Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Vancouver 2010 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6841)

LuKaS TSW 26.02.2010 23:55

Niemki z Amerykankami jeżeli dobrze wyczytałem startują w drugiej parze.

UniaTarnówZKS1928 27.02.2010 00:28

Reasumując mamy dużo większe szanse na srebro niż na brąz ale zawsze można liczyć na jakiś upadek:rotfl:


I pamiętajcie że to nie tak prosto było wejść do tej 8. One sobie spacerkiem nie zapewniły awansu bo chętnych było wielu także sam awans był ogromnym sukcesem. teraz to jest SENSACJA!

Tiramisu 27.02.2010 04:09

Wrócilismy do hokeja. Jakoś panczenistki ani inne Justyny mnie nie kręcą (w sensie sportowym, ale pozasportowo też żadna nie w moim typie ;)). Kanada zasłużenie prowadzi 2:0 ze Słowakami. Pokibicowałabym chętnie sąsiadom, ale jednak ciekawam finału Kanada-USA. Finowie odpadli z walki o złoto, więc z czystym sumieniem będę mogła w końcu patrzyć na bramki Devilsa - Zacha Parise i złoto na jego szyi ;>. Mistrzostwo Kanady byłoby za banalne ;).

1q2 27.02.2010 04:19

No będzie ten finał i bardzo dobrze - Dla mnie igrzyska to tylko hokej, natomiast co do Kowalczyk....Najpierw myślałem że babę trochę poniosło - bo uciekły jej najważniejsze medale...Tyle że Norweżka dostała astmy w tym roku.Przypadek? Za chuja w to nie uwierzę

Krissu 27.02.2010 05:00

No no.. widzę, że jest więcej takich co o tej porze hokeja oglądają...


ZBOCZEŃCY ;-)

Tiramisu 27.02.2010 05:03

Krissu bo to to "szzzuuuu" łyżew na tafli i odgłosy uderzeń kijów ;).

Półfinały jednak bez emocji, mimo że ten drugi dużo lepszy. Miejmy nadzieję, że finał nam to wynagrodzi :).

Krissu 27.02.2010 05:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tiramisu (Post 860428)
Krissu bo to to "szzzuuuu" łyżew na tafli i odgłosy uderzeń kijów ;).

:D
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tiramisu (Post 860428)
Półfinały jednak bez emocji, mimo że ten drugi dużo lepszy. Miejmy nadzieję, że finał nam to wynagrodzi :).

No mecz USA - Finlandia mógł się skończyć po 12. minutach.

Druga tercja Kanady ze Słowacją bardzo dobra. Chociaż kibicuję Kanadyjczykom to szkoda, że Słowacy nie strzelili. Byłaby jeszcze ciekawsza trzecia tercja.

Może jednak jakoś wytrzymam te ~30 minut... :-)

Tiramisu 27.02.2010 05:33

A jednak mamy emołszyns 3:2 :D. Ptaszki za chwilę będą ćwierkać za oknem, a tu się dogrywka szykuje :D.

piotrek chicago 27.02.2010 05:37

szykuja sie emocje do koncowej syreny lecz Slowaja wycofa bramkarza i wtedy padnie gol dla Canady :) final Usa-Canada
coz za szansa byla na kilka sekund przed koncem dla slowacji alez byl by horror!!!

Tiramisu 27.02.2010 05:43

Uf, normalnie aż mi się gorąco w ostatniej minucie zrobiło :D. Dobra końcówka. Czekamy na finał :). W finale na przekór tzw. wszystkim ja kibicuję USA.

I pomyśleć, że to sprawka Anglików ten hokej. Cudnie.

Dobranoc :).

piotrek chicago 27.02.2010 05:48

a w finale mam nadzieje na mecz zaciety do konca a i jest jedno pewne w Chicago napewno bedzie hokeista ze zlotym medalem olimpijskim co cieszy i licze po brameczce Kane i Toews dla rownowagi :)

pan_premier 27.02.2010 08:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tiramisu (Post 860279)
Szok :(. Mają dwie tercje na zatarcie tej kompromitacji.


Chyba jednak troche Cię poniosło ;).
Jak już jesteśmy przy temacie - byłoby miło dożyć kibicowania polskim hokeistom na IO :).

jak nie jesteś z rocznika 93 to chyba dożyłaś, ja tam pamietam bój z USA i 0-3 :)
a na koniec heroiczna Walka z Włochami o 11 miejsce :D

PS a tych łyżwiarek to nie było w sumie 8 drużyn?
PS2 przez tych naszychłapserdaków nie zobacze dzis Justyny, astmatczek ani finałowej fryzury Kurzajewskiego :(

Łobo oddawaj moje 100 milionów!

sessegnon 27.02.2010 14:01

Dzisaj moze byc piekny dzien.Szansa na 2 medale, choc tak realnie patrzac pewnie bedzie 1:p Mimo wszystko wierze w nasze panie, ze chociaz ten braz jakos wyrwa:P Wie ktos o ktorej polfinaly?

A tym ktorym jeszcze malo skokow Malysza(a tacy sie na pewno znajda:D ) to dzisiaj moga obejrzec Puchar Kontynentalny, w ktorym wystapi.Bedzie transmisja o czym niektorzy moga nie wiedziec.Zawody Pokaze TVSilesia.

Tiramisu 27.02.2010 14:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan_premier (Post 860443)
jak nie jesteś z rocznika 93 to chyba dożyłaś, ja tam pamietam bój z USA i 0-3 :)
a na koniec heroiczna Walka z Włochami o 11 miejsce :D

Z rocznika 93 nie :P, ale młodziutka byłam w 92' i jeszcze chyba nie interesowałam się hokejem. Tak więc mam nadzieję, że dożyję świadomego kibicowania naszym hokeistom na IO, o! :)

laurence 27.02.2010 22:06

ależ bieg Kowalczyk. Srebro murowane będzie walczyć z Bjorgen o złoto.

Jachcik 27.02.2010 22:15

I Mamy złoto!!

laurence 27.02.2010 22:15

ZŁOTO!!!!!

$iWu$ 27.02.2010 22:16

ZŁOTO!! :D Brawo!

dynek.pl 27.02.2010 22:17

chyba photo :)

SpoXsteR 27.02.2010 22:17

Ja .......e !! serce podeszło mi do gardła!!

WIELKIE BRAWA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Polka pokazała że można bez astmy!!

jakie photo? zmiażdzyła ją

brylant17 27.02.2010 22:17

Złoto JUSTYNA SZACUNEK NA ZAWSZE :D


nie ma to jak się drzeć na pól bloku :P :D

Niemiec 27.02.2010 22:19

nie byles sam ;p

qchar90 27.02.2010 22:19

ja .......e ;D
jest złoto!!!
serce mi walilo nie zle ;D
pokazala sile!!!

Piwek 27.02.2010 22:20

niesamowita końcówka! BRAWO JUSTYNA

cały blok świętuje:D

flamengista 27.02.2010 22:21

Mimo, że rok 2010 dopiero co się rozpoczął, właśnie poznaliśmy zwyciężczynię w klasyfikacji Sportowca Roku wszystkich plebiscytów.

Niesamowity bieg, wspaniała Justyna. Tak wygrywają najwięksi mistrzowie.

A złoty medal na olimpiadzie zimowej to sukces bezprecedensowy. Kubica musiałby wygrać F1, by Justynie zagrozić:-D

Cetnik 27.02.2010 22:23

Justyna jest Wielka!. Dzięki niej choc Fortuny będzie mniej teraz w TV przed igrzyskami zimowymi i w ich trakcie także..:D

TSW Fanatyk 27.02.2010 22:23

Te 30 metrów ostatnie to nie wiedziałem co mam robić :) spinałem się jakbym to ja tam startował :D aż mnie skurcze łapały :P

brawo Justyna jesteś WIELKA!

brylant17 27.02.2010 22:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez element (Post 861138)

jeb... astme :p KOWALCZYK&MAŁYSZ RESPECT FOREVER dzisiaj jeszcze walczą panczenistki o finał :D


flamengista
Przed 2010 mówiłem sobie, że to rok Polski mówię ci Kubica będzie Mistrzem F1 :P

JEDREK76 27.02.2010 22:24

Piękny finisz. A już się bałem, że słabnie i Bjoergen ją przegoni, ale jak widać góralski charakter górą.
MAMY ZŁOTKO:D

Wichar87 27.02.2010 22:25

I do tego komentator: "Zrobiła to, zrobiła!!!" :D Takie chwile sa bezcenne! :D:D:D

-Goral- 27.02.2010 22:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 861139)
Mimo, że rok 2010 dopiero co się rozpoczął, właśnie poznaliśmy zwyciężczynię w klasyfikacji Sportowca Roku wszystkich plebiscytów.

O tym samym pomyślałem, ale zasłużyła. Coś wielkiego.

bartek89TS 27.02.2010 22:26

To było coś pieknego, cudownego!!!Justyna wielki szacunek!!!JUSTYNA KOWALCZY NAJLEPSZYM POLSKIM SPORTOWCEM 21 WIEKU!!!!Prawie sie popłakałem, ile ona z siebie dała to jest niewyobrażalne...!!!!
BIAŁO-CZERWONE TO BARWY NIE ZWYCIĘŻONE!!!Ja sie czuje dumny że jestem Polakiem i ze zyje w czasach gdzie po 38 latach Polska ma kolejny złoto na IO!!!!JUSTYNA KOWALCZYK !

SpoXsteR 27.02.2010 22:27

Zapomniałbym... nie ma nic piękniejszego jak usłyszeć NAJPIĘKNIEJSZY HYMN .. MAZURKA DĄBROWSKIEGO NA OBCYM TERENIE !!
DZIĘKUJE CI JUSTYNA !!!

brylant17 27.02.2010 22:28

Dobra budziki o 4? i wstajemy :D


Chciałbym usłyszeć Zimocha jezu :D

OPTIMUS_(konto_usunięte) 27.02.2010 22:29

Od wjazdu na stadion już mnie chyba pół osiedla słyszało . JA PIERD...E ale EMOCJE . Pokazała że wygrywa nawet z dopingiem ;] POLSKA! i wszystko zostaje w tyle ;]

UniaTarnówZKS1928 27.02.2010 22:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 861142)
jeb... astme :p KOWALCZYK&MAŁYSZ RESPECT FOREVER dzisiaj jeszcze walczą panczenistki o finał :D


flamengista
Przed 2010 mówiłem sobie, że to rok Polski mówię ci Kubica będzie Mistrzem F1 :P

Panczenistki minimalnie przegrały z Japonkami i będą walczyć o brąz! Szkoda bo były bardzo blisko. Świetnie to rozegrały.

BRAWO dla Kowalczyk! BRAWA DLA MAREK!

rav 27.02.2010 22:36

Myślałem, że Kowalczyk zje Bjoergen w końcówce widząc jak ją rozgrywa. Cały czas za nią, mniejszy opór powietrza. Odpoczynek przed atakiem. Atak na podbiegu, świetny zjazd na zakręcie w prawo, byłem pewien, że te 10 metrów nad Bjoergen zrobi. A tu taki finisz! Wygrała mniej więcej o tyle, co Bjoergen zmieniała tor na finiszu. Naprawdę chyba samym charakterem. Tak jakby Bjoergen na ostatnich 20 metrach przeciążyły te trzy poprzednie złota.

Wielka chwila. Obyśmy na następne złoto na igrzyskach czekali krócej.

GregorTS 27.02.2010 22:42

Brawo JUSTYNA !!! Szaleństwo ogromne !! Co za emocje

Vinci 27.02.2010 22:50

Wspaniała sprawa, chyba nikt z nas nie zapomni tego pojedynku. Będziemy to tak wspominać, jak nasi rodzice wspominają skok Fortuny.

Komentarz genialny, adekwatny do emocji, jakie towarzyszyły nam wszystkim.

Brawo!!!!

brylant17 27.02.2010 22:51

Wie ktoś o której dekoracja? 3 czy 4? :P


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:14.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl