz nie chce mi się szukać, żeby cytować :)

Bardzo mi się podobała czyjaś uwaga nt. Małeckiego - wszyscy narzekają, że się dużo kiwa, a jak popatrzymy na mecz, to prawie wszystkie groźne sytuacje były po jego akcjach (dobitka Kirma w słupek, główka w drugiej połowie, akcja bramkowa itp.) Wolę gościa co cały mecz szarpie i kombinuje, z czego połowa mu wyjdzie, a połowa nie, niż takiego co wnosi niespecjalnie dużo (np. Kirm). Brawo Mały!


I jeszcze uwaga nt. nowej obrony z Jaliensem - widać, że ma potencjał, ale nie przesadzajmy - zaprezentował się średnio. W ostatnich kilku meczach w zestawieniu Bunoza - Chaves wyglądało to bardzo podobnie, a nawet lepiej, bo Pawełek miał nawet mniej roboty niż Pareiko wczoraj (ale za to jak coś wyciągał, to czubkami palców :) ). I też nie straciliśmy bramki.

Podsumowując:
Obrona na tym samym poziomie
Pomoc na duuuży plus
Atak podobnie jak z Brożkiem


Najlepsze jest to, że w zasadzie wszystko było OK, a wszędzie widać kupe miejsca na poprawę.

I jeszcze komentarz nt. sytuacji Garguły - musi się nieciekawie prezentować, skoro ze składu wygryzł go Siwakow który opuścił część przygotowań, a pierwszy to wejścia był Jirsak a nie on, mimo, że w ostatnim sparingu strzelił 2 bramki i miał asystę.

co do Garguły to problemem jest to, że on praktyczne nic nie daje w obronie, a obecnie po kontuzji w ataku jest tylko solidny... dlatego przy Meliksonie, który zapewnia nam jakość w ataku praktycznie nie potrzebny nam zawodnik na boisku co nic w obronie nie wnosi...
Juz nawet lepszy Jirsak Wilk czy Sivakov

tak więc w podstawowym składzie to Melikson jest rywalem Garguły, a dla Garguły jest miejsce tylko gdy mamy atakować od początku zdecydowanie lub w końcówkach gdy trzeba wszystko postawić na jedną szalę... tak czy inaczej fajnie mieć taką możliwość mimo wszystko

Garguła w obronie się już raczej nie poprawi i nigdy nie będzie w tym liderem czy nawet solidnym zawodnikiem więc tak raczej już zostanie zawodnikiem na trudne sytuacje lub na łatwych przeciwników kiedy trzeba strzelić parę bramek żeby mieć spokój...
pierwszy plac z silnymi rywalami już nie dla niego

mr mojo 26.02.2011 12:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Oldpara (Post 1056375)
I jeszcze komentarz nt. sytuacji Garguły - musi się nieciekawie prezentować, skoro ze składu wygryzł go Siwakow który opuścił część przygotowań, a pierwszy to wejścia był Jirsak a nie on, mimo, że w ostatnim sparingu strzelił 2 bramki i miał asystę.

Mysle ze chodzi tutaj o cos innego. Sivakov gral bardziej lacznika miedzy Wilkiem a Meliskonem, czyli na pozycji na ktorej wczesniej gral Jirsak(mecz z Legia). Zatem jego podstawowym zadaniem duzo biegac, walczyc o pilke i dograc ja do skrzydla lub Meliksona. Czy Gargula jest takim typem zawodnika ? Raczej nie. Oczywiscie w przyszlosci to zalozenie moze sie zmienic np. gdy bedziemy grac z dryzunami ktore graja pilka jak Jagiellonia , Lech czy Legia gdzie kreowanie akcji i utrzymanie pilki w srodku pola bedzie kluczowe.

szprotson 26.02.2011 12:21

Wolfy sie pewnie przypomnie,jak jechałem Małego ale po wczoraj powiem jedn;

Czapki z głów Patryczku.

Pierwsza połowa polegała na rozbieganiu zamrożonej murawy,widac bylo jak ciezkie sa warunki,wielokrotnie sie slizgali badz zle obliczali lot piłki.
Widze tutaj narzekaja niektorzy,a ja powiem jestem zachwycony.
Prze ciężki mecz,przeciwnik z przeciez jakze solidna obrona.W tamtej rundzie Arka w kazdym meczu w ktorym grala z lepszym przeciwnikiem uprzykrzała mu gre na tyle na ile mozliwe to było,wiec cieszy 0-1. Szkoda ze Kirm nie strzelił i nie podyktowano karnego po faulu na Genkowie (swoją drogą ,samolociki potrafi robic.Oby nie za często.)

Podobała mi sie ta siermiężna gra.Podobała. Siwako,Czarke, i Melikson wychodzili do piłek od obronców. Bramka padła po długim zagraniu,ale to było jedne z niewielu. W poprzedniej rundzie o wiele wiecej piłek traciliśmy po crossach Bunozy. Teraz rozgrywamy,Melikson jest zajebisty o takiego zawodnika chodziło.
O dziwo, był to pierwszym mecz w którym nie chciałem żadnej zmiany.
Wiadomoo, radosc i euforia,wróciła Liga Nasi wygrali.
Jaliensa zapamietam za przewrotke i ten wslizg w końcówce. Musze przyznac ze Nasi stoperzy to lubią jezdzic na dupie.
I Czarek Wilk. Brawo.Brawo Czarek.Mniej wslizgow wiecej klepki,to misie podobało.
Ogólnie jestem baaardzo zawodolony.

prezes85 26.02.2011 12:26

Jak możecie oceniać techniczną drużynę po grze na takim mrozie?
I tak lepiej wyglądaliśmy od Bragi na Lechu.

Po meczu to widać tylko, że brakuje zmienników.
W 60-65 minucie zastanawiałem się kogo by tu wpuścić na boisko bo niema kogo.

Cieszą 3 pkt po meczu w takich warunkach przy takim sędziowaniu.
Mogliśmy ten mecz rozpocząć od strzelonego karnego i wtedy oceny byłyby zupełnie inne.

Ciągle zastanawiam się czemu nie gramy 4-4-2? To 4-3-3 (czytaj 4-5-1) powoduje trudności w wyprowadzeniu piłki i stworzeniu sytuacji strzeleckiej.

Acapelo 26.02.2011 12:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez prezes85 (Post 1056397)
Jak możecie oceniać techniczną drużynę po grze na takim mrozie?
I tak lepiej wyglądaliśmy od Bragi na Lechu.

Po meczu to widać tylko, że brakuje zmienników.
W 60-65 minucie zastanawiałem się kogo by tu wpuścić na boisko bo niema kogo.

Cieszą 3 pkt po meczu w takich warunkach przy takim sędziowaniu.
Mogliśmy ten mecz rozpocząć od strzelonego karnego i wtedy oceny byłyby zupełnie inne.

Ciągle zastanawiam się czemu nie gramy 4-4-2? To 4-3-3 (czytaj 4-5-1) powoduje trudności w wyprowadzeniu piłki i stworzeniu sytuacji strzeleckiej.

z drugiej strony nie sądzę żeby 4 zawodników Melikson Mały Kirm Genkov miała problemy z rozklepaniem przeciwników na normalnej płycie...

moim zdaniem problem polega na tym, że do 433 brajuje nam obecnie świetnych bocznych obrońców potrafiących zbudować akcję ofensywną nie gorzej od pomocników i napastników... o ile Paljic w tym względzie jest dość okay to Cikosowi jeszcze bardzo dużo brakuje zarówno w grze obronnej jak i ataku...(boczni obrońcy muszą zdominować przeciwnika)

Melikson pasuje bardzo do tego systemu a drugim tego typu graczem bardziej niż Garguła jest moim zdaniem Boguski w takiej formie jakiej był przed kontuzją... Garguła to obecnie jedynie substytut do tego systemu, jedynie jakieś tam zabeczpieczenie na wypadek absencji Meliksona, podobnie jak Łobodziński ni jak nie spełnia kryteriów do tego systemu...

Tak więc wydaje mi się realne, że jeżeli Boguski znowu sobie przypomni jak się gra w piłkę to on spokojnie z Gargułą zapewnią nam stabilizację na pozycji Maora. Na 2 pozostałych mamy Wilka Sobola Sivakova i Jirsaka i tu mogłoby być troszkę lepiej, ale może też być tak że ci gracze wystarczą.
Natomiast trzeba wzmocnić boki obrony, pozyskać zmiennika dla Genkova (klasyczną 9) i skrzydłowego w miejsce Łobodzińskiego.

mr mojo 26.02.2011 12:30

Formacja nie gra, jedynie odpowiedni piłkarze umiejscowieni w odpowiedniej dla nich formacji zapewnią nam sukcesy.

AYALA 26.02.2011 12:38

ten gol Małego przypomniał mi bramki Żurawia sprzed 6-7 lat.Silne,soczyste uderzenie,bramkarz bez szans.

Oby tylko nikt z zarządu nie wpadł na pomysł aby go sprzedac

Semper Fidelis 1985 26.02.2011 12:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1056394)
I Czarek Wilk. Brawo.Brawo Czarek.Mniej wslizgow wiecej klepki,to misie podobało.
Ogólnie jestem baaardzo zawodolony.

Ogólnie szprotson jak oglądałem mecz z ziomkami (z 15 osób) prawie każdy to samo mówił i większość wskazała Czarka jako piłkarza meczu.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 1056370)
Powiem tylko tyle - zamykajcie tematy meczowe, w czasie meczów. Przeczytałem teraz co ludzie tam wypisywali i naprawdę jest to Ż E N A D A. Zamykajcie tematy meczowe bo jest siara i wstyd

ogólnie pisze to już od jakiegoś czasu... ale nikt nie reaguje... Wstyd sobie robimy przez to, tak jak napisałeś - jest co mecz - ŻENADA

prezes85 26.02.2011 12:41

Cały czas mam w głowie jak to Chavez i Jaliens mając piłkę nie mieli do kogo podać i w końcu piłkę wykopywali na oślep. Przez to w 2. połowie Melikson wracał po piłkę do obrony i go nie było w ataku.

wiktorpiekarski 26.02.2011 12:45

Dobry mecz powiino się skończyć 4-1 moim zdaniem Kirm słupek karny na bułgarze Cikos miał sete i gol Małeckiego a arka raz tylko czarny łądnie mógł strzelić ale bramkarz stał na posterunku

jendrus 26.02.2011 13:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiktorpiekarski (Post 1056411)
Dobry mecz powiino się skończyć 4-1 moim zdaniem Kirm słupek karny na bułgarze Cikos miał sete i gol Małeckiego a arka raz tylko czarny łądnie mógł strzelić ale bramkarz stał na posterunku

Futbol to taka gra że jest taki zawodnik jak bramkarz i jego zadaniem jest bronić. Nie można sugerować się tym że wszystko powinno wpaść do bramki, bo to sensu by nie miało...

Krzysiek 26.02.2011 13:09

Można już gdzieś znaleźć mecz? Nie było mi dane wczoraj oglądać, a nie powiem, chciałbym :)

Pozdro!

E:
@Damian, jestem typem, który najpierw szuka, później pyta. Sprawdzałem i tam i na speedway-video i niestety tam nie ma. Przynajmniej ja nie widzę.

As 26.02.2011 13:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bonawentura (Post 1056377)
Genkov - występ może nie najlepszy, ale to wynika raczej z braku zgrania. Jednak widać, że potrafi znaleźć się w polu karnym. Jest mocny fizycznie i nie da się tak łatwo przepchnąć chociażby przy stałych fragmentach gry. A poza tym, to w miarę szybki. Uważam go już po pierwszym meczu za wzmocnienie, a z Arką to zapewne nie tylko my będziemy mieli problemy, ale i cała czołówka ligowa.

Nie zgodze sie z Toba. uwazam, ze Genkow zagral bardzo dobrze. Wywalczyl rzut karny niestety oszukal go sedzia. Fakt jednak pozostaje faktem ze Genkow wypracowal karnego. Na Twoja ocene gry zawodnika nie moze wplywac blad sedziego bo gdyby karny zostal podyktowany a Genkow go dajmy na to wykorzystal to napewno bys jego wystep uznal za bardzo dobry.
Bardzo mi sie podobal jak latwo wygrywal glowki ze Szmatiukiem albo jak go wyprzedzil i rzucil sie szczupakiem po crossie z prawj strony.

Damian1986 26.02.2011 13:16

allgoals.pl

wislak_92 26.02.2011 13:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krzysiek (Post 1056432)
Można już gdzieś znaleźć mecz? Nie było mi dane wczoraj oglądać, a nie powiem, chciałbym :)

Pozdro!

E:
@Damian, jestem typem, który najpierw szuka, później pyta. Sprawdzałem i tam i na speedway-video i niestety tam nie ma. Przynajmniej ja nie widzę.

Na speedway-video ma byc caly mecz ok. 16-17.

Krzysiek 26.02.2011 13:26

Wiem. chodziło mi bardziej o to, czy już jest gdzieś dostępny.

Kryniu 26.02.2011 13:40

Chyba już wszystko było powiedziane odnośnie meczu. Jak na pierwszy mecz po przerwie naprawdę nieźle. Mecz na trudnym terenie z nowym odmienionym składem pokazał że przy lepszym zgraniu możemy skoczyć o poziom wyżej co napawa optymizmem. Dobrze że najbliższe mecze mamy w miarę optymalne jeśli chodzi o przeciwników i możemy zgrywać zespół na te trudniejsze szlagierowe. Pogoda się poprawi i zobaczymy z pewnością lepszą Wisłę. Ps. Jeśli Melikson pokazał takie możliwości w warunkach w których nigdy praktycznie nie grał to co będzie w następnych meczach. Oj będzie się działo.

Borinho 26.02.2011 13:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 1056404)
ten gol Małego przypomniał mi bramki Żurawia sprzed 6-7 lat.Silne,soczyste uderzenie,bramkarz bez szans.

Oby tylko nikt z zarządu nie wpadł na pomysł aby go sprzedac


Małecki ma inny styl niż Żurawski on nigdy nie będzie królem strzelców . Strzał jak strzał mocny nie obrony w górny róg.
Ogólnie trzeba powiedzieć wprost że Małecki na dzień dzisiejszy wyrósł na lidera tej drużyny dużo daje w trudnych momentach bierze grę na siebie , nie bo się odważnych akcji no i ma powera w nodze ogólnie najlepszy gracz na ten moment Wisły.
Jeśli idzie o sam mecz nie ma się co zachwycać wymęczone zwycięstwo ... niestety nie wszystko funkcjonuje jeszcze jak trzeba a są 3 punkty. Jako wieczny krytyk przed sezonem i w środku rundy widzę jednak że w naszej lidze mamy szansę na Mistrza !... W zasadzie następne mecze pokażą co znaczą nowe nabytki i ile dadzą Wiśle by zdobywała gole i punkty ..
Na dzień dzisiejszy pozostaje żałować tylko że odszedł Paweł Brożek !!!! bo jakoś nie mam przekonania do Genkowa ale zobaczymy.

Titto 26.02.2011 14:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Borinho (Post 1056451)
Na dzień dzisiejszy pozostaje żałować tylko że odszedł Paweł Brożek !!!! bo jakoś nie mam przekonania do Genkowa ale zobaczymy.

A mi się wydaje, że Gekow będzie strzelał jeszcze więcej bramek od Brożka. Musi tylko dostawać dobre piłki od pomocników. Jest dobry fizycznie, umie się zastawić i dobry jest też w powietrzu ma materiał na bardzo dobrego snajpera.

Lysy 26.02.2011 14:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Borinho (Post 1056451)
Małecki ma inny styl niż Żurawski on nigdy nie będzie królem strzelców . Strzał jak strzał mocny nie obrony w górny róg.

Wszystko zależy od trenera , jak będzie Małego ustawiał. Jeśli będzie dalej stawiał go na boku ataku/skrzydle to faktycznie ma małe szanse na króla strzelców. Jeśli trener postawiłby na Patryka na środku ataku , by wszystkie piłki były kierowane do niego to wierzę , że stać go na króla strzelców.
Za brożkiem nie tęsknie:) Jak już za kimś tęsknić, to brakuje napastnika w stylu Franka.

tofik 26.02.2011 14:14

Genkow miał wczoraj trudne zadanie gdyż nie dostawał piłek. Ale robił co mógł, rozbijał obronców, wygrywał głowki, sprawiał sporo problemów. Brakuje kogoś jak Franek ? Wg mnie właśnie Genkow ma to co Franek czyli jest egzekutorem. Ale wczoraj nie mógl tego pokazać. Co pokazałby Franek grając samodzielnie jak wczoraj Genkow ? Jeszcze mniej, przegrałby wszystkie pojedynki powietrzne, a przy okazji by go wdeptali w ziemię

Siwy_89 26.02.2011 14:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bronex (Post 1055911)
My tego meczu nie wygramy!!! Nawet nie zremisujemy!!!


prawdziwy fan.

jova 26.02.2011 14:26

Moim zdaniem Genkov nie jest wystarczająco dynamiczny, by oczekiwać od niego, że samemu pociągnie grę do przodu, gdy zespół wychodzi z akcją z własnej połowy. Porównując go z Pawłem właśnie to najbardziej rzuca mi się w oczy. Brożek potrafił samemu urwać się, zejść do skrzydła i dośrodkować. Genkov to raczej typ napastnika, który zastawia się, zgrywa główki, wychodzi do klepek, niż samemu szarżuje. Jeśli chcecie go porównać z jakąś "dawną" gwiazdą, to Bułgar bardziej przypomina Kuźbę niż Franka.

HEDu 26.02.2011 14:30

a ja nie rozumiem zastrzeżeń do Sivakova ! Grał na pozycji Jirsaka i zagrał o wiele lepiej niż on w wielu meczach, niż razem z Gargułą w całym sezonie. Myśle, ze w pełni zrealizował zalożenia taktyczne. A niektórzy by chcieli pewnie żeby wszyscy grali tak jak wczoraj Melikson, a to typowy nasz ofensywny pomocnik - wreszcie. Sivy jako środkowy zagrał bardzo dobrze, Wilk na swojej pozycji także. Nawet jakbyśmy przegrali to i tak widziałem wielki postęp, gra była ładna dla oka, składna, mało szarpana. Jaliens jakby sie nie ślizgał tak często to bardzo dobry występ.nsywnie grał, wiele przechwytów.

1q2 26.02.2011 14:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lysy (Post 1056476)
eśli trener postawiłby na Patryka na środku ataku.

Środkowy napastnik czasami nawet przez kilkanaście minut może nie powąchać piłki, Mały uwielbia być 'w grze' przez cały czas, szlag by go trafił gdyby grał wysuniętego (w stylu Brożka).Już bardziej jako drugi bądź taki ultra ofensywny r pomocnik.

A tak w ogóle;) to uważam że Mały powinien grać jak 'Kryśka'.Ni to boczny,ni to środkowy, ni to napastnik a będący cały czas pod grą czyli mniej więcej tak jak to jest teraz.Ten gol zresztą był w stylu Ronaldo;)

jova 26.02.2011 14:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HEDu (Post 1056495)
a ja nie rozumiem zastrzeżeń do Sivakova ! Grał na pozycji Jirsaka i zagrał o wiele lepiej niż on w wielu meczach, niż razem z Gargułą w całym sezonie. Myśle, ze w pełni zrealizował zalożenia taktyczne. A niektórzy by chcieli pewnie żeby wszyscy grali tak jak wczoraj Melikson, a to typowy nasz ofensywny pomocnik - wreszcie. Sivy jako środkowy zagrał bardzo dobrze,

Gdyby Sivakov grał to, co powinien, to Melikson nie musiałby cofać się na jego pozycję. Maor wracał po piłkę, bo Sivakov nie radził sobie. Gdyby Białorusin wykonywał swoje zadania, to Melikson mógłby grać za Genkovem i wymieniać się pozycjami z Kirmem i Małeckim. Zamiast tego długimi fragmentami gry biegał tuż przed Wilkiem. Sivakov jest lepszy od Jirsaka, ale nie oszukujmy się, Tomas gra tak, że to nie jest wielki komplement.

Teqcontroller 26.02.2011 14:50

Popatrzcie na postawę Meliksona w meczu ze śledziami , Pewny siebie , agresywny i mądrze gra piłką , wraca się , szuka piłki , ja wiedziałem od początku że to będzie WZMOCNIENIE i teraz śmiało mogę powiedzieć że JEST.

Maor przyniesie nam jeszcze dużo pięknych chwil :D

Teraz ino żeby się dotarli wszyscy i gra Wisły będzie Miodzio :D

Vuko 26.02.2011 14:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Teqcontroller (Post 1056504)
Popatrzcie na postawę Meliksona w meczu ze śledziami , Pewny siebie , agresywny i mądrze gra piłką , wraca się , szuka piłki

W poprzednim klubie nie zrobili go kapitanem za piękne oczy, widać, że czuje się pewnie na boisku i może dyrygować drużyną.

PS. A Sivy faktycznie nie potrafił płynnie przeprowadzić piłki z obrony do ataku, a to jego zadanie. Miejmy jednak nadzieję, że to kłopoty z przygotowaniem i nadrobi to szybko.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:27.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl